Gönderen Konu: EŞCİNSELLEŞTİRDİKLERİMİZDEN MİSİNİZ YOK EŞCİNSELLEŞTİREMEDİKLERİMİZDEN MİSİNİZ?  (Okunma sayısı 15 defa)

trakya

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Yalnız başına Psikolog Hüseyin Kaçın…

Eşcinsel terapi yöntemiyle, 40 yıl önceLGBT lobilerinin baskılarıyla ‘Eşcinsellik hastalık değildir’ kararı alan, eşcinsellik türevlerinihastalık tanı listelerinden çıkartanDSÖ’ye meydan okuyor…

Eşcinselliği terapi yönetimiyle tedavi etmeye başlayınca LGBT oluşumlarının hedefi haline geldi.

Tehdit edildi, saldırıya uğradı, ofisi basılarak yağmalandı…

Vazgeçmedi…

‘EşcinselliğinAile Hastalığı’olduğunu, tedavi edilebileceğini söyledi ısrarla.

Söylemekle kalmadı; kurtulmak isteyenleri terapi seanslarıyla hastalığın pençesinden çekip aldı.

Sonra mı ne oldu?

https://www.milatgazetesi.com/yazarlar/escinsellestiremediklerimizdenmisiniz-7987/

yazının devamını okumak için linki tıklayınız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Neden Hüseyin Kaçın?

Ben,bizler Hüseyin Hocam’ı bulmadan önce diğer arkadaşımızında dediği gibi psikolog,psikiyatrist dolaştık
Hani o tıp okumuş psikiyatristler veya Psikoloji okumuş uzmanlar onlar diye
Ve sonuç ne mi oldu? HİÇBİRŞEY
Onlara ben “Diplomalı Cahiller” diyorum
Çünkü Hüseyin Kaçın gibi eşcinsellik konusunu araştırıp,çözümlemiyorlar sadece hazır cevaplarla sizi karanlığa itiyorlar
Benim gittiğim psikiyatrist bana dedi ki; “ Kızlarla da ilişki yaşa Erkeklerle’de,neye ilgin olduğunu anlarsın” böyle Deli saçması tavsiye mi olur? Sinirlendim ve dedim ki ; Aynı olay oğlunuzun başına gelse bunları mı söylerdiniz? Ve Hayır! Dedi
Hoca’ya bile gittim,Spritüel uzmanlara gittim 🤣 Onlarda yok negatif metafizik varlık senle uğraşıyor!Yok şu yok bu!Saçma Sapan Şeyler!
İşte eğer bu iş Hüseyin Kaçın gibi işinin ehli insanlara bırakılmazsa,engellenirse
Bu dolandırıcı’ların eline düşüyor insanlar!

Ben Hüseyin Hoca’ya ilk seansa gittiğimde Kafamdaki tüm sorular cevaplandı!Bunun bir Aile Hastalığı olduğunu anladım.Suçlu ben değilim,Ailem’miş diyebildim.

Hüseyin Hoca biraz garip’tir,değişik huyları vardır,bazen sizi sinirden deli eder ama Doğru,dürüst,mert adamdır!
Mesela kavga edebileceğiniz tek hoca Hüseyin hocadır!Bundan gocunmaz!Hüseyin Hoca işinin ehli olduğu için ısrarla HK yoksa bizde başka psikologlara gideriz ama bu işi TEDAVİ EDEN TEK İSİM HÜSEYİN KAÇIN’DIR.
Başka Kimse EDEMEZ.

Eğer Amacınız gerçekten “Aile ise,Çocuklar,Gençler “
O zaman Bu işe Siyaset,Din,Politika katmadan bu işi “Psikolojik ve Bilimsel” anlamda çözersiniz ve danışacağınız,destek vereceğiniz tek kişi de Hüseyin Kaçın’dır
Aksi halde sizinde Çocuklarınız bu durumu yaşayınca “ya kabul edeceksiniz ya intihar eder ilerde” diyen uzmanların eline kalırsınız
O zaman da siz lanet okuyup,dua edince görün bakalım eşcinsellik geçiyo mu,geçmiyo mu?

Biraz samimi olun!Hüseyin Kaçın’a destek verin!

Hüseyin Hocamın Ricasi üzerine bende yazmak istedim.