Gönderen Konu: BÜYÜK AİLE YÜRÜYÜŞÜ: EŞCİNSELLİĞİN %100 ÇÖZÜMÜNÜ KONUŞMADIKÇA  (Okunma sayısı 165 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bugün Saraçhane'deki Büyük Aile Buluşması'nda birbirinden coşkulu konuşmalar yapıldı.  Konuşmalar oldukça heyecanlıydı ve alanında uzman (!) hocalarımız tarafından yapıldı. Hayretler içerisinde izledim. Bir konuşmada şu sözler dikkatimi çekti:

“İlk meydanlara çıktığınız, el uzattığınız, hayatlarını değiştirme umudu verdiğiniz gençler var ya, onlardan yüzlercesi vazgeçtiler!  Size dua ediyorlar sabah akşam. Bunun müjdesini veriyorum. Selam getirdim size!”

Bense, o yüzlerce gençten biri olarak, kendisine bir ekleme yapmak istiyorum. O selam getirdiğini söylediği ve sabah akşam dua ettiğimizi iddia ettiği gençlerden biri olarak...

Size selam falan göndermiyoruz! Gece gündüz dua değil, bilakis beddua ediyoruz! Neden mi? Çünkü yıllardır bizlere sadece "Lut kavmi, sapıklar, lanetliler" demekten başka hiçbir şey yapmadınız. Hiçbir çözüm üretme çabasına girmediniz, aksine, bu duruma kayıtsız kaldınız. Bunca yıldır acılarımızı siyasetinize alet ettiniz, etmeye de devam ediyorsunuz. Yıllardır dışladığınız, hor gördüğünüz bu ülkenin evlatlarına gerçekten yardım eli uzatan, çözüm üretebilen belki de tek kişiyi (Psk. Hüseyin Kaçın) yalnız bıraktınız. Desteklemediniz, görmezden geldiniz. Bu yüzden samimiyetsizsiniz. Dürüst değilsiniz, hiçbir zaman da malesef olmadınız.

Şimdi buradan, sadece yürüyüşlerle ve içi boş konuşmalarla aileyi kurtardığını sanan, aslında sadece kendini tatmin edenlere sesleniyorum. Davulun sesi uzaktan hoş gelir, bunu bilirsiniz. Ama o korkuyla bile yüzleşemediğiniz yangın, çok yakında sizin de evlerinize, çocuklarınıza, sevdiklerinize sıçrayacak. "Biz çok dindarız, bize bir şey olmaz" demeyin. Bu meselede dindar ya da dinsiz olmak bir fark yaratmıyor. O an geldiğinde, gerçek bir imtihanın ne demek olduğunu göreceksiniz. Peki, o zaman kendi çocuklarınızı ve sevdiklerinizi nasıl kurtaracaksınız? Yine yürüyüşlerle, ayrımcı mitinglerle mi? Yoksa kapı kapı dolaşıp din adamlarından, psikologlardan, psikiyatrlardan medet mi umacaksınız? Çareyi onlardan mı dileneceksiniz? Yangını söndürmek için boş vaatlerden başka ne bulacaksınız? Kim size gerçekten yardım edecek, kim çözüm sunacak?

Şimdiden söyleyeyim, boşuna kapı kapı dolaşmayın. Ben o yolları defalarca denedim ve sonunda sadece yorgunluğumla kaldım. Bulduğum kapıyı da bu kadar bilinçsiz olarak, sessiz kalarak siz kapattınız. İlahi adaletin tecelli edeceğine inanıyorum. Ektiğinizi elbet bir gün biçeceksiniz. Sizlere tavsiyem yol yakınken aklınızı başınıza alın. Artık süslü, heyecanlı, içi boş sözlerle meseleleri çözmeye çalışmaktan vazgeçin. LGBT hareketi her geçen gün daha da güçleniyor ve bunun başlıca sebebi sizlersiniz. Bu meseleyi kendi bilimsel altyapınız ve kavramlarınızla ele alın. ''LGBT değil, Eşcinsellik'', psikolojik ve sosyolojik temelleri olan bir durumdur. Bu konuda uzmanlık din adamlarına değil, yıllarını bu alanda çalışmaya vermiş psikolog ve psikiyatrlara aittir. Ülkede bu alandaki en yetkin isimlerden biri olan Psikolog Hüseyin Kaçın’a gereken desteği ve önemi artık verin. Aksi takdirde, bir gün siz de bizim gibi çaresiz kalabilir ve yardım isteyecek kimseyi bulamayabilirsiniz...
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2024, 06:02:59 ös Gönderen: trakya »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyük Aile Yürüyüşü
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2024, 08:20:33 öö »

Sayın Vekilim Hüseyin Yayman

Ben çok küçük yaşta küçük bir erkek çocuğu iken defalarca cinsel istismara uğradım. 16 yaşından sonra kendimde eşçinsel dürtüler olduğunun farkına vardım ve bugüne değil kendimden büyük babam yaşında adamlarla evli kişilerle çok birliktelik yaşadım. Yakın zamanda da AIDS HIV kaptım. Eşcinselliğin tedavisi olduğunu hiç bilmiyordum fakat şans eseri Psikolog Hüseyin KAÇIN’la tanıştım. 18 19’lu yaşlarımda 3-4 yıl kendisiyle saatlerce telefonda görüştüm. Çıkarı olmadan benim bütün dertlerimi dinledi. Ankara Haymana’da çok zor şartlarda yaşıyorum. Terapilere gitmeye başladım. 7 seans yapabildim ama bana çok büyük faydası oldu kadınlara ilgi duymuyordum zamanla duygusal açıdan kadınlara ilgi duymaya başladım. Hüseyin Bey’in ofisi kapatıldığı için  görüşmelerimiz yarım kaldı. Bir devlet büyüğü olarak bizim de sorunlarımıza el atar yardımcı olursanız çok sevinirim. Devletimizin geleceğini dijital dünya tehdit etmektedir. Evli barklı çoluk çocuk sahibi 50-60 yaşındaki adamlar eşcinsel sitelerinde (Hornet Eşcinsel Sitesi: En meşhur en tehlikeli olanıdır) 15-16-17 yaşındaki çocuklarla cinsel ilişki
yaşamaktadır. Nerden biliyorsun derseniz? Kendim bizzat onlarca hatta yüzlerce ilişki yaşadım. Bunun sonucunda da artık AIDS hastasıyım. Lütfen gençlerimizi eşcinsel tehlikesinden kurtarınız. Gay fuhuş mafyası bile Türkiye’nin büyük şehirlerini, beş yıldızlı lüx
otelleri kuşatmış durumdadır. Lütfen Sayın Vekilim. Gençlerimizi kurtarınız. Eşcinsellik tehlikesi ve terörü Türkiye’nin bilinmeyen yeraltı dünyasıdır.

H G https://escinselterapi.net/forum/index.php?topic=2424.0

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2024, 08:21:20 öö »

Eşcinsellik özgür bir tercihin değil, genellikle çocuklukta yaşanan travmaların ve ebeveyn ihmallerinin sonucu olarak gelişen bir durumdur. Eşcinsellikten kurtulmak isteyenlere terapi imkanı sağlamamak, gerçekte eşcinselleri küçük düşüren bir tutumdur.

https://www.youtube.com/watch?v=-9bPlRuOq-Q&list=UULFEDADUolmKuMyWGRunC3UhQ&index=4

Velev ki Eşcinseliz: Furkan

https://www.youtube.com/watch?v=SK5ycgpoVC8

Velev ki Eşcinseliz: Mert

https://www.youtube.com/watch?v=BI6NM-gENrw

Velev ki Eşcinseliz: Efe

https://www.youtube.com/watch?v=rxfQS3Da1Wg

https://huseyinkacin.com/

https://www.instagram.com/reel/C8jfEMtCLuV/?igsh=eXZ3bW44bXUzeWJr

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2024, 09:52:34 öö »
Yalnız başına Psikolog Hüseyin Kaçın…

Eşcinsel terapi yöntemiyle, 40 yıl önceLGBT lobilerinin baskılarıyla ‘Eşcinsellik hastalık değildir’ kararı alan, eşcinsellik türevlerinihastalık tanı listelerinden çıkartanDSÖ’ye meydan okuyor…

Eşcinselliği terapi yönetimiyle tedavi etmeye başlayınca LGBT oluşumlarının hedefi haline geldi.

Tehdit edildi, saldırıya uğradı, ofisi basılarak yağmalandı…

Vazgeçmedi…

‘EşcinselliğinAile Hastalığı’olduğunu, tedavi edilebileceğini söyledi ısrarla.

Söylemekle kalmadı; kurtulmak isteyenleri terapi seanslarıyla hastalığın pençesinden çekip aldı.

Sonra mı ne oldu?
 https://www.milatgazetesi.com/yazarlar/escinsellestiremediklerimizdenmisiniz-7987/

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2024, 12:24:41 ös »
Anlamadığınız kısım ne biliyor musunuz. Zannediyorsunuz ki Hüseyin Kaçın gider yenisi gelir ya da bu konuda tek terapi yapan kişi Hüseyin Kaçın mı başka yapan mı yok sanki, bu "ibneler" neden Hüseyin Hüseyin diye ağlıyor başka adam mı yok. Hüseyin deli işte, ona buna sallıyor başımızı ağrıtır bu adama bulaşmayalım. Ya da belki de biz böyle püskürdükçe Hüseyin Kaçın yine danışanlarını gazlamış üstümüze salmış diyorsunuzdur. Hüseyin hoca kimseyi gazlamıyor, hiç gazlamadı. Şimdi bir de sessizce köşesine çekildi bıktırdınız adamı. Eskiden cıvıl cıvıl bir adamdı, tek başına savaşırdı LGBTlilerle. Daha o zaman hiçkimsenin hiçbir şeyden haberi yoktu, sizin de haberiniz yoktu, tek başınaydı. E o zaman ne bu danışanların öfkesi. Bu "ibne" adamlar için yürüyüş düzenliyoruz hala sinirliler ne istiyorlar. Sinirli olmamızın nedeni şu. Tamam en azından toplumsal bilinç aşılanmaya başlandı bu aile yürüyüşüyle vs. Fakat biz çözüm istiyoruz. Bilinçsizsiniz. Yol gösterilmeye ihtiyacınız var. Ben Hüseyin Hocadan başka bu işin tedavisini yapabilen görmedim. Bizzat içindeyim bu işin, birinci elden şahit oluyorum hastanelerde yapılanlara. Psikiyatristlerin tanı koyduğu bu hastalar estetik ameliyatlarla güzelleştiriliyor.. Ayrıca kendim de danışanım. Bakın TEDAVİ diyorum. Anlamadığınız kısım şu, buradaki danışanlara sorun, bu kişiler ilk buldukları kişiye yani Hüseyin Kaçına yapışmadılar. Önce onlarca yere gittiler. Hüseyin Hocadan haberleri bile olmadı. Doktorlara, psikologlara, hacılara, hocalara. Hiçbirisi işe yaramadı. Sabahlara kadar dua ettiler Allahım yardım et diye. Bilmiyorlardı, çaresizce yardım arandılar. HK dışında bu duruma tedavisel olarak yaklaşan yok. Yine bu işle ilgilenen diğer psikologlar evet oturup dinliyorlar, anlıyorlar da doğru. E ama çözüm? İşte sıkıntı bu. Bu danışanların öfkesi işte bu yüzden. Ben bir yıl aradım, fellik fellik. Hüseyin Hocama ulaşmam bir yılımı aldı. Psikiyatristlere gittim, kavga edip çıktım. Diğer danışanlar da hep aynı şekilde. Ve sizler Hüseyin Hocanın başındaki akbabalarla uğraşmak yerine yürüyorsunuz. İşte bu yüzden bu "ibneler" yürüyüşü samimiyetsiz görüyor. Yoksa yürüyün, biz seviniriz insanlar duysun bu yürüyüşler aracılığıyla işin gerçek yüzünü. Ama madem bu yürüyüşleri düzenleyebilecek imkanınız var, duyurabilecek gücünüz var, neden Hüseyin Kaçın'la ilgilenmiyorsunuz. Hüseyin diye bağırmamızın, yırtınmamızın bir nedeni var. Bakın Hüseyin Hoca bu alanda tektir. Buradaki danışanlara sorun, sormak bedava hepsi can atarak cevaplayacaklardır. Türkiye'de bu işle uğraşan diğer psikologlara buradaki tüm danışanlar gitmiş, Hüseyin Hocaya çok daha sonrasında ulaşmışlardır. Neden bu "ibne"ler diğer psikologlardan sonra bu deli Hüseyin'e ulaşıp ulaştıktan sonra da bırakmamaktadırlar, manyak gibi savunmaktadırlar hiç düşünmez misiniz? Demek ki bu adamın bir kerameti var. Eşcinsel terapiyle ilgilenen diğer psikologların yapamadığı bir şey yapıyor bu adam. Ya da Hüseyin Hoca 2 aydır terapi yapmıyor. Biz neden hala bu adamın peşindeyiz, neden bu gruplarda duruyoruz hala, neden bir başkasına gitmedik? Anladınız mı neden kızdığımızı yürüyüşe. Çünkü gidilebilecek bir psikolog yok. Biz o yollardan zaten geçip Hüseyin Kaçın'ı bulduk. Bulmuşken bırakır mıyız? Bakın biz bu imtihanı yaşıyoruz, sizden çok daha bilgiliyiz. Ve diyoruz ki Hüseyin Hoca bu alanda tek! Bize inanın. Ne olur Hüseyin Hocayı halnız bırakmayın, gücünüzü asıl yönlendirmeniz gereken kişi Hüseyin Kaçın, yürüyüş vs değil. Bu adamın yaptığı terapilerle evlendirdiği onlarca danışanı var. Bu işle ilgilenen diğer psikologlar bunu yapabilmiş mi? Biz neden aylardır Hüseyin Hüseyin diye çıldırıyoruz. Hemen bu işle ilgilenen diğer psikologlara koşardık. Biz de çok iyi biliyoruz; Hüseyin Kaçın çılgındır, çenesini de tutmaz doğru bi susup oturamaz, kafanızı ağrıtır bizim de ağrıttı. Ama onu kaderine terk edemezsiniz. Ona ihtiyacınız var. Biz bu yüzden sinirleniyoruz. Bizim ona ihtiyacımız olduğu için değil, sizin ihtiyacınız olmasına rağmen umursamadığınız için. Size yol göstermesine izin verin. Çok büyük hata yapıyorsunuz. Hüseyin Hoca çılgın olmasa, ya da çenesini tutan bir insan olsa yıllardır siz daha ortalıklarda yokken LGBTlilerle tek başına savaşabilir miydi? Danışanları olarak emin olun biz sizden çok daha iyi tanıyoruz onun ele avuca sığmazlığını, ona buna sallamasını bizi de bıktırıyor bazen 😅. Ama lütfen samimiyetinizi gösterin, bu yürüyüşler bir işe yarasın.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2024, 12:55:56 ös »
Milli güvenlik meselesi olduğundan ihbarımdır.

LGBT oluşumlarının çeşit çeşit dernekleri, sayısız avukatları, yurt dışı fonları sınırsız destekleri var!

İyileşmek isteyen eşcinsellere baskı uyguluyor, yardım aldıkları psikologları şikâyet mekanizmalarını kullanarak yıldırıyorlar.

En soneşcinsel tedavi ve terapi veren Psikolog Hüseyin Kaçın'ın ofisi mühürlendi.

Resmi olsa da amacın farklı olduğu, milli güvenliği tam merkezinden, aileden tehdit ettiği görülmektedir.

Araştırılarak sorumluların ortaya çıkarılmasını, alanında en iyisi olduğunu düşündüğüm sayın Psikolog Hüseyin Kaçın'a bu kumpasları, baskıyı, itibarsızlaştırmayı yapanların ve ofisinin mühürlenmesine etken olan kişi veya kurumların ortaya çıkarılmasını istiyorum.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

trakya

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2024, 03:57:41 ös »
Eşcinsellik özgür bir tercihin değil, genellikle çocuklukta yaşanan travmaların ve ebeveyn ihmallerinin sonucu olarak gelişen bir durumdur. Eşcinsellikten kurtulmak isteyenlere terapi imkanı sağlamamak, gerçekte eşcinselleri küçük düşüren bir tutumdur.

https://www.youtube.com/watch?v=-9bPlRuOq-Q&list=UULFEDADUolmKuMyWGRunC3UhQ&index=4

Velev ki Eşcinseliz: Furkan

https://www.youtube.com/watch?v=SK5ycgpoVC8

Velev ki Eşcinseliz: Mert

https://www.youtube.com/watch?v=BI6NM-gENrw

Velev ki Eşcinseliz: Efe

https://www.youtube.com/watch?v=rxfQS3Da1Wg

https://huseyinkacin.com/

https://www.instagram.com/reel/C8jfEMtCLuV/?igsh=eXZ3bW44bXUzeWJr

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Neden Hüseyin Kaçın?

Ben,bizler Hüseyin Hocam’ı bulmadan önce diğer arkadaşımızında dediği gibi psikolog,psikiyatrist dolaştık
Hani o tıp okumuş psikiyatristler veya Psikoloji okumuş uzmanlar onlar diye
Ve sonuç ne mi oldu? HİÇBİRŞEY
Onlara ben “Diplomalı Cahiller” diyorum
Çünkü Hüseyin Kaçın gibi eşcinsellik konusunu araştırıp,çözümlemiyorlar sadece hazır cevaplarla sizi karanlığa itiyorlar
Benim gittiğim psikiyatrist bana dedi ki; “ Kızlarla da ilişki yaşa Erkeklerle’de,neye ilgin olduğunu anlarsın” böyle Deli saçması tavsiye mi olur? Sinirlendim ve dedim ki ; Aynı olay oğlunuzun başına gelse bunları mı söylerdiniz? Ve Hayır! Dedi
Hoca’ya bile gittim,Spritüel uzmanlara gittim 🤣 Onlarda yok negatif metafizik varlık senle uğraşıyor!Yok şu yok bu!Saçma Sapan Şeyler!
İşte eğer bu iş Hüseyin Kaçın gibi işinin ehli insanlara bırakılmazsa,engellenirse
Bu dolandırıcı’ların eline düşüyor insanlar!

Ben Hüseyin Hoca’ya ilk seansa gittiğimde Kafamdaki tüm sorular cevaplandı!Bunun bir Aile Hastalığı olduğunu anladım.Suçlu ben değilim,Ailem’miş diyebildim.

Hüseyin Hoca biraz garip’tir,değişik huyları vardır,bazen sizi sinirden deli eder ama Doğru,dürüst,mert adamdır!
Mesela kavga edebileceğiniz tek hoca Hüseyin hocadır!Bundan gocunmaz!Hüseyin Hoca işinin ehli olduğu için ısrarla HK yoksa bizde başka psikologlara gideriz ama bu işi TEDAVİ EDEN TEK İSİM HÜSEYİN KAÇIN’DIR.
Başka Kimse EDEMEZ.

Eğer Amacınız gerçekten “Aile ise,Çocuklar,Gençler “
O zaman Bu işe Siyaset,Din,Politika katmadan bu işi “Psikolojik ve Bilimsel” anlamda çözersiniz ve danışacağınız,destek vereceğiniz tek kişi de Hüseyin Kaçın’dır
Aksi halde sizinde Çocuklarınız bu durumu yaşayınca “ya kabul edeceksiniz ya intihar eder ilerde” diyen uzmanların eline kalırsınız
O zaman da siz lanet okuyup,dua edince görün bakalım eşcinsellik geçiyo mu,geçmiyo mu?

Biraz samimi olun!Hüseyin Kaçın’a destek verin!

Hüseyin Hocamın Ricasi üzerine bende yazmak istedim.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bunu yazan kişi doludizgin derneği başkanı mı🤔

Ben dahi bu gruplarda bu gençlerin arasında söylenen çoğu şeye gülümsüyorum.

Sövüyorlar, saydırıyorlar, ona buna atıyorlar.

Sayın Muhammet Binici'ye de sallıyorlar, Zeki hocaya da sallıyorlar.

Bana da sallayan oldu.

Hüseyin hocaya da sallıyorlar..

Karşılık dahi vermiyor; çünkü eşcinselleri tanıyor, verebilecekleri tepkileri biliyor.

Tepki vermeleri veya eleştirmelerini normal görmek gerekmez mi.

Buradaki gençler kendi aralarında da atışıyorlar, gülümsüyorum.

Doludizgin derneği başkanını fazla atar ve tripli hissettim, yakıştıramadım!

Eğer eşcinsellik konularında yetkin olsaydılar yanlış veya kulağa hoş gelmeyen şeyleri de eşcinselliğin doğası olarak görebilirlerdi!

Bizim derdimiz usulsüzlük değil.

Bizim derdimiz gerekirse kanun değiştirtebilmek!

Bize Hüseyin Kaçın'lar lazım..

Usulsüz olan asıl şey,  bu gençlerin tedavi haklarının ellerinden alınmasıdır.

Usulsüz Hüseyin Kaçın varsa ve doğru olan kliniğini mühürlemekse, o zaman usulüne uygun, Hüseyin Kaçın yetkinliğinde terapistlerin olabilmesini sağlamaktır!..

Hüseyin Kaçın'ın usulsüzlüğünü savunacak halimiz yok.

Ama şu anda bağcıyı dövmenin zamanı değil.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz!

Ben bir eşcinsell çocuğun babası olarak unutmayacağım...doludizgin

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Hangi psikologlardan bahsediyoruz!

Bu kaynar suyun içerisinde bir kişiye gidip ona bağlandığımızı mı düşünüyor insanlar!

Yok öyle bir şey.

Yüzlerce hekim ve onlarca psikoloğun içinde sadece bir(1) kişi, bir kişi ya! Prof.Dr.Zeki Bayraktar ve Psikolog Hüseyin Kaçın isimlerini verdi.

Yani anlayacağınız herkes başını kuma gömüyor, bana dokunmayan yılan misali.

Prof.Dr.Zeki Bayraktar;

Sorun ruhsal ise; neden müdehale bedensel alana yapılıyor!...diyordu bir videosunda.

Sorun başka, resmiyet başka..

Sorun tam olarak burada.

Bunca psikolog bu durumda çalışırken neden Hüseyin hoca!?

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bence..

O ilim alınamaz, öğrenilemez..uzaktan( online) yapılamaz..

Eşcinsell nedir, nasıl olunur, neler yaşayarak bu günlere gelmiştir; bunları içselleştirerek anlamak gerek.

Önce karşıdaki çocuğun ne hissettiğini, nasıl düşündüğünü, ne diyince ne tepki verebileceğini bilmek gerek,

Çocuğun gözüne bakarak onu anladığını hissettirmek gerek,

Bazen samimi sert sözler gerek,

Bazen gömleğinin kollarını konuşurken kıvırmak gerek,
 Sırtını sıvazlamak,  gerçek anlamda samimi olmak demek,

Bazen de, boşver terapiyi gell seninle sigara içelim demek,

Ondan dolayı bu terapiler uzaktan yapılması etkili olmaz.

Bu öğrenilebilir bir ilim değil, bu yaşayarak yaşatma, yeşertme sanatıdır....derim

Hüseyin hocanın yaptığı tam olarak budur.

Onu Hüseyin Kaçın yapanda budur.