Gönderen Konu: Hüseyin KAÇIN: Bir Dava Adamı Mıdır?  (Okunma sayısı 171 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Hüseyin KAÇIN: Bir Dava Adamı Mıdır?
« : 14 Eylül 2024, 06:23:00 ös »
Belki biraz sert olacak şimdiden kusura bakmayın…

Sırf kendinizi tatmin etmek için oradan buradan belli gruplara laf sallamanız, siyasi söylemleriniz, nefret ve kutuplaştırıcı paylaşımlarınız emin olun sizin dışınızda çoğu takipçiniz veya sizi seven kişilerin umrunda bile değildir..

Birde bu söylemlerinizden rahatsız olan kişiler sizi şikayet etmekten geri durur mu sizce elbette intagram hesabınız twitter hesabınız kapatılır bu süpriz olmasın size yani..
Başka bi açıdan bakalım Lgbt karşısındaki duruşunuza eminim bir çok kişi destek verir ülkede ailenin korunması konusunda birçok destekçi bulabilirsiniz kendinize ama bu insanlar sizin medya hesabınıza baktıklarında politik nefret söylemleri dışında birşey görmeyeceklerdir..
Bugün hiçbir medya kolay kolay sizin gibi politik söylemleri olan birini yayınlarına almaz çoğu düşünür acaba bize birşey olabilir mi ? Neticede Kaçının dilinin kemiği yok herkese çakıyor başımıza iş açar diye düşünebilir…

Sizin gibi kaliteli bi insanın, bir dava adamı diyebileceğimiz bir insanın haklı olsa bile haksız duruma düşebileceği gerçeği her ne kadar beni üzsede kaçınılmaz sonun bu olduğu durumunu değiştirmiyor..

Elazığ

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hüseyin KAÇIN: Bir Dava Adamı Mıdır?
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2024, 06:26:50 ös »
Umarım kızmadınız bana hocam  🫠🫠zira size verdiğim kıymetin karşılığını sizden göremesemde🙈😂 size değer vermeye ve takipçiniz olmaya devam ediceğimm😂

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2024, 06:30:49 ös »
“Bir daha dünyaya gelseydim asla bu alanda çalışmazdım, diyerek birkaç dakikalık sessizliği durduk yere bozdu. O tok, kendinden emin ses tonuyla. Yeşile çalan gözlerini fark edebilmeniz için birkaç saniyeden fazla bakmalıydınız gözlerine. Keza anlayabilmek için de birkaç saniyeden çok daha fazlasını dinlemeliydiniz ondan. Bu etrafınca deli ama bence dolu adamın yanına onca zamandan sonra neden gittiğimi tam olarak bilmiyordum. İçimden bir ses gitmem gerektiğini söylemişti...” (isimsiz)

tamamlancak ... edirne hatırası.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2024, 06:56:30 ös »
Selamun aleyküm
Sayın hocam sizlerden Allah cc razı olsun
Paylaşım yazılarınızdan oldukça faydalanıyoruz
Bu bakımdan sizinle daha yakından tanışmak isterdim her nasip diyelim
Biliyorum sosyal medyada hepimizin onlarca grubu var
Kendim 53 senedir Almanya’da yaşıyorum
Bir çok sosyal failiyetlerde bulundum
Sizlerden daha fazla değişik kişi ve kitlelerin faydalanması için
Bizimde küçük bir whastsp grubunuz var yüze yakın kişiler var
Müsaadeniz olursa seni o gruba almak istiyorum
Grupta disiplin hakim gece saat 2 ile sabah 7 arası Paylaşım yok bazen tek tük oluyor fakat genelde sakin bir

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2024, 12:08:35 öö »
Merhabalar Hüseyin Hocam, Bu mesaja bakar mısınız bilmiyorum ama içimden geldi yazmak... Dindar veya Dindar olmayan (farketmez) ve escinsellikten rahatsız olan herkese yardım elini uzattığınız için size teşekkür etmek isterim. Ancak sorun sadece eşcinsellik hayat şartları aynı şekilde... Sosyal Medya her ne kadar büyük bir nimet olsada aynı zamanda büyük bir tuzak. Bende bu durumdan nasibini almış birisi olarak dinsel açıdan arafta kalmış durumdayım hocam , ilerleyen teknoloji ve bilgiye daha kolay ulaşma teknikleri insanların dinlere karşı bakış açılarını oldukça değiştirmiş durumda. Türkiye'de ki yanlış siyasal İslam ve Din Tüccarları sebebiyle zaten dinden uzaklaşan insanlar bir de üzerine İslam Düşmanı oluyorlar. Bizim gibi depresif ve çevresi olmayan, asosyal(sevgi eksikliği ve fazla sevgiyle büyümüş) insanlarda kendilerini sosyal medyadaki nefret söyleminin en kolay yayıldığı forum sayfalarındaki nefret dolu kişilerin ahlak yoksunu yorumlarını okurken buluyor. Bu forumlar, İnsanların cahilliginden faydalanıp doğru yanlış bilgilerle, sosyal medyada paylaşım yapan modern çağ felsefecilerinin ayakciligini yapan kişilerle dolu. Sadece bunlar değil genel olarak bu forumlar asosyal, vasıfsız,kendine herhangi bir faydası olmayan ve sağlıksız bireylerle dolu olmakta. Bende bu durumlardan etkilenmiş haldeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Dediğim gibi cevap vericeginizi sanmam ama genede içimi dökmek ve bu durumu size yansıtmak istedim, bu gibi durumlarda bize en yardımcı yani yol gösterici olacak kişi sizsiniz Hüseyin Hocam...

İyi Geceler,Kandiliz Mübarek olsun hocam

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2024, 11:13:46 öö »
Eşcinsellik özgür bir tercihin değil, genellikle çocuklukta yaşanan travmaların ve ebeveyn ihmallerinin sonucu olarak gelişen bir durumdur. Eşcinsellikten kurtulmak isteyenlere terapi imkanı sağlamamak, gerçekte eşcinselleri küçük düşüren bir tutumdur.

https://youtu.be/-9bPlRuOq-Q?si=3LPplNbsk-WVa29r

Velev ki Eşcinseliz: Furkan

https://www.youtube.com/watch?v=SK5ycgpoVC8

Velev ki Eşcinseliz: Mert

https://www.youtube.com/watch?v=BI6NM-gENrw

Velev ki Eşcinseliz: Efe

https://www.youtube.com/watch?v=rxfQS3Da1Wg

https://www.instagram.com/reel/C8jfEMtCLuV/?igsh=eXZ3bW44bXUzeWJr

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2024, 09:31:04 ös »
Bence..

O ilim alınamaz, öğrenilemez..

Eşcinsell nedir, nasıl olunur, neler yaşayarak bu günlere gelmiştir; bunları içselleştirerek anlamak gerek.

Önce karşıdaki çocuğun ne hissettiğini, nasıl düşündüğünü, ne diyince ne tepki verebileceğini bilmek gerek,

Çocuğun gözüne bakarak onu anladığını hissettirmek gerek,

Bazen samimi sert sözler gerek,

Bazen gömleğinin kollarını konuşurken kıvırmak gerek,
 Sırtını sıvazlamak,  gerçek anlamda samimi olmak demek,

Bazen de, boşver terapiyi gell seninle sigara içelim demek,

Ondan dolayı bu terapiler uzaktan yapılması etkili olmaz.

Bu öğrenilebilir bir ilim değil, bu yaşayarak yaşatma, yeşertme sanatıdır....derim

Hüseyin hocanın yaptığı tam olarak budur.

Onu Hüseyin Kaçın yapanda budur.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2024, 12:13:22 ös »
Hangi psikologlardan bahsediyoruz!

Bu kaynar suyun içerisinde bir kişiye gidip ona bağlandığımızı mı düşünüyor insanlar!

Yok öyle bir şey.

Yüzlerce hekim ve onlarca psikoloğun içinde sadece bir(1) kişi, bir kişi ya! Prof.Dr.Zeki Bayraktar ve Psikolog Hüseyin Kaçın isimlerini verdi.

Yani anlayacağınız herkes başını kuma gömüyor, bana dokunmayan yılan misali.

Prof.Dr.Zeki Bayraktar;

Sorun ruhsal ise; neden müdehale bedensel alana yapılıyor!...diyordu bir videosunda.

Sorun başka, resmiyet başka..

Sorun tam olarak burada.

Bunca psikolog bu durumda çalışırken neden Hüseyin hoca!?