Gönderen Konu: ERKEK ERKEĞE DOSTLUK: SOSYAL FOBİ Mİ EŞCİNSELLİK Mİ?  (Okunma sayısı 7909 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: ERKEK ERKEĞE DOSTLUK: SOSYAL FOBİ Mİ EŞCİNSELLİK Mİ?
« Yanıtla #15 : 17 Ocak 2017, 01:33:08 ös »
Ahmed le şu kardeş sevgisi gibi gelen çocukla  mesajlasırken duygusal ve derin dertleşirken bi an arasıra gelirim dedi

yandım o sıra öyle bi andıki bedeninin sıcaklığıyla sarılmalrını hisseddim.

ve yanarak gel yazdım gel hasretim desem dedim.oda hissedi herhalde o nasıl gel demek dedi.yani duygu yüklü bir istekdi.ve o gelirim falan dedi tabi benim hissettiğim kadar değildi.anlaşılmamak olsa gerek sonra bian soğudum çok kötü oldum geçmiş ve şimdi bulunduğum düşünce ve his mahvetmişti beni bikaç gün evvel yaşamıştım bu olayı.

aslında içimdeki bir korkuyla ilgili ya anlaşılırsaydı eşcinsellik vs bu eskidendi. iyileşmeye başlayınca bu birgün insanlara anlatırsam anlaşılırmı ki burda sizin kitap yaz vs gibi açılmayı önerme fikirleriniz bir hak ve batıl savaşı kahramanı gibi algılamam kendimi ve düşmanla savaşırcasına kendimi anlatmam ama son zaman veya sürecin kendisinde iniş çıkış yaşadıkça tamam bitti diyemedikçe hep bir ikileme düşürdü.iyileştim diyip piyasaya çıkıcam insanlara açılacam ama zaman zaman kalanlarla savaşıcam sonra insanları kandırmış olucam insanlar zaten açığımı yakalamak için kovalayacaklar ve ben yakalanırsam tüm hak mücadelesi çökücek.

içim böyle işte

sonra iyilrşme öncesi enbüyük çilem insanların arkadaşlarımın beni aşağılamsı dalga geçmesi erkekliğimle alay etmesiydi.

bugün tüm içimdeki en uç şeylerin çıkageldiği mücadelede bir taraftan kurduğum sosyal ilişkilerde arkadaşlıklarda insanların iç yüzümü öğrenmesi ve aniden bıçak gibi insanların arkadaşlığını kesip eskisi gibi alay aşağılamadanda öte artık bildikleri üzerinden vurmaya başalmaları

ve anlaşılmayacak olmam içimdeki acıyı hüznü nefsin yüzünde insanların alaya alması

ahmetdele yazışırken pat diye bunu hissettim.tüm sistemim çöküyor gibi oldu tüm herşey yıkılıyordu.

eskiden alay edilsemde sonuçta insanlar bilmiyordu.ama şimdi öğrenirlerse verdiğim mücadele kimin umrunda onlar için tek bir şeye dönüşücem onların akıllarında vay be demek mehmet ibneymiş topmuş sikiyomuydu siktiriyıormuydu tüm aşağılanmalr tüm kibirlerle saldırcaklar erkeklik için verdiğim mücadeleyi anlamıycaklar

bunu besleyen enbüyük şeyde dertleşme ve muhabbette insanlar her türlü sıkıntılarını dertlerini anlatabiliyorlar ama biz ben öylemi en delikanlıca bir yönü olan hikayemi anlatamamak acımı skıntımı konuşamamk hiç kimseyle hiç kimseye bak ulan bende senin çektiğinden az biraz çekmedim benimde babalar gibi derdim var insan erkek şu şu şuyüzden başka bi erkeğe gider yönelir eşcinsellik şudur budur yangın budur bunun cinselliği şundandır diyememek

aman yarabbi heleki bildiklerini öğrendiklerini bilmek düşünmek bile istemiyorum tüm yanlarımı sırrımı bilmeleri benimle alay etmeleri sonra yakınlarımla sonra arkadaşlarıma bile arkadaşları o ibneyle arkadaşsıznız ha gibi sözler kendimi tekbaşıma tüm enerjisi alınmış tüm fişleri çekilmiş bir bitkisel hayata göçürecek beni şüpheli istenmeyen ve götümün üzerinden o kahkaha dolu egolu gülüşlerin alaycılığıyla başedemem sınırsız sayıda insana cevap veremem herkes etkilenecek herkes yakınlarımla ayrı ev içi huzursuzluk annem babam off

sonra onlara söylenecekler babama oğlun böyleymiş diyecekler insanlar iyileştiğime mücedeleme erkekliğime değer vermiyecekler

zihnimdeki tüm korkular tüm senaryolar ve hayatta erkekleştikçe sohbet ve muhabbet ettikçe delikanlı gibi adam gibi sevginin ne olduğunu hissedikçe ve bunu anlatamadıkça

yaşadıklarımı söyleyemek ve sizin kitap yaz  demeniz

biliyorum bunların hepsi benim kendi korkularım kaygılarım

insanlara açılmayı anlatmayı düşünmüyorum

çünkü anlamaycaklar gibi

işte bunlarıda yazmak istedim içimdekileri çektiklerimi

benim derdim aslında bu alay sertlik ve kabul edilmezliğinde içimdeki esmer erkek vs hissini besliyor gibi yani tüm bunlar içimdeki korkuları bunalımalrı ve erkekelrin sırf erkek oldukları için yücelikelrini ekleniyor

tüm bunlar kendimi görmem hissetmeme engel oluyor ben neyi nasıl algıladıysam hep kendimi kontrol  dışı bırakarak yapıyorum sonra kendimi bırakıyorum.herşey daha da karışık hale geliyor ve ben o karışıklıkta bağımlılıkarım ve
tatminelrimle çıkmaya çalışıyorum