Gönderen Konu: Eşcinsel ilişkide kişinin asıl aradığı cinsellik mi? Yoksa kişinin yitik yanı m  (Okunma sayısı 3023 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

Eşcinsel ilişkide kişinin asıl aradığı cinsellik mi?  Yoksa kişinin yitik yanı mı?

Aşağıda  bir sitede eşcinsel arkadaş arayan kişilerin yazıklarından bazı kesitler yorumsuz sunuyorum.

-hayatı paylaşabileceğim ciddi bir ilişki arıyorum...

-hayatı ciddiye alan, güvenilir, samimi, dürüst, bakımlı, temizliğe önem veren, aklı başında,

-Dost Olmak Çok Önemli...Kısa Süreli , geçici değil gerçek arkadaş olmalı

-Güvennnnnnnnnnnnnnnnnnn

-dost arkadas sırdas güvenilir sessiz sakin içine kapanık utangaç çekingen

-o da benim gibi olmalı en azından benim ruh halimi anlayabilmeli

-Dostluğa değer veren dürüst, düzeyli, düşünceli bir insanım.

-Dürüst ve düzeyli bir aşk ilişkisi ve dostluk arıyorum.

-Bu dostluğun karşılıklı bağlılığa dayanan bir birliktelik olmasını istiyorum.

- İçinde sevgi ve saygı olmayan bir birliktelik yaşamak istemiyorum. Benim için dostluk herşeyden önce gelmektedir.

-Dürüst, düzeyli, samimi, sırdaş, sevginin kıymetini bilen, birlikte ilişkimizi sevgi ve saygı çerçevesinde yürütebileceğim, bana sahip çıkacak bir dost arıyorum.

-Sevgiyi, saygıyı ve dostluğu herşeyin üstünde tutmasını istiyorum. Ancak o zaman güzel bir diyalog ortamının kurulacağına inanıyorum.

-BASİT SIRADAN İNSANLARLA İŞİM OLMAZ

-DÜRÜST KONUŞMASINI BİLEN MENFAATCİ OLMAYAN

-MADDİ BEKLENTİSİ OLANLARLA İŞİM OLMAZ ZENGİN DEGİLİM KİMSENİN İŞİ MADDİYATI BENİ İLGİLENDİRMEZ SADECE GÖNLÜ ZENGİN OLANLARLA İŞİM OLUR

-Dürüst ve güvenilir olmalı

-samimiyet ve dürüstlük çok önemli.

-Temizlik-sadakat- saygi cercevesinde,kaygisiz erkek erkege arkadaslik

-Lütfen samimi insanlar yazsın

-Ciddi ve samimiyim. Karşımdakinin de öyle olmasını istiyorum.

-akli basida olmali, durus olmali ,yalan soylememeli ,kadir kiymet bilmeli,anlayisli olmali,kibirli olmamali

-saygılı durust ve guven verıcı bır dostluk arkadaslık arıyorum

-ben hayatta herşeyi yaşamak isteyen sevdigim birininle herşeyi paylaşmak isteyen herşey sekse dayalalı olmayan biriyim

- dostluk sevgi aşk çok degerli

-mantıklıyım

-karşımda ki insanı kırmayı sevmem anlayacagı dilde konuşurum insancıl bi yapıdayım

-ciddi biriyim yalanı sevmem

-dürüst,bakımlı,akıllı,saygılı olsun

-dürüst, saygılı, kültürlü, entellektüel, bilgili, hoşsohbet, eğitimli vs

cenkcenkce@yahoo.com