Gönderen Konu: EŞCİNSELLER : EVLENEMEYEN KADINSIZ ERKEKLER  (Okunma sayısı 3482 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
EŞCİNSELLER : EVLENEMEYEN KADINSIZ ERKEKLER
« : 08 Eylül 2013, 11:11:08 ös »
 Ev arkadaşım evde değil,gene ailesinin yanına gitti.Sık sık da gider.Ona güvenmesem de tam olarak, aynı evde yaşıyorum onunla işte.
Keşke diyorum daha önce böyle bi hayatım olsaydı,en azından öğrenciliğimi ailemden ayrı yaşasaydım.Erkek dünyasına daha erken girerdim.Üniversite
çağlarında arkadaşlığı dostluğa dönüştürmek herhalde daha kolaydır,şimdi arkadaşımla yakın gibi olsak da hep bi eksiklik var gibime geliyor.Arada bi duvar
var.Aşamıyorum o duvarı,belki de hayata başka başka yerlerden baktığımız içindir...Ya da Hüseyinbeyin dediği gibi 30 yaşına yaklaşıyorum ve insanlarla
samimi ilişkiler kurmak her geçen gün zorlaşıyor...
  Sık sık öldüğüm fikri geliyor aklıma,ya da intihar etmişim de falan filan ...Boğazım düğümleniyor sonra...
Bazen tek yol ölüm gibi geliyor,en kısa ,kestirme yol...bu cmleyi yazarken bi ağlama başladı nedendir acep? Bilmiyorum
Ölmek korkutmuyor beni hiç,ama genede dünyadan böyle bokubokuna ayrılmak güzel olmasa gerek...
  Hoşlandığım kızla birkaçkez konuşmaya çalıştım ayak üstü muhabbet yani...iyiydi...sonra  bi gün kapısına gittim konuşmaya çalıştım pek yüz vermedi...
Korktum bu kızı da kaybetmek istemedim...ortak bi arkadaşımızın durumdan haberi vardı...o da araya birini soktu..kıza niyetimi anlattı..
Kız kabul etmemiş,zaten bu şehirden bikaç ay sonra ayrılacakmış o yüzden bi ilişki yaşamak istemiyormuş...ben nolcam şimdi ...
Akşama mesaj attım en azından bi kahve içelim ,yüz yüze konuşalım diye...mesajdan 80 dk sonra cevap geldi...diyor kararım kesin yüz yüze konuşsak da
değişen bişey olmayacak,konuyu da bi daha açmayalım...iyi akşamlar da dilemiş ben de o halde bana da iyi akşamlar demek düşer diye yazdım...
Başlamadan daha bitti ilişkimi ...
  Ben nolcam ya...30 yaşına geliyorum azbuz değil tam 30...
30unda, 30 olamamış geleceği düşünerek geçmişe her daim  gitmek zorunda olan,hangi zamanda yaşadığı belli olmayan,  28 yaşında bir çocuk...çocuk olamamış bir çocuk...
Anneye aç,babaya aç,arkadaşa aç,sevgiye aç...Her boka aç,sanki hiç yaşamamış gibi....
  Dünya üzerinde müzikten öte  hiç bişey yok benim için...Bu biraz da bi sığınak belki...Anlatamıyorum acılarımı,mutluluğumu vs...
Seviyorum şarkı söylemeyi tek deşarj yolum bu galiba,beim için bir lutuf Allahtan gelen...Beni ayakta tutan tek şey belkİ...
  Babamla uzaktayken ilişkim daha iyi...telefonda konuşmak daha kolay oluyor...aynı evdeyken sevemiyorum kendisini...gene de sevdiğim söylenemez...
Ama bi kin de yok içimde...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSELLER : EVLENEMEYEN KADINSIZ ERKEKLER
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2013, 11:11:46 ös »
Biraz geçmişe gidiyorumda,ergenliğin ilk yılları galiba...
Birinin,güçlü bi erkeğin bana tecavüz ettiğini falan düşünüyorum ,kadın rolündeyim galiba...Bu da beni ağlattı Bay hüseyin...
Bu nerden aklıma geldi bilmiyorum,halıları üzerime çeker onları kendime sürterdim,hali güçlü bi herifmiş niyetiyle...neden?Nedeni belli işte sevilmek 
istiyormuşum sonucu tecavüz olsa bile... Hüseyinbey böyle derdin muhtemelen...
  Ergenliğe erken girmiştim galiba,kıllarımerken belirmişti...arkadaşlar bir de bununla dalga geçtiler yıllarca,sakalımla bıyığımla...
Bi ara ortaokuldayız müdür yrd.beni odasına çağırdı neden tıraş olmuyorsun diye...sakallara alışamamıştım ki daha sadece bende vardı
sindirememiştim henüz kılları...Bana hastaneye git hormon testi yaptır demişti...tabi ki öyle bir test de yapılmadı...Liseye geldikten sonraarkadaşlarımın
boyları uzadı da uzatı hepsi geçti beni,ben yerimde sayıyordum artık...Lisenin sonuna doğrukıllanmalar arttı bende...tüm vücudumda...artık şort,tişört
giymek istemiyordum...Oderce kıllanma artmıştı yani....Oysa ergenliği tamamlamıştımikıllarımda belirgindi...yeniden bi uzama,çoğalma...ne gerek vardı...
Evde bile rahat edemedim hiç...çıplak gezemedim hiç..Yaşıma rağmen hala rahatsız olurum kıllarımdan...
   Erken ergenlik lanet bişey...aman dikkat...
Uzun bi süre erkekler tuvaletinde pisuvara işemekten hep çekindim,utandım...rahat edemiyordum bi türlü...ya yanlış bi hareketim olursa diye...
Şimdi umarumda değil rahatça işiyorum heryere...kimsenin aletinde değil gözüm...değilmiş de hiçbir zaman...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSELLER : EVLENEMEYEN KADINSIZ ERKEKLER
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2013, 11:12:20 ös »
Bayram sonrası şu lanet şehre dönmek ne zor.2 hafta oldu geleli ve çok yalnızım.
insanlarla ilişki kurmak  neden çok zor,yaptığım tek şey 4 gün üst üste düğünlere gitmek tabi ki ev arkadaşımla,düğün sahipleri de onun yakınları.
Sadece ev arkadaşımla takılmak istiyorum ki öyle oluyor; çağırınca anında gidiyorum onunla hem evde oturmaktan kurtuluyorum,evde yalnız başıma
ağlamaktan da içmektende kurtuluyorum,hem de onunla zaman geçiriyorum, biraz da insanlarla tanışıyorum diyalog kurmaya çalışıyorum hepsi bu işte.
  Arkadaşıma aşık mı oluyorum ya da yalnız olduğum ve burdaki  diğer insanlara pek güvenmediğim için mi sadece onu düşünüp onunla günboyu
takılmayı istiyorum.İşyerindeki insanlar samimi gelmiyorlar bana.Bu sebepten onlarla iş dışında görüşmüyorum ki onlarda benden pek hazetmiyorlar.
Kimi mesleğimden ötürü beni itici bulurken kimi fazla entellektüel takıldığımı düşünüp antipatik bulmakta kimi de kendilerine fazla gülümsediğimi düşündükleri
için galiba saygısızca davranmakta.
  İşyerinden tek bi arkadaşımla, YASİN'le yakınız meslekdaşım olur kendisi.
Oda benim gibi asosyal yaşı benden büyük.Zamanından psikolojik problemleri olduğu için okulu bir dönem uzatmış,aynı problemden ötürü askere de gitmemiş.
Tabi bunları kendisi anlatmadı bana,laptopunda bazı  doktor raporu gibi şeyler  ve dilekçe vs.ler vardı...falan filan
  Onunla da pek takılmak istemiyorum iş dışında,ona benzemekten korkuyorum bazen...
Sevdiğim kıza gelince hala bi atraksiyon yapamadım...geçen gün bahçede gördüm sekreter  hanımlardan biriyle konuşuyorlardı...yanlarında da RASİM diye
tanıdık başka biri...yanlarına gittim selamlaştık...merabalar, nasılsınız,falan filan derken bunların sınav muhabbeti oldu...dahil oldum bende nasıl geçti
nerdeydi sınav diye....neyse az biraz konuşabildim...heyecandan titriyordum...recep farkedince durumu ,gidelim dedi bayanların konuşacakları vardır...
ayrıldık....sonraki günlerden birinde de odasına bakındım ,odada 6 kişi çalışıyordu  kendisi yoktu göremedim gene....aynı gündü galiba iş çıkışı yolda
gördüm...o beni gördü mü görmedi mi bilmiyorum.hiç bişey yapamadım,acelesi varmış gibi gidiyordu...ben de donanakalmış gibiydim...
   Ev arkadaşım iyi mi kötü mü diye sorgulamıyorum...Ama  beni maddi olarak sömürdüğü fikri kafamın içinde hep var...Neyse diyorum ondan çok şey öğrendin
aslında, erkek dünyasına dair çok şey...iyi kötü yanlarıyla  çok şey...
   Benle ilgilensin,zaman ayırsın,birlikte gezip tozalım istiyorum hep...takıldığımız zamanlarda hesabı ödeyen de hep ben oluyorum o ayrı mesele...
bedel ödüyorum yani ....Hüseyin bey doğru mu yapıyorum sence? 
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2013, 11:16:31 ös Gönderen: psikolog »