Gönderen Konu: EŞCİNSEL MESAJLAR : ZIT KUTUPLU BORDERLİNE ÇARPIŞMASI  (Okunma sayısı 3500 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
EŞCİNSEL MESAJLAR : ZIT KUTUPLU BORDERLİNE ÇARPIŞMASI
« : 10 Aralık 2012, 03:03:55 ös »
seyit ile mesajlaştık  ve onun sistemini çözdüm. eşcinsel sistemi de çözdüm, sevgi aşk gibi yüksek duygulara  cinsel hislerin bulaşması. aşk tan daha yükseği de var Merhamet. Ona cinsellik bulaşamaz. ben seyit'e  faydalı olacaksam  ancak  Merhamet le olur çünkü aŞK ın oyunları tehlikeleri var rahim=matrix

off ya nerden bulaştım ben bu gece seyit ya. benim escinsel dünyamı  yıkacak. daha balıkçı ile buluşacaktım. sado mazoşist fantezilerim yoğunlaşmıştı son seanstan sonra. bu seyit denilen adamdan uzak durmakta fayda var. yoksa benim 38 yıllık  sistemim çökücek . sadizm yaşıyacaktım ve mazoşizm. dürtüler çıkmıştı.

inşallah herşey hayaldir ve seyda benim dünyamı  elimden almıyordur. kızamıyorum ona. off bu GERÇEK olamıcak kadar sıradışı. Aslında benim SÜRREALİST  bir hayatım var ve bunu seviyorum. bu iyi bisey bu doğru ve artık yeter.  hüseyin efendi hazretleri müsadenizle ben rüyaya dalıcam şimdi. haydi güle güleler

acım ne diniyor ne artıyor ama şiddeti derinleşiyor. seyit efendi hazretleri  ne yapıyor bana. benim gibi usta  bir oyuncuyu nasıl alt ediyor. sırrı nedir bu zatın.

aslında sır ortada. o öyle büyük  bir enerjiyle  Terk edilmek istiyor ve ben de ona denk bir kuvvetle Terk etmeye direniyorum. Zıt kutuplu borderline çarpışması..
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2012, 10:33:12 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL MESAJLAR : ZIT KUTUPLU BORDERLİNE ÇARPIŞMASI
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2012, 03:04:38 ös »
:D
Aaaa
Bu msj lar ulaştı mı size Hocam :)))
Ben bunu tamamen unutmuştum
Sizden bir şey rica edebilir miyim