Gönderen Konu: EŞCİNSELİM AMA TAM EVLENİLECEK BİR ERKEĞİM...  (Okunma sayısı 3169 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
EŞCİNSELİM AMA TAM EVLENİLECEK BİR ERKEĞİM...
« : 25 Ocak 2014, 07:11:48 ös »
Hüseyin bey,selamlar

(aslında bay psikolog demek bana eğlenceli gelse de sen hoşlanmadığın için yazıyorum Hüseyin Bey diye....
neyse bu çok önemli değil)

Son terapide bi kızdan bahsetmiştim.

Çetin diye bi arkadaşımın nişanında tanışmıştım, Çetin mardin'de  yaşayan şu ana bilmem hangi tarikat ehlinden olan en yakın arkadaşlarımdan biriydi...
şimdi pek görüşemesek de)

Bu kız Çetin'in kuzeniydi.
Nişanda halay çekerken çok güzel görünmüştü gözüme 2011 yılı baharıydı.
Eylem diye yakın arkadaşım  kızla beni ve bi arkadaşı tanıştırdı.

O sıra gene heyecandan ölüyordum.Bize halay çekmeyi falan öğretmeye çalışmıştı bir kaç dakikalığına.
Kızın ablasıyla daha önce tanışmıştım.Hoşlandığımı duyunca ,bişeyler söyledi...Tam anlayamamıştım....
Cümle şu: Melike doktora gittiğinde,doktor gel hastanenin başına geç diyormuş..

Anlamı:melikeden çok kişi hoşlanmış,her gittiği yerde dikkati üzerine çeken bi kızmış melike...Evet öyle bi kız şu melike...
Nişandan sonra bi de düğünde alinin annesi,çöpçatan bi kadın...Melike ve ablaları varken beni çağırdı evlilik muhabbeti yaptı şakayla karışık...

Güldük geçtik...Düğün sonunda ben şarkı söyledim neşet ertaş'tan bahçe duvarından aştım...Kızlar deli gibi oynuyorlar tabiki melike de....

düğün bitti...tam hatırlamasam da birkaç ay ya da birkaç hafta sonra melike faceden beni eklemişti kabul etmiştim...
O sıralar okulla başım dertte ve yeterince yüküm var diye kızla hiç görüşmemiştim....
2014 ocağına gelince faceden baktım beni arkadaşlıktan çıkarmış...

Bu sefer de ben ekledim...2 Gün önce faceden görüştüm,yazıştık yani... Çetin'den bahsettik çocuğu olmuş...Kendisi üniv. yerleşmiş de kayıt yapamamış...

Biraz konuştuktan sonra hafta sonu memlekete gelcem sen de sıkılmışsındır pazar günü sana bi kahve ısmarlayım,diye yazdım...hemen kabul etti...

Kendinden çokça bahsetti....eskisi gibi çocukça davranışları yokmuş,eleştirileri dikkate almış ,değişmiş falan filan...
haftasonu onunla görüşcem bakalım sonuç ne olur... 2 gündür facede kapalıyım az önce baktım da benim bi sürü foto ve paylaşımlarımı beğenmiş...

AMA BU KIZLA DENEME AMACIYLA TAKILCAM,BİLİYORUM CİDDİ OLAMAM BUNLA....çünkü:yeterince olgun değildi,mesleği yok henüz,benden 5 yaş küçük...
AMA benle ilgili...Bu süper...Şuan istediğim yanımda biz olsun da onla geziyim,konserlere falan gidiyim ve tabi seks olsun istiyorum...
Bu kız çok dikkat çeken çok da güzel,çok seksi bi kız...Bunlar evlenmek için yetmez...AMA flört için iyidir heralde...
Onu üzmekten de çekiniyorum...ÇOK CİDDİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ HİSSEDEBİLİYORUM,ALİNİN ANNESİYLE DE BU KONULAR DAHA ÖNCE KONUŞULMUŞTUR EMİNİM,KIZ CİDDİ  ÇOK CİDDİ
AMA daha baştan bak ben evlilik düşünmüyorum da diyemem...

Ama sevgililik durumunu isterim,
O memlekette ben burda....Arada nefes alır daha sağlıklı kararlarda verebilirim flört sürecinde...
Keşke şu kız biraz olgun olsa idi...Beni seviyormu bilmiyorum ama ilgili...
neden olmasınki...dışardan bakınca TAM EVLENİLECEK Bİ ERKEĞİM...
SANIRIM SENDEN ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSELİM AMA TAM EVLENİLECEK BİR ERKEĞİM...
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2016, 02:35:41 ös »
..