Gönderen Konu: Eşcinsel Olmama Vesile Olan Aile Teşekkürler(!)  (Okunma sayısı 6133 defa)

Maviadam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Eşcinsel Olmama Vesile Olan Aile Teşekkürler(!)
« : 25 Ocak 2011, 09:44:30 ös »
Zihnimin her parçasında virüs gibi dolanan endişeler.Düşlerime kadar giriyordu,rüyalarımda hemcinslerimle  beraber edecek kadar eline geçirmişti beni.Saplantı mıydı neydi?Nereye gitsem benimle.  Bari namazda beni rahat bıraksa.  Cumadayım;eğilen insanlar,Rab’lerine secde halindeler,benim düşündüğüm şeye bak ya.Ayıp ulan ayıp…
7-8 Yaşıma kadar benim “biricik” ablalarım annem ve yengem. Hepsi beni o kadar çok seviyor ki banyoda bile benimleydiler. Sağ olsunlar kendi başıma yıkanamayacak kadar aciz sanıyorlar.Bari bırakında pipimi ben yıkayayım:-YOK SEN DAHA KÜÇÜKSÜN,YIKAYAMAZSIN.SENİN PİPİN BAMYA KADAR ZATEN,BU NE BÖYLE…Pipim kadar başınıza taş düşsün.Çıplak erkeksi bedenim o yaşta ebeveynlerim tarafından,acizleştirilmiş bir erkek bedenine dönüştü.Allah’ım beni geriye götürsen de şunlara hadlerini bildirsem;Siz benim pipime nasıl öyle dersiniz diye.Ah ah.Salaklık biraz da bende.Oğlum ne diye mutfağa giriyorsun,sen karı mısın?.Seninde işine geliyor tabii.Ne de olsa seni bayanların övmesi gurunu okşuyor.Geri zekalı kafa,bilsen bunlar senin erkekliğini vampir gibi emen hamleler yaa.Sana mı kalmış  evin çamaşırı,bulaşığı.Babamda sağ olsun hiç demez ki bu çocuğu niye kendi işlerinizde çalıştırıyorsunuz.
Her şey sosyal olmamam yüzünden oldu. Aslında ben çok sosyaldim 6-7 yaşlarında kadar.Sokaktan hiç gelmez,sürekli arkadaşlarla yaramazlık yapardık.Akşama kadar gelmezdim bazen.Peki neden eve kapandım.Hepsi o tecavüzden sonra oldu.Hiç aklıma getirmek istemiyorum ama abim bana tecavüz etti.Başka si.ecek birini mi bulamadın şerefsiz? ???(Şu an abime küfür ettiğim için öyle rahatladım ki,Hatta bugün depresyondaydım ama bu yazıyı yazmak bile bana iyi geldi).Ben ne yapayım kardeşim, benden kaç yaş büyük, öküz.Uçkurunu birkaç yıl daha tutamadı.Şerefsiz beni denek olarak mı kullandı? O tecavüz bende  şok etkisi yaptı. Bir kaç yıl kendime gelemedim.Kimseye de söyleyemedim.Babam gerçekten benimle ilgilenen sosyal biri olsaydı belki söyleme cesaretini kendimde bulur ve söylerdim.Ama ne mümkün babam pısırığın tekidir.Onun bu pısırıklığı da annem yüzünden tabii.Hep onu aşağılardı.Bazen erkekliğine bile laf ederdi.Neyse,ben bu cinsel tacizi çok içselleştirmiştim.Bu taciz yüzünden erkeklikten uzaklaşmış fakat erkeklere yönelmeye başlamıştım.Üstüne üstlük aile fertlerimin bana kadınmışım gibi davranmaları da eşcinselliği hızlandıran etkenlerdendi.İlerleyen yıllarda kendimi toparlamaya çalışsam da,olmuyordu, hep bir arayış içerisindeydim.Ortaokul yıllarında bu fantezi yoğunluğunu fiile dönüştürme arzum,kendimi kontrol etme duygusuna galip gelmişti.En yakın arkadaşımla ara sıra cinsel şakalar yapardık birbirimize ama fazla ileriye gitmezdi.Ama o gün öyle olmadı.Dayanamayıp  ilişkiye girmiştim.Onun bana tacizi hoşuma gitmişti,fakat benim ona tacizim çok fazla cezbetmiyordu beni.Abim bana kadınlığı miras bırakmıştı sağ olsun.İlerleyen yıllarda birkaç taciz vakası yaşadım;istemeden de olsa.Bu taciz ve tecavüz vakaları ergenlik dönemimde pek “yaramıştı” ve ben eşcinsel olmuştum.Artık gücü arıyorum,ben zaten kadınsılığı içselleştirmiştim bu yüzden ihtiyaç duymuyordum erkekliğe.Kavgalara giremiyordum.Kız gibi oramın buramın sakatlanmasından korkuyordum.
Ben hep benden büyük insanlara yoğun ilgi besledim.Aradığım fiziksel özellikler belliydi:Zayıf olmayacak,konuşması yerinde,giyinmesini bilen kısacası Beyefendi diye tabir edilen erkeklere karşı yoğun hassasiyetim vardı.Bunun sebebi belli.Özgüven sahibi olamadım,hep ağabeylerimin eskileriyle giyindim,konuşmam gereken yerlerde laflarım hep ağzıma tıkıldı.Ve tabi ki  babamdan almam gereken erkeksi gücü ben bir tacizle abimden almıştım.Güç erkeklikte değil erkeğin kollarında olmuştu artık benim için.Tabiri caizse o bana sahip olduğunda ondaki erkeksilikten bende faydalanacağım gibi gelirdi.Hani Mevlana’nın bir sözü vardır “NEYİ ARARSAN O’SUNDUR DİYE” ben de öyleydim işte.Ben de kadınlığı aradım ve eşcinsel olup çıktım.Bana bu katkıları sağlayan aileme teşekkür ediyorum(!).

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eşcinsel Olmama Vesile Olan Aile Teşekkürler(!)
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2012, 08:10:11 öö »
...