Gönderen Konu: Gözyaşı  (Okunma sayısı 5569 defa)

enderkiyak

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Gözyaşı
« : 28 Temmuz 2009, 02:05:32 ös »
En büyük ibadetim,en mutlu anımsın gözyaşım.Şükrümsün.Ufacık bir damlana muhtaç olduğum gözyaşım sana sesleniyorum.Aşkımın meyvesisin,aşkımın ilacısın,aşkımın tek gerçeğisin.Sana sesleniyorum gözyaşım.Acılarımla alevlenip acılarımı unutturan gözyaşım seni seviyorum.Seni var olmak istiyorum,seninle yaşamak istiyorum.Gecemde gündüzümde seni yaşamak,her anımı senin verdiğin tadla,güzellikle yaşamak istiyorum.Seninle şükretmek,seninle ibadet etmek,seninle gülmek istiyorum.Gözyaşım,gözümün nuru,seninle doğdum seninle ölmek istiyorum...

enderkiyak

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gözyaşı
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2009, 02:50:46 ös »
Enderciğim,
Gözyaşı bu kadar güzel anlatılır. Bana bir mısrayı  hatırlattı: "gözünde yaş olmayanın ruhunda gökkuşağı yoktur" Ruhundaki gökkuşağını gözyaşlarıyla besleyenlere ne mutlu. Selam ve muhabbetle.(Mustafa KİRENCİ'nin yorumu)
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2009, 02:57:33 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gözyaşı
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2009, 10:00:20 öö »
Kurumakta Olan Bir Yapraktım

Zamanın gençleri gibi tek işim gücüm kızlarla gezmek, boş konuşmak ve  kahvehanelerde kumar oynamak gibi aktivitelerdi. Günlerimi boş bir amaç uğruna feda ediyor, içinde bin bir türlü belirsizlik olan bilmediğim bir yolda ilerlemeye devam ediyordum.Tabi o zamanlarda bu düşüncelerimden yoksundum. Şimdi ise belirli amaçları olan, sadece onun için yaşayan ve kulluk görevlerimi yerine getirerek devam ediyorum hayatıma. Yeni keşfettiğim bu yolda önüme yeni kapılar açılırken dile getiriyorum bütün bu olanları. Bu yol bana sevgiyi, mutluluğu, adaleti, doğruluğu vb. gibi insan için önemli olan değerleri öğretiyor. Oysa ki eskiden yaşamama anlam verememiş, kurumakta olan bir yaprak gibiymişim yeni anlıyorum bunları. Şimdi ise tam tersi bir durum söz konusu. Bir yaprağın yeşermesi için aldığı bütün mineralleri olması gibi bende bu yolda devam etmek için gerekli malzemeyi alarak yoluma devam ediyorum. Tabi bütün bu olanlar aniden ve tek başıma olmadı. Böyle bir yolun olduğunu bana ilk H.Kaçın söyledi. Bu yoldaki ilk meyveleri de o yedirdi bana. H.Kaçın sayesinde ise Mustafa Kirenci ve M. Özcan Özhan gibi kişilerle tanıştım. Allah onların hepsinden yüz bin kere razı olsun. Yoluma devam ettiğim bu süreçte bana en büyük yararı olan kişiler bunlar. Benim filizlenip ve yeşermeme katkı sağlayan çok büyük ve önemli sahsiyetler bunlar. Bana sunulan bu yolda ise emin adımlarla devam ediyor ve O’na layık olmaya çalışıyorum. O’na beni kendi yoluna soktu diye defalarca ve defalarca şükrediyorum...

Ender KIYAK

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2009, 03:05:54 öö Gönderen: psikolog »