Gönderen Konu: Arınmayan kirler 1  (Okunma sayısı 108 defa)

007345

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Arınmayan kirler 1
« : 22 Nisan 2024, 04:40:34 ös »
Yazmaya başlamışken devamını da getireyim dedim.
Yurda gittik kurtulduk derken daha berbat bir hayat bekliyormuş bizi şikayetimizi geri almamız için bir sürü tehditler havada uçuştu ve işin tuhaf tarafı kimse inanmıyor gerçekten sonra psikolog ayarlamışlar o doğru konuşup konuşmadığımızı anlıyormuş geldik gittik onunla konuştuk ama kadındı sarışın bir kadın hala gözümün önünde ne not tuttu mahkemeye ne verdi bir bilgim yok ama onun bile inanmadığı apaçık belliydi öyle dalga geçer gibi konuşan birine de anlatmak inanın en zor olan kısmı mahkeme günü geldi babamla biribirimize girdik küçük kardeşimle bana iğrençmişiz gibi bakıp siz bittiniz dedi mahkeme ondan taraf oldu ve çıktı başın göğe erdi mi babacığım ne yaptı etti çıkardı ordan sonrasında babam onu öldüresiye döverek gerçeği söylettiriyor gelip şöyle bir konuşma yaptığını hatırlıyorum hepiniz evladımsınız insan götünü kesip atamıyor vesaire yemin ederim bu nedir ya..
Biz kabul etmiyoruz o gene yanına almak istiyor bana yaptığı konuşmada bak yurtta kalamazsın burda kalanlar genelevine düşüyor bir sürü erkek çalışan var burda olmaz bize yakışmaz altta da şu yatıyor bunlar bahane böyle bişey olmadı yan yana geleceksiniz milletin ağzı bükülsün çocuklara bakamadı demesinler etraf yani biz gene yokuz ne halde olduğumuz yok yaşıma çok az kala onunla yan yana bile gelmeyecek siniz yeminler edip bir defa daha kandırdı bizi çıktığımız ilk gün evdeydi ama güvenip çıkmıştım ve yaşıma az kalmıştı birde öyle bir korkutuyordu ki dediğini yapmalıyım başka çarem yok gibi düşünüyordum bize güzelce böyle bişey olmadı bir daha olmayacak üstünü kapatın susun denildi sadece ve biz kardeşimle o gün bir daha bu konuyla ilgili hiç konuşmadık hemde hiç sanki olmamıştı o yaşananlar gerçekten öyle davranmak zorundaydık kimse de sormadı zaten yaşım dolmuştu küçük kardeşim hala yurttaydı orda da niye geldiğini öğrenenler faydalanmıştı küçücük bedeninden bunlardan hepimizin sonradan haberi oluyor..
O evde tek başıma yaşıyorum babam uzak bir yerde çalışıyor ben sana para gönderirim diyor ama gel gör ki hiç para göndermiyor bu sırada da babama herşeyi anlattım içerdekinin izin günlerinde yaptıklarını gerçekten inanıyordu bize ama ne fayda ki artık oda çıkmıştı içerden hemen evlendirildi diğeri de onunla yaşamaya başladı tabi bu süreçte hiçbir şey olmamış gibi bir tiyatro daha çevirdik güzel oynadık hepimiz..
Onlar ayrı ben tek başımaydım babam desen faydası dokunmaz zararı dokunur evde herşey tükenmeye başlamıştı yiyecek bir şey bulamıyordum ertesi gün işe girdim kimsenin haberi yok aldığım parayla eve yiyecek aldım babama haber vereyim dedim bir sürü hakaret işittim diğerlerinin gelip iş yerine burda çalışamazsın çalışan kızların ne bok gözüyle bakıldığını biliyoruz dedikleri de şimdi bakınca kahkaha atasım geliyor.
Herkese kafa tuttum o gün babamda bir şekilde dize gelmişti aslında hepsinden öyle korkuyordum ki ama kaybedecek bir şeyim de yoktu..
Kardeşimi ziyaret ediyordum harçlık veriyordum onunla hiç kopmadık biraz zaman geçtikten sonra ordan rahatsız olduğunu dile getirdi burda da aynı şeyler oluyor deyince babam ordan aldı onuda evet evde olan istismar şimdi yurtta da devam etmişti sonra biz tekrar mutlu aile pozları vermeye başladık bu sırada hiç susmayan her aldığını sizin yüzünüzden şu kadar zarara girdim diyen bir baba ne güzel demi benim kazandığımı yemeye başladı sonrasında ilk başta küfürler eden adam şimdi benim maaşıma göz dikti kendisi hiç bir işte çalışmaz bu arada maksimum bir ay baktım buda olacak gibi değil evlenmek kurtuluşdu kaçış yoluydu biri vesilesiyle bir sene çalıştıktan sonra evlendim ama ağır hasarlı hem psikolojik hem ruhsal evlenmek istemek değil kaçış uzaklaşmak o seslerden o yüzlerden..
Kardeşim hala onun elindeydi istesem de vermiyordu çünkü bizi ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığını diliyle de söylüyordu bulaşık yıkamak evin temizliği vs bu sefer erkek kardeşime kalmıştı kısa süreli yanıma alsam da bu bir çözüm degildi diğerleriyle de hiçbir şey olmamış gibi görüşüyorduk ama babam hiç susmuyordu bir yandan düşman bir yandan da beraber olalım istiyordu nasıl bir kafa bende bilmiyorum konuştuğumuz için şimdi biz aşağılanıyorduk ama bunu kendi zorla yaptırdı..
Aradan zaman geçti kardeşim liseye geçmişti büyüdü artık derken bunca yaşanan olayın bir acısı çıkacaktı eşcinsellik bir şekilde bir yaşanan olayla eşcinsel olduğunu öğrendik babam bilmiyor ben kardeşim ve diğerleri yanıma geldi babamla da büyük tartışma yaratıp çıktı o evden şimdi beraberiz ilk öğrendiğim andan itibaren bir arayış içinde buldum kendimi bunun bir yolu olmalıydı bu normal değildi kkabul ettirmeye çalışsalar da sonra bir videonun altında bir yorumla hkyı buldum hemen kardeşime söyledim o benim kadar umutlu olmasa da gittik kendisi de çok sevdi tam anlamıyla inandı demesemde içimizde bir umut yeşerdi bundan sonra da inşallah herşey güzel olacak kardeşimi çok seviyorum herşeyi öyle üstünden anlattım ama anlatmak bile iyi geldi..