Gönderen Konu: TECAVÜZ SONRASI HAYAT: EŞCİNSELLER SEZEN AKSU MU DİNLER?  (Okunma sayısı 5250 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
en son ne zaman yazdığımı hiç hatırlamıyorum.

fakat son günler düşe düşe geçti, ister filmler ister foto ister kamera ister hayallar.

neyeki öyle olduğunu da anlayamadım .. uzun sürdü  ta düne kadar durup kendime sordum hedefim ne bu saçma hayat ? ne faydalar alıyorum ki böyle davranışlardan ?  zevk alıyorum kendime cevap verdim .

doğru, zevk alıyorum ki her gün mü almam gerekir bu 10 saniye süren mutluluk. her gün olsa da gün içinde birkaç defa mı gerekir ?!

dün karar verdim;  artık foto yok, sahta facebook yok, webcam da yok hayal de yasak ...

saatler geçence sanki içimdeki bir karınca yuruyor kaşınmaya başladım, bir madde bağımlılık hasta uyuşturucu almadığında gibi cansız ruhsuz sinirli gözler gözyaşıyla dolu arzulu ve zayif oldum. internet açtım; bir el Gay yazıyor bir el siliyor  bir an facebook açıyorum  ki sayfa açmadan geri kapatıyorum .

son olarak eşcinsel terapi forumu  acıp okumaya başladım. bir arkadaş yazısına biraz takıldım o arkadaş dediki serserinin tekisini seviyor yada onunla arkadaş olmak istiyor... kendimi hatırladım ben de öyleyim ben de hep serserilere baktım hep  kara sakallı, deri montlu, kapa davrananlar, sigara içerken sanki sigara değil kızla öpşüyor gibi olanlar, hiç kimseye önem vermez hiç bir şeye umursamaz şahinçilere bakıyormuşum.

neye ?  kendimi sordum.

aslında daha önce Hüseyin hocayla bu konuda konuştuk o günki şöyle bir sonuç elde ettik

1) aslında ben öyle bakarken gerçek sex için değil; sex ( tecavuz)  güçü altında kaldıktan sonra yok demek, kendimi geri korumak ve tecevuz englediğimden mutlu olmak için bakıyorum .... bu yüzden ben beni tecavuz edebilecek kişi bakıyormuşum sonra ister hayalda ister gerçekta o kişi bana tecavuz isteyince ben yok diyeceğim ve öyleki ta yıllar önce yapmadığım şey şimdi yapıyorum. kendimi koruyorum !!

2)  serseriler bana tecavuz eden kişi // ler e  benziyor (tip olarak) ...

bazen düşünyotum seviyor muyum o kişileri .

yoksa o andakı aldığım zevki mi özliyorum.

yoksa o andaki bana verildiği önem ve yüceltme mi geri yaşamak isterim.

yoksa onlardan ve onlara benzyenlerden hesap mı soracağım    ... bilmiyorum ... karışık

ben de şunlar şimdi ekliyorum :

3) olmadığım ve olmak istediğim tip'e bakıyorum ( erkeklik  güç açısından) narsist etkisi işte :)

4) genel olarak  toplumdan daha  makbul ve daha sevilen kişilerine bakıyorum.

memleketimde  serseri olmak iyi ve sevimli bir şey hatta birisine methetmek için  ''kabaday yada abadayı''  diyorlar ( serseri yada kapa dayı anlamında kullanılır) sosyal fobi  etkisi olabilir !  sosyal olamak istediğim için !1

neyse
 ağlamaktan ( baya oldu hiç ağlamadım) düş aldaktan , sezen dinledikten  ve size  yazdıktan sonar biraz rahatladım .

land lord arkadaşa diyorum ki : çok ama çok gaylar yada kendini gay olduğunu san edenler  Sezen aksu’ye dinliyorlar  . ben değil istatistik diyor  :P

saygı ve sevgilerimle

Hocam Fransada olacak bir kongre hazırlama yapıyorum  ... okulda durumlar iyi tez için uğraşıyorum 
 inşallah yakın zamanda size gelcm .

umarım siz de iyisiniz .

Not: Türkiye'de üniversite okuyan yabancı uyruklu öğrenci tarafından yazılmıştır.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2014, 10:33:59 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: TECAVÜZ SONRASI HAYAT: EŞCİNSELLER SEZEN AKSU MU DİNLER?
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2015, 09:23:37 öö »
..

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2016, 12:18:30 ös »
..

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2017, 10:55:37 öö »
..