Gönderen Konu: PERİ KIZI  (Okunma sayısı 18649 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: PERİ KIZI
« Yanıtla #15 : 24 Ağustos 2010, 07:28:26 ös »
1 Bölüm 6 mail. Terapi süreci devam ederken Nilin düşünceleri

Nil terapi sonrası öğrendiklerini uygulamaya çalışıyordu, oğluyla olan zor iletişim, Anneliği öğrenmeye çalışıyor , bir yandan da terapi nedeniyle kendinden geçtiği için , ne kendine bakıyor, nede her zamanki gibi yemek yapabiliyordu , evini azda olsa düzenlemeye başlıyordu, aslında bu terapilerle orantılı gidiyordu her terapi sonrası bir şey uygulamaya başardığında yada ,bilinçaltındaki düğüm çözüldüğünde evinide düzene koyuyordu. Annesni hergün arayan ve hayıflanan , kötü olduğunu söyleyen Nil artık hayıflanmak isteğininde azaldığını fark ediyordu, şuan için iyi gibiydi, ama zamanın daha çok başındaydı Nil daha çok iniş çıkışlar yaşayacağını bilmeden hayat ve terapiler devam ediyordu. Bir ynadan da Konyadan ayağını kesmiyor manevi tedavisinide devam ediyordu,

---------------------------------------------------------------------------------------------------

BASARACAĞIM GALİBA

Merhaba Huseyin Bey,

Öncelikle hayırlı cumalar evet bi hafta daha bitti ama bende bittim galiba .FAKAT İYİM Cok tuhaf bişekilde iyim çünkü

Dün akşam eve donerken k.....ın yazılısı vardı kaana mecburen telefondan müdahale ettim ders calışmasını söyledim,yemek yemesini vs…

Servis cok gec vardı saat 20:30 da eve vardım mesai 17:00 bitti yo bizim eve bi geldim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii NE GÖRİMMMMMMMMMMMMMM
Taha kapıyı bana actı,terlikleri önüme koymus yemeğini yemiş ders calışıyoooooooooo odasındaaaaaaaaa yazılısına calışmış. Ve Inkılap dersinden dersanedeki yazılısından 100 üzerinde 96 almışşşşşşşşşşşşşş sınıf birincisi olmuş ben şok geçirdim taabiiiiiii nutkum tutuldu ve inanamadımmmm saat 23:00 kadar calıştı bende bazen yanında oldum bazen odadan çıktımbazen kitap okudum yanında o çalışırken bağırmadım sinirlenmedim ve ona moral vermeye basarabileceğine basarmış olduğu basarılarından örnek vererek onuda buna inandırmaya calıştım VE İNANDI

Bugun Türkce yazılısı iyi gecti inşallah sonucuda iyi alırsakkkkkkkkk ilk sınav süperdi diyeceğiz. Gerileride gelecektir.Hı bu arada zekasınıda farkına vardı anne ben zekiyimişim ya dedi.Hocalar beni fark etti dedi.Bilgisayar uygulamasanında ayne şöyle diyo Sadece CUMA Günleri ve Cumartesi ya ANNEM bana diğer günlere izin vermedi sadec bugunler de gitmeliyim ben anne ya oyle düşünüyorum ve oylede uyguluyorum diyo.Cok mutluyum ben diyo sevinçli kendin den daha emin gorunuyo.
Artık hep calışcam diyo bu haftada gecerse basarıcağım artık zorlanmıyacağım diyo.ve ben kulaklarıma INANAMIYORUMMMMM Kendiliğinden etüd alıyo ben soylemeden yapıyo bunu. Ve bana sey dedi anne dedi sen bana söz verdiklerinle yerine getirdiğin için bede sözlerimde duruyorum dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii evet doğru ben geçmişte ona karsı sözümde durmadım galiba tam hatırlamıyorum ama.Anlıyacağınız dun gece onu ders calıştırırken SINIRLENMEDIM BANA SIKINTI GELMEDII SABIRLI BIR YETIKIN ANNE GIBIYDIM GALIBA.Biliyomusunuz bugun yine takım elbiselerimi giyebildim tam 4 yıldır giyemiyodum dun gece kendime krem surdum
Hatta kendimde bi ara yemek yapabılecek gucu buldum ama sonra yine vazgectim ac yattım Taha .yumurta kırıp yemişti
HA BU ARADA evide topluyorum artık, ama yatak odam hariç, orasının yarısını topladım, ama mutfak salon ve tahanın odası tamam.
Ben bir KADIN olduğumu fark ettim yani aslında farkındaydım ama tam olark sanki yeni keşfediyomusum gibi kendimi. Sanki.
Aynada kendime baktım bugun hos edalı uzun boylu kumral tatlı hafif cekici bir KADIN gördümmm.Hos bi kadın sanki adım atmayı yeni öğrenir gibiyim enteresan karmasık ama artık bı okadar da netleşmeye baslayan bi düşünce.

Kendime bakıp ya cok şişmanlamışim dedim ve ilk kez diyet yapma isteği doğdu tam olarak taabi. Artık baklava yemek ve inadına şişmanlamak istemiyorum erkekler beni beğenmesin diye daha doğrusu O beni sexi bulmasın diye artık sişmanlıyodum belkide .Bilemiyorum 53 kilodan 62 kiloya cıkmak berbat bi şey sağlıklı olmak için zayıflamak istiyorum. Artık yeşil cay da içiyorum .Dolaplarımıda toplamak istiyorum.

Annemle konuştum bugun napıyosunuz dedi once şikayet etim sonra tamam biz iyiz Taha la merak etme dedim.BEN HALLEDİYORUM
NEYSE GORUŞURUZ YARINNNN BUYUK GUNNNNN SAAT 10:00 INSALLAH SABAH

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Ağustos 2010, 07:29:55 ös »
Gunaydın Hüseyin Bey,

bugun pekde harkulade bir manzaram olmadığı için hayat dolu bir gunaydın diyemiyeceğim,ama yinede gunaydın
Hızlı bir iniş cıkış değil mi benecede,dün akşam eve gittim ve karalılığımı surdurebilmek için
Kaan ders yapmak isteedi bunun için zorlandım ama derse otutturdum calıştı bende yanında durup ona program yaptım,kaanla anlaşmıstık başaracağız diye
ona oduşde koydum işte bazı notları alarak karne getirirse diye ona lap top alacağıma dair. BANA AKŞAM ANNE BEN BU ODULU İSTEMİYORUM DEDİ
bu notlarıda alamıyacağım sen beni super men mi yapmak istiyosun gibi bi tabir kullandı ve BASARAMIYACAĞIM dedi ben aşırı tepki gostererek bagırarakkkkkkk
elime masaya öyle bir vurdum ki hayırrrrrrrrrr BAŞARACAKSIN dedim ve tüm sinir mideme vurdu ve hastalandım. KAAN KORKMUŞTU taabi,
hastalandığımıda görünce tamam anne  dedi sen yeterki mutsuz olma tamam BASARACAĞIM dedi.ve beni yanağımdan öptü bende onu öptüm ve Bugun okula gitmiyecek ve kalan yazılı konularını calışacak.Bu zaten üzerinde calıştığım ödevimdi.Ve sancılıda olsa başaracağız oğlumla.Cünkü kendisine güvenmesi gerektiğini söyledimm.Buna sinirlendim.aslında başarabilir çünkü ....

Asıl sorun akşam onu aradım yine bana once donmedi daha sonra dondu ama ben tam bitti eyvah derken aradı bende ona artık ilişkimiz bitti o yuzden aramıyosun dimi deim yanıt alamadı.Şuanda müsait değilim dedi geciştirdi her zamanki gibi neyse beni aramadığı için berbattım arayınca rahatladım artık ne konuştuğumuzun de bi onemi yok onemli olan araması tekrar ben onu arayıp ona şoyle dedim ya kusuruma bakma bu günlerde iyi değilim dedim ve para istedim.KAANIN Başarısından bahsettim

Anlıyacağınız boyle konuşuncada bunalıma girdim. ARADAYIM VE KURTULMAK İSTİYORUM HAYATIMI ÇİZMEK.
Asıl en onemli şey ne oldu bir bilseniz.
Sabah son zamanlarda olduğu gibi yine terapiyi düşünmeye başladım birden kendimi bulmaya calışırken, geçmişi hatırladım ben cocukken Almanca öğtemenime ANNE demek istediğimi ve bunu teklif ettiğimi, o da beni evlatlık almak istediğinde keşke beni verseler dediğini :(8-9 yasındayken

Sonra 7 yasındayken annem amlanyadayken tatile donduklerinde bana hediyemi verdikten sonra onlardan annem ve babamdan kacarak ağlayarak uzaklaştığımı, onlar yokken salıncakta sallanırken bir gun annemin geleceğini ve ucaktan bana bebek atacağını hayal ederek ve ağlayarak annemi beklediğimi hatırladım babam zaten hiç yokkkkkkk bu anılarda, sonra serviste bu sabah bunları düşünürken ağlamaya başldım sanslısınız siz yoktunuzve sunu anladımmmmmmmmmmm

BEN BU YASIMA KADAR NE TAM BİR YETİŞKİN OLMUŞUM,NE TAM BIR KADIN NE TAM BİR ANNE NE DE COCUK BEN ARADA KALMIŞIM HİÇ OBUR TARAFA GECEMEMMEİŞİM Kİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ.Bunu anladığımda anne ve baba sevgisi için herkesden medet umuşummm vsss vssss.aMA BUNU ANLADIĞIMDA BİR ŞEY GERCEKLEŞTİİİİ CİCCİVİN YUMURTASI CATLAMIŞTI YAAAAA BUGUN İÇİNDEN CIKTIIIIIIIIIII NİHAYETTTTT.AMA EVVELA BİR YETİŞKİN,KADIN ,ANNE olarakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk doğum cok acıdı gercekler acıttıııııııııı ama gercekleştiiiiiiiiiiiiii

BASTA KENDİM İÇİN OĞLUM İÇİN bir an once harekete gecip hayatımı duzene koymalıyımmm.HA ANNEMLE BABAMA GELİNCEDE onları terapiden beri hiç aramadım ama bugun aramaya hazır hissetim kendimi,onlar beni gormeselerde fark etmeselerde yok saysalarda ben onları affettimmmmmmmmmmm.Dediğim gibi buda benim kısmetimmm nasibimmişşşşşşşş.Asıl olan sevgiyi kavusştum ben beni rabbim sevsin resulum sevsinnnnnnnnnn,ayımla uymak istemiyorum artık,bunu yerine oğlumun ruh sağlığı için ona gereken ozeni ve sevgiyi vermeyi tercih ediyorummmmmmmm.

Artık insanların anne ve babası ile ilişkilerine saskın ördek ve huzunlu bir kalp ile seyretmeyeceğim .BEN BUNU NASIL ASTIM ONLARIN SEVGISINI NE DOLDURDU birden bilmiyorum ama onların beni fark etmesi için ozel bi çaba harcamayacağım ,olduğu gibi kabuleneceğim zaten dediğim gibi tevekül edip boyun egdimmmmm HASBUNALLAH VE NİMELVEKİL aLLAHIN SEVGISI BANA YETER .

ŞİMDİ GERİ KALAN HAYATIMI YASIMA UYGUN BİR SEKİLDE HUZURLU MUTLU YASAMAK İSTİYORUM.ve illakiiiiiiiiiiiii bir erkek de olması gerekmiyooooooo.Bi de bunun için geri kalan ömrümü heba edememmmm yeter aradımmmmm.Ama ben anne baba sevgisi ararkennnnnnnnnnnnnn

Öyle guzel bi sey buldumkiiiiiiiiiiiiiii MEVLAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KABEYİİİİİİİİİİİİİİİ ve kendimiiiiiiiii,KELEBEĞİN KANADINDAKİ MOTİFLERİİİİİİİİİ,serceninnn ve güvercinin o tatlı tebesümünüüüüüüüüüüüüü, Ugur boceğininnnnnn minik patileriniiiiii.

İşte böyle Hüseyin beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ben bugun BÜYÜDÜMMMMMM, kabullendim ve artık tek de olsam yanlız da olsam hayatta bazı sorumluluklarım var bana ihtiyacı oaln bi oğlum var ve ben ona ebeveyinlik yapmak zorundayımmmmmmmmmmmmmm.Ama severek yapacağımmmm zaruriyetlik değil buuuu.

Kendi kararlarımıda verebeilecek yastayım artıkkkk, doğrusuyla yanlışyla benim kararım .

Allaha emanet olunnnnn hersey gönlünüzce olsunnnnn kendinize iyi bakın ben carsamba yokum persembe yazarım yine sizeeeeeeeeeee cumarteside gorüşürüz inşallah

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Ağustos 2010, 07:30:53 ös »
bölüm 1-mail7 03/11/2008
Nil,busefer kendini keşfetmişti, ilk defa kendisine aynda bakmıştı elbetteki hayatı boyunca aynalara bakıp süslenmişti ama sadece rolü gereği, vucudunuda her zaman saklamzmıydı, bakamzdı bile kendisine özeliklede mahrem yerine bu onu korkuturdu aynaya bakmaya karar vermişti ; çünkü doğum terapisinden sonra,Hüseyin beyle gerçekleşen terapi cinsel kimliğini bulma terapisiyle beraber bir erkeği bilinçaltına işlemekti. Nil terapi esnasında Hüseyin beyi önce bir kadın gibi algıladı kadın dan bir erkeğe dönüştü ,sonra birden ilk defa onun bir erkek olduğunu fark etti. Hiç bir zaman erkeklere , erkek gibi bakmamıştıki, onlar Nile göre sadece Baba sevgisini veren varlıklardı,Vücudunu inceledi ve bir Kadın olduğunu fark etti. Her Vücuduna dokunduğunda bir yandan ağlıyor sonra bunun gerçek olmasına seviniyordu. Terapi sonrasını zor atlatıyordu ama sonuç olumlu ve sevindiriciydi.Nil artık biliyordu iyiden iyiye Hüseyin beyin doğru Doktor olduğuna ilerleyen seanslarda Hüseyin bey itiraf etmişti Nil hanım beni aradığınız gün ben Konyada tam Hz Şmes Tebrizinin türbesinin başında dua ediyordum diye, duasıda Allahım bana öyle bir kulunu gönderki gerçekten zor durumda olsun ve ben ona yardım edebileyim, ve bir terapiyi baştan sona sonuçlandırıp bir insanın hayatını düzene koyayım diye. Nilde öyle bir anda aramıştı, Evet Hüseyin beyi, Allah , Hz Şems Tebrizi, HZ Mevlana , Seyda Hz, ve Ömer Tuğrul İnaçer yollamıştı. Bu teyid edilmişti iyiden iyiye, Nil o yüzden de hızla iyileşiyordu.Herşey yeniydi onun için , bir başkası duysa asla buna inanmazdı, sen delisin derdi, ama gerçekti Nil bunları yaşıyordu, santim ,santim nakış nakış hayatını dokuyordu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mutluluktan ayakları yerden kesilmek
Merhaba Hüseyin BEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, Nasılsınız umarım iyisinizdirrrrrrrrr Çünkü be galiba gercek hayata uyum sağlayabildim veya biliyorummmmmmmmmm,Cumartesi pazar cok kötüydüm ama şoku atlattım veeeee Sürekli çikolata yiyen bi insan gibi endorfin salgılayabiliyorummmmmmmm.Cok mutlu cok coskulu cok heyecanlıyımmm keşfetmek cok güzel cok hosuma gitti. Amaaaaaaaaaa ne keşfettim bi bilsenizzzzzzzzzzzzzzz :):):):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) çok güzel bi şeyyyyyyyy demek ki keşifler gercekten bitmemişmişşşşşşşşşş Hafta sonu cok sancılı ve acılı odu amaaaaaaaaaa detayları yüz yüze anlatmak isterim hem sizde merak edin biraz Ama sunu gordum goruyorum cok hoşşşşşşşş, cok tatlı cok sexiiiiiiiiive cok cazibeliiiiiii bi dişi olduğumu da goruyorummmmm,kendimi incelediğim belli oluyo dimiiiiiii aynanın karsısında kendimle bayağaı uzun bi zaman vakit gecirdimmmm hem güldüm hemde ağladımmm ağlamanın sonrası taabiki yine gülmek..Allahtan sizin ağlatmalarınız hep mutlu sonla bitiyoooooooooCumartesi sizden sonra acaip başım ağrıdı sadece yattım ayağa kalkacak gucum yoktu,kafam karışık darmadumandı namaz bile kılamadım ilk kezzz,sonra pazar günüüüüüüüü 2 saat kendimle meşgul oldum keşfimi yaptımmmmm :))))))))))) sonra durgunlaştım keşif kolay değil taabi Sonra 4 tencere yemek yaptım Taha bana anne yediğim en güzel yemekti dedi :) Cünkü severek ve cok istiyerek yaptımmmm sevgi kattımmm evi temizledim tahayı ders calıştırdım hersey iyiydi fakat oyle bi an geldiki tıkandım. birden değil ama oğluma ona bilgisayara ekstradan gitmek istediğinde gidemezsin dedim ve baskı yaptım, oda ağlamaya ve isyan etmeye başladı,ama ağlama bilinç altı ağlamasıydı ANNE dedi ben hiç bir konuda başarılı olamıyorum ne basketbool ne futboll nede arkadaşlarımın takımını dahil olamıyorum ne bilgisayarda başarılıyım KAĞIT UZERİNDE OLMAYAN Bİ BAŞARIYA İMZA ATMA VE YAŞAMAK TATMAK İSTİYORUM DEDİ.Çok üzgündü ben dedi ait olmak takıma ait olam istiyorum anne dedi.Benbiliyosunuz daha henüz yeni bir anne yeni bir yetişkin yeni bir KADIN olarak napıcağımı bilemedim az daha bende onunla bereber ağlayacaktım sonra sacçalama Nil sen bi annesin dedim ama bunun nasıl yapıldığını bilmediğimden onu teselli edemedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmLütfen bana yardımcı olurmusunuz bu acil ve önemli bi konuuuuuuu . Siz benim için sihirli bi değnek gibisiniz ama gercek bi dokunuyosunuz hersey düzeliyooooo ama bunların hepsini ben yapıyorummm.YANLIZ EN SON BANA ne yaptınız bilmiyorum ama kendimi müthişşşşşşş bir dişi olarak hissediyorum birakın kadın olmayııııııııııııııııııııı kıpır kıpır cok heyecanlıyım yasayacaklarım ve hayatdaki keşiflerim beni cok heyecanlandırıyo gercek hayatı yaşamak gercek ten erkekleri tanımak ve anne olmak kadın olmak hele benim gibi bi dişi olmak belkide her kadının isteyip de asla sahib olmayacağı şeylerrrrrr ben harika bi kadın ve dişiyim bunu ilk kez gördüm ve ben gerceğim demek ki ondan hep erkekler peşimdeydide bende anlamıyodum ama bu kez kendimi tanıdığım için zarar görmicem yani bi işyerini terk etmek zorunda kalmıyacağım veya kıvranmıcam napıcam şimdi diye onların teklifi karsısında cesaret bile edemiyecekler benceeeeeeeeeee.Ama gercek bi erkele tanışmayı da cok isterim ne zaman olur bu bilemem aslında tanıştım ama neyse bu mümkün olmıyacak birisi neyse . BEN Bİ KADINNNNNNNNNNNNNNNNNIMMMMMMMMMMM VE DISIYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM BU HARİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ama sanırım daha keşfedilecek cok şey var ama tek başına değil bundan sonrası sanırım zamanı geldiğinde doğru kişiyle eşim olacak kişiyle sanki hersey ilk kez yasıyorummm neyse terapinin asıl konusunuyani cumartesi günü konuşulanları size heyecanımı yendiklten sonra yazıcammmmmm şimdilik hoşcakalaınnnnnnnnn . Ama beni tetikleyen sanırım yine sizdiniz o bakışınızzzzzzzz :) işe yaradıııı mersiii size ben parayla bu bana yasatıklarınızın bedelini zaten ödeyemem ama hayatımı bulmama yadım ettiğininiz için çok sağolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Ağustos 2010, 07:33:10 ös »
8 mail hayata sımsıkı sarılmak :

Hala cinsel kimliğini,keşfetmeden sonra duyduğu kadınsı his,gerçek hayata olmayı kabullenme tanıma ve ilk flörtünü yaşama isteği ama bilinçaltında bunu gerçekleştirmesi

Nil keşiflerine devam ediyordu, hiç hissetmediği duyguları bilinçaltında yaşamaya başlamıştı, masum ve zararsızdı, çünkü o artık gerçek hayataydı. Kendisine zarar verecek bir şey artık yapmazdı. Sadece içini inşaa ediyordu. Hüseyin bey her terapide kalıptan kalıba giriyordu bilinçaltında, babasıyken, kadın olmuş ordan bir erkek , ordan da ilk flörtü, ama her terapi sonrası bu değişiyordu Nilin bilinç altına bunlar kodlanıyor gerçek hayda zorluk çekmeden sanki  gerçek yaşına uygun olarak 35 yaşına kaldığı yerden devam edecektiAma bilmediği şeyleri bilinçaltında öğrenmeliydi .Fiili bir cinsel hareketi, yada duygusallığı,yada flörtü gerçek anlamda gerçekleştirmiyordu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba Hüseyin(BEY)

umarım alınmazsınız,size öncelikle guzel bir gün diliyorum .Cok isterdim size tüm yasadığım güzeliklerin hepsini hissetirebilmeyi ve beni görebilmenizi.HANİ NELERE VESİLE OLDUĞUNUZU GORMENİZ ACISINDAN.
Neleroluyo bilmiyorum ama güzelikler devam ediyoooo bozulmaması ve sabit kalması için elimden geleni yapıyorum.KENDİMİ HALA Kadın  anne ve Dişi biri olarak goruyorum ama kendimi sexi bulmaktanda geri alamıyorum.Sanki bıraksanız jartiyerle dolasacağım ama sadece beğendiğim erkeğin karsısında.Şuan içinde öyle biri olmadığına gore bunları anlatıyorum çünkü bilmenizi istiyorum.

Ve dün yine bir ilkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk yasadımYATAK ODAMI TOPLADIMMMMMMMMMM, sonunda iç çamaşırı dolabımıda düzelttim
saç bakımı yaptım,cilt bakımı yaptım, vucut bakımı yaptım, spor yaptımmmmmmmmmm tüm takım elbiselerimi denedimmmm baktım şişmanladım zayıflama kararı aldımmm.Aynada kendimi seyrettim.Bugunse cok şık hafif sexi ve hoş bir edayla işe geldimmmmmmm.Ama içimmmmmmmmmm varyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben anlatmimmmmm kendimi bir VOLKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN GİBİİİİ hissediyorum kadınlığımıııııııııı ama bunu frenlemeliyim de daha yeni tanıştığım bi şey bir erkeğe dokunmak istiyorum serce parmağına en azından gercek ler mi gercekten diye teyid etmek gibi,bi his var içimde hani dokunmak yoklamak orda mı değil mi?

Akşam tahayla  ders calıtık, bağırmadım,evi topladım yemek yedik yemek yaptım,kendime baktım ibadetimi yaptım,cok mutlu ve huzurluyummmm bunun bozulmasını istemiyorummmmmmmmm.VEEEEEEEEEEEEEEEEEE

FİNALLLLL mi bilmiyorum ama  ben dün onu aramadım aramadığım için huzursuz da değildimmmm tek derdimmmm oğlum ben ve hayatım dııııııııı

Oğlum bu arada anne bana cok baskı yapma diyo düşünmem için bana  zaman ver kendimlede kalmak istiyorum diyo,nasıl yaklaşım ona cinseliği ona yasaklamadım artık ona aynada kendisine baktırdım ve rüyasında kadn gorecekse gor dedim kendini kas ma oğlum dedimmmm sanırım onada cok zarar vermişimmmmmmm ,bunu yasamaktan korkuyooo buyumesini engeleyen BENIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM BENMISIMMMMMMMM.kIZLARA İLGİ DUYMAMASIDA da benim yuzumden.GERCEK Bİ ANNE GERCEK Bİ KADIN GERCEK Bİ  NİL   OLMAK İSTİYORUMMMM ve artık hata yapmak istemiyorummm gercekten,cok yorulmusummmmmmm ama artık yorgun değilim tam zamanında uyandırdınız beniiiiiii çok da sanslıyım uyandığımda karsımda siz vardınızzzzzzz çok dsha berbat bi manzara olabilirdi :)

KUSURA BAKMAYIN elimde değil içimden flört yapma isteği geliyo sizinle ve bunu engeliyemiyorummmmmmm  :)))))))))))))

Bunuda sebep sizsiniz sanırım :) Bi bakışınızı hatırladım terapiden sonra ve o bakış gözümde canladıktan sonra birdennnnnnnn birkez  daha

uyandım kadınlığımın içinden dişiliğim çıktıııııııı ve bennnnnnnnn cok güzel  şeyler keşfettimmm.YANLIZ sizinle neden öpüşmek istediğimi anlıyamıyorum deli gibiiiiiiii günlerdir aklımdan cıkmıyo sunad bunları yazarken utanıyorum ama tedavi amaçlıolduğu için anlatmak zorundayım diye düşünüyorumm ilk hissetiğim bakışınız ikincisi ise sizi deli gibi saatlerceeeee öpme isteğiiii üzgünüm elimde değil umarım sağlıklı bir dürtüdür :))))))(KORKMAYIN ÖPMİCEMMMM :))ÖPERSEM ELİNİZİ ÖPİCEĞİM ELBETTE

ha bu arada terapiyi yazıcam sizede inanın bu zevk duyguları nese ve cazibe duyguları içinde başarmam çoooookkk zor ma bu hafta yazıcam sözzzzzzzzz sizeeeeeeee

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ağustos 2010, 12:56:00 öö »
9 mail 05/11/2008

Nil içinde yaşadığı bu kadınsal cinsel,duygusal duyguları sindirmiş ve bastırmıştı bir basamak daha ilerlemişti terapisinde. ertrafındaki erkeklerin de gerçek olduğunu artık görebiliyordu. Muratada artık ihtiyacı gittikçe azalmıştı, modeller yerine oturuyordu . Baba baydı artık onun bir babsı vardı, bir erkeğede sadece evlenmek için ihtiyaç duyabilirdi. Çok güvendiği erkek kankasından da durumunu anlatarak yardım istemişti. o da ona yardım etmişti , taabiki bir az şaşkındı ama bunun psikolojik olduğunu anlayabilecek olgunluktaydı Ali, bir kaza olmadan bu fırtınayıda atlatmıştı Nil.Herşeyi zamana bırakacak eğer kader ona doğru erkeği yollarsa evlenecekti . Taabiki bu süreçte hiç kolay olmıyacaktı Nil için, önceleri en büyük dileği ve hayali evlenmek olan Nil , bilinçaltında gerçek hayatda olmadığı için bundan hep kaçmış sevgi bağımlılığı derecelerinde ilişkiler yaşamıştı. Taabi bunun bir psikolojik boyutu ve birde tasavvufi boyutu vardı. Yaşaması gerkiyordu ve kaderini oda bu zaman kadar yaşamıştı. Ama şimdi gerçek hayatdaydı ve iyileşiyordu , saağlıklı düşünebiliyordu doğru kişiyi sağlıklı bir şekilde kaderin ona sunduğyla bulacaktı.Bir dönem Nil hem terapi süreci hemde Konya süreci eğitimi devam ederken olaylarda taabi aynı nada ceyran etti, serüven bitmemiştiki daha neler öğrenecekti Nil.Bir gün doğru erkeğin geleceğini beklerken Nil'in kapısını yavaş yavaş kader çalmaya başlamıştı hayatında Murat artık yoktu özgürdü, baba sevgisi değil gerçek bir eş arıyordu.Evleneceği insanın çok zengin ve yakışıklı olmasını istemiyordu, iyi ahlaklı,imanlı , ve sofi biri olmaıydı Allaha aşık kendi gibi ve sohbet vermesine ve Allah yolundaki hizmetine izin vermesinden başka bir talebi yoktu. ona bakabilsin o da ilim yapabilsin istiyordu. Sessiz sakin bir hayat huzur dolu . İlk talibi gelmişti bile Nil önce cesaret edemedi bir aracı vasıtasıyla ceyran etmişti olay, Nil önce hayır dedi ama bir şekilde de artık sahneye gerçeklere ve gerçek bir erkeğin karşısına evlenmek niyetiyle çıkmalıydıda. Cesaretini topladı ama ,karnına ağrılar giriyordu bu onun için ilk di, hayal aleminde olmadan karşılacağı ilk gerçek erkek. Adı İhlasdı ilk talibinin , aracının evinde görüşmeye doğru gitti Nil kendini baştan aşağı yenilemişti, yeni güzel renklere boyanmıştı sanki. Pembe pardüsesi, pembe eşarbıyla tam bir hanımefendiydi. Aslında içten içede biraz korkuyordu, kaderim dedi gitti. İlyas kendi halinde, orta boylu , orta gelirli,hoş bir beydi. Evlenmiş ayrılmış ve bir kızı vardı. O da pek istiyerek gelmemişti.Kaderdir diyerek gelmişti o da.Nil ilk başta evlilkle ilgili düşüncelerini anlattı.Karşı tarafın bu hoşuna gitti tamam dediler birbirimizi daha yakından tanıyalım.Nil sofilikden tasavvuftan ve sufizimden bahsetmişti İlyasa. Aşktan ne tesadüftür ki İlyasda bunu arıyordu onu Konyaya yönlendirdi. İlyas manevi olarak aradığını bulmuştu. Nil de seviniyordu artık sofi biri olacak diye, birden 2 buluşmada İlyas sağlıksız belirtisini vermişti. Nilin geçmişini sorguluyor, ta ezeldeki ilk eşini kıskanıyordu. Nil hemen geri bir hamleyle geri kaçtı. Bunu görebilmişti belki eskiden olsa,o kişi sofi diye,şartlar uygun diye İlyasın çok dil dökmesine rağmen yanlış bir evlilik yapabilirdi.Nil İlyasa bunu anlatmak istesede anlamadı sadece ona bazı şeyler için vesile olarak girmişti aslında Nil İlyasın hayatına, ve onun ruhuna nede karakterine hitap edememişti İlyas. Ve böylece Nil sofi sevdasından allaha aşık bir kul olması sevdasından vazgeçmiş uçmadan sağlıklı bir karar verebilmişti ilk kez hayatında. Hata yapmamıştı.Hem sevinçliydi hemde hayal kırıklığı yaşıyordu ama nasip di bu demek o değildi. Nil am evlilikden vazgeçmişken ki eskiden de vazgeçmiş terapi sonucu cesaretlenmişti , hayatı ve kaderi olduğu gibi yaşarken sanki peş peşe gelen olaylar ona bir şey anlatmak Rabb ona bir şeyler anlatmak istercesine devam ediyordu.

Nilin ilk eşi fazla inaçlı değildi, ibadetde etmeye biriydi, Nil ilk evlendiğinde kapalı ve namazına biriydi, ama eşininde etkisiye, ve eşinin seçmiş olduğu yaşam şartıyla bunu zaman içersinde kaybetmiş kendiside ona uymamışmıydı?İlk içkiyi şarabı 5 yıldızlı bir otelde o sunmuştu ona, onunla oruç tutmuyor ve yanlız bırakmıyormuydu, Kadir gecesinde cammiye gittiklerinde Nil ibadet ediyor ama o turistik yapıyı incelemiyormuydu barlara ve deniz kenarlarına Nili götüren o değil miydi?Nil bir yere kadar dayanmış ve eşine uyum sağlamak ve onu yanlız bırakıpda aldatılmamak adına tüm hayını değiştirmiş bir kul için sonra en büyük acıyla sarılmamışmıydı. Allah ona nefsine uduğu için zulmetmemişmiydi . Hayır bir daha onu yanlışa götürecek eşide seçemezdi. Onu anlıyacak ona eşlik edecek,onu Allaha daha da yakınlaştıracak, ve onun yolundaki hizmetini engellemeyecek , sohbet hocası olmak için yapacağı eğitimin önüne geçmeyecek biri olmalıydı. İlk eşi zengindide ne olmuştu kumarda hepsini yiyip, onu aç bırakmamışmıydı. Nil Ahlakı ve imanı bütün biri istiyordu. Bu aşklada Resullahada sav duyduğu aşklada Medineye gelin gitmeyi çok istiyordu Medineye Allaha ve Resullha aşık biriyle evlenmek istiyordu.. Bunuda 1 yıl önce regaip kandilinde Medinede dilememişmiydi. Evet kader ona doğru geliyordu .Nilin terapileri bu arada devam ediyordu

Aradan fazla zaman geçmeden bir gün Nil , işden erken çıkdı öğle vardiyasıyla evine yakın bölgedeki çarşıda indi, çok sevdiği kitap evine girdi, kitap bakıyordu bir kadını gördü ona doğru yöneldi merhabalaştılar, Nil Medineden bahsetti birden, bayan da bende Medinede yaşıyorum dedi, Nil çok sevindi , Kadın Nildeki Medine sevgisini görünce medeni durumunu sordu , Nil ben boşandım dedi,Kadın Nile ben medineden buraya gelin bakmaya geldim dedi, istersen evlenmiş boşanmış bir oğlumuz var medinede es arıyo dedi. Nil hemen duasını hatırladı regaip kandilinede 1 hafta vardı hemen msn adresini aldı ve talibiyla görüştü. Buluşma kararı aldılar. Nil sevinçden havalara uçuyordu Medineye gelin gidecekti, duaları kabul olmuştu, ama hayırlısı demeyi unutmuştu.Şerifle yüz yüze bir kere görüştüler Nil onu Şeyhylede tanıştırmıştı, ondan izin alması gerekiyordu, aynı zamnda Nilin aileside tasvip etmişti bu evliliği. Nil önce herşey normalsandı ama Şerifde ne Medine aşkı, ne Resullah aşkı, nede başka bir aşk görebildi bu nasıl işti ki dedi Nil, hayalindeki erkek bu değildi, kısa bir zaman sonra Şeyhi de tasvip etmedi içine sinmemişti.,Nil de hemen zaten gerçeği gördü adam gelip annenle babanla tanışacağım diyordu ama yalan söyleyip duruyordu. Gelmiyordu çünkü. Nil hemen görüşmeyi kesti zaten telefonla yapılan bir görüşmeydi. Nil yine hayal kırıklığına uğramıştı ama çok şey öğrenmişti.

Demek ki her medineli medineli değildi, ve Resullah aşkı medinede olmakla olmuyordu bu Allahın bir insana lutfuydu, insan çok uzaklarda olabilirdi ama Resullah sav aşkını içinde yaşayabilirdi, Resullaha sav hizmet illaki dergahında medinede şsrt değildi, asıl ona hizmet etmek onun bulunmadığı yerlerde daha zor ve eftaldi,onun sünnetlerini yaşamak, Allahı ve onu anlatarak zaten heryerde ona hizmet etme şansı insanın vardı . Hatta bu onun kattında daha makbul değil miydi? Tebliğ ediniz dememişmiydi? Nil bunuda bu olaydan anlamıştı şer gibi görünen olay, tamen büyük bir hayırdı ve en güzel ve en gizmeli şekilde Resullahın sav aşkı nasıl yaşanır öğretmişti. Nil bana buralarda ihtiyaç var demek i diyerek Allaha hamd etmişti.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Ağustos 2010, 12:57:05 öö »
Nil bunca şeye rağmen hala bazı şeyleri öğrenememişdi ama Rabb ona öğretmeye devam ediyordu, Nil tam manasıyla teslim olmalıydı, dualarında bile pilan yapıyor Allha, bana şöyle bir eş ver dememişmiydi, Allahda vermişti istediği her profili önüne koyuyor ve ona yanlış duada bulunduğunu gösteriyordu. Bu nasıl teslim olmaktı, Nil tövbe etti, hayır gerçek bir dua saf ve halis bir dua teslim olunmuş , tevekküle dayalı bir duadan başkası olamazdı, bu tanımlama ve dileklerle Allahın işine karışmış olmuyormuydu, en hayırlısını halbuki Allah bilebilridi onun için.

Nil susdu birdaha Rabbena dusından başka bir dua etmedi, Rabbim sen en hayırlısını bilirsin sen beni istediğin şekilde yönlendir demesi, hem ruhi, hem nefsi, hem psikolojik açıdan elbetteki uzun zaman aldı.Şeyhi tarafındanda sürekli eğitiliyordu, gher dergaha gidip geldikten sonra mutlaka bir imtehanla karşılaşıyor ve gönlünde yatan yanlış konuyla ilgili sadatlar onu terbiye ediyorlardı, bu artık bariz belliydi,. Çünkü Nil hayatı boyunca hep yanlış dua etmemişmiydi, Rabbim şöyle olsun, böyle olsun, şunu ver , bunu ver dememişmiydi. Rabbide hep vermişti. Ama Nilin hep canı yanmıştı. Artık gerçekten Allahında istediği Hz İbrahimin teslimiyeti gibi bir ölü gibi durup sadece ölü yıkayıcısının cesedi döndürmesi gibi teslim olacaktı Rabbine ,tevekkül edeckti.Bunuda ancak Allah, ve Mürşidi sayesinde öğrenebilirdi ve öğrenmişti.

Nil bu deneme tecrübelerden sonra gerçekten gönlünden de aklından da, ruhundan da haytta en çok istediği evliliği çıkardı Allaha bıraktı ve kendi hayatını kabullenerek ve buna şükrederek yaşamaya başldı. Bu esnada Nil çalışmaya devam ediyor, aile düzeni ve kendisi ile mutlu bir şekilde yaşamaya devam ediyordu. Terapiler gittikçe azalmıştı Nil düzelmişti artık, bunun ilk alameti bağımlıklarından kurtulması,aile düzenini kurması, annesini ve babasını kazanması, faturalrını ödiyebilmesi, ve ani iniş ve çıkışlarının hayatında artık olmaması, ve evlenmek için gerçek talplerinden kaçmaması olumsuz da olsa , özel hayatını anlatmamsı, herkese hayıflanmamsı,kendi başına yakata durması, bir erkeğe ihtiyaç duymaması değil miydi?Artık evini topluyor, yemeğini yapıyor ve hayatından asla şikayetci olmuyordu evlenmeyide silmişti kafasından düşünmüyor ve kendi akışına bırakmıştı bu kolay olmamıştı taabi çok zor bir nefsi terbiyeden geçerek olmuştu bu manadaki nefsi terbiye yoksa nefsi terbiye edip melekden üstün hale getirmek elbetteki daha çok zaman ve mek isterdi birde elbetteki bu Allahın ancak bir lutfu olabilirdi Nil bunu diliyordu ancak Allahtan ölmeden onun aşkında yok olabilmeyi ve ölmeden ölebilmeyi.Yok olup onda var olabilmeyi,onda birlenmeyi, bir beni ortadan kaldırıp sadece onla var olabilmeyi.Tüm arzularınızı, tüm dileklerinizi nefsinizin istediği herşeyi onun rızası için feda etmedikçe var olunamzdı.Hayat bunu öğretiyordu Nile her geçen gün nefsin arzularından, vazgeçtikçe sıyrılıyordu kendi benliğinden hafifliyordu adeta, ne kadar da güzel di böyle yaşamak ve bunu kabullenmek keşke herkes bunu anlayabilse ve yaşayabilseydi, dervişler bunu anlatmak istemişlerdi yıllarca insanlara , ama bu ben bunu yaşıyacağım demekle yaşanmıyorduki Allahın lutfu gerekiyordu. Onun hayatta verdikleriyle öğreniliyordu, göz yaşlarıyla pişiyordu bu tarif.

Taabi bu süreçte Nil iş yerindeki arkadaşlarıyla, kardeş gibi olmuştu arık Hikmet,Nadide oda arkadaşlarıydı birde Müjgan vardı. Nil o bölüme geldikten sonra onların departmanına harika melek gibi bir müdürüde gelmişti. O da ona sonsuz yardım ediyor dul ve tek çocuklu bir kadı diye elinden geleni yapıyordu sanki biri ona Nile karşı merhameti içine veriyordu ona çok yardımcı olmuştu hatta Nil için bir baba gibiydi .

Ne tesadüftü ki bir yerlerde kader birlikleri vardı. Ve Nilin düşmanlıkla başlatığı şer gibi görünen ilşki dostluğa dönüşmüştü. Birbirlerine destek oluyorlardı her manada.Herkes hayat ve Allah hakkında öğrendiklerini birbirleriyle paylaşmaya başlamışlardı. Sanki bir sınıf gibiydi bir yandan dünyevi işlerini yaparken bir yandan da 3 yıl boyunca Allahı ve aşkını konuşuyorlardı.Nil öğrendiği herşeyi aktarıyordu, kendi nefsi terbiye olurken sanki gizli bir el onlarıda güzele doğru ilerletiyordu. Hikmet ,Nadide ve Müjgan ne kadarda yardımcı olmuşlardı Nile. O zorlu terapi ve Manevi tedavi sofilik sürecinde dibe çöküşünde maddi ve manevi , melek gibi hızır aleyhselam gibi yetişiyorlardı hep.

Hele ki Hikmet onun yeri bambaşkaydı Nil için, yeri geldiğinde annesi, yeri geldiğinde ablası, ailesi gibi değilmiydi. Nil bu hallerini görüyor hiç kızmadan ona destek ve teselli oluyordu. Sabırla sevgiyle yaklaşıyordu Nile.Nilin içten içe ne yaşadıklarını bu zorlu süreci bilmeden. Nil elbetteki belli bir kısmına kadar anlatıyordu onlara, ama bazı şeyleri kendine bile anlatmazken onalara anlatamzdı elbeteki. Gerçek dostluğu ve sevgiyi öğrenmişti Nil onlarla.Ama Nil tüm hayatına baktığında hep bir koruyucu meleği ve koruyucu bir Hızır aleyhsellamının olduğunu hatırlıyordu.En zor anlarında Allah hep birilerini Nile vesile kılmamışmıydı?Aslında ne kadarda şanslıydı. Hiç aç kalmamış, hiç sokaklara düşmemişti,taksimin o karanlık beyoğlu sokalarında bile başına bir şey gelmemişti. Hep koruyucu bir el vardı. Aslında mafyanın eline düşebilir,eroin bağımlısı olabilir, hayat kadını olabirdi Nil ama dedik ya hep bir şey onu korudu ve bir yöne yönlendirerek kendisine getirmişti

Nil kararını vermişti artık hayatını kitap olarak yazacaktı, bunca şey yaşanmıştı ve birilerine faydalı olmalıydı, hiç birşeyi boşunada yaşatmamıştı Allah ona bunu, bu bariz ortadaydı.Sohbet hocası olamamıştı belki,ilimde yapamıyordu ama elinde tek Allahın rızasını kazanabileceği yaşanmış gerçek bir öyküsü vardı. Hiç kimsenin baba, ve anne sevgisi olmadan büyümesini istemiyor,bir baba ve anne sevgisiliğinin yol açabileceği felaketleri anlatmak istiyor, her ne olursa olsun ne kadar günahkarda olsa Allahın insanı çağırabileceğini, tövbe edip baştan bir sayfa açabileceğini gerçek yaşan Allah dostlarının olduğunu, hiçbir şeyin tesadüf yaşanmadığını, yaşanan her olumsuzlukla Allahın aslında terbiye ettiğini,Dünyanın sırf bu boyut olmayıp, ölmeden ölünebilip, halkın içinde hakla yaşanabileneceğini,her karanlığın arkasından ışık doğuduğunu, kalbimizi Raabbe doğru yöneltiğimizde hem dünyevi hemde ahiri güzeliklerin bizi bulabileceğini, teslim olmak gerektiğini, Allahın Aşkını bulamk gerektiğini,Pskolojik sorunlar varsa bunların aşılabileceğini,İsamiyeti, Sufizimi Allahı ve tsavvufu anlatmalıydı.

Şeyhinden Seyh Muhammed El konyevi HZ lerinden onay aldı. Şeyhi ona yaz dedi.Hüseyin beyde yaz dedi . Ama Nil tasavufu bilmiyordu böyle bir deryayı yazamazdı Ömer Tuğrul İnaçere gitti nasip buya kendisi tasavufun deryasının kaynağıydı ve onu dergahına kabul etti Nil acaba bana yardımcı olurmusunuz derken kendisi bizzat bu bilgileri yazıracağını söyleyince Nil artık biliyorduki bu kitabı yazmalıydı çünkü bu Allahın isteğiydi yoksa onun Allah dostları neden onaylasın yardım etsinlerdiki bu kitap Allah için insanların iyiliği için yazılacaktı. Yoksa Nil zatem bu kadar istesede renkli bir yelpazayle yazamazdı kalem Allahın kalemiydi. Nilin değilm ve Nil bu kitabı 2010 nun ramazanında yazmaya başladı , o kadar denemsine rağmen ancak manen ve ruhen ramazanda hazır olabilmişti. Kervana Murat kahraman , ve Editörüm Kadir temur da katıldı, kervanı dizende Allahtı Nil aramamıştı bile pskolojik boyutunuda Hüseyin KAÇIN hocam yazacak ;çünkü Nil bu kitap vesilesi ile insanlara hem manevi kapıyı adresi vermek hemde pskolojik acıdan hüseyin beyin anahtarlarını göstermek istiyordu. Belki birileride mutlaka Nilin hayatının bir parçasını yaşıyordularda, farkında değillerdi Nil gibi. Belki 1 kişiye bile ulaşsa Nil başta Allaha , Resullaha sav Mürşidine sadatlara Hz Şemse Hz Mevlanaya ve Ömer Tuğrul İnaçere bunu bir vefa borcu biliyordu. Ölmeden bunu yazmalıydı.

Nil zaten kabe dönüşü ve terapi sürecei başladığından beri hep kendi gibi insanlarla karşılamaya başlamamışmıydı . Allah tarafından onu buluyorlardı Nilde kendisine öğretilen 2 kapıyı gözteriyordu bir Konya, 2 Hüseyin bey. Heriki yerede gidiyor ve kurtuluşa eriyordu insanlar. Aslında Nil bununla da gerçekten yazmalıydı.Kime anlatsa yaz diyorlardı. Kabede de , konyada da bunu yaşamamışmıydı. Gizliden bir mesaj almamışmıydı Allahtan en büyük dileği bu değilmiydi Nilin Allahı anlatmak, Onun ona öğrettiği gibi ilk elden anlatmak, gerçek bir yaşam öyküsüyle. Nilin en büyük dileği bu kitabın aynı anda Türkiyede, Almanyada, ve Çinde yayınlanması, kalbinden geçen bu ama Allah ne nasip eder bilinmez. Çince Almaca ve İngilizce olmalı diyor kalbi ama nasip.Nil bir semazen gibi sağ elinden aldığını Allahtan sol elinden dağıtıyordu öğrendiği ve bildiği herşeyi insanlar etkileniyor Allahın hikmetiyle, ya biat ediyor Allaha , yada Allaha daha çok yakınlaşıyorlardı. Yada hayatlarını değiştiriyorlardı. Ya yuva kurtarıyor, yada bir gencin tevafuken soygun yapmasını engelliyordu. Konyadan vekilde olmuştu. Üzerine düşen görevi aciz bir hizmetci gibi yapıyordu günler böyle akıp giderken kader işliyordu. Sakin bir hayat olması beklenemzdi zaten yoksa bu yaşam öyküsü nasıl çıkabilirdiki ortaya.

Aradan 6 ay geçmişti ki bir telefon çaldı. Hatta Mustafa vardı, Mustfa uzun zamandan beri Nil'e tanışmak istiyordu, ama Nil bütün bu hengamenin içinde olduğu ve evlenmeye cesareti olmadığı için Mustafadan kaçıyordu.Mustafa bulaşalım dedikçe o red ediyordu, nalıl olmuştuda Nil halinden memnun evlenmekten tam manasıyla kalben gerçekten vazgeçmişken,teslim olmuşken gelmişti.Nil Mustafa aramadan da yine o haberci rüyalardan görmüştü, gördüğü ruyada kendisine görücü geliyordu kendisini istemeyen gelen şahsın sadece yüzünü görmemişti. Hayırdır inşallah diyerek, üzerinde durmadı,Nil teslimiyetin vermiş olduğu ruh haliyle 2010 yılına girerken

şöyle niyaz etmişti Rabbine ''Rabbim ne olur benide bu yıl hayat verdiğin can verdiğin ,bahar dalları gibi yeşert Rabbim,güzel süprizlerinle beni şaşırt diye kalben niyaz eylemişti''Sürekli tefffekürde olan Nil Allahın yaratığı herşeyde onu görüyordu,evet Dünyadaydı ama kalbi,hep onunlaydı.Allahtan süpriz isterken asla kalbinden bir şey geçirmemiş,bomboş bir dilekle niyaz etmişti.Nil görüşümek istemedi ilk başta .Vazgeçmişti o zaten böyle mutlu değilmiydi? Ama üstadları ona bu senin kaderindir belki gitmelisin görmelisin demişti, karşına çıkan yol dönemiçlerine sapmamak yada onlardan kaçmakda ona karşı gelmek değil miydi diye düşündü Nil.

İlk defa Nilin oğluda gelen telefona şahit olmuş ve Annesini Mustafayı görme konusunda ikna etmişti. Anne bana bir aile ver diyordu zaten yanında kalacağım 4 yıl ben hiç bir aile yaşamadım ki;duygularını dile getirmişti ilginçti Taha bundan öncekileri hiç tasvip etmemişti, Murat abisi hariç,nasıl olmuştu bu. Nil karar verdi , ertesi gün Mustafayı aradı ve tamam görüşelim dedi. Mustafada şaşırmıştı onca yıl sonra nasılda evet demişti Nil. Mustafa Almanyada yaşıyordu, evlenmiş ve ayrılmıştı çocukları vardı,Nil daha önceki telefon görüşmesinde tüm olumsuzlukları saymış ve onu reddetmişti. Görme cesaretinde bile bulunmamıştı.Nil Almanya yada gitmek istemiyordu. Sevdiği herşeyden nasıl kopabilirdiki, Mürşidinden Konyadan,Ömer Tuğrul İnaçerden Yahya Hz lerinden, Aziz Mahmud Hüdayi hz lerinden, Yuşa Peygamberden, Eyüp Sultandan Merkez efendiden, Hüseyin beyden,ailesinden, dostlarından,işinden ,evinden,bağlı olduğu herşeyden.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Ağustos 2010, 12:59:13 öö »
Ama Nilin çok derinlerde yatan ta çocukluk yıllarına dayanan bir de dileği vardı, daha 8 yaşındayken Öğretmeni Frau Konradın ki o bir hiristiyandı, hiristiyan olmasına üzülür Allaha şöyle niyaz ederdi ''Allahım ne olursun onuda Müslüman yap , o da bizlerle olsun benle olsun onuda al cennetine diye '' için için üzülür dua ederdi. Öğretmeni onu o zamanlar kuranı kerimi okuduğunuda söylemişti, keşke o zamanlar bilebilseydide Öğretmenine bunu anlatabilseydi. O tarihten bu güne kadar Nil elinde olmadan hep, hem Öğretmenini ,Almanları , Afrikada yaşan insanları, Hindşstandaki budistleri düşünürdü,nasılda arzu ederdi, oaralara gidipte Resullah sav 'in tebliğ ediniz emrini yerine getirmeye.Elbette zaman içersinde bu duyguyu unuttuğuda olmuştu. Bir gün namz kılarken Nil yine bir duasını dile getirdi. Allahım biliyorsun dedi; ben sen izin verirsen lutfedersen seni anlatmak istiyorum aciz bir kulluk vazfında nefsi kabarmadan senin dilin olmak seni hiç bilmeyenlere, islamiyeti tanımayanlara dedi, ama oturduğum yerden bunu nasıl yapabilirim ki ; sen eğer bana bunu lütfedersen aç kapılarını Yarrabi dedi, ben gireyim ordan içeri lutfunla yönlendir beni,ilminle kuşat, elim kalemin olsun yazdır okut bana diyerek niyaz etmişti.Ama o gidip gelirim diyerek düşünüyordu yurt dışına orda yaşamayı göze alamıyordu. Bu korkularından biriydi. Belki ona bir tek bağımlıydı ama mekan bağımlısı olduğunu, ve her yeri de terk etmesi gerektiğini bilmiyordu.Terk etmeyide terk etmek. Tasavvufdaki ve kullukdaki en zor sınavlardan biri değil miydi bu ? Herşeye ve herkesede ne kadar bağımlı değil miydik?Nil kalbinde Allah sevgisinden başka bir şey aşırı derecede barındırmamıyı, Ne sevgili, ne evlat, nede dünya sevgisni öğrenmiş bunu başarmıştı. Mürşidinin nefsi terbiyesi sayesinde, ve elbetteki başta Rabbinin eğitimiyle hayatta ne yi en çok severseniz Allah sevgisinden gayriye meyil edildiğinde elimizden gitmiyormuydu diyordu Nil.neyden kortuysa başına gelmemişmiydi?Bunlarla sınanmamış mıydı imtehan sahasını kendi yaratmamışmıydı. Boşanmaktı en büyük korkusu, yanlızlık , sevgisizlik, hepsini yaşamaştı taaki bunları aşmayı başarıp Sadece onla Rabbla mutlu olmayı öğrene ve bir tek ona güvenip tam mansıyla teslim olana kadar. İsyan etmeden, sabır,şükür ve takva içersinde. Hz Mevlana da 2 günden fazla bir yerde durmazmış çünkü gönlü kayar ve alışır diye o mekanı terk etmezmiymiş.

Nasılda Mustafa bu duaların karşılığında gelmişti. Mustafa Nile ben senin kaderinim yeter artık benden kaçma demişti, garip bir şekilde Nile .Mustafa daha sonradan bunu neden dediğini neden, gece saat 23:00 larında onu aradığını kendiside bilmiyordu , ama içinden bir ses ona ara demişti Nili o da anlam veremeden aramamışmıydı Nili.Nil önce Ailesinin onayını aldı, Oğlunun zaten almıştı,eğer bir evlilik gerçekleşcek olursa bu sfer ailesinin rızası ve duasıyla evlenmek istiyordu o hatayı bir kere yapmıştı, ailesinin rızasını almadığı için evlilği hiç hayırlı olmamıştı ve ailesini bu yüzden çok üzmemişmiydi. Nil zaman içersinde Anne ve babanın en kutsal varlıklar olduğunuda hem Mürşidi ,hemde Hüseyin bey sayesinde öğrenmemişmiydi. Onların gönlü hoş olmadığında kalben razı olmadıklarında hiç bir işinin rast gitmediğini yaşamamışmıydı Nil, ne kadar da çok üzmüştü ailesini istemeden de olsa. Konyadan, Kabeden, ve Hüseyin beyden sonra nasılda telafi etmek için çırpınmıştı. Özür dielmişti annesinin ayağının altını öpmüştü. Her hafta sonu onalar hizmete gitmiş, bir dediklerini iki etmemişti. Tam annesi onu gerçekten affetiğinde, ve babası duaları karşılık bulmuştu bu zamanlamaya Mustafa tam uyuyordu . Elebete Nil öncelikle Mustafayı tanımalıydı, bütğn bu işaretler vardı, ama gerçekçi olmaıydı,gerekli bilinçaltı donanımı ve psikolojisi artık bunun için hazırdı. Sağlıklı ve iyi bir insanı artık analiz edebiliyordu. Korkusu yoktu ,daha öncede bir kaç tecrübe edinmişti. Tuzağa düşmemiş Allahın yardımıylada, yanlış bir evlilik yapmamıştı.

Nil Mustafayla hafta sonu randevuleşmişti görüşme kararı almıştı artık. Ama tam o anda tam hafta içi Nilin diğer kişilikleri tekrar nüksetmişti.Nil 3 kişilikliydi , Kübrası,ve peri kızı vardı peri kızını yok etmeye çalışmış ama başaramamıştı insan kişiliğini nasıl yok edebilir ki demişti Hğseyin bey, evet onu yok edemezdi ama zaten o nefsi yönü değil miydi ?Onuda Mürşidi sayesinde melaikleştirmişti zarar veremezdi Allahın izni ile ama onsuz da olamıyordu peri kızının hayt doluluğunu neşesini özlüyordu, sonunda onunlada yaşamayı öğretti hüseyin bey melaike yönüyle neşesinide aldı, Kübra Allaha aşıkdı ve dünyevi hiç bir şeyi kabullenmiyordu, ve hep uçuyordu ama uçak oturduğun yerden olmalıydı Hz Mevlanada oturarak uçmuyormuydu Rabbe bunuda öğrenmişdi Nil, Nilse asıl var olandı. Nil bunları kontrol etmeyi öğrendi. Ama o gün Peri kzı evlenirsen özgür olamzsın diyordu, Kübra Allahı yaşayamazsın diyordu Nilin kafası karışıktı gel gitler yaşıyordu vazgeçecekti netdeyse buluşmaya gitmeye. Hüseyin bey Nilin hepsini kontrol etmesi gerektiğni söyledi. Nil hepsinin kontrolünü kesin olarak o zaman aldı.

Üçüyle beraber yaşayabiliyordu artık hepsi güzeldi, hepsine ihtiyacı vardı, aslında hepimizin içinde nefsi yönümüz yani bir peri kızımız , ve hepimizin içinde Allahı arayan bir Kübramız , ve dışardan görünen benliğimiz Nilimiz yok mu? Derinlerden insan bunu kendine sorduğunda , ve içine özüne baktığında bunu görebilir.

Önemli olan ama bunları sadatların himmetiyle onda birlemek. Bu taabiki sadece onun lutfuyla olur.Kalben edilen saf bir dua , dilek ve niyazla Rabba herkesde bu var,hepimizin içinde.Çok uzaklarda değil şah damarımızdan da bize yakın, duamızın kabülü sadece doğru duayı doğru dileği sadece onu dilemek hem dünyevi hemde ahiri mutluluğu hepimize verecektir İnşallah teala.

Nil Mustafayla karşılaştı ilk anda çok heyecanlı değildi sadece acaba kaderimidir diye bakmak için gitmişti, daha fazla kaçmak istememişti. Çok sakindi oğlu ona Anne lütfen ne negatip ol, nede pozitif nötr oldu demişti deditiren Allah dı elbette. Nilde notr vaziyette Mustafanın karşısına çıktı. Konuştukça konuşuyorlardı, Nil inanamıyordu karşısında sanki kendisinin Ruh ikizi duruyordu, o da aynı ayaralardan müzdarip evliliğini bitirmişti, aynı şeyleri bekliyordu evlilikten. Nilin karekterinin aynısıydı Mustafa, Nil Allahım kalbi benden ,güzel, ahlakı benden güzel diyordu, ne kadarda merhametli, temiz di Mustafa. Tasavufun ne olduğunu bilmiyor ama farkında olmadan tam takva olarak yaşıyordu, şükür ve sabır ehli idi, sadece namzını kılmıyor du o kadar ilmi yoktu. Neden ben diye sordı Nil? Mustafa bilmiyorum dedi, içimden gelen ses hep sende ısrar etti dedi,bildiğim tek şey hakkında iyi şeyler duydum dedi, bendedi islamiyeti yaşayan bir eş istedim dedi çünkü istedimki eşim bana bunu öğretsin ve ben dönim Rabba dedi,hayatta pişmişti Mustafa iflas etmişti, Allahın ona yaşattıklarından ders almıştı, boş değildi, ruhlar konuşmaya başlamıştı, evet o Allaha aşıkdı ama farkında değildi, sadece ibadeti noksandı. O belki sofi değildi,evet medinede değildi, ma Nil şunu öğrenmişti Allah aşkı oralarda gizli değil di ki? Herkesde vardı bu aşk onun ruhundan üflenmemişmiydi hepimize?Mustafanın ilerde Nili de geçeceğini hissetmişti Nil eğer eşine vesile olabilirse ne mutlu onaydı,önemli olan iyi bir insan iyi bir öze sahip olması değil miydi? Nil çok ısınmıştı Mustafaya Nilin tek isteği Allah yolunda hizmette engellenmemkti Mustafa her şartını kabul etti . Nilin tüm hayatından haberi vardı kabe dönüşünden sonraki elbetteki.Nil geçmişden bahsetmedi o Allahla kendi arasındaydı çünküNilin içine gönlüne sinmişti Mustafa. O eş olabilecek, hem dünyevi hemde ahireti yaşanabilecek bir eşdi Nil'e anlaşdılar Allahın emirlerine göre yaşayacaklardı.Huy ahlak karekter nilin tam istediği gibiydi, sanki Allah sipariş üzerine göndemişti Mustafayı.Gönlüne , aklına,mantığına sindikten ve emin olduktan sonra, Hüseyin beye de sordu Hüseyin beyde sağlıklı bulmuştu Mustafayı.Mürşidi ile tanıştırmak onay almak ve nikah tarihi almak için Nil aradığında Mürşidi direk ona hayırlı olsun deniş ve Nikah günü vermişti. Mürşidi albetteki manen Allahın lutfuyla haberdardı, Nilin yaşadıklarından. Bundan öncekileride onaylamaıştı zaten Nilde onların yanlış olduğunu bizzat görmüştü. Evet Nil eveleniyordu inanılır gibi değildi. Konyaya imam nikahı için gittiklerinde Mustafada töbeyi nasuh etmiş ve o gece biat almıştı sofi olmuştu. Allahu tela Nili vesile kılarak onu o kapıdan içeri almıştı. Devamı gelecekti zaten bunun işaretini almıştı Nil. Rabbine niyaz da etmişti zaten Raabbim onada nasipet diye ve olmuştu ertesi gün resmi nikahı oldu Nilin Alamya ya gelin gidiyordu. Ama içi rahattı biliyordu ki Allah onu yönlendirmiş, kaderine Mustafayı yazmıştı. Nil asla Almanyada yaşamam demişti, sevdiklerimden ayrılamam bunlada sınanacaktı . Ama ayrılma vakti gelmişti. Hüseyin beyle terapileride bitmişti, yoksa Nil bu cesareti asla bulamazdı minnet duygularıyla vedalaştılar. Çok zor bir şey başarmıştı Hüseyin bey ve Nil , ama olmuştu . Allah yardım etmişti. Manevi donanımınıda Konyadan almıştı . KALBİNDEN BUĞUZ BİLE GEÇİRMİYORDU , BOŞTU kalbi Sadece RABBLA Tek kalacaktı sadece Rabbla ve manen bağlı olduklarınıda batinen yaşayataktı artık. Sadece Rabbiyle dertleşecek, ve manen Konyaya gidecek, Merkez efendiye vs. Terk etmeyide terk edecekti. Rabb bunu öğretecekti Nile, Bir yuvaya sahip çıkmayı, sorumluluk almayı. Öğrendiği herşeyi Almayada uygulayacaktı Bir yandan Konyadan bir yandan Hüseyin bey tarafından donanımlanmıştı. Artık saha çalışması zamanıydı onun için. Nil başta çok direndi zorlandı ama bunu da kabullendi amen onun için dahada iyi olacak Rabbine daha yakın olacaktı . Uçmadan oturduğu yerden uçacaktı maneviyata. Eşi sadece eş görvini yapacaktı iç alemini bilemzdi ki Nilin, bir şey paylaşamazdı. Bir gün Mustafa Nile, ben dağ gibi arkandayım tüm hayallerini gerçekleştireceğim senin demişti. Nil se derin bir nefes alarak Sağol ama sen Allah değilsin Benim Rabbim var demişti. Evet Nil artık bir erkeği sadece erkek ve eş olarak görebiliyordu. Eskiden Allah gibi gördüğü taptığı Murata baktığı gbi bakmıyordu, ve sevgi açlığından bu sağlıklıydı Allah katında da makbul, sadece eş gözüyle görüp sevmek gerekti. Herşeyi öyle sevmek.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ağustos 2010, 01:06:40 öö »
Nil Almanya oturum izni çıktı , ........ dan tayini için uğraştı olmadı nasip değilmiş diyerek , ve Rabbim başka kapılar açacak diyerek terettütsüz istifasını verdi. Biliyorduki Rabbi ona rızkını verirdi, bir erkeğin elinede bakmaya alışık olmasada bunuda öğrenecekti teslim oldu ve çırılçıplak işsiz , güzçüz , evini , barkını terk ederek gitti. Tam tevekkül ve teslimiytele biliyorduki Allahu tela ona orda başka hzimetler verecekdi, belkide duası kabul olacak, ve Almalara ve ona yakın ülkelere tebliğ edebilecekdi kim bilebilirdiki,Nil Almayada başta Hiristiyanlığı okuyacak ve tanıyacaktı,kuranın tam tefsiri almanca olarak Almacası ana dili gibiydi Allah ona bunu 26 sonra bile olsa unutturmamıştı. Nil heyecanlıydı acaba neler yaşayacaktı . Yaşayacağı herşeyi yine yazmaya karar verdi , belki bir gün bunlarıda yazar ve kitap haline getiri diye , hatta belkide Hiristiyanlar neden Müslüman olur diye bir kitap başlığı olabilirdi kim bilir?Allahtan bunların olmasını hayırlısıyla diyerek dua ve ümit içersinde gitti. Belki bir gün bir yerlerdeNile rastlarsınız kim bilir ?Nil yine günlerden bir gün Üsküdarda bulunan Aziz Mahmud Hüdayi HZ lerini ziyaret etmek istemişti.Türbeyi ziyaretden sonra cammiye namz kılmak için girerken bir tatlı genç kızla göz göze geldi, kalbi ona aktı. Namazda yan yana durdular.Namaz bitiminde,sohbete başladılar kızın adı Nurdu, sohbet öyle bir koyulaştıki Abla dedi sana bir şey diyeceğim, belki bana deli diyebilirsin ama ben Allahın aşkını arıyorum nasıl ulaşabilirim, ben Allahın yaşayan dostlarını arıyorum dedi, acep nasıl bulabilirim diye gözleri yaşlı umutsuzca soruyordu. O an yine Rabbimin beni vesile kıldığını anladım, Konya deim Konyada ulabilirsin Aşk orda , ama mürşidsiz olmaz biatsız olmaz dedim, hemen evet dedi ve o gün bugündür aşkla yanıyor.İnsan ararsa , sorarsa, dilerse kalbinden hiç şüphe duyamadan, hiç terddüt etmeden dilerse Rabb ona mutlaka cevap verecektir ve onu bulacaktır . Ama gözlerini herşeye , kulağını herşeye kapatarak bir yere varzmazsın vuslata yaşarken kavuşamazsın.

HERKESİN VUSLATINA GERÇEK AŞKINA KAVUŞMASI DUASI İLE, ÇOK GEÇ OLMADAN ASLINDA TÜM KAPILAR AÇIK SADECE İÇERİ GİRMEK İÇİN BİR ADIM AT, O SANA 10 ADIM GELECEKTİR, KENDİNİ AFFET Kİ O DA SENİN AFFETSİN.KENDİNE BİR ŞANS VER HERŞEY DÜZELEBİLİR HERŞEY HERKESİ SEV YARADANDAN ÖTÜRÜ

GEL NE OLURSAN OL GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

DERIN Bİ NEFES

Merhaba Hüseyin BEY, Dün sizi bayağı bi rahatsız ettim kusura bakmayın.Umarım tekrarlanmaz ki bu bana bağlı Umarım ,iyisinizdir. Şimdi daha iyim sakinleştim.duruldum içimde yasamaya calışıyorum. Ama bu hale gelmeden önce kesinlikle bastıramadığım duygu şuydu Bir erkek tarafından guzel bulunmak hos oduğumu cazibeli ve sexi olduğumu bi erkek tarafından duyma ihtiyacı her yanımı sarmıstı. Baktım olmayacak buna cok ihtiyac duyuyorum bir kere duysam yetecek sizden duyma sansım yok eee geriye ne kaldı güvenebileceğim ben yanlış anlamıyacak bi erkek arkadaşımdan ona direk sormak oldu beni nasıl bulduğunu sordum. istediğim cevabı direkt alamadım ama zorla aldım neyse kendimce rahatladım.Bunun ama aslında aynı zamanda beğendiğim bir erkek den duymak istedim ki ona göre rahatladım .Bugun sakinm ve artık sizinle bir flört etme ihtiyacım kalmadı veya isteği diyelim.taabi öpüşmede BEN BİLİYORUM Kİ BEN HOS BİR KADINIM VE BENİM BUNU BİLMEM YETERLİ ama acıkcası o erkekden evet cevabını duyunca rahatladım bunuda anlamış değilim.Ama onunla ne cıkarım, ne sevişirim nede flört ederim çünkü bilirimki hüsranla biter.Ama kafamdaki hayal ettiğim evelenmeyi düşündüğüm erkek profili ona benziyo .Belkide neyse artık erkekleri görebiliyorum,sadece doğru zamanda doğu erkeğe rastlamak lazım acelesi yok taha iyi ama soyle diyo anne kalbim ağrıyo diyo, sıkıntılarını anlatabiliyo ama yine ders calıştık evi topadım ama yorgundum spor yapamadım görüşmek dileği ileeee

05 Kasım 2008
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 04:52:49 ös Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Ağustos 2010, 11:32:11 ös »
gerceklerde kalabilmek

10 mail
06/11/2008

Nil terapiler sayesinde yanlızlığa alışmaya çalışıyorduşhiç yanlız kalmamıştıki,içinde hep kendini yanlız hissediyordu bu başka ama hiç yanlız yaşamayı denememişti. Bilinçaltından da bir yandan, zaten fiilen ayrı olduğu Muratıda silemeye çalışıyordu onu aramamaya. Sanki ama onsuz ayakta kalamıycak hissi vardı, bundan önceki dostlarında da manevi destek ve sevgi alarak ayakta durmuyormuydu. Ama bu en uzun süreni idi. Yenisini aramak istemiyordu. Artık kimseye bağımlı yaşamak istemiyordu. Bu onu mutlu etmiyorduki tutsak olmaktan başka. Bu sevgi olmazdı çünkü zaten onun tarafından istenmediğini apaçık görsede buna engel olamıyordu onsuz olmak ölmek gibiydi. nefes alamamak gibi.Ama bunu aşmalıydı,zorda olsa sancılıda olsa 2 şeye kanalize olmuştu onu beynen silmek, yanlızlığa alışmak,bununla beraber oğlunu düzene sokmak Oğluna kendi cinseliğini kabullenen kadar, onun da bunu keşfetmesine, ve büyümesine izin vermeyen Nil kendinde öğrendiği ve başardığı herşeyi terapi sonrası oğluna adım adım uygulatıyordu. Oğlunun da kendisi gibi olmasından çok korkuyordu çünkü. Aynı kaderi yaşamasını istemediğinde öncelikle onu özgür bırakıyor,bağımlı yetiştirmiyor,büyğmesine manen izin veriyordu. En önemli şeyse sevgisini veriyordu eskiden hiç sevemediği ve kabullenemediği oğlunu sevebiliyordu. Çünkü bir terapidede oğlu olmuştu Hüseyin bey Kadın olduktan sonra Anne olmayı başarmıştı.Herşey kısa bir sürede üst üste elbette Nil için ağırdı. Ama yol dikelnide olsa sonuna kadar gidecekti.Hele oğlunun sorumluluğunu almak ona zor geliyordu Dağ gibi sanki. Hiç anne olamamıştıki.

Normal bir kişiliğe ve hayata sahip olabilmek için var gücüyle çabalıyordu Nil, gözyaşlarıylada olsa

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba Hüseyin Bey,
nasılsınız iyimisiniz,umarım benden daha iyisinizdir.

Ben iyim daha doğrusu iyi olabilmek için var gücümle cabalıyorummm,dün aksşam eve giderken cok gergindim kendi kendime sen dedim bisey basaramazsınnn, ne anneliği ne kadınlığı nde baska bişeyi bosa zaman kaybediyosun dedim.TAM DİBE VURDUM.
Sonra derin bi nefes aldım toparlanmaya calıstım,ve tahaya bağırmamak için saklandım sakinleşmeye ve bagırmadan ona bişeylerin cevabını vermeye calıstım.Basardımda sonra bana tamam anne kusura bakma gerginim 2 yazılım var yarın o yuzden üstüne geldim dedi.
HARİKA YEMEK YAPTIM GÜZEL Bİ SOFRA KURDUM BILAŞIKLARI TOPLADIM EVİ TOPARLADIM Tahaya ÖDEV YAPTIRDIM İBADETİMİ YAPTIM VE BİBAKTIM Kİ Taha TEK BASINA ÖDEV YAPMASI İÇİN ODADA BIRAKIP ben kendime zaman ayırıp koşu bandının üstüne cıktım, müzik dinleyerek ve dergi okuyarak spor yaptım 1 saat aletlere cıktım dansssssss ettim,aynada kendime baktım ve sevinçden ağladım galiba basaracaksın olucak bu iş dedim taha ders calıstı yattı beni öptü bu arda ben taha ya cok sevgi gösteriyorum oda bana sırnaşıyooooo:) kafasını oksuyorum,öpüyorum , cinselikten korkmaması gerektiğini söylüyorum ağlama bos yere diyorum vss vsss Sevmek? Sevilmek?flört etmek?ve Cinseliği yaşamaksa bunu zamana bırakıyorum hayalimde değilde gercekte ilerde karşıma cıkarsa evleneceğim erkeği beklemeyi tercih ediyorum.Sade düz huzurlu iman dolu oğlumla bi hayat istiyorum kendimele ve oğlumla barışık.
Ona gelinece onu 3 gün bugun aramıyorum artıkkkk aklıma geliyo bazen sıkıştığımda ve yanlız olduğumda ve ya oyle sandığımda,bilmiyorum Hüseyin bey ne yapasamda düz bi hafta gecirebilsem cok yoruluyorummmm artık cokkk bi yudum sevgi iin satlerce yılarca günlerce herkese veya 1 kişiye hep asırı efor sarfettimmm artık istemiyorum yasam eforumu kendime harcamak istiyorum.

Sakın düzzzzzzzzz bi yasam korkusuz ve huzurlu,İş hayatım suanda felc kesinlikle konsantre olamıyorum calışamıyorum oturamıyorum yerinde sürekli aynada kendime bbakyorum sacımıa başıma bakıyorum,erkeklere bakıyorum bi annenin cocuguna davranısına bakıyorum filannn

HEPSİ GECECEK VE BEN NORMAL Bİ HAYATA MERHABA DİYECEĞİM

Kafanızı şişirdim kendinize iyi bakın, hersey gönlünüzce olsun
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Her terapi sonrası söylenenleri uyguluyordu Nil ama en önemli gelişme elbette terapide göz yaşlarıyla bilinç altına inilerek gerçekleşiyor ve uyguluyordu.Bu terapi sonrası süreçte yanlızlığı kabullenecekti

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Ağustos 2010, 11:33:19 ös »
07/11/2008

huzura ve selamete ermek

Nil tüm bu süreci yaşarken içinde fırtınalar ve çatışmalar yaşıyordu. Nil elindeki değerleri fark etmişti bu terapiyle, maneviyatla besleniyordu terapilerle gerçekleri kabulleniyordu. Gergindi her günü gergin, stresten şişiyordu. Bilinçaltı sürekli çalışıyordu. Bir yandan resetlemek. bir yandan yeni talimatları beynine kazımak , gerçekleri kabullenmek ve aynı anda uygulamak, ve çalışmak pek de kolay değildi onun için çalışamıyordu iş yerinde zor konsantre oluyordu. Bedenen yorgun değildi ama manen pskilojik açıdan çok yorulmuştu.Sessizleşmişti. durgunlaşmış.Onu 8 yıl boyunca anarken Allaha kavuştuğu içinde çok mutluydu beşer aşkından Allah aşkına kavuşmuştu. Ama günlük hayatında da huzuru istiyordu artık diğer normal insanlar gibi yaşamak korkuları olmadan. Sanki bir kabusun içinde boğuluyormuş gibi olmadan yanlız kaldığında bunu yaşamak istemiyordu artık

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUZURA VE SELAMETE ERMEK

HUSEYİN BEY, Allahtan size hayırlı bir cuma, diliyorum umarım Rabbim herseyi hayırlısıyla gönlünüzce verir.Ama sadece ve sadece ona tam manasıyla teslim olur ve güvenirsek. Evet Hüseyin BEY, Fırtınanın arkası her zaman tatlı sakin hos bir durgunluk ve temizliktir ve arkasınadan güzel bir güneş doğar tatlı ve sıcaktır için ruhunuz umutla dolar ve Gökkuşağı çıkarrrr onun o güzel renklerini görebildiğiniz için Rabbinize şükredersiniz. İnşallah mevlam sizinle tüm manevi sıkıntılarıma son verir ki verecektir de. O herseyin zamanını en iyi bilendir. GERCİ BUGUN VE DÜN AKŞAMDAN BERİ DELİ GİBİ KAFAMI KASIYORUM ama bunada son vericem insallah Şifa ALLAHTANDIR.Benimse tek muradım Rabbimdir. Şükür allaha bi rızkım var az veya cok ,harika bi oğlum var rabbimin bana onu hakkıyla sevgi dolu allaha topluma faydalı bir evlat yetiştirmeyi nasib etsin Onunla KABEYE gideyim.Müdür olmasam da önemli değil,nasib değil hayırlısı değil ve .... de mantık yok yok torpil var olmaması normal.O hayatımın en bos ve dolu dönemi RABBİME ULAŞTIM ONUN SEVGİSİNE BU VESİLE İLE O( ....... .....)O O derken ALLAH ALLAH ALLAH dedim ve RABBİME KAVUSTUM. Hayatta herseyin hayırlısı beni düşündüren tek şey K.... sacını cekiyo,bende hala kaşıyorum allahtan hayırlısıyla huzura kavuşmayı istiyorum Cok YORGUNUMMMMMMMMMMMMMMM COKKKKK İÇİM ERİYO SANKİİİİİİİİİİİ Bugun inanılmaz durgun sesizzzzzzzzzzzz ve derinnnn KENDİNİZE İYİ BAKIN YAZACAK HALİM BİLE YOKKKKKKKKK 07 Kasım 2008 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nil terapi sonraları büyük bir nerjiyle ordan çıkıyor, yeni bir sayfa açılıyordu,ama sonrasında bunu sindirirken bilinçaltına çok yorgun ve bitap oluyordu. Nasıl insanı bu hale getirebiliyordu pskoloji görüyordu o yüzden düzelmeliydi insanın hayatının sağlıklı olması için pskoloji çok önemliydi bunu anlamıştı Nil. adım adım kendindeki değişimleri gördüğü içinde , devam ediyordu.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 21 Haziran 2012, 01:39:35 ös »
..