Gönderen Konu: LEZBİYEN TEDAVİ: PENİS TACİZ TECAVÜZDEN KURTARIR MI? VAJİNA LANET MİDİR?  (Okunma sayısı 3879 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
2. TERAPİM
Geçen geldiğimde çaresizdim ama şimdi isteyerek irademle gitmiştim Hüseyin beye çünkü istediğim hayat bu değil hocam. Ben kendimi İnsanların hayatında başrol oyuncusu zannederken figüran bile olamamıştım bu çok ağırdı ama doğru gerçekti ben figüran bile değildim herkes kendi filmini oynarken benim kendime ait bir filmim bile yokmuş başkalarının filminde konuk oyuncu olmuşum hep. Ağırdı bu çok ağırdı ama gerçekti ne değişti diye çıkarken sizin dudaklarınızdan ben içimden dua dua yalvarıyordum Rabbim al beni bu dünyadan ben buraya ait değilim...ben bu satırları söylerken içimdeki kişi Rabia'ydı. Rabia'yla başladığım düşüncelerim terminatörle devam etti unutmuştum Rabia'yı ve içimdeki müthiş nefret çıktı ortaya hayatımdaki herkese en ağır cezayı verip işkencelerle öldürmeden yalvartmak benim çektiğim acıların milyonlarca katını çekmelerini sağlamak ve herkesi krıp geçirmek istiyordum birden kendime gelip nerde olduğumu hatırlayı bu defada içi boşalmış kişi oldum içimde acı dışında hiçbirşey kamamıştı müthiş bir acı çekiyordum ama deminki karakterlerin hiçbirini hatırlmıyordum içimde sanki başkasıydı onlar birden deişmiştim başkasının hayatını izliyor gibiydim uzaktan sessizce sanki birileri şimdiye kadar benim yerime yaşamış bense şimdi sonucuna katlanıyor gibi...Sonra siz hocam bana içimde benliğimde beynimde yaşayan ama ben olmayan o kişilerinde ben olduğumu söylediniz aslında tek bir kişiliğe sahip olmadığımı daha doğrusu asıl ben dışında içimde birçok kişinin barındığını söyleyip daha ben söylemeden olanları hissettiklerimi sıralayı verdiniz öfke patlamalarımdan rabiadan bahsettiz şok olmuştum yok artık kişilik bölünmesimi içimde asıl ben dışında bir sürü ben mi vardı yani şimdye kadar birtek beni mi yaşamadım ben? kafam iyice karışmıştı yaklaşık 1 saatten fazla konuştuk ama ben o arada ne konuştuğumuzu hatırlayamıyorum hocam kişilik bölünmesi ve misafirimiz gelene kadar olan bölümü hatırlayamıyorum beni çok rahatlatmış ölümü istemekten vazgeçirmişti ama hatIrlamıyorum....

sonra terapime bir misafir geldi ...abi! başta çok saçma gelmişti yani ben zaten erkeklerden nefret ederken bir erkeğin yaşamı muhabbeti mi bana iyi gelecekti anlam veremedim derken anlatasını istediniz hayatını ne yaşamış olabilirdi ne kadar benzeyebilirdi ki eken 4 5 yaşlarında tacize uğradığını söyleyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü evet bende aynı yaşta aynı şeyi yaşamıştım daha bi dikkat kesildim sözlerine birden kendi hayatıma döndüm ve hep isyan sebebim olan tabumu yıkmıştı hani ben bir penisim olursa bütün dünyaya karşı koyabileceğimi başıma gelen herşeyin başıma gelmesinin sebebi olarak vajinamı suçlarken onun benim hep sahip olmak istediğim penisi vardı ama onunda başına aynı şey gelmişti ve benimle aynı yerdeydi nasıl yani bu olaylardan korunmamı sağlayacak şey penis değil miydi ee o zaman neden erkek olmak isteyim ki?diye düşünmeye başlamıştım ama uzun sürmeden başka düşünceler hücum etti beynime ne olursa olsun o erkekti tacize uğrasa ne olurdu ki kızlık gibi insanlar anlayacak ya da farklı düşünecek diye derdi yok ki ki o gizleyebilirdi ve erkekti daha güçlü değil miydi derken böyle olmadığını işitiyordu kulaklarım o da en az benim kadar savunmasızdı çünkü hem çocuğun cinsiyeti olur muydu ki erkek kız ikisi de aciz değil miydi o yaşta ikisi de sevilesi değil miydi...

Hem bnim babamda yoktu ondan daha beterdim ama onunda yokmuş olduğundada olmamasını tercih ettirecek kadar yokmuş hemde. peki nasıl baş edilir bununla yani sen erkeksin ya öyle deli manyak aşıkta olmazsın ben çok acı çekiyorum çok aşığım derken onunda aşk zannettiği şeeylerin acısını çektiğini anlıyorum işte o zaman kalkıyor bütün engeller eşitleniveriyorum ilk defa bir insanla ilk defa birinin beni anlayabileceğini ve yalnız olmadığımı hissediyorum tükeniyor bütün cinsiyetler kalkıyor ortadan üsler altlar ve ortada iki farklı yaşamdan tek bir acı doğuyor ve uzun zamandr hissetmediğim kadar çok hissediyorum kendimi..sonra Hüseyin bey kimyacılığımı hatırlatıp mütiş bir örnek verdi periyodik tabloda toplam 116 tane eleemen var ve bu elementlerden sadece 6tanesi radyoaktif element
radyoaktif elementlerin özelliği ne derseniz doğada kararsız olarak bulunan ve kendiğinden ışıma yapabilen elementlerdir yani söyl düşünelim sokağa bir deli bıraktınız o deli de dahil olmak üzere kimse onun ne yapacağnı tam olarak kestiremez çıkıp durduk yere adamda öldürebilir tutup ağlayan çocuğu yeren de kaldırabilir ya da ikisinide yamaz kendi kendine de birşeyler yapabilir siz onu alıp bir hastaneye götürürseniz kontrol altına alabiliir hatta iyileştirebilirsiniz bie radyoaktif elementte aynen öyledir ne zaman ne yapacağı kiminle hangi ortamda tepkime vereceği belli değildir başı boş bırakırsanız nesiller boyu yiyeceğinizi dünyanızı kurutabileceği evlatlarınızı öldürebileceği gibi kontrol altına alırsanız kıyamete kadar sizi zengin eder hayatını müthiş kolylaştırır hatta hayatınızı kurtarır çünkü röntgen filmleri ultrason v.s de kullanılar maddelerde radyoaktif maddelerdir tabi japonyadaki atom bombasıda rayoktif maddelerdir u kadar tehlikeli bir o kadar da değerlidir tıpkı ben ve benim gibi insanların olduğu gibi evet yanlış duymadınız deli değiliz belki ama periyodik tablodaki 6 radyoaktif maddeden biriyiz eğer santral kuramazsak hayatımıza bazen rabia olacağım bazen sevda bazen bazen atom bombası bazen elektirik santrali işte asıl mesele bu. Eğer vazgeçersem biliyorum ki yarım kalan unutulan hatta hiç kimsenin umrunda olmayan 3.sayfa haberlerinden öte geçmeyecek değerim ama kurabilirsem santralimi o zaman belkide dünyaya elektrik verebilirim Allah beni Radyoaktif insan olarak yarattıysa mutlaka var bir muradı ve ben onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum çünkü artık herkes gibi bir hayat istemiyorum insanların yüzde 90 ı zaten dolduruyor cetvelin bol kısmını evet belki herkesin gözünde altın olmak platin olmak benzin olmak daha değerli ama bende dahil unuttuğumuz bir şey var 1gram uranyum 1 ton benzin altından daha değerli çok olmak istemiyorum artık ben azalarak değerli renkli ve en önemlisi benim hayatımda göremediğim İYİ olmak istiyorum Allah çoğu sevseydi kendisi birden fazla olurdu ama O tek ve TEK olanı seviyor Tek olmasam da eriyodik tabloda sadece 6 teneyim... meleklerin dizisini finale ulaştırmadan yarım bırakmayacağım filmimi sonunu merak ediyorum... teşekkür ederim hocam TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH'IM...

http://www.lezbiyenlik.com/

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2013, 02:25:09 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle