Gönderen Konu: BİR PSİKOLOG ve BİR PSİKOPAT ( SAHTE ve SAPIK DİNDARLAR )  (Okunma sayısı 3881 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
                     Aklımı git  gide yitirmeye başladıgıma inanıyorum,. çok fazla  takıntı haline getirdigim ve içinden çıkamadıgım bu  erkeklere olan cinsel ve manevi anlamdaki görüşümü anlatacagım...
Ailem   cahiliyetin içinde  kavruluyordu,. ve   en aciz magdur olan kişi  ise benden başkası degildi... iki  abim vardı  benden büyük  , birisi  cinsel içerikli flimler izleyip  gizli saklı  beni cinsel anlamda istismar ediyordu,..  yalnız  bana degil benden küçük olankardeşimede cinsel anlamda yaklaştıgını gördüm..  onunlada yetmiyordu  sapıklıgına doymuyordu  ..iki tane ablam vardı  ,..ablamlar banyoda yıkanırken onları gizli ,gizli seyretigine şahitlik bile yapmıştım..daha neler  neler var  bununlada yetmeyip  bir gün tenha bir sokak 'dan geçerken bir kıza laf atıp cinsel  organını göstermişti...

Bir  diger abim ise  yarım yamaklak  çalışıyordu , ve kazandıgı parayı   esrar veiçkiye arkadaş çevresinde tüketiyordu..evin geçimi  ablamlar üstleniyordu   , annemin babamın bitmez tükenmez kavgaları arasında   ilgi nedir bilmeden baba sevgisi nedir bilmeden büyüdüm ben.. bazen   abimlerden bazen  annemden babamdan dayak yedigim olurdu...çogunlukla  esrar ve içki kulanan abim  eve sarhoş gelip  annem ile babam ile kavga ederdi  ortalıgı yıkıp dökerdi..  bu yüzden  birazda korkak  büyüdüm çünki beni dövdügü zamanlar olurdu  akıl  almaz şeyler yaptıgını  bile hatırlıyorum

Suskun  ve içine kapanık  korkak  çekimser bir kişilige bu yüzden sahip oldum...
kendimi  savunmadım ,baş kaldırmadım,hep susan oldum..alışmıştım artık susmaya,kendimi ifade edemiyordum..bu çaresizlik içinde  büyüyordum..ilgiye ve sevgiye muhtaç kalan bendim...

zaman  aktı  ,vakit geçti, ömrüm azar,azar böyle  bitiyordu.. ve ben gittikçe daha çok karamsar bakıyordum hayata.. Ailem den görmedigim ilgiyi  başka insanlardan bekliyordum...
hiç kimseye gidipte yaşadıklarımı anlatamıyordum .. sanal alemde kaybolmuştum bende...internet dünyası beni yutmuştu.. internet üzerinden tanıştıgım insanlara hayatımdan bahsetmeye başlamıştım...

Bir çıkış yolu  arıyordum   ,alışkanlık haline geitirdigim önüne geçemedigim   bu eşcinsellikten kurtulmak istiyordum...
aklıma gelen ilk şey şu oldu  bir  cemaate katılıp   iş dışında kalan vaktimi  dini  sohbetlere katılarak  uzaklaşmaktı...
katıldıgım bir cemaate  mürşid  denen bir büyük  zat vardı, ve onun ihvanları, bir kaç kişiye eşcinsel oldugumu söyledim hatta o mürşit olan  zatada söylemesemde başkalarından söyledigim ihvanlardan söylemeleri için rica ettim...beni irşad  edecekmiş..,  yaklaşık dört  beş ay boyunca  gidip gelmeye başladım  haftanın 3 günü  dergahta  idim ..namazdan sonra halka şeklinde toplanıp zikir diye tabir ettikleri  dini ibadeti  yapıyorduk... ama  ben kendime engel olamıyordum  sürekli  internetten chat sohbet kanalarından tanışıp görüştügüm yabancı insanlar ile cinsel ilişkiye giriyordum ,...
hem  dergaha gitmek hemde bu cinsel ilişkiyi yaşamak beni dindar bir eşcinsel  olmama  sebep olmuştu...benim bu eşcinsel  ilişkime  engel olamıyordu  ve kendimi iki yüzlü  aşalık hissediyordum...
bu nedenle  katılmış oldugum o cemaatten  ayrılmak istedim  ve gitmeyi bıraktım...o dergahta baglı bulunan  bir  ihvanın  eniştesi olan  bir adam ile internetten tanışmıştım o kişiyede bahssettim eşcinsel oldugumdan  ve bir çıkış yolu aradıgımı belirtttim...

yanına  çagırdı ve benimle konuşmak istedigini belirti  bende bir umutla gitmeye  karar verdim...bana  cinsel anlamda  olan ilişkimi ve alışkanlıklarımı bir anda  bırakmayacagımı söyledi...
ve  kendisi ile cinsel ilişki yaşayıp aynı zamanda  bana  dini yönden birşeyler ögretecegini yardımcı olacagını söyledi...bana seccade verdi  tesbih  hatta bir kuranı kerim bile almış bana...
bir  defasında   yanına gittigimde  bana yaklaştı  elbiselerimi çıkarttı  istemedigim halde  bunu yapmamız lazım dedi  ve beni soydu ...kendiside soyunup  birlikte cinsel ilişkiye girdik...
daha sonra kalkıp  normal bir abdest  alarak  namaz kıldı gözlerimin önünde  oysaki   bir insanın namaz kılması için öyle bir durumda  gusul abdestti alması gerekirdi...
benide zorladı namaz kıl diye ben bu durumda kılamayacagımı belirrttim ve kılmadım...ardından   cebime  bir fahişeye para öder gibi  al haşlık harcarsın  dedi ve bir miktar para koydu...

aklımı  yitirecekttim  bir türlü bunu kabullenemiyordum  başka bir çıkış yolu olmalıydı,  neyseki  Hüseyin kaçını  tanıdım  ve ona ulaştım   benimle cinsel ilişki yuaşayan ve yardımcı olam isteyen o kişiye
psikologa gidecegimi belirrtim  bana  gitmemin faydasız olacagını söyledi , ama benherşeye ragmen gitmek istedigimi belirterek o kişiden maddi anlamda yardımcı olmasını istedim...
terapi paralarımı  onunla  cinsel ilişkiye girerek  alıp  ödüyordum...ne kadar komik   eşcinsel olmama için adamla  cinsel ilişkiye grip   öyle gidiyordum terapilere...

ben okadar safım ve aptalımki  o adamın söylediklerine inanıyordum , o adam  ile aramda geçen herşeyi psikologuma anlattım  hüseyin bey  benim o adamdan  maddi anlamda yardım aldıgım taktirde ve  görüştügüm  taktirde  bu eşcinsellik kavramından kurtulamayacagımı söyledi..çalışıyordum para kazanıyordum fakat kazandıgım parayı  Aileme vermek durumunda kaılıyordum...
hüseyin bey eşcinsel oldugumu  Ailene söyle  terapi gördügünü Aileme söylememi istedi benden , ben ise  sadece ablama söyleye bilmiştim  ,  ablam  anneme ve babama  benim cinsel bir sorun yaşadıgımı  söylemiş ve  kazandıgım paranın yarısını   kendim için  almamı  saglamıştı...

ama   o para bana  ve terapi ücretlerini ödememe  yetmiyordu..ve ben haalaa  o adam  ile  görüşüp  o adamdan para alarak  terapilere gitmeye devam ediyordum...
ta ki  bana  oyunlar  oynamaya  başladıgına  inandıgım  yere kadar... beni kullanıyordu  sapıgın teki oldugunu çok geç  hüseyin beyin sayesinde  farkına vardım...

peki bundan sonra ne yapmalıydım  ?
hüseyin bey bütün olup bitenleri biliyordu...
Karar  verdim   Aileme  ben kendim açıklayacaktım...  eşcinsel oldugumu   , korkularımı yenmeden önüne geçemem..
Hüseyin bey benden  başkaları için degil kendin  için yaşamamı istiyordu...hatta  resim çizdigimi bildigi için  kart vizitinin arka yüzünde bulunan  burun buruna  deymiş ve gülümseyen iki çocuk resmini çizmemi istemişti...
resmi çizdikten sonra  ranedevu alıp tekrar bir görüşme yaptık  , çizdigim resmi sosyal paylaşım sitesinde  paylaşmıştım  70 kişiden fazla begenen  oldu  ve bir çok kişi benden  resim çizmemi istedi kendileri için..bu resim olayından para kazana bilirdim bu konudada hüseyin bey  beni yönlendirmeye başlamıştı...evdeki  interneti kapatmamı söyleyerek bu eşcinsellik olayından biraz daha uzaklaşa bilecegimi söyledi...ardından çizdigim resmi  terapi esnasında  bakıp begenmişti  ve bu resim konusunun bana ne kazandırdıgını söyledi...   

Aramaızda geçen konuşmalarımız şöyle idi:

hk: 55 defa begenilmiş en çok begenilen resminmi ?
mg:evet en çok begenilen resmim ,  gerçi  olumsuz  cevaplarda verildi  , kardeşim çocukları yaşlı adama benzetti...
hk : çevreni baz alamyacaksın  resimden  anlamayan kişilerin eleştirilerini görmezden gelmen lazım, resimden anlayan birisinin eleştirisine açık ol...
mg: haklısınız ..
 hk: peki ne düşünüyorsun?
mg: resim konusunda kendimi geliştirmeliyim  , dahaçok üstünde durmalıyım...
hk: bu  esnada bir karar alman gerekmiyormu ...
mg:ne gibi bir karar..?
hk: örenegin  internet bagımlılıgından kurtulman gerekmezmi  ?
mg:gerekir haklısınız ..
hk: bu resim yetenegin senin için bir  kırılma noktası  eşcinsellikten kurtulman için bir sebep...
mg:dogru size  hak veriyorum
hk : yalnız bu degil  internete  ödeyecegin parayı  aylık resim  çalışmalarına harcaman sana artılar katar..

mg: bunun dışında  size söylemek istedigim başka bir konu var...
hk: nedir ?
mg: size  terapiye geldigim süre  içinde size  karşı duygusal  anlamda bir  birşeyler hissetmeye başladım...
hk:nedir bizimi düşünmeye başladım sık sık ..
mg: evet  ,hatta  rüyalarıma bile girmeye başladınız..
hk: rüyandan bahset 
mg: rüyamda  size karşı  bişeyler hissetigim için ve yakınlık gösterdigim için  bana  kızıyordunuz...
hk: bana duygusal anlamda  yakınlıkmı duyuyordun rüyanda ?
mg: evet
hk: peki bu duygusal yatırım bir sonraki aşamada cinsel  anlamdaki olan düşünceni  geliştirmiyormu ?

mg: haklısınız genelde  zaten  hep öyle oluyor önce duygusal yakınlık  gösteriyorum  ardından cinsel anlamda istek başlıyor.. kendimi  size karşı özel bir danışan olarak hisediyorum ... aramızda bir samimiyetin olmasını istiyorum fakat ,siz bana bir yabancıymışım gibi  davranıyorsunuz, terapiler dışında  aramızda samimiyet yok, ben sadece sizin için  bu odada önemliyim  bunun dışında sizin için bir önemimin olmadıgını düşünüyorum.

hk:öyle olması gerekiyor zaten, terapi dışında  sana  ilgi göstermem  ve seninle samimi olmam  senin için yaptıgım bir kötülük olur...hatta diger danışanlarım bile bana söylüyor  sesiniz telofonda konuşurken ne kadar soguk geliyor  diye dile getiriyorlar...
mg: haklısınız öyle olması gerekir ...
hk: peki seninle  dışarda  görüşmemiz  nasıl bir tepki uyandırırdı sende ?
mg: kendimi özel hissederdim size karşı  , bana deger verdiginizi görürüdüm ve sizin için önemli birisi oldugumu düşünürdüm...
hk: bu yüzden dışarda görülşmüyoruz seninle çünki henüz hazır degilsin ...
hk:peki  sana bir ödev verelimmi ?
mg: ne gibi bir ödev  ?
hk : kazandıgın parayı  3 ay  Ailene verme , Ailene baş kaldırman lazım,kendini göstermen için bunu yapmalısın ?
mg: ama para  vermezsem Ailem bana  yüz çevirir ,kötü evlet olurum onlar için ?
hk:çevirsin ,ol senin baş kaldırıp kendini savunmanlazım  kendini savunmadıgın sürece bu eşcinsellik kavramından kurtulamazsın ..
mg:haklsınız  ...

hk:kendin için yaşamayı ögrenmen lazım ,kendin için birşeyler yapmalısın, bu çizmeni istedigim resmi benim için degil kendin için çizmelisin, ne zaman kendin için birşeyler yaparsan  ozaman bu eşcinsellik kavramından kurtulacaksın,  başkalarına degil kendine ihtiyaç duymalısın.
mg:haklısınız yapmaya çalışacagım .
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2012, 04:11:44 ös Gönderen: psikolog »