Gönderen Konu: FACEBOOK DİNDARLARI / FACEBOOK EŞCİNSELLERİ  (Okunma sayısı 2974 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
FACEBOOK DİNDARLARI / FACEBOOK EŞCİNSELLERİ
« : 08 Eylül 2012, 10:50:42 öö »
içinden çıkadamdıgım ve takıntı haline getirdigim  bu kişisel  sorunumu  çokca kafaya takıyorum...
ve bir çıkış yolu arıyordum,internet üzerinden tanıştıgım çogu kişilere eşcinseligimden bahsedip yardımcı olamalarını istiyordum...
yine internet üzerinden tanıştıgım  30 yaşlarında bir abiye durumumdan bahsettim ve bu konuda yardımcı olup olamayacagını ögrendim...
internet üzerinden islami bir radyo programı sunuyordu kendisi...
daha sonra baglı oldugu bir  cemaate  katılmamı istedi ve beni  dergahlarına davet etti...
bir umutla  kabul ettim ve  bir kaç gün sonra  görüşüp  buluştuk...
ardından  dergahlarında bulunan ve internet sayfasında bulunan bir çok arkadaşı ile tanıştım...
bu arkadaşlarından bir tanesi  beni dergaha davet eden  kişinin  eniştesi   oluyordu...

eniştesi dergaha  ve cemaate  baglı degildi...
ben  eşcinsllik durumumu  bu kişiyede anlattım...
beni  yanına çagırdı ve yüz yüze konuşmak istedigini söyledi...
yanına  gittim ben  bu kişinin yüz yüze konuştuk ...
Ailevi ve kişisel sorunlarım ile ilgili  konuştuk...
iki   defa  görüştük  dergaha gitigimi ve  cemaate katıldıgımı biliyordu...
aradın yaklaşık 3 'ay kadar bir zaman geçmişti...

ben çalıştıgım için pek vakit bulamıyordum ve dergaha gidemiyordum...
dergahadakilerin benim bu durumumdan rahatsız olduklarını fark edince bende gitmek istemedim...
ardından cemaat ile  ilgimi kestim...

daha sonra  beni dergaha davet eden abinin eniştesi ile tekrardan internet üzerinden konuşmaya başladık...
durumum ile  ilgili dergahdakilerin yardımcı olamdıgını  beyan ettim ben ...
bana kendisinin yardımcı olabilecegini söyledi...
bu arada  ben internet üzerinden  pisikolok hüseyin kaçın'ı tanımış oldum...
ve tek çarenin hüseyin bey ile görüş mek olduguna karar verdim...
çogu kişi  hüseyin beyi her türlü eleştiri yagmuruna tutmuşlardı  sanal alemden...
ama ben onlara bakmıyordum  , hüseyin beyin katıldıgı tv programındaki videosunu izlemek bana yetmişti...

ama tek sorun  vardı oda maddiyat...
maddi anlamda imkanım yoktu  ...
çalışıyordum paramı kazanıyordum fakat Aileme bakmak zorunda oldugum için kazandıgım parayı Aileme vermek durumunda kalıyordum...
dergahadaki abinin eniştesine bu durumdanda bahsettim...
bana maddi anlamda yardım edecegini söyledi...
hatta pisikologa gitmemin faydasız oldugunu söyledi...
bi zat kendisinin yardımcı olabilecegini bile  söyleyip  benimle cinsel  ilişkiye bile gire bilirsin dedi  istedigin zaman ...
ama başka insanlar ile görüşmeyeceksin dedi...

iki defa   cinsel anlamda bana yaklaştı  ben zorlamadım fakat daha sonra  bu durumdan rahatsız oldugumu  dile getirerek bir daha bu anlamda yaklaşmamsını söyledim...
hüseyin beye  gitmem  için gerekli maddi anlamda paraya yardımı yapıyordu bana...
ama benim  içime sinmiyordu ondan  aldıgım para ile  hüseyin beye gidip terapi olmak...
bu durumu hüseyin bey ile paylaştıktan sonra , hüseyin beyin   beni yönlendirmesi ile bir daha bu kişi  ile görüşmeme ve yardım almama kararı aldık...
hatta internette onun gibi başkalarınında oldugunu  bana söyleyerek örnekler bile verdi...

eşcinseligimi  Aileme bahsetmemi  söyledi terapi gördügümü bile söylemememi istedi...
Ben sadece ablama  bahsettim  ablama anlattım...
anneme  yada babama  söylemdim  annemden babamdan daha çok ablamın bana yardımcı olabilecegine inanıyorum...
ablamın yardımı ile  kazandıgım paranın yarısını  kendim için  almaya başladım...
ve kendi cebimden  terapi ücretlerini ödemeye başlayarak  hüseyin bey ile görüşmeye devam ettim.