Gönderen Konu: ÇOCUK AVCILARI:ÇOCUKLARIMIZI TACİZ ve TECAVÜZDEN NASIL KORUMALIYIZ  (Okunma sayısı 5482 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ÇOCUK AVCILARI

1.BÖLÜM

Çok eski zamanlardan kalan bir anı bu benimki. Çok küçüktüm o zamanlar. Sadece altı yaşındaydım. Nedenini bilmiyorum ama eniştem tarafından sevilmeye bayılan bir çocuktum. Aslında nedenini şu sıralar anladım. Neden babam tarafından hiç sevilmememdi. Yalnız sevilmek dediğim sadece öpülüp, sevilmek değil ha yanlış anlaşılmasın. Sadece öpülüp okşanmak değil ki zaten o çocuğun ihtiyacı. Öncelikle erkek çocuğun rol edinebilecek bir erkeğe, kız çocuğunda aynı şekilde bir kadına ihtiyacı var. Sevilmek için, örnek almak için, övülmek için, gezmek için... Bunlar maalesef babamda hasıl olmayan şeylerdi. Babam sevgisini belli etmezdi. Sadece bayramlarda öperdi veya kıskançlık damarı tuttuğu zamanlarda. Evet, babam resmen kıskanırdı böyle şeyleri. Sebebi de adamın huyu böyleydi. Yani açıkçası narsist kişilik özelliklerini barındırmakta. Yani beni sanki malıymış gibi görüyor ve bu mal onun himayesinden çıkıyor gibi olduğu an işte sevgisini gösteriyor, o kadar… Neden böyleydi bilmiyorum. Belki de o da hiç sevilmemişti. sonrasında mesela gezmeyi hiç sevmezdi. Rol alamazdım onu mesela. Çünkü hiçbir meziyeti yoktu. Belki de çok kötülüyorum gibi geliyordur sizlere ama bu adam senelerdir evden işe işten eve şeklinde yaşayan bir adam. Hiç değilse bana yansıyan buydu. Mesela küçükken hafta sonu canım çok sıkılmış ve gezdirilmek istiyorum. Babama bunu söylediğimde, şuraya gidelim dediğimde öyle bir söz ederdi ki: ‘Ne gerek var şimdi.’ Yani babamın bu nötr cevapları tavırları beni o kadar sinirlendiriyor ki. Ya kız ya sebebini söyle ya da yap. Ne gerek var nedir. Zaten gezmek sebepsiz yere yapılan bir şey değil midir? Ne yazık ki adamın mantığı buydu. Herhalde şuan da öyledir. Ama eniştem belki muhteşem sosyal, anlayışlı biri değildi. Ancak bu konularda babamdan iyiydi. Ama meğerse eniştem tam bir insanlık fakiriymiş. Çok ama çok kötü biriymiş. Tabii ailem, akrabalar, çevre bunu fark etmezken altı yaşındaki ben nasıl fark edebilirdim. Beni bir gün onların evindeyken annem öğle uykusuna yatırdı. Ama ev kalabalıktı ve annem beni eniştemlerin odasına yatırdı. Pis adam da o gece işe gideceği için o da birkaç saat kestirmek istiyormuş ve tabii annemde teyzem de bu durumda hiçbir sakınca görmedikleri için bir şey demiyorlar ve zaten bende pis adamı çok seviyordum.

Siz okuyan kişi ne olur ne olmaz çocuklarınızı, yakınınızdaki küçükleri ne olur yakın bildiğinize bile emanet etmeyin çünkü hep o yakınlar yapıyorlar bu tür şeyleri ve küçüklerinizi bu konuda bilgilendirin. Sevmenin sınırlarını anlatın onlara, iç çamaşırlarının sadece ana babanın görebileceğini öğretin.

Neyse gelelim o gün yatak odasında cereyan eden olaya. Pis adamla yatağa yattık. Beni ilk önce öpmek istedi tabi zaten ben o zamanlar bu pis adamı seviyordum ve izin vermiştim. Sonra öpme faslı bitmişti ve ben tam uyumak üzereydim ki pis adamın beni gene öptüğünü fark ettim ama gözlerim kapalıydı ve durumdan rahatsız olmadığım için açmamıştım da. Sonra sessizce bana iltifatlarda bulunmaya başladı. Sonra da sonra bu arada ben atlet don yatmıştım yatağa hava çok sıcaktı. Öpücükleri yüzümden aşağı inmeye başladı. O gün neredeyse her yeri öpmüştür. Ancak ne yazık ki ben anlayamıyorum beni sevmediğini benim erkekliğimi sömürdüğünü fark edemiyorum. Pis adam öperken okşarken vs iltifatlarına devam ediyor ve olay bitiyor o biliyor baştan sona kadar benim uyanık olduğumu ama işte benim gözlerim kapanırken beni öpmeye başlaması ve benim de bu oyuna eşlik etmem onun işine geliyor. Tabii olay bitince benim gözler kapalı sanki haberim yok tabi hiç aramızda bahsi geçmiyor bu konunun. Bunlarda pis adamın pis oyunları işte.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: ÇOCUK AVCILARI:ÇOCUKLARIMIZI TACİZ ve TECAVÜZDEN NASIL KORUMALIYIZ
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2014, 09:40:04 ös »

http://www.youtube.com/user/escinselterapi

izlemek için linki tıklayınız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle