Gönderen Konu: "15 yaşında bir lezbiyenim. En yakın arkadaşıma ilgi duyuyorum..."  (Okunma sayısı 8383 defa)

bureax

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Merhaba hocam,
Ben E.....'den 15 yaşında bir lezbiyenim.
En yakın arkadaşıma ilgi duyuyorum, aşık oldum desem daha doğru olur.
Daha önceden de ilgi duyduğum birkaç arkadaşım oldu ama hiçbirisine karşı duygularımı bu kadar şiddetli yaşadığımı hatırlamıyorum hatta o zamanlar eşcinsel olduğumu bile kabul etmediğim için daha mutlu görünüyordum.
Yaklaşık 11 aydan beri en yakın arkadaşıma ilgi duyuyorum.
O beni yakın bir dostu olarak görüyor bense ona karşı tuhaf şeyler hissediyorum onu görünce midem yerinden fırlayıvercekmiş gibi oluyor içimde bir boşluk oluşuyor.
2 buçuk ay önce arkadaşıma bundan bahsettim, çünkü artık çok mutsuzdum ve sürekli sorup duruyordu neler olduğunu.
Ona anlattığım ilk zamanlarda bana çok destek oldu,
Ama sonradan çok fazla kavga etmeye başladık,
Çünkü ben onu çok kıskanıyordum ve sadece ona karşı çok alıngan ve kırılganım.
Bu sene 1 yıl yurtdışına gidiyor, gidene kadar bu konuyu açma dedi.
Ama bir türlü başaramıyordum hep bir şeyler oluyordu ve sadece o bildiği için sadece onunla konuşabiliyordum.
Zamanla uzaklaştı benden, artık hiç konuşmaz oldu.
Sonra bir gün dayanamadım ilaç içtim ona da mesaj gönderdim belki üzülür diye,
"Madem intihar kalkıştın niye mesaj gönderiyosun, rahatsız etmesene insanları, vicdan azabı çekceğimi mi düşündün hiç üzülmedim"dedi.
"Sana iyi davrandım, yanlış anladın, hoşlandın. Kız kızdan hoşlanır mı, böyle saçmalık olur mu beni unut, başkasını dene ama beni unut, yoksa arkadaşlığımızı bitirmek zorunda kalırım" dedi.
Eskisi gibi yakın olması için "Seni sevmiyorum bi erkekten hoşlanıyorum, onu tanıyınca anladım seni sevmediğimi" dedim ama aslında hala onu çok seviyorum çıkmıyor aklımdan.
Çok üzgün olduğum halde onla birlikteyken gülmek zorundayım.
Bahsettiğim erkekten hoşlanmaya çalıştım, kendimi zorladım ama olmadı, sinemaya gittik çok yapış yapış davrandı nefret ettim, iğrendim ondan,
Şimdi bu durumdan kurtulmak istiyorum, aileme anlatamam, yakın arkadaşlarımdan birkaçına daha söyledim ama biri inanmıyor, diğeri ise kalbimi çok kırdı, herkesin benim sorunlarımla ilgilenmesini istiyormuşum öyle söyledi, ben de artık hiç kimseye hiçbir şey anlatmıyorum,
internette araştırmalar yapıyorum, bunun çok günah olduğu yazıyor,
ben düzelmek istiyorum, çok yalnızım ve o kadar çaresizim ki,, hiç kimse anlayamaz çektiğim acıyı, çok acı çekiyorum,
Lütfen bana yardım edin, düzelmek istiyorum..
Saygılar ...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: "15 yaşında bir lezbiyenim. En yakın arkadaşıma ilgi duyuyorum..."
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2012, 09:54:49 ös »
27 Mart 2011 Pazar akşamı TV5 Ana Haber Bültenindeki söyleşide
"eşcinsellik hakkında"
gündemdeki eşcinsel parti adaylarının varlığını konu alarak konuşma yaptı.

http://www.youtube.com/watch?v=u1iMl9dDm-o&feature=related  tıklayınız

http://www.youtube.com/watch?v=tYzUWd-BFag&feature=related tıklayınız

26/12/2011 tarihli Radikal Gazetesinde sitemiz ve eşcinsel terapiler hakkında
yayınlanan makaleye ulaşmak için tıklayınız

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1073587&Yazar=PINAR_OGUNC&Date=26.12.2011&CategoryID=97#

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle