Gönderen Konu: ALLAH'ım! - Kalbimin şarkılarının sözlerini yazmayı, Sözlerin bestesini...  (Okunma sayısı 12606 defa)

alıntı

 • Global Moderator
 • Full Member
 • *****
 • İleti: 142
  • Profili Görüntüle
Kalbimin şarkılarının sözlerini yazmayı,
Sözlerin bestesini yapmayı diledim hayatımca.
Çocukluğumu büyüterek, çocuk bıraktın; başkalarını büyülttükçe beni hep küçülttün. Gözümü ve gönlümü hep buruk bıraktın ben üzüldüm.
Ağladım ama hep kalbimden ağladım. Yalnızlığın kıvrımlarında kıvrandım. İsyankar alevlerde ruhum yanarken...


Yüreği kırık gönlü buruk dertlerin dermanını arayan gözü yaşlı arayıcı!
Kalp sözlerinin bestekarı ile gönlünde dans ederek çağın özlenen şarkısı olur musun?


''La'' sesi ile başlarken gönül gitarımın batısından, kalbimin kırık sazından yani doğusundan benimle ağlar mısın? Yüreğimin beklenen güneşi olur musun? RUH sarayının pencerelerinden sızarak dünya mı nurlandırır mısın? Melekleri bile kıskandırarak asrın ızdırabını dindirebilir misin? Karanfil kokusunun yakıcılığında, aşklarına ağlayarak güller gibi solacak kadar cesaretini bana sunar mısın? RUHumla göğe yükselerek, bedenimle yerde yürüyerek, aşkımla sevişerek benimle yücelir misin? Yüreklerinden mucize yeşerterek kalbimde yürüyen şahinlerle,gönlümün sultanlarıyla dans edecek kadar özgür müsün?


Dertlerimin Ademinden dermanımın Havvasını yaratan Allah'ım! Dermanımın kadınının namusunu bayraklaştırıp mahremiyetim bilerek, dertlerimin erkeğinden yani ''benlik çocuğumdan'' beni yeniden yaratan kutsal yalnızlığım! Sükunetimin isyanlarında derdimi de dermanımı da ''ben'' gizledim.


Dertlerine sabredemeyen asrın günahkarları, gönül saraylarını yıkarak bozarak ''dermanlarını yani benliklerinin özündeki kadını'' namuzsuzca başkalarının yataklarında fahişeleştirerek mutluluk ve sevgi karşılığı satan şerefsiz sahtekar soysuzlar! Çağın yalancı peygamberleri psikiyatristlere yasal uyuşturucular karşılığında dert pazarlayan zavallı günahkarlar! Allah sizi affeder mi? Psikiyatristlerin yosmasıpsikologların yalan ayetlerine iman ederek kafirleşen ''din''sizler! İnsanlığın yüzündeki karanlık karası şeytanlar! Bilin ki efendiniz iblis hazretleri sizinle gurur duyarak ''İnsanlıktan Alınan İntikam Şarkısını'' bestelemekte. Söz:İnsan Güfte:Şeytan


Şeytanın misyonerleri insanlar dillerinden isyan ederek ağlarken, Allah'ın savaşçıları insanlar kalplerinden ve gözlerinden gülümseyerek sükunetle ağlamakta.


Kaygı tanrısına tapınarak korku tanrıçasının göğsünden derman diye para, sex ve başarı sütü emmeye çalışarak, bedenini zenginleştirip lakin ruhunu yoksullaştıran çağın insanı! Bil ki sen hayat çölünde yönsüzlüğün ve serapların esirisin! Tanrılar tanrısı Depresyon Tanrısının kölesisin! Ruhunu ve dertlerini kurban ederek AŞKINI öldürmenin günahından alevlenen bedeli can sıkıntınla ödemektesin. Yalan ve aslında hep yalnızsın. Kalabalıklar ve vitrinler çağın sana sunduğu müsekkinler. Sen Toplumsal Şizofreni Dininin Kölesi, Psikiyatristler, psikologlar ve sosyologlar bu dinin yasallaştırılmış efendileri! Bu dinin sevabı para, günahı dert; dertlerin günahını paranla sevaplaştırmaktasın. İnsanlığın yitip giderken, yalancı şafakların karanlıklarında kaybolmaktasın. Kaybolup gittiğin bu hayat çölünde seni kim kurtaracak?


''kıyamet koparken elinizdeki fidanı toprağa dikin'' hadis.Aşkımızın göklerinde kıyamet koparken, hayatımızın yeryüzüne gönlümüzdeki dert fidanlarını dikerek, sabır ve şükürle besleyerek, Allah ve Muhammed ağacımızın sonsuzluğundan derman meyveleri yiyerek ruhumuzu özgürleştiren gönlü yaralı ve kalpleri kırık Allah ve Peygamber Dostları! Sevgilimizve Hızır'ımız Sen nerdesin? Gözümüz yaşlı, sözümüz garip fakat dualarımızla şenlendirerek gönlümüzü, yolumuz aydınlık ve Aşkımız büyük! Gönlümüzün Sultanı teslimiyetimizin sancağı, tevbemizin bayrağı; İnsanlık Savaşımız Kutsaldır.


psikolog

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 4170
  • Profili Görüntüle

psikolog

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 4170
  • Profili Görüntüle