Gönderen Konu: çok teşekkürler Psikolog Hüseyin KAÇIN 0 555 326 22 91  (Okunma sayısı 2993 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
hocam iyi akşamlar.geçmişimi yüzyüze anlatmayı inanın çok isterdim ancak istanbuldasınız. kısmet olursa yaza gelecem sırf sizin için. ben adananın bir mahallesinde kalabalık bir ailede dünyaya gelmişim. ailevi köken olarak doğuluyuz.anne ve babam sağ. iki ablam var babaömın sertliğine inat annem melek gibi bir kadın. kalabalık aile derken yani amcalar halalar hep bir aradaydık.zaman zaman geçmişten konu açılınca bebekken benim hep çaydanlıklarla oynadığım erkek oyuncaklarından ziyade kız oyuncaklarını sevdiğim söylenir. bu meseleye elbette ben de psikolojik bir sapma olarak bakıyorum ancak kafamın almadığı daha bebekken bile bu eğilimde olmam. bu da bazen ümitsizliğe sürüklüyor beni hocam. dedim ya doğu kökenliyiz babamda da hep bunun vermiş olduğu bir sertlik vardı çocukken.çocuklukta babamdan çok dayak yedim.sebepli sebepsiz haklı haksız ama çok dayak yedim. sırf kız arkadaşlarla oynuyorum diye dayak yerdim babamdan. yada ne bileyim inanmayacaksınız belki ama sırf erkeklerin de giydiği beyaz silip iççamaşırı giydim diye babamdan dayak yedim bunu hiç unutamıyorum.ona göre afedersiniz ama erkek öyle iççamaşır giymezmiş beyaz don giymem gerekirmiş. çocukken birkaç sefer annemin elbisesini giymeye çalışmıştım hocam bunu da net hatırlıyorum. çocuklukta kah erkek arkadaşlarla erkeksi oyunlar bilye topaç mahalle maçları vs kah kız oyunları ip atlama vs oyunları oynadım. sonra hocam ilkokula başladım. ve allah kahretsin ki ilk ilişkimi 3. sınıftayken sınıf arkadaşlarımdan biriyle yaşadım. bu ilişkide feminen olan bendim ancak bir daha lise bitene kadar kimseyle birlikte olmadım.lise bitene kadar olan süreçte zaman zaman kendi cinsime ilgi duydum ancak herhangi bir yakınlaşmam olmamıştır. yanlız içine kapanık çok fazla arkadaş çevresi olmayan yine en iyi sırdaşı bayanlar olan ancak bunların yanı sıra erkeklerde de iyi geçinen bir öğrencilik hayatım oldu. üniverisiteyi memleketimden uzakta okudum ancak orda da 2 kere ilişkim oldu bu ilişkilerde de birinde maskülendim birinde feminen(umarım doğu ifade edebiliyorumdur)üniversite bittikten sonra bir dönem çok ilişkim oldu ancak bunların büyük çoğunluğunda hep maskülendim. feminen olarak çok nadir giriyordum ilişkiye.geçen sene kasım ayında askere gittim kısa dönem askerlik yaptım geçen sene kasımdan bu senenin ağustosuna kadar hiç ilişkim olmadı ancak ağustosta bir ilişkim oldu bu ilişkide feminen taraf ben oldum. ancak o son oldu o tarihten sonra bir daha asla feminen olmayacağım diye söz verdim kendime ki başarıyla duruyorum bu sözümde.ancak ondan sonra maskülen olarak girdiğim ilişkilerim de oldu. onlardan da neredeyse 2 aydır uzak duruyorum.bu zamana kadar tüm ilişkilerimi göz önüne aldığımda maskülen ağırlıklı bir yaşantım oldu.belki de bu sebeptendir ki kendimi kurtulmaya daha yakın hissediyorum bunun için her gece dua ediyorum allahım beni kurtar diye. sürecim böyle hocam ancak bunların yanı sıra özellikle üniversitede bayan sevgililerim oldu ilişki boyutlarında da yaşadım bir problemim yok onlarla.sadece içimdeki bu şeytanı durduramıyorum. ancak artık daha bilinçliyim ve kendimde şunu hissediyorum bisexüelim gay değilim.çünkü feminen davranmak vs bana çok uzak geliyor beynime ters düşüyor ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum.inanıyorum ki küçük desteklerle içimde kalan bu şeytani düşünceleri uzaklaştıracağım.sizden beklentim bana bu konuda yardımcı olun hocam ben gerçekten bu durumdan kurtulmaya hazırım.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 11:43:46 ös Gönderen: psikolog »