Gönderen Konu: EŞCİNSEL DOSTU HÜSEYİN KAÇINA SAYGILARIMLA  (Okunma sayısı 4397 defa)

Maviadam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
EŞCİNSEL DOSTU HÜSEYİN KAÇINA SAYGILARIMLA
« : 21 Aralık 2010, 02:48:05 ös »
Merhabalar ben 4 terapidir gidip gelen bi danışanım açıkçası ne yazacağımı bilmiyorum daha doğrusu yaşadığım mutluluğu kelimelerle nasıl anlatacağım bilmiyorum.Ama önce hayat hikayemden kısa bi kesit:Çoğu eşcinsel arkadaş gibi bende yanlış bi çocukluk yaşadım.Aile ilgisizliği,babamın pasifliği,annemin babamın erkekliğine laf etmesi ve en önemlisi (hüseyin hocam da burdan öğrenecek) abimin bana tecavüz etmesi...Evet o tecavüz şokuyla yaşadım çocukluğumu yani  yanlış atılmış bir temel ve bu temel üzerine inşa edilmiş gençliğim.Yani eşcinsel olmam için bu şartlar hazırdı.Bu tercih etmediğimin en büyük göstergesi değil mi?Daha sonra yaşadığım bir kaç cinsel tecrübe ...Amaçsız,gayesiz bu dünyada yaşamıyoruz ya bi sebebi var yaşamamım.Bu sorularla ve sorunlarla yanlış yolda gittiğimi anladım ve değişmeye karar verdim ama nerden ve nasıl?Elbette ki çevremde bana anlayış gösterecek kimsem yoktu.Durumu bir kaç kişiye açtıysamda bi türlü istediğim cevabı vermediler.Üniversite sınavında tıp fakültesini kazanmış ve İstanbula yakın bir şehirde okumaya başlamıştım.Sonra bi şekilde Cem KEÇE 'ye ulaştım 1 terapi geçirdik ,olabilir dedim düzeleceğim artık derken Cem hocanın istediği ücretle kendimi Ankara sokaklarına atmam ve geldiğim yere geri dönmem bir oldu.Olacağı yoktu bende manevi gelişimle bunu atlatacağımı düşündüm ama nafile...O aralar manevi gelişimimi artırmak için facebookta DİNDAR kelimesiniyazınca EŞCİNSEL VE DİNDAR OLMAK adlı sayfaya rastladım,biraz içine girince terapiden bahsettiğini anladım ve bunula ilgilenen Psikolog Hüseyin Kaçın'ı aramaya karar verdim aklımdaki binbir şüpheyle aradım;Kendindenemin bi ses ama resmi...Beni gayet iyi anlayabiliyordu sanki sıkıntılarıma şahit olmuş gibi.Ücret makuldu hatta ailemin bilmediğini ve ekstra bi gelirimin olmadığından bahsedince daha da düşürdü fiyatı Allah razı olsunKaldığım evdeki arkadaşlara depresyonda olduğumu söyledim ve tedavi olmak için uygun bir doktor bulduğumdan bahsettim.İlk terapi için yola çıkmıştım ama hala Hüseyin kaçınla ilgili şüphelerim duruyordu.Ya bu organize olmuş bi eşcinsel dernek falansa ya kendilerine partner arıyorlarsa.Çaresizdim artık kapıyı çaldım  ve salonda bekledim ve beni terapiye çağıran sesle elimdeki kumandayı bırakıp adım adım o odaya geçtim.Terapi başlamıştı

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL DOSTU HÜSEYİN KAÇINA SAYGILARIMLA
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2010, 09:15:48 öö »
                                                  İLK SEANSIM
                Bu ilk seansın açıkcası sıkıcı olacağını düşünmüştüm.Çünkü Hüseyin Kaçınla ilk olan bu seansım aslında hayatımın ilk seansı değildi daha önce de üç dört psikiyatriste gitmiş ve onlara da aynı hayat hikayemi anlatmıştım sonuç:"BİLMİYORUZ ÇARESİNİ" TÜRÜNDEN ACİZLİK İFADE EDEN CEVAPLARDI.Hüseyin Kaçın'la bir kez daha hayal kırıklığına uğramak istemiyordum;çünkü gideceğim son kişinin Hüseyin Kaçın olacağına karar vermiştim.Bu kez de olmazsa varsın eşcinsel kalayım anasını satayım.Biliyorum ailem duysa beni evlatlıktan reddedecekti,abilerim dayak atacak ve ben beş parasız üniversite okuyacaktım.Elden ne gelir ki Daha önce gittiğim psikolog ve psikiyatristler aynı hikayeye aynı cevabı veriyorlardı.Yine aynı hikaye ama bu sefer farklı cevaplar vardı.Tatmin edici umut verici cevaplardı Hüseyin Hoca'nın tespitleri,yaptığım yanlışları belirlemesi o kadar hoşuma gitmişti ki o an onları ortadan kaldırınca meselenin kendiliğinden hallolacağına inanmaya başladım.Sanki canıma bir DİKEN batmıştı,lanet olası diken hayatımı kabusa çevirmişti canımı yakıyor kanımı akıtıyordu ama ben onu yanlış metaryellerle vücudumdan çıkarıyor gibiydim.Canımı dehşet şekilde yakıyordu bu yüzden sabretmeden bütün hırsımla çıkarmaya çalışıyordum o "LANET OLASI DİKENİ"
                 DiKEN bu girdiyse elbet çıkacaktı.Canımı yaksa da bu DİKEN vücudumu yaralasa da kanatsa da Hüseyin Hocamın sabretmem gerektiğini ve terapiden sonra o DİKENİN çıkacağını ve geriye sadece hafif bi ağrı kalacağını söylemesi,benim için BU ALÇAK DİKENİN daha katlanası olduğunu hissettirdi.Terapi çıkışı o kadar mutluydum ki Hüseyin Hocam'a müthiş bi şekilde sarılasım ve ellerinden öpesim geldi ama terapistle danışan arasındaki mesafeyi korumak için böyle bişey yapamadım.Olsun...Artık beni anlayan biri vardı ya o bana yeterdi.
                 HÜSEYİN HOCA'NIN SİHİRLİ DEĞNEĞİ Mİ VAR? DİYENLERE CEVABIM:EVET VAR O DA ''''''''SAMİMİYETİ''''''''''''

hayat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL DOSTU HÜSEYİN KAÇIN'IN CESARETİ
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2010, 05:46:35 ös »
Merhaba,
Ben Hüseyin Bey'i cesaretinden dolayı kutluyorum.Diğer meslekdaşlarınında bu konuda duyarlı olmasını diliyorum.
Ben bir eşcinsel gencin annesiyim,bunu ancak yaşayan anlayabilir hem benim hem oğlumun psikolojisini.Yıllardır bu konuda araştırıyorum sadece bir bayan psikolog bana 'eşcinsellik cinsel bir kimlik bozukluğudur ,benliğe aykırı eşcinsellik kişinin isteğine bağlı olarak düzeltilir'dediği anda sanki dünya varmış dersiniz ya öğle oldum.Sonra internette araştırırken Hüseyin Bey'i buldum,tanıştım.
Bazı insanlara denirya seni Allah mı gönderdi?gerçekten insanlara acı çeken gençlere ışık yaktığı için kendisini tekrar tebrik ediyorum.
Diğer meslekdaşlarından da her şey para değil diyerek yardıma ihtiyacı olan gençlere yardımcı olmalarını diliyorum.Bir gencin hayatını kurtarmak,elinden tutmak,ne güzel bir meziyet!Bu terapilere şiddetle karşı çıkanları şiddetle kınıyorum!Bu yardım isteyen bir insanın yüzüne kapıları kapatmak gibidir.Eşcinsel kalmak isteyen kabul eder mutlu mesut yaşar ,istemeyen evlenip yuva kurmak,evlat sahibi olmak için mücadele eder.BU DÜNYANIN ÖTESİ DE VAR.
Bu herkezin kendi özgür iradesine bağlıdır.Bana Listag a git diye tavsiye ile mesaj atanlara buradan diyorumki,hiç bir şey göründüğü gibi değildir,bizim babamız bilmiyor,bunu bilmesi aile faciasına yol açar,asla kabul edemez...kabul edenlere  ve ettirenlere sözüm yok,ama kimsenin de bana bu konuda söz söylemeye hakkı yok..
Buradaki gençlere Allah yardımcı olsun dualarım oğluma,size,ve Hüseyin HOCA ya ,
Allah'a emanet olunuz..