Gönderen Konu: "bu durum uzun bi süredir var ve artık kurtulmak için elimden geleni yapmak..."  (Okunma sayısı 3142 defa)

bureax

• Administrator
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Hüseyin bey merabalar...ben ................. stajyer doktorum...size internette rastladım.sizden çok övgüyle bahsedildiğini gördüm ve durumumla ilgili size de danışmak istedim.hüseyin bey ben erkeklere ilgi duyduğumu özellikle erkek bedenine karşı cinsel olarak bi şeyler hissettiğimi ve bu yüzden eşcinsel olduğumu düşünüyorum...bunları yazmak benim için çok zor...bu durum uzun bi süredir var ve artık kurtulmak için elimden geleni yapmak istiyorum...ben inançlı bir insanım ve insan inanırsa her şeyi yapar bunu biliyorum...ancak şu ana kadar başvurduğum birkaç merkez benden büyük meblalarda para talep ettiler.evet doktor olucam ama şu an doktor deilim ve ailemi milyarlarca tl.lik yükün altına sokamam zaten öyle bir durumumuz da yok.istanbula gelmek ve sizinle görüşmek isterdim ancak bu da mümkün deil.benim bu durumumdan kurtulmam için bana ne önerebilirsiniz?kitap,dvd,vcd her şey olur.tıp okuyan bir insan olarak evde kendi kendime yapabileceğim uygulayabileceğim yöntemler vardır diye düşünüyorum.lütfen bu eşcinsel duygularımdan kurtulmama yardım edin.ileride sağlıklı mutlu yuvasını kurmuş ve insanlara faydalı bir doktor olmak istiyorum.her türlü yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...