Gönderen Konu: EŞCİNSELLİK / LEZBİYENLİK GÜNAH MIDIR? EŞCİNSELLİK SAPIKLIK MIDIR?  (Okunma sayısı 3428 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
neler hissettiğimii nasıl anlatabilirim ki size...
siz bir eşcinsel değilsiniz,şimdi kalkıp kalabalk bir caddenin orta yerinde avazım çıktığı kadar bağırsam
-ben eşcinsel/lezbiyenim diye
ne olur?herkes cüzzamlıyım gibi kaçar değil mi?kimileri
-tühhhhh lanetolası şaşırmış sapık diye yüzüme tükürür?
-kimisi başındaki eşarptanda utanmıyor der dinime inancıma tükürür dimi?
bi kısmıda koluma girer belki benim gibi olan varsa aralarında onlarda kendinle barış bu normal der?
kimisinin umrunda bile olmaz yanımdan yürür gider...hangi tepkileri alırım bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var kimse sana bunu kim yaptı demez! kimse günahına kim girdi diye sormaz! eğer eşcinsel olan bensem tek suçlu ben olmalıyım değil mi? bunu ben seçmişimdir normal insanlar gibi evlenmek varken ben seçmişimdir bu karanlık kuyuyu benim tercihimdir değil mi?
hayalimde saatlerdir haykırıyorum insanlara ben eşcinselim. ben eşcinselim Allahın cezaları siz ne demek bilmezsiniz uzaktan savurduğunuz önyargılarınız vardır sadece...ne sen haklısın inancıma laf söyleyen kişi en az senin kadar müslümanım eğer öyle olmasaydı bu acıyla hala yaşamaya çalışmazdım. sen kıytırık bahanelerinle Allahtan vazgeçerken ben onun için nefes alıyorum. söyle sen benden daha mı dindarsın yerimde olsan O'nun verdiği canı durabilir miydin almadan! ne de sen haklısın bunun özgürlük olduğunu düşünüp kafasını toprağa gömen eşcinsel kardeşim çünkü ben özgür filan değilim aksine tutsağım öyle bir tutsaklık ki etrafımda ne duvarlar var ne demirler ben benliğimin tutsağıyım.hapislik zincirler inanın bedenini tutsak eder oysa eşcinsellik insanın hayallerini tutsak ediyor umutlarını doğmamış çocuklarını görmediği mutluluğunu tutsak ediyor...hele bana sapık diyen abi/abla sen hiç haklı değilsin asıl sapıklık benim yaşadığım yaşamak zorunda bırakıldığım hayat değil beni bu hayata mahkum edenlerin yaşadıkları. bilemem belki sende onlardan birisisindir.gördüğün her kadına kıza çocuğa erkeğe farketmez kim olursa pantalonunu çıkarıp aklı apışarasından beynine bir türlü göç edemeyen hayatını  onurunu vicdanını uçkurunun gölgesinde yaşayanlardansındır asıl sapıtmışşş ben değilim onlar...hiçbiriniz haklı değilsiniz çünkü eşcinsellik ne seçim ne cüzzam ne de grip gibi bir hastalık eşcinsellik insanın hayatına yerleştirilmiş bir bomba...gurur  duymmuyorum eşcinsel olduğum için gurur duyulacak birşeyde değil zaten ama benim seçimiim değildi kimse de böyle bir seçim yapmış olamaz kimse sürakli acı veren sonu  olmayan bir hayatı seçmez ama utanmıyorumda artık çünkü utanması gereken ben değil beş yaşındaki çocuğu taciz edip hala yatağında rahatça uyuyabilenler ben hepinize rağmen iyileşeceğim ve mutlu olacağım bana yaşama hakkını Allah verdi ancak o alır bana bunu yapanlara inat ben birgün bu siteye eski eşcinsel olarak yazacağım...