Gönderen Konu: EŞCİNSEL TEDAVİ İLE %100 İYİLEŞME MÜMKÜN MÜDÜR? BABA İLE BARIŞMAK!  (Okunma sayısı 2888 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
hocam sanırsam mayıs ayının başında 4. terapiyi geride bıraktık. şükür sıkıntılarım azalıyor. babamla aramdaki uçurum sankı azalmaya başladı.her şeyın suçlusunun babam olmadığını keşke daha erken idrak edebilseydim ama tabıkı zararın neresınden dönülse kardır allahıma yüzlerce kez şükürler olsun kı 1 arpa boyu kadar bıle olsa yol aldığımı hissediyorum. artık babamla oturduğumda konuşacak bır seylerım var ben de erkeklerle diyaloğa girebiliyorum zorlayınca tabıkı oluyormuş  tabıkı huseyın hocam bana bunları fark ettirdi. bu terapide sürpriz gelişme de gerçekten benı çok mutlu etti. benımle aynı kaderı paylaşan bırısıyle ilk defa yuz yuze geliyordum. ne olursa olsun bu kadar zamandan sonra hayatımda ılk defa canlı canlı benım yaşadığım şeyleri 1. ağızdan anlatan kişiyi bana tanıştırdı. o kadar mutluyum kı her şeyı sordum. o da tabıkı aynı sorumsuz babadan dert yanıyordu her konuda düşünce bırlığımızın olması tabıkı beklenemezdı ama ortak yonumuz çoktu. normalde Hüseyin hocaya gelmemiş olsam bu fırsatı gay barlarda bıle arasam bulamazdım . cunku orda ınsanlar durust olmuyordu. arkadasıma da tedavısınde inşallah güzel şeyler olur ıstedığı gıbı olur demekten başka bır şey bulamıyorum ama Allah herkese istediğini veriyor bunu bılıyorum. terapi bitişinde o odadan cıktığımda nasıl ağzım kulaklarımda anlatamam . cunku tedavı olabıleceğime ben inanıyordum fakat 1 kısının daha ınanması bana cok fazla güven getirmişti. ben de bu ılletten kurtulacaktım. inanıyorumkı  daha fazla terapi yaptıktan sonra bunu aşacağım gücü kendimde bulabılıyordum.diğeer terapide görüşmek üzere Hüseyin hocam her şey için çok teşekkürler hakkınızı helal edin
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2013, 12:08:28 ös Gönderen: psikolog »