Gönderen Konu: PASİF - AKTİF EŞCİNSELLER : BİSEKSÜEL ve HETEROSEKSÜEL ERKEK OLUR MU?  (Okunma sayısı 4897 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Hüseyin Bey, evet gene bişey yazamadım oturup ama size söylemek istediğim bişey var. son görüşmede demiştiniz ya artık biseksüel bir bireysin diye, o sözden sonra hani lambayı yakmak için butona basarsınız, bir cihazı çalıştırmak için bir düğmeye basarsınız ya aynen öyle zihnimde bir düğmeye dokundunuz, bir kilidi açtınız sanki. çünkü daha önce de kısa sürelerle de olsa kendimi heteroseksüel ya da aktif bir erkek olarak hissetmeme rağmen kalıcı olarak sürdüremiyordum bu hissi, şimdi ise o günden beri evet halen daha pasif eşcinsel hislerimin olmasına rağmen aynı anda kendimi aktif olarak da hissedebiliyorum, bunun için zihnimi zorlamıyorum ya da herhangi bir gayret göstermiyorum, bu özgüvenin varlığını hissediyorum, bu hissin varlığı kaygılarımı da azaltıyor, kaygılarımın azaldığını hissettikçe bu özgüvenim artıyor, böyle garip bir döngü :) bunu yazayım istedim size çünkü zaman zaman size söyleyecek şeylerim oluyor fakat yazmadığım için sonra unutuyorum.

bu arada geçen hafta gece o saatte bir telefon alıp haftasonu şirkette olmam istendi, bir ziyaret söz konusuydu o yüzden haftasonu da çalışmak durumunda kaldık, bu haftasonu bir iş yok gibi duruyor o yüzden cumartesi gelmeyi planlıyorum. yarın arayıp haber veririm tekrardan.

iyi günler, görüşmek üzere.