Gönderen Konu: LEZBİYENLİK EŞCİNSELLİK : CİNSEL FOBİ / KİMLİKLER SAVAŞI  (Okunma sayısı 3890 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Terapi biteli 1hafta oldu ama ben hep kactim yazmaktan uygun bir firsat bekledim yalan yazmak istemedim. Kactimm kendimden.kactim konusulanlardan kactim dinlemek istemedim cunku dinlersem kacamayacagimdan korktum cunku Dinlersem suan gorustigum insanla.gorustugum.icin vicdan azabi cekmekten korktum Yazarsam Allahtan uzaklastigini farkedecek rabia yazarsam esiri oldugumu Anlayacak sevda yazarsam bu defa terminator Donecek hemde benim icin bana zarar vermek icin gelecek korktum iste kendimden korktum. Huzurum kacacak diye Gercege uyanacagimdan korktum ama iste burdayim kendimle yyuzlesmeye geldim hala cesaretim yok Suan benim yerime bile koymuyorum kendimi hocam butun bu olanlari mi ben mi yasadim ses kaydini dinlerkwn agliyorum gozlerim doluyor ama konusan ben oldugum icin degil sevdanin haline kiziyorum rabiaya agliyorum terminatore engel olmaya calisiyorum icim gidiyo morona kiyamoyorum ama butun bunlarin arasinda kendimi bulamiyorum ben nerdeyim. Terapide konusulanlari hatirlamiyorum.her dinledigimde.ilkbdefa Duymusum gibi yaniyo icim ilk defa duyuyor.musum gibi kulaklarim. Adini koymusuz biz bu terapide artik Taniyorum rabiayi taniyorum terminatoru sevdyi Digerlerini Taniyorum artik engel olamasamda taniyorum. Mantigimla aoyledigim.seyleri simdi kalbimle dinlemek canimi yakiyo vicdan azabima sebep oluyor ama sonrada diyorum eninde sonunda Cekeceksin bu aciyi cek bitsin ama yok korkuyorum en cokta aci cekmekten korkuyorum... sirada yaptigim.hatalari dinlemeye geldiginde katlanamiyorum atlatiyorum duymaya dayanamiyorum begenmedgim hatali cumlelerimi duydugumda muthis canim yaniyor ve hata yapmamis olmayi umuyorum. Muthis bir.kisilige sahip olmayi birinin bana hata yaptigimi soylemesine dayanamiyorum Terapide En cok dikkatimi ceken sey hocam aglaycagim aglamaktan krize girecegim heryerde gulmusum Ve dinlerkwn bile aynibtepkiyi veriyorum aglamak isterken deli gibi guluyorum.. ben suan bile farkinda degilim olanlarin be hocam hala itiraf edemedim ki kendime sen escinselsin hicbirzaman normal.insanlar gibi bir yuvan olmayacak diyemiyorum boyle bir Talebim olmamasina ragmen soyleyemiyorum kendime bunu... terapide az daha Karsinizda geliyordu gestopo engel olamadim basim dondu gozlerim kaydibuzun zamandir olmayan birsey daha oldu solbtarafim titremeye basladi ayagimibdurduramadim engel olamadim gestopo geldi ve benn engel olamadim sevda ile gestopo kafa kafaya geldiginde yada rabiayla hocam ben kestiremiyorum onlar bir araya geldiginde cok zorlaniyorum . Tetapide kfama balyoz gibi Inen sey ne oldu biliyo musunuz seni gercekten kimse sevmedi Dediniz ya iste orda geldi gestopo o zaman sizde dahil nefret ettim herkesten kalkip herkese aci cektirmek istedim evet beni kimse sevmedi sevenlerinde sevgilerinin de bedelini cok agir odedim. Annem sevdi kendisini caldi amcam Sevdi hayallerimi sagligimi caldi arkadaslarim insanlar herkes benden beni caldi evet beni kimse sevmedi.. benim sevgilerim mutlaka hep bibsekilde cinsellige ulasti ya bu yuzden nefretim bu yuzden nefret ediyorum cinsellikten... bana Yakistirmasa kendine yakistirmis herkes kendine yakistrmyan bana hayatim da gecmisimde butun acilarimin ucu mutlaka uckur pesinde kosan Insanlara ulasiyor bubyuzdensanirim ben escinselim... yada belki escinsel bile degilim cinsellige tamamen.fobim var belki de duygusal yasamak istiyorum.ucu cinsellige ulasmadan ama karsimdaki duygusal olarak yaklastgim.insani mutlubetmek icin ucuna cinselligi koyuyorum bilemiyorum bildgim teksey benim dusmanim cinsellik...

Daha fazla devam edemeyecegim daha sonra tamamlarim gucum tukendi gibi hissediyorum gestoponun gelmesinden korkuyorum..

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: LEZBİYENLİK EŞCİNSELLİK : CİNSEL FOBİ / KİMLİKLER SAVAŞI
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2013, 12:10:39 öö »
içim boşalmış gibi hissediyorum engel olamıyorum kendime göz pınarlarımda sürekli damlayamayan bir yaş var. benimle birlikte sevda da ağlıyor şimdi, rabia zaten gözü yaşlı terminatör hıçkırıklar içinde casper yok sayamıyor duvarları gözyaşlarını gördü moron kendinden geçip çığlık çığlık susuyor...Sanki bütün dünya boşalmış gibi hissediyorum bir ben kalmışım koca dünyada sanki bi uykudaydım yüzyyıllarca uyuydum uyandıgımda kıyamet çoktan kopmuştu. enkazda yürüyorum sanki ayagım düz yer görmüyor sanki bütün herkes gitmiş bu dünyadan beni almadan, ben bir başıma kalmışım gibi...
üşüyorum hava 40 derece ben iliklerime kadar üşüyorum yalnızlıkta.koşuyorum rabiaya sonra sevdayta en olmadı terminatöre morona ama hiçbiri sarmıyor bedenimi casper görünüyor artık ve ben yapayalnızım bu kadar kalabalıkta. hayaller kuruyorum olmayacak hayaller beklenmedik düşünceler hücum ediyor aklıma satırlarım darma dağın elim ayağım tutmuyor ve avazım çıktığı kadar susuyorum. susuyorum kalbime susuyoırum beynime susuyorum tenime susyorum kendime ben sustukça büyüyor kelimeler, ve ben kayboluyorum kendi susmalarımda...öyle çok ki hersey yasanmışlık yığınla mutsuzluk desen ömrümle acı desen saymaya gerek yok ben bu kadar cokluğun arasında gittikçe azalıyorum. ömür uzun ömür bitmek bilmiyor her köşe başında başka bir taş dikiliyor karşıma ve ben bile bile üzerine yürüyorum selam verip buyur diyorum tak sende çelmeni ayaklarıma.. yer yüzündeki her taşa izin verilmiş sanki her taşın hakkı var ayaklarımda ayaklarım basmadan üzerine topragın,toprak yapışıyor dudaklarıma.. unut onu gönlüm dediğim bişeyler var ama kestiremiyorum cesaretim yetmiyor unutmak zorunda olduklarıma bakmaya içimde büyütüyorum çığlıklarımı.. herkes mutlu bana inat tebessümleri var yanaklarında oysa sebbim oldu buseleri,sebebim oldu zevkleri ben cam kesigi agrılara gark olurken herkes avaz avaz gülmede benim gülüşlerimi savuruyorlar futursuzca... hırsızlar musallat olmuş ömrüme gönlümde hırsızlar büyütmüşüm her birişi benden birşeyler çalıp gitmiş.çocukluğumu çalmış ilk gelen, gençliğimi sonrası gülüşümü almış en çok seven hayallerim umutlarım benliğim derken beni çalmışlar benden ama hepside mutluluğumu istemiş benden.. alın mutluluğumda bende kalan son hediyem sadakam olsun bu dünyaya. siz ne kadar çalsanız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2013, 07:29:20 öö »
kücüktüm ben hayalleri bir bez bebekle salçalı ekmeği geçmeyeck kadar çocuktum.hastalandığında annesini baş ucunda isteyecek geceleri korkunca yorgana sarılacak kadar çocuktum ben nefret ne demek bilemeyecek kadar çocuktum. büyülü odalarım vardı gelmesini arzuladığım sihirli lamba ben uyandığımda herşeyin geçmiş olacağını düşünecek kadar ağladığımda annemin eteklerini isteyecek kadar çocuktum... cenneti dünyada zannedecek annemi özlediğimden gizli gizli ağlayacak kadar çocuktum. ben çocuktum kendimi bilmeyecek kadar insanların bebek diyecekleri kadar 3 yaşında kocaman bir çocuktum...bütün bu kabusun içindekinin ben olmadığımı düşünüp bebeğime bu acıları cektiği için ağlayacak kadar çocuktum. bir yudum sevginin peşinden ömrümü çocukluğumu hayallerimi satacak kadar çocuktum. ya siz ha siz insanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr siz neden sattınız insanlığınızı 5 dakikalık zevkleriniz için mi harcadınız kör müydü gözleriniz sagır mıydı kulaklarınız ölmüş müydü vicdanlarınız lannnnnnnn çocuktum bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cocuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..... sustuğum kadar insansınız sustugum kadarım ben konuşsam sallanır yeryerinden ama kelimelerim yok benim dilim yok halim yok benim çocuğum ben çaresiz yapayalnız yağmurda gökgürültüsünden kaçıp şimşeğin bağrına sıgınmış bir çocuğum ben... olmaycak kadar varım çoklukta azaldım ben yıllarca büyüdükçe insanlar küçüldüm kendimde kayboldum ben. uykulardan uyanıp korktugu için ağlayan gözyasını yastıgına saklayan yalnızlığına hala dost sayan 23 yaşında bir çocuğum ben.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2013, 11:36:01 ös »
Cok sey mi istedim hayat senden tutunacak daldi tek dilegim ayagimi basabilecegim toprak.. cok sey istemedim ki hayattan sevebilmek istedim birini, karsiliksiz sevsin biri beni... acimayin simdi izlediginiz acikli bir Film degilim ben, birinin hayal gucu Hic degil yasadiklarim ellerimle tuttum acilarimi,arkasindan gozyasi doktum olen hayallerimin...filminiz degilim sezom sonunda mola verip diger sezon baska hikayelerle daha mutlu donmeyecegim. Final yazdiginda bitmis olmayacak korkularim ya da siz unuttugunuzda beni kuyu da,ben sizi unutmayacagim.Cocuklugumu karanlik kuyuya atanlari buldugumda kuyuya atmayacagim ama buldugum yer kuyuysa ellerimi de uzatmayacagim.

Izlemek geliyor icimden kuyudakilerin cirpinislarini,uzerlerine kapatmak istiyorum kapilarini hatta betonlamak kapilarini ciglilari sondurmuyor icimin yanginini... acip kapilari avazim ciktigi kadar susturmak istiyorum cigliklarini, aglamalarina bile izin yok yanimda pismanliklarina tahamulum yok... Tam yapacakken bana yapilanlari biri tutuyor kolumdancekiyor kuyunun kapisindan

-Allahindan bulsunlar...(rabia)

Baska birisi sonra

-Nerdeydi Allah sen savunmasizken aci cekerken sen cocukken?( terminator)

-tovbe de seytan(rabia)

Biri daha sonra aciyor edebinin dugmelerini

-bosver bu ikisini soyun edebini ve olmadigin kadar mutlu edeyim seni(sevda)

Kulaklarim isyanda aklim ziyanda...

Ayaklarima kapanan baska biri

-unut sen hic yasamadin onlari Yoksay Sen yasamadin rabia yasadi sen Yapmadin sevda yapti terminatorun cigliklariydi Duyulmayan hadi sen herseyi yoksay benimle gel...(Casper)

Beynim isyanda aklim bana oyun oynuyor. Gozlerim donuyor ve titriyorum iliklerime kadar. Ayni anda kac kisiyim ben. Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2016, 11:33:46 öö »