Gönderen Konu: DİYET TERAPİ: KIRK YAŞINDA GİZLİ LEZBİYEN OLDUĞUNU ÖĞRENMEK  (Okunma sayısı 3326 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

iletisim: peri_kiziiiii@hotmail.com

Merhaba Hüseyin bey

Benim için yine çok zor bir terapiydi sanırım. kendi hakkımda öğrendiğim en çarpıcı gercekti

Sizinle  konuşmaya başladığımda konunun buraya varacağı aklıma hiç gelmedi
Ama gercekleri öğrendikce kendi hakkımda özgürlesiyor ve hafifliyorum
Size terapiye gelmeden önce ruhsal olarak berbattım kafam karışık yeme bozukluğu vs hersey anlıyorum artık kendımı
Bır seylerın  yolunda tam gitmedıgını ama cevapları bulduğumda gercekten hafıfliyor ve rahatlıyorum

Almanya ya evlenme nedenimin ve Antepli  bır esle evlenme nedenımın bılıncaltında yaşayamadıgım 3 yas bebeklıgım olduğu aklıma hiç
Gelmezdı ben Almanya ya hırıstıyanlara teblıg ıcın gıttık sanırken bır yarım Almanya'da kalmıştı ılk 8 ay dıger yanım Antep'te büyümüştü
3 yasa kadar bunları tamamlamamın yolu bılıncaltımda buymuş
Çünkü Almanya'da bır türlü iş bulamadım cocuk gibi oldum cesaretimi kaybettim özgüvenimi kaybetim ve esime bir türlü eş olamadım
Anne olamadım sanırım bunları da görmemek için kendim ve ailem hariç herkesle uğraşıyorum
Yardım adı altında fakirlere düşkünlere ve dullara eroinmanlara fahişelere vs herkese
Ha ne kadar başarılı oldum sıfır bana göre çok düşük bir basarı o yüzden sıfır dedim
Bu arada nerdeyse size gelmeseydim boşanma eşliğine gelmiştim
Sizinle Almanya çocukluk ve Antep çocukluk kısmını kesfedınce bırden önce tam yasıma gelişime o travmadan çıktım
Hıc aklıma gelmedi benı Almanya'nın bu hale sokacağı
Sımdı tekrar özgüvenım geldı kendıme 40 yaşındayım tekrar en Olgun yasta anlıyorsunuzdur ıcıme ve özüme dönme yasım
Is arayıp bulacağım normal hayatıma ve evlılıgıme bakacağım ve oğlumu uzaktan kontrol edeceğim
Ben ben olarak sadece Almanya ya gıdecegım bu sefer kafamda başka hıcbır şey yok

Öldürücü darbeniz çocukluğumda masturbasyon çekip çekmedıgım sorusuydu?biliyordum ki altından muhakkak benim ıçin yine iyi bir şeyler de çıkacak
Size tüm dürüstlüğüme anlatmaya başladım evet dedım 12 yaslarında sonra başka bır iliskiniz oldu mu o yasta diye sordunuz?
Bende birden yıllar önce unuttuğum komşu kızını hatırladım aklımdan tamamen çıkmış
Onunla sevistigimizi öpüştügümüzü hatta benim erkek rolünde oldugumu ve bundan zevk aldığımı söyledim
Daha da eskiye gittiğimde aslında ilk tecrübemin 8yasında bir kız arkadaşımla olduğunu hatırladım
Bu durum komşu kızıyla sevişme sanırım 2 yıl devam etti ta ki o bir sevgili erkek bulana kadar
Yasım gelmıstı 15 e bu yasadan 18 yasıma kadar bu sefer hem duygusal hemde fiziksel anlamda kuzenime ılgi duydum
Kuzenım tabı ki kızdı babamda zaten beni oğlu gibi gördüğü için ben kızlarla olmak sanırım normal geliyordu
Üstelik güçlü olan erkek karakterindeydim kuzenim canan’ın tüm arzularını gerçekleştirebiliyordum o da benim
Beraber ergenliği kesfediyorduk ağda yapıyorduk gögüslerimizi ve tüm vucudumuzdaki degisiklikleri gösteriyorduk
Beraber çıplak banyo yapıyorduk çok normal geliyordu bize zaten hersey böyle başlamıştı
Sımdı tam hatırlıyorumda o bana ben ona aşık olmuştuk ve bıldıgın sevgiliydik
O zamanlar babam bana erkek gribi davranıyordu tam ergenlıgıme gırerken ılk etkı bu sanırım
2 nedende sürekli erkeklerin sapık olduğu kötü olduğu öcü gibi gösteriliyordu bunun etkısıde vardı
Ama bende en önemli neden sizinde söylendiğiniz gibi kadınlara erotik obje olarak görmemek erkelerde benım ıcın
Duygusallıktı yanı yıllarca arayacağım baba sevgısını verecek duygusal objeler varlıklar tanımı yok ıste baba denen kavram
Bendekı bu lezbıyenlık farkında olmadığım o zamanları sadece masumca sandığım cinselliği keşfetme arayışının beni bir lezbıyen
Yaptığının farkında olmadan yıllar gecmıs tüm ıliskilerimi unutmuştum
Hayata akmıştım okuyordum  çalışıyordum erkeklere bakıyordum ama onlarla asla çıkmıyordum korkuyordum
Kız arkadasım çoktu ama hep onlardan önde ve başarılı olmaya çalışırdık
Evlendım ılk evliligim boşandım dul ken daha felaket oldum kadınlar bu sefer rakip oldu erkeler cinsel obje
Kadınları yönetmek ve hepsini ezme istegi doğdu hepsınden sexsı vs
Yıllar geçit ve kuzenım kız olan ortaya çıkt ve bana evlenmem gerektıgını söylendi sürekli birilerini bana buldu
Ve bir gün yıllar sonra bana evlenmem için bir eş bulduğunda ona hayır diyemedım ve dıyemiyecegim aklıma hiç gelmedi evliliğimde
Kuzenimin etkisi olmuştu kuzenim beni mutlu etmişti onun önereceğiz kişide beni mutlu edebilir vardı bilinçaltında ve evet dedim
Suan 3 yıldır evliyim tam bir cehennemde yasadım ruh gibi kayıp karmaşık
Bu tüm duygular yüzünden sohbet verdim kadınlara Almanya ya ben kendımce bılınc dışında Allah'ı anlatmaya gitmemısmiydim
Tebliğ etmeye heryerden onu anlatıyordum sohbet veriyordum
Hüseyin bey beni bitirdiğiniz nokta
Bana dedinizki sen Allah rızası ıcın değil kadınları etrafında toplayıp kendını güçlü hissettiğin için icinde gizli kalmış olan lezbiyenligin
Icın bu kadınları toplayıp sohbet veriyorsun dedıgınızde
Bennnnnnn bittim şokkkkk oldum aman allahım. Yaşanan hersey yalanmıymıs ama bana tekrar sordunuz
Kime vesıle oldun diye bugüne kadar kim namaza başladı hangı Alman Müslüman oldu?kimseye vesıle olamamıstım
Çünkü dedi kalbinin derinlerini Allah bilir ve görür benim ile farkına varmadıgım nedenlerden neler yapmışım
Allah'ın rızası ıcın derken nefs ego vs hersey var
Şükür Rabb'ime ki bei bundan uyandırdı ona saf olarak herseyden arınmış olarak gitmek istiyorum
Bir kaç gün kendimden nefret ettim çıldırdım ama yaşandı ve bitti geride kaldı ve ben sanık dıbide kazınmış temızlenmıs
Tencere gını hissediyorum kendimi saf olarak Allah için

Evlılıgım tam bır kabus bır yandan bebeklıgımın yarım kaldığı Almanya'da yaşayan esım bır yandan maraslı olması bebekimin kalan kısmı
Orda gecmıstı üstüne üstlük ilk duygusal askım sevgılımın önerdiği adam oldu esim
Yani tamamen bılıncaltm yüzünden evlenmiştim bunu sizden öğrenmek beni bayağı bir sarstı
Bu bütün nedenlerden esime bir türlü asık olup sevemedim dişi olamadım halbukı harika bir dişi oldugumu bildigim halde
Sanki saklandı 3 yıldır evde çikolata yiyen sürekli esine mızmızlanan hiçbirşeyi yapamayan başaramayan küçük kızdım
Çok şükür bu duygudan artık tamamen kurtuldum hele size bebegınıze bebek bakım kremleri getirmem bombaydı

Bana aynen sunu dedınız:neden altın degıl neden elbise değil de bebek bakım kremleri hemde bir sürü her cesıdınden yüz vücud vs tüm yağları
Çünkü annesı ona dokunacak değil mı?sevıcek elbıse alsaydın sadece 1dakıkada gıydırecektı ama krem dokunacak annesı bebeğe
Ondan krem aldın çünkü sen annenden 3 aylıkken ayrıldın bakıcıya verildin ve sana kimse dokunmadı sevemedı bu yüzden bilinçaltın bana bebek hediyesi olarak krem aldırttı dedıgınızde artık nakout olmuştum
Artık bılıyorumki bebeklık çocukluk ergenlık ve yetıskınlık travmalarımı gerıde bırakıp bugünü yasıyorum
Bana söylendiğiniz su sözünde düsünüyorumda bır bebek ilk 2 yas a kadar ananesinden sadece 1gece ayrı kalsa tramva sebebıdır
Tüm annelerın bebeklerını sevmeleri ümidi ile yazıyorum zaten
Artık mutluyum tekrar  Hüseyin  bey arınmış hissediyorum kendimi yine zayıflamaya başladım çikolatayı bırakdım
Sakinim kafa kasımıyorum yaptıgım hiçbirşeyi ıcınoglumda dahil suçluluk hissetmiyorum artık
Biliyorum ki yaşanması gerekiyordu yaşandı Allah beni seviyor ben onu artık hayatın nimetlerınden faydalanmak
Mutlu olmak ısıtıyorum kimseye bır şey anlatmayacağım sorulmadıkca bana Allah'a tek gidilir dedınız doğru
Kadınlardan uzağım artık normal arkadaşlık ılıskısı duygusal bır bağ yok artık
Artık normal bır kadınım 40 yas olgunluğunda unutmayın artık dibe geldık dedınız terapılerıde bıttı. Insallah daha ne çıksın ki dimi Hüseyin bey
Gizli lezbiyenligimden de kurtuldum özgür ve tek olarak hayata akıyorum süprizlere açığım güzel olan herseye açığım
Esimizde  mutlu edecegım ısımıde bulacağım
Kadınlığın ve evlılıgın tadını çıkaracağım yeter bu kadar macera
Eskimi sevmek ve sevılmek ısıtıyorum oğlumda  benden ayrılınca eminim daha özgür mutlu özgüveni olacak daha başarılı
Bunun ıcındeartık kendımı suçlamıyorum oğlum ıcın ellimden gelenı yaptım her konuda yaptım
En önemlisi kendımı keşfediyorum bunu kim yapabılır kı bı kadar sonuna kadar gidiyorum ruhumun derınlıklerıne
Ama kendımı harika hissediyorum özgürümmmmmmmmmmmm artıkkkkkkkkkkkkk
Hersey harika olacak mânevî ve madde alemde ve hayatımda
Hersey ıcın ok çok dağılın Hüseyin bey ıyıkı varsınız basta acımada sonu müthiş bir rahatlık ve mutluluk
Özgürlüüüüüüüüüükkkkkkkkkkkkkkkkk yasamak bu herseyden arınabılmek kendını tanımak affetmek sevmek
Bağışlanmak mutlu olmak saf ve temız

Hersey ıcın binlerce kez sablonu Allah razı olsun sizden
İyiki varsınızzzzzzzz umarım herkes size tanınır ve herkes sonuna kadar gider bu terapılerın
Sahte sahte yasamaktansa doğru yasamayı tercıh ederim
Sevgiyle Allah'a emanet