Gönderen Konu: İMAM HATİP LİSESİ ve İLAHİYAT FAKÜLTESİ: EŞCİNSELLİK GÜNAH MIDIR?  (Okunma sayısı 9618 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Psikolog www.huseyinkacin.com & 0 555 326 22 91

Öncelikle söze sözlerin büyüğüyle başlamak istiyorum SELAMIN ALEYKUM diyerek; ne yazacağımı bilmiyorum ama yazacağım bir şeyler.  Adım murat 1995 yılında 6 çocuklu ailenin en küçüğü olarak doğmuşuz, hay doğmaz olaydım, neyse babam bizi bildim bileli görmez bakmaz bize. Yani anlayacağınız sevgili kardeşler babasız büyümüşüm bir BABA sözcüğüne hasret olarak BABA sevgisine hasret olarak devam ediyorum hayatıma her şeye rağmen öylede sürecek bir tek annem var yasamaya değer bulduğum hayatta yoksa yaşamazdım belki de bilemiyorum 4 ağabeyim 1 ablam var bir de ben. Ben ablamı çok severdim hala severim o büyüttü beni. O işe gidince onun yolunu gözlerdim, onla beraber olmak isterdim her zaman her daim hayatın her anında ama o da gün geldi öyle bir gün ki bıraktı gitti beni babamın yaptığı gibi ama ne yapsın benim başımı bekleyemez ya ölene kadar o da bir sevdiğine gönlünü kaptırmış benden habersiz. Ben yetememişim ona demek ki neyse kaçtı gitti sevdiğine bir gelinlik giyemeden sabırsızmış demek ki 2. Darbeyi de almış oldum böylece baba darbesinden sonra bu beni daha çok yıkmıştı. Aylarca kendime gelemedim ne ben ne de annem. Zaten boşluktaydım o da gidince daha da boşluğun içine düştüm mahvoldum artik hiç bir tutunacak dalım ve de sevdiğim kalmamıştı zaten yasam sevincimi de artik unutmuştum. Yaşım çok büyük olmamasına rağmen neyse ruhum çok bozulmuştu daha eşcinsel macerama değinmedim bile yani anlayacağınız. Ailemden bana hayır yoktu çünkü temeli zayıftı nasıl olsun ki annem zavallı kadın haline ne yapabilirdi. Ama onu çok seviyordum bize her şeye rağmen baktı bir o bırakmadı bizi. Zaten onla yatardım ablam gitmeden ve gittikten sonra da 15 16 yaşına kadar annemle beraber ayni yatakta uyurdum. Bari geceleri yalnızlığım bitsin bir nebze olsun istedim yani neyse. Eşcinsel hayatıma gecelim bu duygusal maceram yazmakla bitmez yaz yazabildiğin kadar...  Benim nedense ta küçüklükten beri gerçekten erkeklere karşı bir ilgim vardı. Ama ismini koyamıyordum daha 4 5 yaslarındayken iyi hatırlıyorum ağabeylerimin göğsünü ve ayaklarını falan çekici bulurdum gerçekten neden olduğunu bilemiyordum. Her neyse seansta bu söyleyeceğim şeyi Hüseyin Kaçına başka biri olarak tanıtmıştım ama dürüst olmalıyım yalana gerek yok ben annemle yatardım yazmıştım zaten.  Sabah olunca annem kalkardı ev islerinde koştururdu sonra ağabeyim yanıma gelirdi yatardık beraber o beni öperdi bende onu öperdim sonra o aletini falan ellettirirdi bana bende karşı koyamazdım. Önceden bahsetmiştim nedensiz olarak erkeklere bu olaydan öncede bir ilgim olduğunu hissediyordum ama adini koyamıyordum neyse bu olay baya bir ileri gitti öpüştük seviştik aletini falan elledim yaladım. Ağabeyim bana sokmadı ama arkamda bacak aramdan git gel yapıyordu. 1 2 sene falan böyle devam etti sonra o yapmayı bıraktı ben bir kaç kere yanaşırdım ona çok kez hatta. Ama o geri çevirirdi beni. Bende bir daha yapmadım yanaşmadım ona ama neden böyle bir şey yaptığımı hala anlayamıyordum ne yaptığımı bilmiyordum sonra bir gün 5. Sınıfa gidiyordum iyi hatırlıyorum çünkü o zaman dershaneye gidiyordum mahalle arkadaşlarım karı kız muhabbetlerine girerdi sonra olay 31 çekme muhabbetine dondu bende onlara sordum daha doğrusu söyledim 'ne saçma bir şey lan bu 31 nasıl çekilecek böyle bir şey olur mu dedim’ hiç inanmadım inanamamıştım da sonra arkadaş bana anlattı bende evde gittim denedim ve oldu gerçekten. Ha sunuda söyleyeyim bunu seansta da dememiştim herhalde benim ister dershane arkadaşlarım olsun ister mahalle arkadaşlarım olsun hepsiyle bu pis işi yaptım. Bazıları 31i öğrenmeden önce bazıları da sonra oldu ama hala utanıyorum. Kızıyorum kendime dershane arkadaşlarıyla dershanenin orda bir hastane vardı onun tuvaletine giderdik ben onun aletine bakarak kendi aletimi okşardım bir ara o bana sürttü bende ona sürtmüştüm o da bilmiyordu daha 31 çekmeyi ama onun kızlara ilgisi vardı. Her neyse o fazla ileri gitmedi ama. Mahalle arkadaşlarımla her boku yaptım teker teker hepsiyle daha bu olanlar küçük yastayken oldu 8. Sınıfa kadar yapmadığım bok kalmadı. Daha küçük olduğum halde nasıl bir insanmışım ben ya Allah benim belamı versin. Gerçekten ne olurdu sanki normal bir çocuk normal bir insan normal bir ergenlik ve normal bir çocukluk geçirseydim ne olurdu ölür müydüm sanki daha doğarken kaybedenlerden yazılmış kader bunları yazarken o kotu günlerim geliyor aklıma çok kötü oluyorum ve liseye gecelim

28.04.2015 18:23

Liseyi imam hatipte başladım. Seks yaptığım ağabeyimin zoruyla neyse girdim liseye ama iyi ki de okumuştum imam hatip’i 9.sınıftan 11.sınıfa kadar bu eşcinsel maceram otobüslerde avlamak la geçti yani otobüste bulmaya çalışırdım ve bulurdum da ortalık abaza kaynıyormuş zaten. Hepsini ayartıyordum ve bir gün yani 10. sınıfın yazın da 11’e geçmiştim. Yani facebookta bir arkadaşı ararken gerçekten nasıl olduğunu hala bilmiyorum birden gay sayfalarına rastladım ve kalbim çok hızlı atmaya başladı vay be varmış benim gibi olanlarda diye anlamsızca sevinmiştim sonra bu ortamda aktif bir şekilde pasif görevinde tabi 1 sene devam ettim ve birden kendi kendime 12. Sınıfın sonlarına doğru düşünmeye başladım nedensiz yere " ben ne yapıyorum ne haldeyim nereye doğru gidiyorum neden böyle yapıyorum ben salak mıyım millet kari kız peşinde koşuyor sen erkek peşinde koşuyorsun bu sana yakışmıyor  M….. " diye kendi kendime konuşurdum ve bir gün artik bu isi halledeceğim diye bir karar aldım. Sevdiğim bir hocama adı Hasandı kulakları çınlasın ona derdimi anlatmaya çalıştım birden direk söylemekten çekiniyordum. Çünkü o gerçekten bir heteroseksüeldi ona karşı kendimi ezik hissediyordum zaten birde bunu söylersem daha da kötü hissedecektim neyse birde bayan hocam vardı benim. Onunda kulakları çınlasın adı Ayşe idi o bir gün geldi sınıfta bana şöyle dedi ' ne oldu m….. sana , ne düşünüp duruyorsun kara kara sen böyle değildin kakara kikiri yapardın hep sınıfı güldürürdün (artım bu pis şeyi kafama ne kadar taktıysam bana ne yaptığını yani beni ne kadar düşündürdüğünü içime hapsolduğu mu beni üzdüğünü hiç fark etmemişim ben aptal m…..)neyse bende hocam bir şeyim yok iyim ben sadece biraz uykusuzum dedim ve bana gel çıkışta biraz konuşalım dedi. Bende tamam dedim ve çıkışta gittim yanına. Ve bir yandan da bu derdimi düşünüyorum ne yapacağım diye çünkü ben böyle yasayamaz ve ölemezdim kimse hak etmezdi böyle yaşamayı ve ölmeyi. Neyse gittim yanına hocamın anlat bana derdini dedi bende hocam bu derdim "doğuştan gelen bir şey " değince tabi hoca akıllı kadınmış hasan hocanın yapamadığını yaptı ve anlamış ve gitmiş hasan hocama tabi benim iznimi alarak anlatmış. 2 ay boyunca hastanelerde hormon testi yaparak geçirdim çok yorgun günlerdi ama sonra bir psikologa. Adi bende saklı ha bu arada sezen aksunun adi bende saklı şarkısını tavsiye ederim güzel şarkıdır. Her neyse o psikologla 5 aya kadar devam ettim ama bir turlu bir ilerleme kaydedemedim sanki tam ilerleyeceğim geri gidiyorum. Her nasıl oluyorsa sonra canıma tak etti ve nette araştırmaya karar verdim yurtdışında falan var mı diye belki orda daha iyidir diye düşünmüştüm. Sonra Hüseyin beyin sayfasına denk geldim ve onu buldum. Onunla biraz sohbet ettim. O da bana bu yolda ilerlemiş hastalarını verdi. Facebooktan  onlarla konuştum hala da konuşuyorum ve bana gerçekten iyi geldi bu konuşmalar çünkü tek olmadığımı anladım benim gibilerde varmış yani hasta olup ta iyileşmeye çalışanlar gerçekten çok sevinmiştim sonra seansa geldim  Hüseyin Kaçın’nın benim seks bağımlısı olduğumu söyledi bende bir şaşırdım. Bana bazı ödevleri yapmamı söyledi ama ben daha o basit ödevleri yapamıyorum bakalım hayırlısı. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SELAMETLE.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2015, 03:47:34 ös Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Terapi goreli yaklasik 6 aya yakin bir.sure oldu ve son gittigim terapimde huseyin beyle ozguven proplemimi konustuk bnm.icin gerçekten halledilmesi gereken onemli bir mesele cunku insanlardan korkmak yersiz yere endiselenmek kaygilanmak ve toplum disina cikamamak escinselligimi tetikleyen en onemli meselelerden biriydi ve bu sorunlar ayni zamanda kisinin kendi.kisisligini bulamamasini da.beraberinde.getiryor ve benim icimde firtinalar koparken ozguven meselesi yuzunden ne yapmak istediklerimi yapiyorum ne de kendimi taniyabiliyorum bu yuzden son terapimde huseyin bey ev universte arasinda gidip gelmek yerine sokağa cikmami acilmami esnafla konusmayi ya da bahsis vermemi tavisye etti bu tavsiyeler önemsiz gibi gorunse de aslinda hic de oyle degil gercekten cunku bi insanla konusmak sokaga acilmak ya da garsona bahsisi vermek gibi seyleri hayal ettigimde icime bi endise giriyo hala demek.istediğim basit seyler olsaydı bana zor gelmezdi hala bahsis meselesini dusunuyorum nasil vercem acaba diyeama yapicam nolursa olsun cunki benim hayallerim var ve benim hayalerime de bu sorunlar engel oluyo ve ben bu engelleri kaldirmaya kararliyim guzel seyler yapmak istiyorum hem kendim hem de muslumanlar icin bunlari asmadan ne kendim ne de cevremdekiler icin bisey yapabilirim
Son terapimde yine tembelligim one çıktı evet gercekten tembeldim tembellesmistim hic bisey yapmak istemiyodum bu yuzden ev disinda seyler yapmayi gezmeyi kitap okumayi ders calimaya zorluyorum kendimi
Ve bunu yapmak zorundayım yapmaliyim bu yüzden okumaya huseyin beyin verdigi kitaplardan baslamayi dusunuyorum ve aldim okuyorum bile
Özgüven eksikligi tembelliği de beraberinde getiriyor cunki kendini her seyden soyutlastirinca kendinle bas basa kaliyosun.bu da hic iyi olmuyo bisey yapasin gelmiyor dusunup dusunup duruyosun yerinde sayiyosun tabiri caizse sonunda umut kayboluyo bunaliyosun dusunmekten escinsel egilimin orda devreye giriyo ve o anda sn savunmasiz oldugun icin yenik dusuyosun gidip ilsikiye giriyosun ben Konyada okuyorum ve ev arkadalarimdan gayet.memnunum ve onlarla beraberken gercekten aklima.eşcinsellikle alakali bisey gelmiyo gel se de onu uygulayamaya koymuyorum cunki etrafımda sevdigim onlarla biseylerimi paylasabilecegim birileri var yani az da olsa sosyallememi saglayan birileri var bu yuzden gerçekten escinsellkte sosyallesmek cok onemli kişinin arkadaslari olmali ki onlarla vakit gecirmeli Biseyleri paylasmali ki hem özgüveni hem de sosyalligi artsin
Son terapimde tembelligimden kaynaklandgi icin ödevleri yapmadigimi.da konustuk ama gerçekten az da olsa yaptim ve faydasını gormusum benim haberim yokmus çünkü huseyin beye bndeki olan degisikleri anlattigimda(onceleri bi erkekle iliskiye girmekten hoslaniyodum.fazlasiyla-sonraları saksoya döndü bu.ilsiki ilsikiden kasit hayal yani-sonralari sadece sevisemekten hoslandim hala da oyle)  bunlari.dedigimde huseyin bey bana iyilesiyosun ve kendinin fakrkinda degilsin.mustafa.dedi kendini okuyamiyosun ve kendini takdir etmiyosun.dedi ve gerçekten haklıydı kendimi hic okuyamiyorum ve kendimi.hic takdir etmiyorum kendimi hep kotuluyorim kotuleyince noluyosa artik ama bu terapiden sonra kendimi kotulemekten vazgectim ve.nolursa olsun kendimi kotulemicem takdir edicem cunku her insanin.kendini takdir.etmesi gerektigini dusunuyorum artik kendine odul vermeliki konsamtrasyonu ve hırsı artsin ve basari yoluna devam etsin
Onceleri full pasifken bu aralar aktif lik var gibi cunku bir erkege baktigimda onceleri kendimi pasif konuma getiriken simdileri kendimi kontrol edip aktif konuma getirebiliyorum az çok bunlar bnm için gercekten guzel degisimler buna seviniyorum sukurler olsun
Yazmayi pek sevmedigim icin diger terapilerimin de 1 tanesini falan yazmisimdir bu da 2.si oluyo sanirimsize tavsiyem hic biseyden korkmayin çekinmeyin kaygilanmayin en kotu ölursunuz baska da bisey olmas yanive gezin dolasin kitap okuyun kendinizi geliştirin ve bir amacınız olsun cunku dumeni olmayan gemi okyanusta kaybolurmus eger bizde bu hastaligin ve bu hastaligin sebep olduğu sorunlarin icinde kaybolmak istemiyosak bir amacimiz olmali ve bu amaç ugrunda gereken fedakarliklari yapmak zorundayiz sahsen bnm guzel hayallerim var ummeti Muhammede faydali bir birey olmak ve guzel insanlar yetiştirmek bu yüzden de oncelik olarak kendimi cinsel anlamda iyilestirip ve bu sorunun getirdiği sorunlarida iyilestirip kaliteli bir birey olduktan sonra sahaya atılmak bu bnm.amacim sizinkiler belki daha iyidir bunu bilemem ama amac olsunki tembellik ortadan kalksin ki ozguven yerine gelsin ki biz kendimizi taniyalim ve neler yapabileceğimizi gorelim bu hastaligindan da üstesinden gelelim benden bu kadar selametle kalin

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle