Gönderen Konu: OĞLUM EŞCİNSEL Mİ?  (Okunma sayısı 8876 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
OĞLUM EŞCİNSEL Mİ?
« : 12 Haziran 2012, 10:20:37 öö »
MERHABA HÜSEYİN BEY,

DÜN SİZİNLE TELEFONLA GÖRÜŞMÜŞTÜK BATUHAN 1998 DOĞUMLU İKİ KARDEŞİN KÜÇÜĞÜ KENDİSİNDEN 6 YAŞ BÜYÜK BİR ABLASI VAR

ÇOCUKLUĞUNDAN BU YANA SAKİN BİR BEBEKLİK DÖNEMİ GEÇİRMİŞTİR , ÇEVRESİNE ZARAR VEREN YARAMAZ ASİ BİR ÇOCUKLUK DÖNEMİ OLMADI

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİNDE OKULDAKİ GRUP ÇALIŞMALARININ TAMAMINDA YER ALMIŞ OKUL YAŞANTISINDA İÇİNE KAPANIK OLMAYAN ARKADAŞ

ÇEVRESİNDE SEVİLEN VE ARANAN BİR ÖĞRENCİ OLMUŞTUR.

SADECE 3 YAŞLARINDA İKEN ABLASI BİRİNCİ SINIFTAYKEN ONU KARŞISINA ALIP BAZEN ZORLA EVCİLİK OYNATIRDI AMA ODA KISA BİR SÜRE

SÜRDÜ BEN BUNU OZAMAN DR.ALANUR ÖZALPE SORDUĞUMDA ABLASININ ZORLAMASI SONUCU ONUNLA ANLIK OYUNLAR DEDİ KENDİSİNİ

GÖRDÜ ZEKA TESTLERİ YAPTI HERŞEY NORMALDİ SONRASINDA ZATEN BÖYLE OYUNLAR HİÇ OYNAMADI İLKOKULA BAŞLADIĞINDA OKUMA

YAZMAYI SINIFIN İLK 5 İÇİNDE SÖKENLERDEN OLMUŞ DERSLERİNDE BAŞARILI VE ÖRNEK BİR ÖĞRENCİ OLMUŞTUR.. ZAYIF BİR ÇOCUK OLDUĞU İÇİN

SPORSAL FAALİYETLERDE FAZLA BULUNMADI HASTALANDIĞI İÇİN BENDE PEK ÜSTELEMEDİM AÇIKCASI .....AMA ONUN HARİCİNDE OKULDAKİ TÜM

GRUP ÇALIŞMALARINDA YER ALMIŞTIR..

KIZ VE ERKEK ARKADAŞLARI GRUP OLARAK HEP BİR ARADA GEZMİŞ VE FAALİYETLERDE BULUNMUŞLARDIR..

OTURDUĞUMUZ KIŞLIK EVİMİZ GEREKSE YAZLIKTA VE ARKADAŞ ÇEVREMİZDE KENDİ YAŞITI ERKEK OLMAYIŞI ETRAFINDA KIZLARIN FAZLA OLUŞU VE

BATUHAN'A KIZLARIN FAZLA İLGİ GÖSTERMESİ ŞUANDA OKUDUĞU SINIFTA BİLE KIZLARIN AŞIRI BİR İLGİSİ VAR KENDİSİDE BENİ ÇOK

BEĞENİYORLAR DEDİĞİNDE SENİN BEĞENDİĞİN YOKMU DİYE SORDUĞUMDA YETERİ KADAR GÜZEL KIZ OLMADIĞINI BİR TANE OLDUĞUNU AMA ODA

EN İYİ ARKADAŞI OLDUĞU İÇİN BUNU SÖYLEYEMEYECEĞİNİ SÖLER İLK OKUL HAYATINDADA AŞIK OLDUĞU KIZLAR OLMUŞTU ....

ŞUAN KENDİSİ FANATİK BİR ŞEKİLDE KATTY PERRY  HAYRANI HATTA BİR ARA ONUNLA TANIŞIP EVLENMEYİ İSTİYORDU ........

BU YAZ BEBEKLİĞİNDEN BERİ ARKADAŞI OLAN EMEL ADINDA Kİ ARKADAŞI ERGENLİKTEN DOLAYI BATUHAN'IN SESİNİN KALINLAŞMASI İÇİN BİR

KAVGA ESNASINDA BATUHAN'A GAY SESLİ DİYE BAĞIRMIŞ BUNU BANA SÖLEDİĞİNDE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜ BEN ERGENİM DİYE BENİM SESİM BÖLE

ASLA ONUNLA KONUŞMAYACAĞIM DEMİŞTİ ŞU AN DA DA KONUŞMUYOR BU GÜNE KADAR OĞLUMDA NE KIZLARA YÖNELİK BİR HEVES NEDE ONLARIN

KULLANDIĞI OBJELERE KARŞI BİR ZAAF GÖRMEDİM..

BANA OLDUKÇA DÜŞKÜNDÜR BENİM ÜZÜLMEMİ İSTEMEZ SADECE BU ARALAR HEM OKUL HEMDE DERSHANENİN  YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI

BAZEN BİRBİRİMİZE KIZIYORUZ İDEALERİ OLAN BİR ÇOCUK İLERDE İYİ BİR EĞİTİM ALMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLER HEM OYUNCU HEMDE MÜHENDİSLİK İSTER

KENDİ AKLINA YATMAYAN KENDİNE ZARAR VEREBİLECEK HİÇBİR ŞEYİ YAPMAK İSTEMEZ ÖNCE İNCELER BAKAR SONRA KARAR VERİR GENELDE....

AİLE OLARAKTA HER ANNE GİBİ BENDE KORUYUCU BİR ANNEYİM FAKAT ASLA OĞLUMU KIZ GİBİ YETİŞSİN DEMEDİM EVİMİZDE VE ÇEVREMİZDE

KÜFÜRLÜ KONUŞMA KAVGACI VE GÜRÜLTÜCÜ BİR AİLE DEĞİLİZ BABAMIZ VE AMCAMIZDA YAPILARI İTİBARİ İLE SAKİN KİŞİLİKTEDİRLER BABA DA

BASKICI SIKICI BİR YAPI YOKTUR ONLARLA BİRLİKTE PEK ÇOK ŞEY YAPARIZ BAZENDE ABLASIYLA BİRLİKTE BİZLE BİRLİKTE OLMAYIP KENDİLERİNE

PROGRAM YAPARLAR BATUHAN'I 2 SENEDİR TANIYAN HEM TÜRKÇE HEMDE REHBER ÖĞRETMELERİNE BATUHAN'LA İLGİLİ BAHSETTİĞİM DR UN

VERMİŞ OLDUĞU TESTLER NETİCESİNDEDE BATUHAN'IN ÖRNEK BİR ÖĞRENCİ KIVRAK BİR ZEKA VE BÜYÜK BİR ESPRİ YETENEĞİNİN OLDUĞUNU

SÖLEMİŞLERDİR BU GÜNE KADAR 7 SENELİK OKUL HAYATIMIZDA HİÇ BİR ARKADAŞINDAN ÇEVREMDEN VE ÖĞRETMENLERİMİZDEN ONUNLA İLGİLİ

BİR UYARI GELMEMİŞTİR...

BAZEN YOLDA YÜRÜRKEN YANIMIZDAN GEÇEN GÜZEL BİR KIZI GÖRDÜĞÜNDE BENİ DURDURUP BAK NE KADAR GÜZEL DEYİP BANA GÖSTERİR.

ŞUBAT AYININ SONUNDA SONUNDA PC DEN 18 YAŞ CİNSELLİK VE GAY SİTESİNE GİRDİĞİNİ FARK ETTİK AMA ONA BİŞEY SÖYLEMEDİK ŞUANDA 

KENDİSİ BİZİM BİLDİĞİMİZİ BİLMİYOR ONU GÖTÜRDÜĞÜM DR İÇİNDE SENEYE GİRECEK OLDUĞUN SBS İÇİN DEDİM HENÜZ KENDİSİ ERGEN OLMADI...

ŞUAN İÇİN SİZE ANLATABİLDİKLERİM BUNLAR,BİR AYDIR YANLIŞ KAPIYI ÇALDIĞIMI DR UN İKİNCİ GÖRÜŞMESİNDE NET OLARAK ANLADIM VE

BUNDAN SONRAKİ DÖNEMDE SİZİNLE OLMAK İSTEDİĞİMİZİ BİLİYORUM VE SİZE TÜM KALBİMİZLE GÜVENİYORUZ......

BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.......

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: OĞLUM EŞCİNSEL Mİ?
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2012, 10:45:58 öö »
Benim istediğim de sadece buydu zaten yıllardır..babamız dün hep düşünceliydi bana hep sizi nerden bulduğumu sordu durdu,))ve sizinle muhabbet etmenin kendisine çok iyi geldiğini söyledi)konuşmalarınızın aranızda sır kalacağını söyledi.,hatta bir iki kez bile gitsem içkiyi bile bırakırım dedi..1 saatte bu kadar değişim karşısında şaşkın şaşkın dolaştım.Biz dönerken gemide,akşam evde ,sabah sürekli düşünceliydi ve ilginç o öfke dolu bakışları dünden beri yok:)neyse ben sonra bir ara geldiğimde evliliğimizde geçirdiğimiz sıkıntıları ,beklentilerimi,bu süreci de sizinle paylaşmak istiyorum.En azından eşime maddi manevi hasap verme ve onu idare etme yüküm hafifledi ve de kendiside ne gerekiyorsa yapacağını bildirdi.(bunu içten ve oğlu sevgisiyle söyledi)

http://www.huseyinkacin.com/forum/index.php?topic=453.0 tıklayınız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2012, 11:00:34 ös »
Çocuklara derler ki: Yalan söyleme, kandırma! Bu iyi bir davranış değildir, günahtır. Tanrı bunu sevmez ve seni cezalandırır. Kendileri ise yalan söylerler, kandırırlar. Birbirlerini aldatırlar, başkalarını aldatırlar. Şöyle derler: Kimseyi incitmeyin. Nezaketli ve terbiyeli olun. Ancak kendileri bu kurala uymazlar.

Çocuklar hilenin çabuk farkına varırlar. Önce şaşırırlar. Çok fazla güvendikleri anne ve babalarının kendilerine kötü, çirkin ve günah olarak gösterdikleri şeyleri nasıl olup da bizzat yaptıklarını anlayamazlar. Sonunda ebeveynlerinin söyledikleri ve yaptıkları şeyler arasında bağlantı olmadığına kanaat getirirler. Dolayısıyla çocuklar ebeveynlerine saygı duymamaya başlarlar Neyin iyi neyin kötü olduğu hakkındaki söylediklerini dinlemez olurlar. İyilik ve kötülükle ilgili nasihatları sıkıcı ve gereksiz görürler.

Grigoriy Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde ( Syf 70 )

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2012, 02:57:56 ös »
Merhaba,
Ben Hüseyin Bey'i cesaretinden dolayı kutluyorum.Diğer meslekdaşlarınında bu konuda duyarlı olmasını diliyorum.
Ben bir eşcinsel gencin annesiyim,bunu ancak yaşayan anlayabilir hem benim hem oğlumun psikolojisini.Yıllardır bu konuda araştırıyorum sadece bir bayan psikolog bana 'eşcinsellik cinsel bir kimlik bozukluğudur ,benliğe aykırı eşcinsellik kişinin isteğine bağlı olarak düzeltilir'dediği anda sanki dünya varmış dersiniz ya öğle oldum.Sonra internette araştırırken Hüseyin Bey'i buldum,tanıştım.
Bazı insanlara denirya seni Allah mı gönderdi?gerçekten insanlara acı çeken gençlere ışık yaktığı için kendisini tekrar tebrik ediyorum.

http://www.huseyinkacin.com/forum/index.php?topic=472.0 tıklayınız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2012, 09:23:40 öö »
..

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle