Gönderen Konu: Ben kimim: Eşcinsel miyim?  (Okunma sayısı 1061 defa)

Mavi34

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben kimim: Eşcinsel miyim?
« : 20 Temmuz 2021, 09:00:55 ös »
1. Terapi
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce ilk terapiye gittim aslında bu forumu yaklaşık 2,3 yıldır takip ediyorum ama gitmeye daha doğrusu aramaya hiç cesaret edemedim ama son 1 buçuk haftadır birine karşı aşırı duygusal hisler hissetmeye başlayınca daha artık nereye kadar uzatacaksın böyle bak işte gidip iyileşen insanlar var neyi bekliyorsun hala diye kendime kızdım aslında x kişiye duyduğum duygular beni çok yoruyordu asıl sebep bu oldu ve Hüseyin hocayı aradım randevu aldım ve cumartesi günü terapiye gitmek için sabah erkenden yola koyuldum yolda giderken nasıl gireceğim içeri ne yapacağım ne konuşacağım diye diye kendimi bitirdim çünkü aşırı derecede utangaç biriyim ama çok zorlanmadan gittim elhamdülillah Hüseyin hocayı görünce bir içim ısındı açıkçası girdiğimde salonda oğlunu bekleyen bir baba vardı neyse sıra bana geldi ama gelmesinide pek istemiyorum açıkçası terapiye başladık ve Hüseyin hocayla konuşmaya başladıktan 5 dk sonra bir saniye diyip diğer iki arkadaşıda terapiye davet etti çünkü çok benzer hikayelerimiz varmış biri benden 10 biri 5 yaş küçük iki arkadaş onlar biraz kendilerinden bahsetti ve aşırı mutlu oldum çünkü arkadaşlardan biri eşcinselliği baya dibine kadar yaşamış ve artık iyileşmiş bir arkadaştı hatta kız arkadaşı da varmış artık bunu duyunca içimde müthiş bir umut ışığı belirdi şuan 25 yaşındayım pasif yönelimim var ve ayak fetişi var bende daha önceden bu forumda okuduklarımla kendime bir yol bir kurtuluş reçetesi yazmaya çalışıyordum ama maalesef olmuyordu Hüseyin hocaya terapide bunu söylemeye utandım ama şimdi burada yazacağım hayatımda sadece 13 14 yaşlarındayken bir arkadaşımla seç muhabbetinden şakalaşırken olay çığırından çıkmış ve orda bir oral deneyimim olmuştu başkada olmadı bu yaşıma kadar terapide konuştuklarımızdan Hüseyin hocam babamın kötü bir baba olduğunu söyledi ben başta kabul etmedim ilgisiz demekle yetindim çünkü burada okuduklarımda çok kötü babaların varlığından haberim vardı ama babamın ben küçükken gece geç saatlere kadar eve gelmemesi ve evdeki baba boşluğunu abimin baskıyla şiddetle küfürle doldurması annemin aşırı baskıcı olması büyük oğullarını içkiye sokağa kaybettikleri için benim üzerimde aşırı baskı kurmaları ve ürkek bir çocuk olarak yetişmemi sağladıkları için Hüseyin hocaya hak verdim çünkü çocukluğum babam ve abimin kavgalarıyla geçti ve bu durum beni çok korkutuyordu hülasa terapi sonunda her bakımdan aşırı özgüvensiz biri olduğuma kanaat getirdik ve Hüseyin hoca baskın eşcinsel olmadığımı söyledi bana  ve mastürbasyonu haftada bir en fazla iki ile sınırlamam gerektiğini söyledi terapiden çıktıktan sonra eve giderken bile bir değişim hissettim yürüyüşüm falan baya değişti sanırsam fazla gaza geldim  :)  yalnız bilmiyorum erken mi konuşuyorum ama terapiden 1 saat önceki ben ile bir saat sonraki ben bir değiliz inşallah bu yolun sonunda başarabilirim dualarınızı bekliyorum çünkü duygusal olarak çok çökük bir vaziyetteyim hatta artık allahım karşıma lezbiyen birini çıkarda bari o şekilde evlenip bir yuva kurabileyim diye dua ediyordum sizlerdende dua bekliyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2021, 10:10:09 ös Gönderen: psikolog »