Gönderen Konu: Psikoterapi'nin Karalama Defteri (anne - oğul)  (Okunma sayısı 71657 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Psikoterapi'nin Karalama Defteri (anne - oğul)
« Yanıtla #45 : 02 Mayıs 2009, 02:56:30 öö »
AYNADA KENDİNİ GÖRMEK‏

Merhaba Hüseyin BEY,

inanın sanki bir cemberin içine oturmuşum ve etrafımda dönen tüm dünyayı tüm insanları Allahın yarattığı tüm varlıkları toz zerresini dahi görebiliyorum, Sukut ETMİŞ BİR VAZİYETTE İLK DEFA KOSUŞTURMADAN BİR TELAŞA KAPILMADAN oturmuş derin bir nefes almış hereşeye seyre daldımmmmmmm.

Evet ben nerdeyim, ne yapıyorum, bazı şeyleri cenabı Hak neden bana yasattı neden şimdi uyandım, neden Gönlümdeki fırtına duruldu,BU ARAYIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ NEDEN ŞİMDİ SON BULDUUUUUUUU

HEPSİNİN CEVABINI BULDUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
ALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
AŞKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Saf heşeyden arınmışşş,duru, egolardan ,nefisden kinden kibirden buğuzdan ve herseyden KALBİMİN tam ortasında sadece onun varlığı aşkıııı bana herseyin ötesinde herseyden değerli herseyden güzel bir lezzet ALLAHU ZULCELALE DUYULANNNNN AŞKKKK

onun rahmetiii, hırsız,korkusuz ,duru,sakin ,kaygısız, şüphe duymadan RUHUMU VE KALBİMİİİİİ sanki onun avuçlarına bıraktım ve orda mışıl mışıl duruyorumm kıvrılmiş bir kedi gibi sıcaklıktan mıyışmış, huzur dolu GÜVENDEEEEEEEEEEE ne bir insanın varlığı,sevgisi, nede bir başkası hiç kimseye ihtiyac duymuyorummmmmmm.NE RIZIK KAYGISI, NE ES NE İŞ NE COCUKKK, sadece tek bir gayem varrrr İALHİ ENTE MAKSUDİ VE RIZAİKE MATLUBİİİİ '' ALLAHIM MAKSADIM SENSİN GAYEM SENİN RIZANI KAZANMAKTIR AŞKINIIIIIIIIIIIIII'' NE Cennetin nede Cehennemin sadece ve yanlızca seni diliyorum YA RABBBBBBBBBBBBB

Düşünüyorumda 35 yıl boyunca nelerin de peşine koşmuştum Hostes bile olmuştum tüm dünyayı dolaşıp da BEN MUTLULUĞU ARIYORUM BİR GÜN BULACAĞIM DEMİŞTM. Aslında mutlulukm dediğim ALLAHIN AŞKI İMİŞ her tasın altına baktımmmm, baktım dünyada yok makam da aradım Müdür oldum baktım orda da yok , mülk de aradım baktım orda da yok, takıda kıyafette , gece hayatında aradım belkide bir kadehte, zaman zaman huzur bulabildiğim tek yer mezarlıklardı neden oraya gitiğimi bilmeden YAHYA HZ riyidi belki de zil zurna sarhoş bitap yorgun ümitsiz yine bulamamın needen herseye sahipken mutlu olamamanın verdiği hüzün ile.

Ama olsun bir şekilde bu olmalı diyerek Pisokolağa giderek kafa tuttum taabi sadec dünyevi anlamda yorum yapabilen bir doktor bana ne kadar yardımcı olabilirdi ki ? Askta aradım öyle bir sevdim ki onu herseyimi tüm kalbimi verdim adı damarlarımda gezdi sandım mutlu olurum yine olmadı ona kavuşma arzusu cektiğim acıdan birden tüm bu olumsuzluklardan ve arayışlardan yolumu KONYAYA HZ Şemse Hz Mevlanaya Ve suanda da yasayan Hz Muhammed el konyevi Hz Seyda Hz getirdi tüm girdaplar durdu ordan KABEYE KABEDEN DE size  şimdi sanki tüm taslar yerine oturduuuu ve BENNNNN dünyanın en mutlu İnsanı, Annesi, KADINI oldummm her anlamda uyandım artık hayatla bas edebiliyorum, Oğlum cok huzurlu bağımsız ÖZGÜRRRR ALLAHIN YARATIĞI BİR BİREY RUH AYRI BİR KİŞİLİK ben ona müdahale edemem kimse kimseye edemez insanları fıtratından geri çeviremezsiniz. Bu müdahale etmektir.
Hiçbirsey beni korkutmuyor ve ailemle kendimle COK Mutluyum şimdi tek gayem bu farkındalıkla ve gaflet uykusundan uyanmışlıkla onun AŞKIYLA hayatı yasamak ve üzerime düşeni yaparak yasamak onun istediği şekilde.

TAABİ EN BUYUK GAYEM İSE EEEEEEEEEEEEEEE BUNU HERKESİN YAPMASI YASAMASIIII NASIL OLUR SESİMİ NASIL DUYURURUM BİLMİYORUM AMAAAAAAAA

ALLAHIN İZNİ İLE YASANAN HİÇ BİR ŞEY BOŞUNA DEĞİLDİR.

Öncellikle insanlar  bir içine bakmalı , yoksa coğumuz bende dahil inaçlıydık ama bu değil mesele ASKKKKK İLAHİ AŞKKKK DIR mesele olannnn gercek anlamda İNSAN olmak ANNE olmak arınmış nbir şekilde

BELKİ HAYATIMIN o acılı günlerini yasarken rastladığım , hayat kadınını suan bulamam yada geyi yada alkoluk olan arkadası,yada tüm servete sahip olmasına rağmen mutsuz olan o tüm insanları ama bir şekilde onlara ulaşabilmeyi,onlara ve onlar gibi arada kalmış tüm insanları Çinden tutun da Afrikaya,Rusyaya bilmiyorum ALLAHTAN herkesin yasarken kendilerini tamamlamalarını uyanmalarını içlerine bakmalarını temeni ediyor ve Allahtan niyaz ediyorummmm 

30 Nisan 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 02 Mayıs 2009, 03:00:03 öö »

DOSTA HİTAB‏

Selam Hüseyin bey,

size dostum için yazdığım  emaile yollamak istedimmmm

parmaklarıma hakim olamadım çok isterdim tüm bu duyguları tüm insanlarla paylaşmayıııııı

DOSTUM ÖNCELİKLE İYİ HAFTALAR

dostum şunu bilmelisinkiiiii dibe vuruşun sonu çıkışdır allahtan ümid asla kesilmezzz rabbim şuanda tedavi ediyorrr sınıyorrr seniiii yeniden doğabilmen için onun istediği takva sabır ave ask ile bu devrelerden gecmelsinnnn çünkü unutma ki seni sviyor ve istiyorrr acı cekmesenn asla böyle mahsunlaşır ve ona sarılırmıydın belki suanda sarılmıyorsun ama sarılacaksın askla hatta bütün bu acılar için şükredeceksinnn çünkü asıl olan onun aşkı iseeee bunun bir bedeli olmalıı

BAK beni gördünnn  en son seninle konuştuğumda artık tüm vucuduma vurmuş şişmanlamış ve dibe vurmuştummmm nefes alamıyor sadece dilenci gibi dolaşıyordummmm mezarlıklardan ve musalla taslarından baska hiçbir yer beni mutlu etmiyorken yani YASARKEN ÖLMEDEN ÖLMEYİİİİİİİİİİİİİİİ basardığın  noktada ancakkkkkkkkkkk HAYATA TEKRAR VAR OLUP DOĞABİLİRSİN VE ONU İSTEDİĞİ ŞEKİLDE GAFLETTEN UYANIP VAR OLARAK YASAYACAKSINNN

tüm yasadıklarının yegane amacı bu bundan sonra olacak olan sen seni onunla var ederek yasamaya farklı ve huzur dolu bir yaşamla yasayacaksınnn ve hem ahiretini hemde dunyanı kurtaracaksın  emin ol ALLAHIN İZNİ İLE düzelecek hersey SABRET DOSTUMMMMM SABRETTTTTTTT ALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
İÇİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN SABRETTTT

SÖZ BAK DÜZELECEK ama tam dibe vurmadan olmazzz önce ölecek sonra bu dunyadayken dirileceksinnnn tüm sancıların korkuların endişelerin tedirginliklerin kalbi huzunlerin ve buguzların arınmış bir sekilde yasayacaksın buda herseye değer değil mi?

EEVET cok acılı bir yolllll hiç ve herkesin kaldırabileceği bir yol değil buuuuuuuuuuuuuu ama sonuuuuuuuuuuuuuu inan nurlu bir yasam halkın içinde hakla olarak aradığını bularak tüm özlemler bitmiş ve huzura kavuşmusun herseyei ona bırakarak tevekül eden bir insan olarak yasamak cok güzelllllllll

BAK BANA YENİDEN DOĞDUM AMA ÖLMEDEN DOĞAMADIM

RENGİM TURKUAZ VE UÇUK PEMBELER  sende bu renklere boyanabilirsin ALLAHIN TENKLERİNE yasamın ve huzurun pes etme kabuğunu kır ve cık dısarı ama bunu yaparaken lütfennnnnnnnnnn ona SIMSIKI SARILLLLLLLLL UNUTMA BİRTEK OOOOOOOOOOOO SANA YARDIMCI OLABİLİRRR ilahi dualarla kuranla yasam bulabilirsin namazla tesbihle doğumun cok daha kolay olacak ve gercek yasamına kavusacaksınnnn bu benim gectiğim sureccccccccc sende bu surecin içindesin bunu gordum ama dibe vurmaya az kalmıs cıkısında gelecektir ama lütfen sabır et isyan etme ve İLAHİ ENTE MAKSUDI VE RIZAİKE MATLUBİ DEEEEEEEEEE

ALAHIM TEK MAKSADIM SENSİN AMACIM SADECE SENİN RIZANI KAZANMAKTIR de ve ona teslim olursan o herseyi sana ondan sonra zaten verecektir

AMA İLGİNÇ ve sarırtıcı olan ondan başka bir seyi daha isteyemez hale geliyorsun ben suanda tüm isteklerimden dunyevi anlamda vazgectim hersey hukmünü ve anlamını yitirdi biliyorum ki ama o boyle olduğunda zaten herseyi verecektir verdiğinde de itirazımız olmazzzzzzzzzzz

seni cok seven ve allaha emanet eden dostunnnnnnnn

DOSTUM UNUTMA ZİKRETTTT UYAN SARILLLLLL DUAYI SÖYLE ETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
EN AZINDAN BUNU YAPPPP

İLAHİ ENTE MAKSUDİ VE RIZAİKE MATLUBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

27 Nisan 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 08 Mayıs 2009, 08:14:47 ös »
FARKINDALIK‏

Merhaba Hüseyin BEY,

SİZE BİR MÜJDEM VAR OĞLUM BÜYÜDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ SANIRIM BUNU BŞARDI.
Artık ağlamıyo, kararlı, kesin konuşuyo, hata yapınca sizi eleştirebiliyo, sakin ne istediğini bilen tek kalabiliyo, kızlarla ilgileniyooooo :)))) hayvanlarına bakabiliyooo  harika bir Akvaryumu var kocaman ve tek başına herseyi halledbiliyooo sonra ördek aldı civcivi var 6 adet bıldırcın kanarya hepsine bakabilyo ders calışıyo disiplinli, ben onu artık  cok aramıyorum merak etmiyorum emirler vermiyorummmmmm hersey cok değiştiiiiiiiiiiiiiiiiii, Hüseyin bey biz artık onla ayrıldıkkkkkkk OĞLUMUUUUUU ÖZGÜR BIRAKTIMMMMMM İSTEDİĞİ YERE İSTEDİĞİ ŞEKİLDE YASAYABİLİR hatta manevi anlamda onunla vedalaştımmm öldüğümü mezara girdiğimi ve Oğlumun beni terk ettiğini düşündüm ama bu seferrrrrrr BU TERK EDİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ CANIMI ACITMADIIIIIIIII HİÇ BİR KİMSENİN BENİ TERK EDİŞİ VE TERK EDİLMEK BENİ ARTIK ÜZMÜYO KORKKUTMUYO çünkü biliyorum ki bu ayrılıklar gecici ve ben TEK DEĞİLİMMMM ALLAHHHHH BENİMLEEEE bosuna endişelenmişim yıllarca babamın beni terk edeceğinden, annemin kocamın sevdiğimin ve en son OĞLUMUNNNNNNNNNNNNNN ARTIK KİMSEYE İHTİYACIMMMM YOKKKKKK BENİMMMMMMMMMMM BEN ONU BULDUM RABBİMİ VE TÜM HERSEY HUKMUNU YİTİRDİİİ tüm korkular,

HATTA SİZE YENİ HABERİM BAŞKALARINA GÜÇ KUVVET VEREBİLMEK YARADANLARINI FARK EDEBİLMELERİNİ VE NEDEN BUTUN BUNLAR YASANIYOOO HAYATIN ANLAMI VE ALLAHLA BULUŞMAYI ANLATABİLMEK İÇİN bana ihtiyacı olan insanlara ulaşmayı hedefliyorum vesile ve aracı olabilmek içinnnn sanırım artık ayrılma vaktimiz cok yaklaştı hüseyin beyyyy.

Konyadan yeni geldimmmm yeni görevlerle müjdelerle inşallah cenabı ALLAHHHH kendisin yolunda hizmet etmeme izin verecek sadatların yardımıylada bunu inşallah basaracağıma inanıyorum çünkü ALLAHI ZÜLCELALIN BUTUN BUNLARI NEDEN YASATIĞNIN FARKINDAYIMMM ARTIK VE ONA SONSUZ ŞÜKREDİYORUMMMMM

COK MUTLUYUMMMMMMM TÜM TASLAR RAYINA OTURDU TÜM SORULAR CEVAPLANDI ŞİMDİ TEK İSTEĞİM BİR KİTAP YAZMAKKK BELKİ FAYDAMIZ DOKUNUR DA benim gibi gaflette olanlar ve rüyada daha hiç hatta gercek manada bedenen var olsalarda doğumu gercekleşmemiş olanlara ışık oluruz belkide bunu yapmam için beni hem KONYA HEM KABE  HEMDE SİZLE KARŞILASTIRDI U ESERİN SON RUTUŞLARI ATILMAKTA

SANKİ bu üçgenle herseyyyy Turkuza bürünücek ve huzura MEVLAYA gercek manad kavusulacakkkkkkk

sevgiyle

07 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 08 Mayıs 2009, 08:17:17 ös »

GEÇMİŞE DÖNMEye calışmak‏

Merhaba Hüseyin Bey,

bazı şeyleri kavramam kabullenmem cok zor olsada sonuçta bir yere vardımmmm.
hayatta olduğumu yasadığımı yaratılış nedenimi yapmam gerekenleri korkularımı vs herseyi artık net görebiliyorummmmm hatırlıyorumda daha sanki dün gibbbiiiiiiiiiii

Size geldiğim günnn o ana kadar o dünyaya geliş anıma kadar hayatın farkında bile değildim, yasadığımı nefes aldığımı bir şeyler yaptığımın elbette farkındaydım ama sanki gercekte yasamıyordum bunu anlatmak cok zor.

O denliki aklıma eseni yapabiliyor şirket kurucam dediğimde hiç bir riski hesaplamadan kendimi ÜRDÜN AMMANDA bulabiliyor, bir şirketten hiç düşünmeden anında istifa edebiliyor, ihtiyacım olmayan şeyleri bilinçsizce milyarlar harcayarak alışveriş yapabiliyor,
geceleri saat 03:00 de yola düşeb,liyor,umutsuz bir askın pesinde sekiz yılımı sadece bekleyerek gecirebiliyordum,ama ben o o dedikce ALLAH ALLAH dedim , yasadığım herseyin acı sonucu bana ödül olarak lutfu olarak ilahi aşı şeklinde dönüyordu, ona harcadığım zamanı çok isterdim RABBİME harcamayı ama hersey onun izni ile oluyor o istemeseydi bugun bunlarıda yazamazdım. Afrika ya bile anında hemen gidebilecek cesarete sahip rüzgar nereye savurursa yasabilen daha doğrusu yasadığını sanan ben, heryerde bir sey aradım belkide gercek hayata cıkış yolunu, bir yudum sevgi ve merhamet için hayatım boyunca cırpındım,  evim vardı ama yoktu, param vardı ama onun para olduğunun bile farkında değildim yas 35 ken kim iyi kim kötü kim zarar verir kim benden nasıl faydalanacak farkında olsamda az bir sey, bazen önüne gecemeden yasanan hayat, gercek değil rüya gibi PERİ KIZININ MASALI GİBİ Kİ  kendime koyduğum isimde peri kızı idi bu hayatı yasarkennnn, bir faturayı dahi elime alıp acma cesaretini kendimde asla bulamamıştım ne gariptir ki hala faturalarla uğrasıyorum haytta en buyuk korkum bir fatura acamadığım için belkide 200 tl lik tutar ,için 2 000,- tl ödeiğim olmuştur çünkü icraya girmişimdir şaka gibi değil mi ama hayır gercek ben bu duygularla yasarken sanki  her darbe aldığımda anne rahmine tosluyordum ve yine cıkamıyordumm. Bu beni boğuyor
karanlığa gömüyor ama tekrar tekrar cıkmak için yollar arıyordum taabi bunu yapan bilinç altım. bunu taaki SİZE GELDİĞİM O 2 SEANSA KADAR anlamamıştım ne olduğunu o raya nasıl gediğimizi pek hatırlamıyorum ama tek bildiğim ve hissetiğimmmm
sizinle konuşurken birdennnnnnn
KAPKARANLIKKKKK bİR YERDEN Kİ O BU DUNYA BOYUTU DEĞİLDİ SANKİ ANNEMİN RAHMİNDEN doğmaya calışan bir bebeğinnn cektiği acıyı ceke ceke zorlana zorlana ki bu normal bir doğumdan sanırım milyar kat trilyon kat daha acıdırrrr bunu kimsenin yasamasın istemem,Kendimi gördüm şekil olarak bulunduğum 35 yas kadın şeklindeydim ama minicik sanki minyatürdüm    bir KÖPRÜÜÜÜÜ  vardı ve Hüseyin bey elimden tutarak beni o karanlıktan köprünün üzerinden gecirdi gecirdiği an sanırım kendimi kaybettim ne olur sakın beni bırakmayın köprüyü beraber gecelim ben tek basıma basaramam diyerek hıçkırıklara boğulduğumu,titrediğimi ve coookkkkkkkkkkkkkkkk korktuğumu hayatımda hiç korkmadığım kadar  korktuğumu  hatırlıyorummmmmmmmmmmm cünkü gercek hayata geciş yapmak beni ürkütüyordu artık biliyordum ki zaman gelmişti ve bennnnn dünyaya gelmemli ve farkındalığı olan biri olarak yasamaya baslamalıydım artık, belkide artık acılar son bulacaktı belkide daha cok canım acıyacak diye cok korkuyordum korkmıuştum bilmiyorummmm kan ter içindeydimmm görünürde kanayan bir yerim yoktu amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  sanki bedenimi ruhumdan ayırıyorlardıııı öyle CANIMMMMMMMMMMMMM ACIYORDUUUUUUUU birden yaşlarla dolu gözlerimi açtığımda sanki dünyaya ilk kez bakıyordummm evet karanlık bir tünelde değildim artıkkkk 35 yasında doğumustum KABEDEN SONRAAAAAAAA MANEVİ DOĞUMUMDAN SONRA bilinçaltı doğumum gercekleşmişti. Sanırım şimdi düşünüyorumda gercekten  ben bu kadar rüya aleminde, olmasaydım bu kadar perikızı gibi olmasaydım  bir cocuğun aslanın ağzına kafasını sokması kadar naif olamazdım ve bütün bunlara yasadıklarıma cesaret edemezdimmmm ASLAAAAAAAAA edemezdim Rabbimin hikmetindendir ki bütün bu yasadıklarımı yasarken ilginç bir şekilde basıma asla kötü nbir sey gelmedi, ne kacırıldım, ne tecavüze uğradım, ne mafyaya satıldım nede eroin bağımlısı , alkol bağımlısı oldum ilahi güç beni sürekli koruyordu tanıyor tanısıyor konusuyordum ama zarar görmüyodum.YARADDAN beni bu halde tuttu ve hersey yasanıp tekrar ona döndürdüğünde artık uyandırdı, ve gercek anlamda doğdum  şimdi tüm o geyleri, hayat kadınlarını, travestileri, alkolikleri, asırı ucları dipleri zenginliği  sosyeteyi  fakiri, garibanı vebalıyı , kimsesizleri renk renk herseyi ve herkesi tanıyamaz tüm bunları yasayamaz doğal olarak ALLAHU ZÜLCELALIN ASKINI İLAHİ ASKINI TADAMAZ VE BELKİDE İNSANLARA ANLATAMAZDIMMMMMMMM şimdi insanlara baktığımda hangi çeşit olursa olsun Allah bana onları anlama, onlara göre konuşabilmeyi, neye ihtiyac duyduklarnı hangi devrede takılı kaldıklarını yorumlayabilme yeteneğini bahssetti.Ve neye ihtiyacları olduklarını hangi yöne gidebilmelerini yani yön tayincisi olmaya beni vesile etti onun memuru olabilirsem ne mutlu bana umarım Allahtan bu görevi layıkıyla yapabilirim, umarım o birdaha elime bırakmaz ve beraber bu yolda yürüyerek onun izin verdiği sürecte hizmet edebilirim.Hersey yolunda giderse sanırım haftaya bazı insanlarala görüşüceğim umarım görevimi layıkıyla yapabilirim nedense benden yardım isteyen insanlar sanırım ALLAHU ZULCELANIN bana YÖNLENDİRDİĞİ İNSANLAR BU MUHAKKAK Kİ ÇÜNKÜ DURUMLARAI BANA BENZİYOR DUA EDİN BAŞARABİLEYİM

Şunda cılgınlar gibi kitap okumaya başladımmm sanki yaradan son eğitimlerimide tamamalıyor, hem ilim olarak, hem yazarlık, ALAK suresi IKRA OKUUUUU yu bana yasatıyorrr DÜŞÜNÜYORUMDA iyikiiiiiiiiiiiiii İYİKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

RABBİMMMMMMMMM BANA O TÜM ACLARI YASATMIŞ. 35 yasında Anne olduğumu farkına varsamda, KADIN OLDUĞUMUN, İFLAS ETSEMDE, YUVAMI KAYBETSEMDE, İHANETLER, YANLIZLIKLAR HAYATTA HERKES VAR OLSADA ANNEM BABAM  arkadaslarım ama herseye ragmen kendimi yapayanlız hissetmiş olsamda yıllarca onu aramış olsamda kac kere bu hayattan ayrılmak istemiş olsamda buna tesebbüs etmiş olsamda, dayak yemekten tutunda altından kalkamıyacağım borçlara kadar HEPSİİİİİİİİİİİİİİİNİ İYKİ YASATMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ kuru boş yasamaktansa  İLAHİ AŞKKKKKKK olmadan bu dunyadan ayrılmaktansa bütün bunları Rabbbbbbbb ALLAHU ZÜLCELAL BANA YASATIĞI İÇİN SONSUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

ŞÜKÜRLER DİLİYORUM VE TEK ARZUM VE AMELİMMMMM ONA BU YOLDA ÖĞRETİKLERİNİ BAŞKALARINA ÖĞRETEREK HİZMET ETMEK VE ONUN RIZASINI KAZANABİLMEK İÇİN VAR GÜCÜMLE KALAN SON KAÇ GÜNÜM VARDIR BİLMİYORUM AMA ONUN İÇİN YASAMAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
YASATMAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ANLATMAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ONUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNN
İLAHİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ AŞKINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
BEDEL ÖDEMEDEN SAHİP OLAMAYACAĞINNNNNN İLAHİ ASKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Kİ şu fani ve gecici dünya için inanın değmezzzzzzzzz SONSUZZZZZZZZZZZZZZZZZ İLAHİ ASKKKKKKKKKKKKKKK VARKENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNbir yudumuna bir zerresineeeeeeeeeee dahi tüm bu acıları yine tekrar tekrar cekerdimmmmmmmm

size yazmak istediğim o kadar cook sey varki parmaklarımın hızına yetişemiyorummm ne güzeldir ki en zor mailimi bakın hangi tarihte ve hangi günde yazıyorum yine bir sekiz ve bugun 08/05/2009 ve GÜNLERDEN en sevdiğim gün CUMAAAAAAAAAA yazıyorum bilİyorsunuz hayatımda tekabül eden hersey sekiz rakamında oldu gercekleşti SEKIZ YAN CEVİRİN SONSUZ İŞARETİDİR SONSUZ OLAN İSE RAHİM VE RAHMAN OLAN ALLAHTIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

08 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Mayıs 2009, 10:25:14 ös »

ÖZGÜR OLMAK‏

HUSEYİN BEY MERHABA,

Merak ediyorumda, neden insanlar gorunmeyen esaretler altındadırlar özelikle annelerinin babalarının vsss...

özelikle 30 kusurlu yaslara gelinilmişsseee evlenmişse yada nebilim ben 18 ini aşmış her birey ALLAH ASKINA SONSUZ BİR ÖZGÜRLÜKLE HAYATINI YASAMALI değil  mi neden hala insanlar bende dahil tutsak.

KIRICAM BU ZİNCİRİ HUSEYİN BEY TAABİ Kİ ANNE KUTSAL ALLAH KATINDA EN DEĞERLİ VARLIK ama ben bunu usulune uygun olarak yapıcam ANNEME sorun derki ben senin neyine karışıyorum ki, beni hiç dinledin mi ki? ya karışmadığın ne var ki? kontrol etmediğin ? müdahale etmediğin ben kendi hayatımı yasaadım belki ama hep eleştirildim, hep arkamdan soylendin yada hala bana eskileri acıp söyleyemediklerini zehirli bir yılan gibi aniden sokup beni kıvrandırıyorsunnnnnnnnn ben artık dayanamıyacağım bunuda sizinle cozmek istiyorum sınırları çizsemdeeeee hep aşabiliyo bunu kendine hak görebiliyooo ya hayır ben bi bireyim bendimde bi hayatım var yanlışıyla doğrusuyla benimmmm

13 Mayıs 2009

PERÄ°KIZI

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 09 Haziran 2009, 09:31:03 öö »
FARKINDALIK‏

Merhaba Hüseyin BEY,

SİZE BİR MÜJDEM VAR OĞLUM BÜYÜDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ SANIRIM BUNU BŞARDI.
Artık ağlamıyo, kararlı, kesin konuşuyo, hata yapınca sizi eleştirebiliyo, sakin ne istediğini bilen tek kalabiliyo, kızlarla ilgileniyooooo :)))) hayvanlarına bakabiliyooo  harika bir Akvaryumu var kocaman ve tek başına herseyi halledbiliyooo sonra ördek aldı civcivi var 6 adet bıldırcın kanarya hepsine bakabilyo ders calışıyo disiplinli, ben onu artık  cok aramıyorum merak etmiyorum emirler vermiyorummmmmm hersey cok değiştiiiiiiiiiiiiiiiiii, Hüseyin bey biz artık onla ayrıldıkkkkkkk OĞLUMUUUUUU ÖZGÜR BIRAKTIMMMMMM İSTEDİĞİ YERE İSTEDİĞİ ŞEKİLDE YASAYABİLİR hatta manevi anlamda onunla vedalaştımmm öldüğümü mezara girdiğimi ve Oğlumun beni terk ettiğini düşündüm ama bu seferrrrrrr BU TERK EDİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ CANIMI ACITMADIIIIIIIII HİÇ BİR KİMSENİN BENİ TERK EDİŞİ VE TERK EDİLMEK BENİ ARTIK ÜZMÜYO KORKKUTMUYO çünkü biliyorum ki bu ayrılıklar gecici ve ben TEK DEĞİLİMMMM ALLAHHHHH BENİMLEEEE bosuna endişelenmişim yıllarca babamın beni terk edeceğinden, annemin kocamın sevdiğimin ve en son OĞLUMUNNNNNNNNNNNNNN ARTIK KİMSEYE İHTİYACIMMMM YOKKKKKK BENİMMMMMMMMMMM BEN ONU BULDUM RABBİMİ VE TÜM HERSEY HUKMUNU YİTİRDİİİ tüm korkular,

HATTA SİZE YENİ HABERİM BAŞKALARINA GÜÇ KUVVET VEREBİLMEK YARADANLARINI FARK EDEBİLMELERİNİ VE NEDEN BUTUN BUNLAR YASANIYOOO HAYATIN ANLAMI VE ALLAHLA BULUŞMAYI ANLATABİLMEK İÇİN bana ihtiyacı olan insanlara ulaşmayı hedefliyorum vesile ve aracı olabilmek içinnnn sanırım artık ayrılma vaktimiz cok yaklaştı hüseyin beyyyy.

Konyadan yeni geldimmmm yeni görevlerle müjdelerle inşallah cenabı ALLAHHHH kendisin yolunda hizmet etmeme izin verecek sadatların yardımıylada bunu inşallah basaracağıma inanıyorum çünkü ALLAHI ZÜLCELALIN BUTUN BUNLARI NEDEN YASATIĞNIN FARKINDAYIMMM ARTIK VE ONA SONSUZ ŞÜKREDİYORUMMMMM

COK MUTLUYUMMMMMMM TÜM TASLAR RAYINA OTURDU TÜM SORULAR CEVAPLANDI ŞİMDİ TEK İSTEĞİM BİR KİTAP YAZMAKKK BELKİ FAYDAMIZ DOKUNUR DA benim gibi gaflette olanlar ve rüyada daha hiç hatta gercek manada bedenen var olsalarda doğumu gercekleşmemiş olanlara ışık oluruz belkide bunu yapmam için beni hem KONYA HEM KABE  HEMDE SİZLE KARŞILASTIRDI U ESERİN SON RUTUŞLARI ATILMAKTA

SANKİ bu üçgenle herseyyyy Turkuza bürünücek ve huzura MEVLAYA gercek manad kavusulacakkkkkkk

sevgiyle

07 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 09 Haziran 2009, 10:27:45 öö »
ANNEMMMM‏

Merhaba Hüseyin Bey,

ne kadar uğrassanızda gecmişinizden kurtulmaya , yeni sayfa acmaya cabalamaya hayatta hep mutlaka birileri gelip sizin  bembeya zolarak actığınız örtüyüüü kırıp dokupup kırletmek yada bozmak isteyen birileri çıkacaktır.

Ama insan çok iradeli ve güçlü olup kurduğu canını dişine takıp kurduğu hayatı kimsenin yok etmesine izin vermemelidir.
Ki genelde bunu yapan en yakınınızdaki ANNENİZDİR sizi yaptığınız her hata için hala yargılayan hala suçlayan asla affetmeyeceğini söyleyen ilk fırsatta canınızı acıtmak için fırsat kollayın ANNENİZZZZZZZ ALLAH BİLE SİZİ AFFETSE AMA SİZİ ASLA HATANIZDAN DOLAYI AFFETMEYEN ANNENİZZZZZ

AMA BUNA İZİN VERMEYECEĞİMMMM KİMSENİN NEDE ANNEMİN ESKİ HATALAROMDAN DOLAYI BENİ ÜZMESİNE KIRMASINA İZİN VERMEYECEĞİM BEN PİŞMANIMMM HİÇBİR SEYİ İSTEYEREK VE BİLEREK YAPMADIM Kİİİ AMA O NE YAPTIĞIM EVLİLİĞİ NE İFLASIMI NEDE BASKA BİR SEYİ AFFETMİYOOO KAZANDIĞIM MANEVİYATIIII GÖRMÜYOOOOOOOOOOOOOO

17 YASINDAYKEN ALLAHIN YOLUNDA GİDERKEN SOHBET HOCASI OLMAK ,İÇİN İLİM YOLUNDA İLERLERKEN BENİ DUNYALIK İLİM İÇİN MAKAM MEVKİ İÇİN BENİ O YOLDAN ALAN O DEĞİL MİYDİİİİİ EVET 17 DEN 35 KADAR 17 YIL BOYUNCA O DA BENDE BEDEL ÖDEMEDİK Mİ AMA O HALA ANLAMIYORRRRR

YARABBB SEN ONUDA BENİDE AFFET VE ONUN BUNU ANLAMSI İÇİN BANA YARDIM ETTTTTTTTTT

BUTUN BUNLAR NEDEN YASANDI HALA ANLAMIYOR MUUUUU

BENİ RAHAT BIRAK ARTIK ANNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
HAYATIMA DAHA FAZLA MÜDAHALEETMEEEEEEE BENİ ARTIK DAHA FAZLA ÜZMEEEEEEEE VE BEN SENİN TUTSAĞIN DEĞİLİM ARTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
BIRAK YOLUMA GİDEYİMMMM

FAZLA ALLAHA ASIĞI OLDUĞUMİÇİN YİNE SİTEM EDİYORSUN ANNE AMA BU SEFER 17 DEĞİLİM 35 İM VE BANA ARTIK MÜDAHALE EDİP BULDUĞUM İLAHİ AŞKTAN BENİ ALIKOYAMIYACAKSIN ANNEM DAHİİİİİ OLSANNNNNNNNNN BU SEFER İZİN VERMİYECEĞİMMMMMMMM SANAAAAAAAAAAAAAAAA

12 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 10 Haziran 2009, 12:51:47 ös »
RÜTUŞLAR‏

Merhaba Hüseyin bey,

inşallhah bu hafta sonu görüşebiliriz.

malumunuz annemle ilgili mesele ve oğlumunda aynı yapıda olması beni gercekten geriyoooo.
Sanki hersey onların üzerine kurulmuş ve benim onlardan başka hayatım olmamalı eskiden olsa belki buna tahamül ederdim ama inanın artık edemiyorum ya beni kabulenecekler  bir birey olduğumu bir hayatımın bir secimimn ve bana karışmıycaklar yorum yapmayıp saldırmıyacaklar yad  da yada

KARIŞMIYORUZ DİYORLAR ELEŞTİRİLERDEN HAYATIM BOYUNCA RAHAT EDEMEDİM HİÇ DE ÖZGÜR DEĞİLİM EVİME GELEN GİDENE BİLE KARIŞIYO ANNEM HERSEYİME

HALA HERSEYİ GİZLİ YAPMAK ZORUNDAYIM VAR MI BÖYLE Bİ SEY YAAAAAA
ANNE OLMA HAKKI ONA TÜM DUNYAMI YÖNETME MADDİ VE MANEVİ RUHANİ İLAHİ HAKKINI VERMİYOOO
KURDUĞUM DUNYAMA MÜDAHALE ETİRMEME YOLUNU BANA ÖĞRETİRMİSİNİZ ?

SAYGILAR

15 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 10 Haziran 2009, 12:53:47 ös »
SON HAMLELELER‏

Merhaba Hüseyin BEY,

sanırım artık son rövarjları oynuyorum.

KESİNLİKLE OĞLUMLA İLGLİ SINAVI BASARACAĞIM beni çok zorluyo inanılmaz hemde ama basaracağım , geçmişimden ötürü bana kızgın evlenmediğim için, bir baba veremediğim için, aile olamadığımız için ne yapsam hep bağrıyo cağrıyo beni üzüyo yemek diyo önüne koyuyorum yemiyooo yanında duramıyorum bile çünkü beni hemen eleştiriyo yada canımı yakıyooo bunu isteyerek yapmıyo Büyüdükten sonra ne varsa içinde kuztuğunu görüyorum küçükken gücünün yetmediği hersey için sanki simdş sıra bende gel bakalım hesap ver der gibiiiiiiiiiiiiiii. Odama zor kaçıyorum bazen orayada geliyo ve başlıyo şikayet etmeye bazen nefes alamıyorummmm sanki inanın şu sınav bitsinnnn akşama hemen Konyaya kaçacağım daha fazla dayanamayacağım sanırım herseyi  üst üste ve buyuk bir hızla yasıyorum. Biliyorum gececek kini gectiği zaman yada öfkesi geçmişi benimle hesaplaşınca rahatlayacak ama ben sanırım bunun bedelini ağır ödüyorum kalbim ağrıyooo sıkışıyoooo uyuyamıyorum yemek yapamıyorum bir yandan da onu SBS ye hazırlamaya çalışıyorummmm hemde cok caba harcıyorum. Sanki bu son hendek oğlumun gecmişle ilgili fırtınalarıda diner ve huzrlu bir şekilde bana anne der intikam almayı bırakır bizi bir aile kabul ederseeeee o zaman mutlu olabileceimmmm

AZ KALDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

SABIRRRR onunla ilgili imtehanımı vermeliyim gecmiin bedelini kefaretini ödüyorummmm  cünkü bu yolda TEKKKİMMMMM  o yuzden bu da benim imtehanım

21 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 10 Haziran 2009, 12:56:41 ös »
KALBİM AĞRIYO‏

SELAM HÜSEYİN BEY

butun bunlar yasanırken sanırım gercekten cok yoruldum inanın kalbim ağrıyo hele su sınava 8 gün kaldı allahtan herseyin hayırlısını diliyorum
çok yorgunummmmmmm ama buna değiyoooooooooooooooooooooooooooooo yada değecekkkkkk ilerde mükafatını görürüm inşalah bu dunyada olmasa ahirette

22 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 10 Haziran 2009, 12:57:26 ös »
YORGUNUMMM‏

Selam Huseyin Bey
inanın yüregimin yorgunluğunu size anlatamam cok yorgunum yüreğimin ortası çok ezikkkkkkkkkk
çoookkkkkkkkkk yoruldummmm artık derin bir nefes almak istiyorum oğlum beni çok yoruyoooo basardığımızda sanırım derin bir nefes alıp dinlenmek istiyorummm tek kalmak ve derin bir nefes almak istiyorummmm yüreğimin ortasını hissetmiyorum artık
oğlum beni çok yoruyooooooo ama basaracağım bu son nokta

taabi bu arada belli bir süreci tamamlamış olmalıyım ki allahu zülcelal başkalarına yardım etmem içinde beni görevlendiriyoooo hazırım ki beni buluyorlar aynı anda dün  bir karşımda göz yaslarını tutamazken diğeri telefonda cok ağlıyarak benden yardım istiyorlardı inşallah onlara yardımcı olabilmek için vesile görevimi yerine getiririm

neyse size yazacak halim inanın kiiiiiiiiiii yokkkkkk

28 Mayıs 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 10 Haziran 2009, 12:59:46 ös »

sınıfta kaldım‏

cok üzülüyorum hüseyin bey elimde değillllll

bunca dersden acıdan sonra ben hala sınıfta kalabiliyorum nasıl oluyorda ben hala akılanmıyorum Bilmezmiyiz kiii
ALLAH BİR SEYE İZİN VERMEDİKCE NEFES BİLE ALAMAYIZ
Peki ben kim oluyorumda senaryo yazabiliyorum ufacıok bir olay karsıma cıktığımda evet iste buuuuu diyerek hemen hevalara ve heveslere kapılıp kalpte duygulara evetlere hayırlara seneryolara yer verebiliyoruz.

Bilmez miyiz ki o istemedikce hiç bir sey olmaz biz ondan once hayatımızda seneryo çizersek ki bu guzel bile olsa bilmek gerekir kiiiii olacağı varsada olmaz ve gercekleşmezzzz ahhhhhhhhhhhhhh  ben hep bu tuzaklara düşüyorum bir türlü sakin olmayı butun geminin yelkenlerini rüzgarda ona bırakarak sabırla beklemeyi bilemiyorummm. Hemen uçuyorummmm veya uçuyoruz değil mi ?

hayır asla ve asla ondan önce hareket etmek hayal kırıklığından öte bir şey olamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

neden bunları yazdığımı daha sonra uzun uzun acıklayacağım ama Allaha tövbe ediyorummm bir daha asla ondan once seneryo yazmıyacağım made teslimim madem tevekkül ettim diyorum  O ZAMANNNNNNNNN  sukut sabır ile beklemek den gayrisi bize düşmezzzzzzzzzzz

08 Haziran 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 10 Haziran 2009, 01:01:57 ös »
ben kim oluyorum‏

ben kim oluyorum kimmmmmm de onun işine karışmaya calışıyorummmm hemen o hemen ol deyince olmaz mı daha  ne gerek var başka ayete  biz cırpınsak da yırtınsakda olmaz  bunu biliriz  de neden hala ısrar ederiz olacağı varsa heme o saniyede veya sen farkında olmadan oluverir. Ahhhhh ahhhh nice acılar cektik hamdık piştik dedik daha değil pişmek tüm hamlığımızla ortadayızzzzzzz

ne yapmalı ne etmeli nasıl tövbe etmeliyim de en azından talebiliğine kabul etsin diye, değil nefsi temizlemek içim  Aziz mahmud hüdai hz leri gibi tuvalet temizlemek bize kanalizasyon temizlemek yetmezzzzzzzzzzzzzz yani bana

nasıl terbiye olur ancak o eder ederse bir de mürşideim bana yardım eder ALLAHIMMMMMMMMMM bir zerre yol kat etmeme yardım et nefsimi terbiye edebilmeme yardım et tam teslimiyeti nasib etttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

08 Haziran 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 10 Haziran 2009, 01:03:59 ös »
sınav‏

Selam Hüseyin bey

sınav bitti evet 07/06/209 TARİHİNDE SINAVI OĞLUM VERDİ
umarım ki bende vermişimdir gercek manada anneliğimi yapabilmişimdir,
Zor bir sürecti maddi manevi cok yıprandım ama hiç vazgecmedim.
Ağzımda af yaraları çıktı kendimi çok yorgun hissediyorum Ama umarım hem Allah katında hemde oğlumun rızasında bu sınavımı bende vermişimdir.
Oğlum sınavda başarı olduğu takdirde yani anneliğide başarabildim takdirde bu sınavımın biteceğini önemli bir süreci tamamlayacağiımı söylemiştiniz umarım bu böyle olur.

İlk kez bir şeyi sonuna kadar tamamlamayı korkmadan başardım.ÇALIŞTIK TEVEKKÜL ALLAHA

08 Haziran 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 10 Haziran 2009, 01:05:21 ös »
dostum yardımına ihtiyacım var‏

Evet Hüseyin bey sonunda sevgili dostum bana tüm hakikatleri söylediiii

ve inanın duvara asıp hergün ölene denk bu hatalara düşmemek için okumak isterim saygıyla

--------------------------------------------------------------------------------
Dostum,
Dur önce bi sakin ol.Derin bi nefes al...
Öncelikle ne yazıkki kendini fazla kaptırıyosun olaylara.Bu senin en büyük eksin.Dini boyuta gelirsek;ben sende fazla bi kendinden eminlik ve bişeyler olmus ifadesi hissettim.Oysa ki sen daha bu yola yeni basladın.Bence sen daha çömezsin.Zaman içinde pişeceksin.Sabır ve mütevazilikle..
Biraz sakin olmaya çalış.Yavaş yavas ilerle kararlarında.
Medineye gelince;anlıyorum hep bi beklenti içindesin.Şu sıkıntılarının bi cıkıs noktasını arıyosun.Ama bu senin istemenle degil.Allah nasip ettigi zamn olacak bisey..Bu yüzden lütfen duydugun herseye kapılma.Kısmetin senin zorlamanla degil,kendi kendine gelecek bigün unutma.
Dinle,düsün ama kendini kaptırma.Sonradan hayal kırıklıgı olunca  daha kötü oluyosun çünkü..
Hepimiz zorbi dönemden geciyoruz.Biseylere sarılma ihtiyacı duyuyoruz.Anlıyorum seni..Ama biraz sakinlik bence...
Şimdi sana kalkıpta konya hayatınla ilgili yorum yapmak istemiyorum.Hem beni anlamayacagından,hemde suanda yersiz olacagından.
Ama kısaca fikrim olarak sunu söylemek istiyorum;
Allahtan dilediklerini aracılarla iletmen gerekmiyor.,yada başkalrının dedikleriyle hareket etmen gerekmiyor.Allah heran yanımızda kalbimizi görüyor.
Kendi kendine de yetebilirsin.Konya kapısını bi sıgınak olarak gördügünü düsünüyorum.Seni çok da iyi anlıyorum.Ama sen kendi basına da ayakta durabilmelisin.Hiçbir sey bakii degil hayatta.Tek bakii olan yalnızlıgımız.Öze dönünce hep yalnızız.Kararlarımızı kendi irademizle almalıyız.
Danışmak elbetteki yararlı ama son karar bize ait olmalı.Günahıyla sevabıyla...

Herneyse Kaan için çok üzüldüm.Ama sen kısa zamanda kendini takva sahibi oldum mu zannettin be dostum.En nihayetinde insanız.Etten kemikten.Elbette üzülücez,yeri geldiginde bagırıp küfredicez.Bunlar normal seyler.Yaşıyoruz.Sen gecmişini unutmak istiyosun.Pervini hiç yaşanmamış sayıyorsun.Sanki hep Kübra varmıs gibi.Ama yok! senin bir geçmişin var,ve onun da uzantıları hep hayatında olacak.Tıpkı Engin gibi...Bence bunları içine sindirmek için biraz zamana ihtiyacın var.Kendini kandırarak zaman gecirmenin bi faydası yok.Kendini günahınla sevabınla kabullenmeyi ögren.Eminim ki ozamn çok daha mutlu olursun.
Biraz mütevazi olmayı dene,herseyde..Olmaz mı?
Bunları söylüyorum amacım seni daha da üzmek falan degil,ama ne yazıkki duyman gereken asıl kelimeler bunlar..
Rabbim o kadar büyük ki,ona gösterdigin saygıyı,hizmeti emin ol görüyo..Oldugundan fazlası olmak için acele etme.Biraz zamana ve sabıra ihtiyacın var..
Şimdi sakinles.Ve hayatına devam et.İşine devam et.Kalk yerinden bi hava al.Yada yüzünü yıka,toparlan ve işinin basına geç.
Biliyorum hayat cok berbat,ama sen dersin ya bu bi sınav.Amacımız en iyi sekilde geçmek.Bunu unutma..

Rabbim herikimizin de yardımcısı olsun..
Seni seven Dostun..

--------------------------------------------------------------------------------

Dostum ben hala cok safım yaaaa ne zaman akılanacağım bilmiyorummmm

hala boş hayaller kurup herseye herseyden önce atlayabiliyorum yine kocaman bi hata yaptım hemde Alllaha o kadar tevekül dedim o kadar teslim oldum dedim ama nerde kendi kendime yine senaryolar çizdim dostummm

medine olayı biliyorsun birden zanettim ki oraya gidicem gelşn oldum ha tamam dualarım kabul oldu ben iyiyim orayı hak ettim yok ya ben neyi hak etmişim ki onu hak edimmmm dostummm

ne arayan var ne soran, bir daha asla uçmıyacağım hep daha temkinli olmayı bi basarabilsem bi herseyi gercekten ona karışmadan ona bırakabilsem lütfen bana yardım et uçmadan kendimce fantaziler kurmadan bunu nasıl yapabilirim dostum bu konuda seni daha gercekci buluyorum daha realsin her olaya karsııı bizden daha temkinlisin biz hattimizi bile asabiliyoruzzz da burnumuzun üstüne cakılıp kanatlarımız kırılabiliyoooo hamd olsun ki uyarılıyorum dostum ne zaman biraz daha sakin olabiliceğim sakin sukutlu ve sabırlı temnkinli nasıl dostum sende bazı evrelerden gectin ve gecmektesin bana yardım et tavsiyede bulun tavsiyene ve duana cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk muhtaçççççççççç dostunnnnnnnnnnnn bu arada değil seni konyaya davet etmekkkkk ağzımı acmıyacağımmm belkide sen orda sındır da benim haberim yokturrrrrrrr ey gafillllllllll bennnnnnnnnn daha bir arsın yol kat edememişizdeeeeee başkalarını konyaya davet ediyoruzzzzzzzzz zavallı bennnnnnn, oğlumun babası geldi sınav günü çocuğun yanında kavga ede ede girdi cocuk küfür bile ettim bu mu benim takvam tevekkülümmmmm sabrımmmmmmmmm

AHHHHHHHHHHHHHHHH DOSTUMMMMMMMMMMM bir arsın bile yol kat edememişimmmm de haberim yok muşşşşşşşşşşş

bana yardım et lütfennnnnnnnnnnnnn nasıl düşünmeli nasıl yasamaslı kalbimi allaha nasıl bırakmalıyımmm lütfennn

dostunnnnn

09 Haziran 2009