Gönderen Konu: "ailem bir kizla evlendirmek zamaninin geldini surekli soyluyor..."  (Okunma sayısı 3520 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
merhaba

bazi yazilarini okudum ben fransa’dan baglaniyorum adim murat bende senin gibiydim kizlardan zevk almazdim ayni sekilde icimde korku ve bu hastaligin vermis oldugu cok sikinti vardi ne yapacami bilemiyordum kimseye de acilamiyorsun soyleyemiyorsun soylesen daha kotu ama zamana birakmalisin
sana tavsiyelerim beni de ailem bir kizla evlendirmek zamaninin geldini surekli soyluyor ve bir taraftan da ariyorlardi ve nihayetinde bulundu icimde korku ve ne yapabilirim cabasi vardi ve nihayet bir kizla tanıstıgımda bu hissi kırmaya basladim ama yinede icimdeki istek erkeklere devam ediyordu ama nisanlima da hic belli etmiyordum yavas yavas onunla ilişkilerim ilerlemeye baslayinca ondan zevk almaya basladim ve bunu basaracağımı anlamistim onunla her bulustumuzda en azindan ayrilirken opusmeyi ihmal etmezdim ve bu iyice artmaya basladi uc ay filan nisanli kaldik surekli korku ve acabalarla yuruyordum ve evlilik zamani geldi evlendik elimden geldigi kadar erkekce davraniyordum gerdek gecesi gunu ilk gece esim yapmayi istemedi ama ben icimde hissediyordum onunla bir problemimin olmayacağını niye dersen opusunce bile  ereksiyon oluyordum ve ikinci gece oldu o gece hem esim hem ben cok istahliydik hic bir problem yasamadan uc sefer benim esimle ilişkim oldu sevismemiz cok uzun surdu.

korkma aklina boyle seyler getirme kesinlikle intihar falan düşünme kesinlikle ben bunu yapamam gibi seytanin vermis oldugu fikirlerden kendini kurtar ve yeminle soyluyorum simdi uc tane cocugum var korkma o hayattan sıyrılmak icin evliligi denemeni tavsiye ederim rahat ol zamanin akisina birak her sey güzel olacak goreceksin hala o hastaligim devam ediyor erkeklere karsi ama sadece kendimde sakliyorum biliyorum hic iyi bi sey degil ama bizde istemezdik tabi boyle olmasini neyse cok uzun bir mesaj oldu seni rahatsiz ettim yine gorusuruz kendine iyi bak uzulme selamlar sana
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2010, 02:46:32 öö Gönderen: bureax »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL TEDAVİ / EŞCİNSEL ERKEKLER EVLENEBİLİR Mİ?
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2010, 09:37:43 öö »
Alper Deniz

Tebrikler bravo gercekten takdir edilecek kisisin sana omur boyu mutluluklar dilerim bende aynı durumdaydim ve hala hislerim devam ediyor ve su an 5 cocugum var gaziantep te yasiyorum senin mesajini okuduktan sonra kendime geldim 5 cocugum var ve icimde hala bi bosluk var buralari gezerken senin mesajini okudum ve yuzde yuz haklisin alkisliyorum benim burda ne isim var gercekten tesekkur ederim kendine iyi bak dogrulari yazmissin

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: "ailem bir kizla evlendirmek zamaninin geldini surekli soyluyor..."
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2012, 09:52:12 ös »
27 Mart 2011 Pazar akşamı TV5 Ana Haber Bültenindeki söyleşide
"eşcinsellik hakkında"
gündemdeki eşcinsel parti adaylarının varlığını konu alarak konuşma yaptı.

http://www.youtube.com/watch?v=u1iMl9dDm-o&feature=related  tıklayınız

http://www.youtube.com/watch?v=tYzUWd-BFag&feature=related tıklayınız

26/12/2011 tarihli Radikal Gazetesinde sitemiz ve eşcinsel terapiler hakkında
yayınlanan makaleye ulaşmak için tıklayınız

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1073587&Yazar=PINAR_OGUNC&Date=26.12.2011&CategoryID=97#