Gönderen Konu: KARA TOPRAK  (Okunma sayısı 3741 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
KARA TOPRAK
« : 30 Ekim 2011, 11:21:17 öö »
 -senin beyaz kelebeklerine-

Üzülme!
gül yüzlü kelebeksin
sen de kanat çırpacaksın üç gün
karanlık gecelere ışık olacaksın
ay senin ellerinde büyüyecek
gün perdesini sen çekeceksin her sabah
güneşe umut olacaksın
yarınlar seninle gülecek
yıldızlar seninle oynayacak

Siyaha ağladığın kadar
beyaza da güleceksin

Sabahlara sarıldıkça
akşamlara koşacaksın
kara toprağa sende aşık olacaksın
beyaz gelinlikler giyeceksin

Aşk'a kanat çırptıkça
beyaz kelebek olacaksın

Üzülme!
ışıklara karışacaksın
ışık olacaksın...

30.10.2011
11:45
edirne
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2011, 11:41:29 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARA TOPRAK
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2011, 11:29:07 öö »
 İz kâle yûsufu li ebîhi yâ ebeti innî re eytu ehade aşere kevkeben veş şemse vel kamere re eytuhum lî sâcidîn(sâcidîne).
Yusuf (A.S), babasına şöyle demişti: “Babacığım, gerçekten ben on bir yıldız, güneş ve                                                 ay gördüm. Onları bana secde eder (vaziyette, durumda) gördüm.”
Yusuf Suresi

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARA TOPRAK
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 11:51:06 öö »
Aysun    : Kusura bakmayın Zeynep Hanım! Amacım size acınızı hatırlatmak değil. Aslında birazda çekinerek aradım sizi. Fakat Hüseyin Bey’le dün akşam ki sohbetimizde rahmetli eşinizi andık. Bende hem bir başsağlığı vermek, hem de eşiniz ve Hüseyin Bey arasındaki dostluğu bir de sizden dinlemek istedim. Eşinizle bizzat tanışmak maalesef kısmet olmadı. Ama kendisi bizim hayatımızda çok özel bir ana şahitlik etmiştir. Açayım isterseniz biraz. Hüseyin Bey’den ilk evlilik teklifi rahmetli eşiniz vasıtasıyla gelmişti bana. Bu nedenle sizi aramak istedim.
Zeynep : Bende aramanıza çok memnun oldum. Kadir’i unutturan değil hatırlatan olaylar beni daha çok mutlu ediyor. Kadir ve Hüseyin Bey arasındaki ilişkiyi bende tam olarak bilmiyorum. Onların ki çok farklı bir ilişkiydi. Bir dönem sürekli birliktelerdi. Öyle ki evde nereye baksam Hüseyin Bey’i görür olmuştum. Çok farklıydı. Sanırım bir psikolog olarak Kadir’e yardımcı olmaya çalışıyordu. Zaten Kadir bu ilişkiyi benimle pek paylaşmazdı. Hüseyin Bey’in size ettiği evlilik teklifine vesile olduğundan da haberim yoktu mesela.

http://www.huseyinkacin.com/forum/index.php?topic=246.0 tıklayınız