Gönderen Konu: EŞCİNSEL TERAPİ YALAN MI? Psikolog Hüseyin KAÇIN 0 555 326 22 91  (Okunma sayısı 5284 defa)

Maviadam

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Psikologu sindirme operasyonu daha ilk dakikada başladı.Hüseyin kaçını baştan çıkarma operasyonum tıkır tıkır işliyordu.Aslında yalan söylüyordum sizlere  ,terapi falan yok.Çünkü ilk terapiden beri anladım bunu,terapi falan fasa fiso… İlk terapiden beri ondan hoşlanıyorum ona hep iyileşmiş gibi gösterdim kendimi.Ona yardımcı olarak şirin görünmeye çalıştım.Hep iyi bir danışan olmaya gayret gösteriyordum ama en son dayanamadım  ve kendisinden hoşlandığımı söyledim.Nerden bilebilirdi ki onun da bana karşı boş olmadığını ve aylar sonra istediğim olmaya başlamıştı,Kaçın hocayı baştan çıkarmıştım evliydi fakat adamın nevrini döndürdüm,terapi odamız artık bambaşka bir hal almıştı…
Şimdi bu yazıyı okuyanlar ya korkmuştur ya da istediği haberi aldığını zannediyordur.
,1)Korkanlar neden korkuyor:Terapiye gelen arkadaşlar bilir ki böyle bir şeyin olması mümkün değil,Psikolog yaptığınız ve yapacağınız her hamlenin farkındadır ve ona göre tedbir alır hele ki Hüseyin Kaçın.Ki ben 3,5 aylık süreçte psikolog Hüseyin hocayı tanıdıysam danışanlarının yaptığı bu akıl almaz lakin iyi niyetli oyunlarına prim vermeyecek  bir zekaya ve de ahlaka sahip.Gelelim 2.gruba
2)Bu yazıyı okuyan diğer grup üstte yazdıklarımı ölesiye bekledikleri bir yazı.Lakin avucunuzu yalarsınız böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Bu terapiye sırf terapinin işe yaramadığını psikoloğa göstermeye gelen danışanlar bile bugün iyileştini kendi ağızlarından söylüyorlar.Yani diyorum ki her ne kadar inkar etselerde bu bir hastalık ve tedavisi var,belki ilerde ülkemizde buna benzer oylalar yaşanacaktır,ama bu terapinin işe yaramayacağı anlamına gelmez ki,bu karalama kampanyalarının ardına bakın herhangi bi haklı gerekçe var mı diye?
Neyse ben kardeşlerimi uyarayım,kimselere inanmayın bu hususta,tedavisi yok diyenlerin  yaptığı  toplumun gözünde eşcinselliği  normalleştirmeye çalışmaktır,onlara prim vermeyin.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 10:39:23 ös Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL TERAPİ YALAN MI?
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2011, 08:53:48 öö »
Merhaba,yazmak zorunda olduğumu hissettiğim bir şeyi paylaşmak isterim.Terapi oyunlarının afişe olmasından sonra hissettiğim suçluluk duygusu kendi vicdanımda suçlama psikolojisine dönüştü,yaptığı yaramazlık ortaya çıkınca iftira atan yaramaz çocuklar gibi iki üç gündür terapinin işe yaramadığını narsist aklım haykırır oldu.Alo imdat psikolog var mı ? Oyun yok, belki de var ve ben
 var mı? Oyun yok, belki de var ve belki de kuralına göre oynamayı öğrendim. Nereye kadar bu akıl oyunları, terapist bir gün kanacak diye korkuyorum artık, kendimden korkuyorum.
 Canım sıkkın yine, eşcinsel olmaktan şimdi gerçekten kurtulmak istiyorum desem şaşar mısınız? Bu oyun zevkli değil artık ve ben de çocuk değilim. Siteye yazamıyorum bunları, yalan değil di öncekiler ama samimiyet yoktu,hasetlik vardı sadece, "ÖNCE BEN İYİLEŞECEĞİM HASETLİĞİ"
 Yine oyun mu bu yazdıklarım evet oyun, bunun adı da itiraf oyunu, sizi ifşa etmeden ben söyledim oh(!).
 Bu itiraf oyununda danışanın amacı değişme belirtilerini göstermek değil, bilinçli olduğu yemini psikoloğa atarak onu yanına çekmek. Bu son yazdığımda da oyun var merak etmeyin, itirafı itiraf oyunu, oyun içinde oyun, rüya içinde rüya gibi...
 Cevap beklemiyorum sizden ( Emin olabilirsiniz, oyun mu oynuyoruz burda kardeşim). Ama en azında yazdıklarımı okuduğunuza dair ufak bir belirti istiyorum)   
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2012, 10:14:59 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL TERAPİ YALAN MI?
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 11:25:34 ös »
...

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle