Gönderen Konu: Psikoterapi'nin Karalama Defteri (anne - oğul)  (Okunma sayısı 68828 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: Psikoterapi'nin Karalama Defteri (anne - oğul)
« Yanıtla #15 : 19 Nisan 2009, 01:38:37 öö »
DİNMEYEN FIRTINA‏

Merhaba Hüseyin BEY,

dün berbat bittiiiiiiii,eve gittim yolda serviste 1 saat nedensiz ağladım
eve varınca K..... bana telefonda ders calışacağını söylediii, ama ben eve geldim ki calışmamış televizyon seyrediyo ödevler yapılmamış odasını temzilememiş 3 gündür sinirim bu yuzden belkide bilemiyorum ama söz dinletemiyorum ona yine beni oyalama taktiğine gecmeye calışyo ben onda başarısız olunca sanki başaramaycakmışım hisine kapıldım ve dün cok kötü şeyler oldu oğlumu kovdum defol git dedim babana git ama ondan önce k...... bana okulda her zamanki gibi dayak yediğini anlattı bunu hep anlatır işte kulağına vutmuşlar kulağından su gelmiş ona her zamanki gibi acımamı istiyo bende ona hayır dedim iyi olmuş dedim kendini korusaydın geri vursaydın dedim oda dediki anne ben dövebilecek biri değilim dedi bende iyice sinirlendim dedim bu aynı ben oğlumuda aynısını yapmışım çünkü bende dayak yerdim dövemezdimmmmmmmmmm oyuncağınıda istiyemiyo hala arkadaşından bende isteyemezdim baktım ona yardımcıda olamıyorummmm kendimedeeeeeeee bağmaya başladım geber dedim gittttt dedim babana ben yetim haneden başka cocuklar alıp sevicem dedim onu incetebilecek herseyi söyledimmmmmmmmmmmmmm cünkü onun benim yasadığım hayatı yasamasını istemiyorum benim çektiğim acılarıııııııııııııııııııııııııııııııı hatalarııııııııı yapmasını istemiyorummmmmmmmm babasında daha iyi olur dedim iki hayakl dünyasında yasan olamkatnasa 1 tane olsun  ağladımmmmmmmmm hiçkıra hıçkıra yarım sat belki hiç durmadan ve yattım
Bugunse hala tedirgin sinirli gergin mutsuz caresizzzzim iş hayatımla ilgili bile karar vermiyorum ev darmadağınnnnnnn 3 gündür hiç toplamıyorummmm mutfak yatak odası cok yorgun ve bitkin oluyorum sporda yapmıyorum sacımada bakmıyorum kadiride görmek istemiyorum BEN NAPICAMMMMMMMMM ALLAHIM YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BANA YARDIM EDİN LÜTFENNNNN BEN BOYLE DAHA FAZLA DAYANAMIYACAĞIM GERCEKTEN COK ZOR DURUMDAYIMMMM
EN COK DA OĞLUMA ÜZÜLÜYORUM ONA İYİ Bİ ANNE OLMAK İSTİYORUM ONU cok seviyorum  ama sürekli caresiz bağırmaktan başka bi şey bilmeyen bi annesi var onun yazık yaaaaaaaaaaaaaaaaaa suan bile ağlıyorum çalışamıyorummmmmmmm yemek yiyemiyorummmmmmmm COK YANLIZIMMMMMMMMMMMMM
ÇARESİZ VE KİMSESİZİMMMMMMMMMMMMMMMM SON tutanağım sizsiniz sizde sonuç vermezseniz bilmiyorummmmmmmmmmm blemiyorum cok yasarmıyımmmmmmmmmm bu dibe vuruşlarrrrrrrrrrrrrr
TÜM DUNYAAAAAAAAAA KAPKARANLIKKKKKKK IŞIK LÜTFEN

13 Kasım 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Nisan 2009, 01:41:09 öö »
merhaba‏

Huseyin Bey,

nasılsınz öncelikle, iyisiniz umarım hersey sizin gonlunuz gibidir.

Ben bu hafta size yazmadım duygularımı cunku bu benim tek başıma yasadığım ilk haftaydı sizden bağımsız ki tam da değildi,yinede buyuk değişiklikleri size sevinçleri ilettim paylaştım.

Size terapimizle ilgili yazıyı yazmaya başladığımı soylemek isterim Konu başlığı(Hüseyin KACINLA)  35 'de DOĞMAK suan için boyle hepsini yazıp size vericem
ama her hafta allak bullak olduğum için toparlamam  zor oluyo.Düşünsenize bu hafta bi annem oldu bi babam var ergenlikten cıktım ama haberiniz olsun 17 de olmak istemiyorum daha fazla.

İlk gercek bir erkekle sanal ortamda tanıştım telefonla konustum sonra goruntulu sonrada buluşmak için randevu verdim korkmadan. Ama gercek anlamda karşımdakını tam inceleyebildim hatalarını eksiklerini gormeye calıştım ve randevuyu gerek kalmadan bitirdim.

Busuru erkek varmış bunu internette sorf ederken keşfettim.Hemde bunu uluslar arası yaptım korkmadan almanya viyana vsssss.Haluk kaya ile tanıştım ve bırakdım

E doğal olarak eve bakamadım,yemek yapamadım,k......a bakamadım k.......ın durumu çok kotu tek basına hiç bir seye karar vermiyo,hala ağlıyo çaresiz kalınca,
bi kıza cıkma teklif edim mi diye hala soruyo. Ders calışmayı bırakıyo........... UFFFFFFFFFFFF ya herseyi bir arada yapamayacakmıyımmmmm bir yerleri yaparken bır yerlerı batırıyomuyummmm

Lütfen bende sağlıklı, huzurlu mutlu duzenli bir hayat istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bunu başta oğluma dılıyorummmm

Sevgiyle kalın

YARIN GORUSURUZ

HA BU ARADA SIZE ADAMA YAZDIĞIM MAİLERİ YOLLUYORUM OKUYUN LUTFEN

21 Kasım 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Nisan 2009, 01:58:14 öö »
ACIIIIIIIYOOOOOOOOO‏

Merhaba Hüseyin BEY,

uzun zamandan beri size yazmıyorum nedenini bilmiyorum,
ama kimseyle konuşmak istemedim siz de dahillllllllll

fakat dün geceden sonra ne oldu bilmiyorum kesşke bayram girmeseydi hemen gelirdim Size ihtiyacım var sanırım üstesinden gelemiyorum
Dün gece kriz gecirdim saçlarımı yoldum ve tenimi çizdimmmmm bağırdım ağladım ama butun bunları maalesefffffffff kaana yaptım

Kaç zaman dır ders çalışmıyo  ve yazılılar başladı ve biz konulara 1 gun kala calışmak zorunda kaldık yetişmiyeceğini hissetiğim anda k....a yukleniyorum senin yuzunden boyle oldu neden sorumluluk almıyosun diye ama kendimi kaybetiğim de farklı seyler ortaya cıkıyoooo

Ona dün gece dişlerimi sıkarken tam bir canavarken SEN ANLAMSIZSINNNNNNNN Bİ COCUKSUN DEDİM sen adam olmazsın senden umut yok asla sorumlulk alamayacaksın basaramayacaksın diye ağladım bağırdım sonnnnnnnnnraaaaaaa K....a ayağa kalkmasını soyledim ben karsısında dururkem ona ağlayarak oğlum lütfen gercek hayata gel dedim hayal aleminden cık ve bana gel bak ben basardım sende başarabiirsin dedimmm uyan artık dedim lütfennnnnnnn diye yalvardım korkacak bişey yok, dedim sonra dik dur dedim güçlü ol ve sordum gelecekmısın diye ve bir yandan da ona seni orda bırakmak istemiyorum dedimmmmmmm söylediklerimi ben kontrol edemiyordummmm artıkkkkkkk sanki o o cocuk da değil di kim di o bendim gercek hayata gecmiş olan ben yarı yetişkin yarı genç kafası karışık olan bennnnnnn gercek hayata adabtasyonda suan zorluk ceken ben

Cok kötüydü ama bundan 2 gece öncede bunları hafifini yasadım sürekli k.....a yukleniyorum ONA zarar vermekten korkuyorummmmmmmmmmmmmmm

Onun benim gibi olmasını istemiyorumonada soyledim zarar görmeni isteiyorummm gercek hayata gel dedim oda tamam anne dedi ve bana geldiii

K...... hala sorumluluk almadığı için ben endişeleniyorum onun hasyal aleminde benim gibi yasadığını dusunuyorum ve panik olup ona yukleniyorum belkide kendime mi yukleniyorum bilmiyorum

tek bildiğim cok gec olmadan onun sınavlarına  yetişmesi gerceği hayatı ve sınavının farkına varması keske imkanolsada size gelebilseydim

Çok kötüyüm iş yerindeki bir iş arkadaşımla iş diyaloğumu kestim beni kullandığını net gordum ve ona hayır dedim kankamı kaybetimmmmmmm

Ablamı m.....ı ve beni kullanan herkesi goruyorummmmmmmm tutunacak bir allah birde oğlum var acılar içersindeyimmmmmmmmm
Ağır geliyooooo ama yapacak  bişey yok basaracağımmmmmmmmm  ama kendime zarar veriyorum ve oğlumu boğuyorummmmmmm o kadar cok konuşup üsteliyorum ki

ben napıcaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  basarmalıyımmmmmmm ama uzun da surmesin artık gucum kalmadı lütfennn

k.....a bi şey yapın onu kurtarın yaaaaaaa lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

04 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Nisan 2009, 02:05:09 öö »
GERCEKLERLE YASAMAK‏

SELAM,

NE DENİR Kİ BİLMEM  BU SAAATEN SONRA TUM YASANANLARA

CIRILCIPLAK KARŞIMDA DURAN HAYATIN GERCEKLERİNE DOSTUMDAN TUTUNDA 8 YIL SEVDİĞİM ADAMA KADAR KOSTUMLERİ ÇIKINCA COK ÇİRKİNLER
BU acıylada yasamak inanın hiç kolay değill, tutunduğunuz inandığınız sevdiğiniz herşey aslında hiç yokmuş gercek değilmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ve bosa gecen bunca zamana emeğe acıyor insan .Kendimi doğal olarak kötü hissediyorum,kırık, buruk ve aldatılmışşşş kandırılmış ama aslında bir yandan da herseyin farkındaydım desem sadece bunu kabulenip ihtiyacım olduğu için herkesi kabulendim ve onlarla yasadım desem.Ama artık sanırım sahteliciklerle devam etmek istemedim  bu gerek dostum olsun gerek askım dediğim adam .

Sanırım en zoru onu dün tüm çıplaklığıyla görmektiiiiiiiiiii ne kadarda çirkindi tıpkı onu ilk gördiğimdede bulduğum gibi ama o zaman ihtiyactan ve de o cok ısrar ettiğinden kabul etmiştim.

Fakat sunu gorüyürum ki, tekrar baştayım ve benim için değişen hiçbir sey yok sadece bu sefer onu bıraktım çünkü yalanlarla yasamak istemiyorum gerceklerle istiyorum yaşamak.

Eger gercek bir sevgi gercek bi dost gercek bi ask da yoksa yanlız kalmayı tercih ederim.

Ama SONUÇ OLARAK cok merak ediyorum saf duygularla bu tür kişileri bulmak mümkün mü, biliyorum ki cok zor olacak ama denemek zorundayım başka care yokkkkkkkkkkkkkkkkkk.
YANLIZLIĞIMIDA SEVİYORUM SANIRIM ARTIKKKKK

Hep yanlış secimler yuzunden tum bu yasananlar soruyorum sizeeeeeeeeee bu benim kaderim miydi keni secimim mi

kendi secimim se ben bu ruh halinde olduğum için bu secimleri yaptım yani cocuktum cocuk olarak yaptıklarımdan mesulmuyum ?

Mesulsemmmmmm gercek mesul kim beni yetiştiremeyen ailem mi yoksa kim ? Allah boyle olsun mu istedi bu bir kul  hatasımıydı?

Suçlu aaramıyorum sadece soruyorum 35 YILLA bunca sığan şeyleri yasamalıydım da ondan mı yasadım

K.....ın gunahı neydi ? Tüm bu acılar göz yasları neden akıtıldı sonucu ALLAH AŞKINA KAVUŞMAK VE KABE YOLU İÇİNSEEEEEEEEEEE RABBİM BENİ SEVDİĞİ İÇİN CEVABINI BULUYORUMMMMMMMMMMMMMM BUDA BANA YETİYO TAABİKİ

Ama diğer yandan daaaaaaaaaaa cok isterdim islami bir evliliğim olsaydı sağlıklı cocuklarım ve harika bi esim ve hizmet etseydim allah yolunda şimdi

ise kanadım kırık, yorgun, hayalleri kalmamış,yasam heyecanını kaybetmişşşşşşş elinde imanından başka hiçbir şey bulunmayan 35 yasında hayatın baharında bir KADIN BİR COCUK YANLIZ KALDI,onca hayallermde yasanmadan rafa kalktıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Size soylemedim belki ama ben hergun kefene bakabiliyorum sizce bu imandan mı yoksa ? Sorarım size  Hüseyin BEY SORARIM herseyi keşf ettik doğru  ama gel gör ki: elde kalan 0

MANEVİ DEĞERLERE HEPSİ FEDA OLSUN elbettte ama bu hayyata beni kullanmayan kalmadı anam babam kerdeşim kankam bileeeeeeee ben neye değer vericem artık soylermissiniz

15 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2009, 02:18:16 öö »
RUYA bilinmeyene doğru‏

Merhaba Ben .......
35 yasında evlenmiş ayrılmış bir bayanım calışıyorum ve 1 Oğlum var.
Konuya nasıl gireceğimi bilmiyorum ama yasam hikayemi cok kısa paylaşmak istiyorum Belki neler olduğunu daha iyi anlayabilmem için.

Hikayem 17 yasındayken başlıyo aslında amaben önce hayatımın tamamen değişmeye basladığı andan itibaren anlatacağım.
Herşey bir rüyayla başladı,aslında rüyanında öncesi HZ MEVLANA VE AHMET ÖZHANLA BAŞLADI
Ben hayatım boyunca Hz Mevlanaya bir özlem ve bir sevgi duymakla es paralel olarak Ahmet ÖZHAN A da ilgi duymaktaydım ama bir sanatcı olarak değil hayatı hakkında ne yaptı nasıl yasıyo ne zaman hidayete erdi HzMevalana ve o es anlamlıydı sanki . Zaman zaman gayri ihtiyari istem dışı bir düşünce bana acaba Ahmet ÖZHAN napıyo MEVLEVİLİK NEDİR Istanbulda onun dergahını nasıl bulurum diye dusunuyodum sonra Hayata devam.

Bir senesi kendi şirketimi kurdum ÖZHAN pazarla Ammana gittim Arge yapmak için ve orda Peygamber efendimizin evlatlığını ziyaret etmişim haberim yok .Tam işler için dua edecekkken işiçin Allahtan sadece HİDAYETİMİ istedim.
Şükür RABBİME istediler.Hıçkırıklarla Istanbula döndüm ve iflas ettim belli bir süre sonra.

Basıma gelen en guzel seydi sonra BİR RUYA GORDUM HAYATIMA ANLAM KATAN

Rüyamda Bembeyaz mermerden yapılmış hiçolmayacak kadar güzel Muhtesem bir srayın merdivenleri geniş genişşşş

kat kat yukarı cıkıyo bende o merdivenleri çıkıyorum bembeyaz bulutlara doğru varıyorum ve Ahmet Özhan benimle
yukarıda vardığımızda bembeyaz bulutların olduğu yerde o da varken Hz Mevlanayı hissediyorum bir husu bir feyiz
uyanıyorum.

Rüyanın etkisinden gunlerce cıkamadım anlam veremedim.Taabi issizim bu arada acılar içersinde berduş mevlayı arayan
............ işe giriyorum taabi bu arada bir sürü iş teklifini red ediyorum Caal centere bilet satışa giriyorum
Rezervasyona yani bir günnnnnn Bilgisayarın basında otururkennnn Durup dururken IST KONYA KONYA ISTANBUL
seferini rezerve ediyorum Ve rezervasyonu herhangi bir tarihe yapıyorum.PARAM YOK ZAMANIMDA vardiyalı calıstığım için olsun gitmem daha olmazsa dıyorum amacım Hz Mevlanayı ziyaret etmek artık gormeliyim diyorum gecen sene
Arkadasım dıyokı orda calısan pervin konyaya mı bende evet dıyorum ama kesin değil diyorum
napıcaksın dıyo sesizce Mevlanaya diyorum.ama kesin değil diyorum oylesine rezerve ettim
Bana dıyokı bak mevlanay bağlı yasayan evliyalarda var diyo hadi ya diyorum Seyh Muhamed el konyevi Hz
Tamam dıyorumve borc veriyo vardıyamda o tarih bos cıkıyo ve ben bileti alıyorum.
Arkadasım sesleniyo ....... ....... diyo biliyomusun aynı ucakta kim var Kim var diyorum
AHMET ÖZHAN ve ekibi Hz Mevalannın 800  yuz yıl Seri Aruz kutlamaları için yola cıkmış oda
gercekten mi diyorum.Keske karsılaşsam diyorum ama nasıl olacak ki
Ve O BUYUK GUNNNNNN geliyo ben Bulutların üstünde(tpkı ruyamdaki gibi) KONYAYA doğru yukseklerde iken ucak inişe gecip yolcular inerken bende merdivene doğru giderken Birde bakıyorumki tam önümde bana doğru  BAKIYO Ahmet ÖZHAN bende donmuş bir sekide ona bakıp göz goze selamlaştık.Sanki o bana hoş geldin diyodu.
Yuzune baktığımda yarab nasıl bir askla bezemişşsin kulunu bana da yarab dedim.
Yuzunuze bakmak bana huzur vermişti
Ben oradan SEYH muhamed el Konyevi HZ gidip tövbe aldım.Zikrimizde HZ Mevlana var Hatmelerde de umarım duasına layık oluyorumdur.Aynı yıl haziran ayında KABEYE GITTIM Seyhmle yine umulmadık  yardımlarla
TAM 13 gun kendimde değildim Odamda HZ Mevlana vardı sağımda solumda Aziz Mahmud Hudayi ve YAHYA hz
KABEDE doğumum gercekleşti(ISTANBULDADA HUSEYIN KACINLA) ve ilk adımı ataraken bana Hz MEVLANANIN terlikleri giydirildi ona hizmet ettim ve ziyaret  için söz verdim .Daha pek cok şey yasadımmmmmmmm anlatmayı KONYADA Mevlanada cok isterim Insanlığa bir seylere katabilmek SEVGI Semineri ,GECIS CIZGISI VSSSS Anlatabilirm haykırabilirimmmmm Bu manevi hayatı anlatmamın nedeni  belki bana ışıktutarsınız diye

KABEDEN DONUNCE bİRGUN BIR terapiste ihtiyacımvardı  ve iş yerindeki yeni gelen arkadaş bana HUSEYIN KACINI tavsiye etti,bu arda cok sıkıntı cektim yasadım acılar ve gozyasları vssss terapi yardımıiçin OĞLUM adına kendisini aradım.BEN ....... ......  dedim lütfen yardım edin bir tek siz bana yardım edebilirmissiniz oyle dediler dedim  bende buna inandığım için içimdeki ses ara dedi ve aradım .

Gersini size Huseyin BEY anlatsın GERCEK DOĞUMUMU gercekleştiren kişidir 35 imde
neden anlatıyorum bazı seyleri BUGUN İNANILMAZ BİR CEKİM GUCU SIZE ULAŞMAM GEREKTIĞINI söylüyo
vakıt geldi diye bilmiyorum bilemiyorum anlam veremiyorum tek bildiğim kalbimin ve ruhumun bende istediğini yapmak
HAYATA DAIR EN BUYUK ISTEGIMCOCUKLUĞUMDAN BERI TEK BIR SEY VAR RABBİMİ ALLAHIN ASKINI VARLIĞINI
KABEYI TUM DUNYAYAAAAAAAAAAA TUM INSANLIĞAAAAAA ANLATMAK HAYKIRMAKKKKKKKK
Yasadığım tum  acılardan ,luks hayat alkol,makammevki ,anasızlık babasızlık,bosanma,iflas ,dayak ,vssss
HAKKA VARISI MEVLAYA VARISI ANLATMAK INSANLARA ISIK TUTMAK ONAAAAAAAAAAAAA
HIZMET ETMEK SEVGILILERI ARASINA GIRMEK VE TAM TESLIMIYET.
SIZINLE nasıl bir bağlantı var neler oluyo bilmiyorum ama lütfen bana bu  yasamı bu isteğimi tamalayarak tamamlamam
için acaba siz mi yardımcı olacaksınız bilmiyorum ama ruhaniyetimin TUM DUNYAYA MAL SATMAK isterken ŞİMDİ TUM DUNYA  ALLAHHHHHHHHHHHHHHHH DEMEK İSTİYORUM Bunu yapabilecek gucum var ama yolu ne?
NASIL ? Yasam sartım buna uygun değil?Bana cevap vermesenizde ki bu hakka sahibsizniz
LUTFENNNNN BANA DUA edermisiniz bu isteğimi RABBİM gercekleştirsin

Allaha emanet olun ve bu yasam hikayesinin guzel bitmesi için dua edin

20 Aralık 2008 Cumartesi

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2009, 02:19:38 öö »
ALLAH RAZI OLSUN TESEKKÜRLER‏

Bu arada af buyurun eger tanışmamız mümkün olmazsa yaptığınız hersey için ALLAH RAZI olsun
Duanızı eksiketmeyin SEMAYA VARDIRAN MEVLAM neylerse guzel eyler Yolunuz acık gonlunuz daim onla olsun
Ama içimden bi ses bu hikaye boyle bitmemeli diyo
Size veda edemiiyorum nedense,ve Kendimi  binlerce insana sohbet verirken gruyorum KONYADA MEVLANANIN TURBESINDE bunu soylemeden gecmek istemedim.
Sanki nasıl anlatsam oyle zor ki dile dökmek KABEDE tavaf ederken verdiğim sohbet yuksek sesle insanlara bir şeyler anlatıyodum RABB la ilgili sohbet ederken kendimde değildim manevi olarak evet ayıktım ama anlıyosunuzdur ,tüm dunya için yaptığım tavaf ,orda ki herkesi allah askını anlatması için uyandırısım bilmiyorum gercekten yardıma ihtiyacım var.

Ve  bugun Huseyin Beye terapideyken Semazenlerin sema haline burunerek ağlayıs ve haykırışım yardım isteyişim
Kafam karışık sadece ne yapmalıyım bu konuda yola ihtiyacım var yoksa herseyin üstünü mü örtmeliyim?
Yasanan hiçbirşey tesadüf değil biliyorum, bir gorevimvarsa yapmak isterim ve yasadığım cok  seyi anlatmadım yasadıklarımın sonucunda HAKKA GERCEK MANADA KAVUSUP KALBİM ATES ALDI ama daha cok yanmak istiyor ve yanmayan körelmiş kalplere ısık tutmak elerinden tutup kalp gozlerinin acılamsı için hakka cagırmak Hz MEVLAYA da
Suanda basm çatlıyo ama Allah inşallah hayırlara çıkartır
Selametle

20 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Nisan 2009, 02:22:24 öö »
YASARKEN TEKRAR KABEDE DOĞMAK DOĞUMUNU YASAMAK‏

Taktir edersiniz ki,İnsanın ruhundaki ve kalbindeki özündeki en derinleri anlatmak cok da kolay değil ama ben herseye rağmen elimden geldğince yazıya dokmeye calısıcam.
KABEYE VARIS  ve kalbim durucak gibi ilk tavaf için hazırlandık tüm kafile KABE yoluna koyuldu.
YARAB sani bedenim ruhumu terk ediyorda sadece ruhum kabeye giriyor gibiydi 88 nolu kapıdan içeri girdiğimde
KABEYE gördüğümde onun buyusuyle donmeye basladım donerken sevgilinin asığına kavusması gibi dondukce donuyor ruhumun kendinden gokyuzune semaya doğru cekildiğini hissetiğimde en son otel odama donmuştum .
Kendimdeydim amadeğildim,Ellerim surekli Duvarlara KABE istikametine doğru Allahume LEBEYK sesleriyle tavafa otel odasında devam ediyordum .Duvarı değil KABEYİ GORUYORDUM.Uyumak ne mümkün ben KABE karsmda dururken uyuyamam diyerek surekli ağlıyordum Uhud savasında kaybettiğimiz Musabdan tutunda kalbimde gonlumun derinliklerinde ne varsa yavas yavas dsarı cıkıyor ALLAHA haykırış ve duamson bulmuyorduki .
KENDİMDEN tamamen koptuğum ve hıckırıklar içersinde olduğum an İnsan suretinde insan ama manevi olarak diz cokup tüm dunya için ağlamay basladığım dız önce TÜM 99 SIFATIYLA ESMAUL HUSNA RAABBME yakarıs gunahlarıma tovbe ve
neden 17 yasında onun yolunda hoca olmak üzere ona asık ken tamamen yoldan sapma acılar,gunah ve küfüre  girişleri,ihanet azap ,acı,alkol vs....bosanma vsss akla geleblilecek tum acılar ve doğmamıs bir cocuk 35 sınde ama cocuk kalmış hatta doğamamıs ve gozlerikapalı olarak herseyi yasamıs ve kendinde değil hayal aleminde nerdeyse bu haliyle tum dunyayı feth etmiş ,ama mutsuz evlenmiş bosanmış,hep aramış müdür olmus  cıraganlardan saraylardan cıkamamış şirketini kurmus ve iflasla ammanda gelen hidayet ve Ruyamda Ahmet ÖZHANla devam eden hiakeyimi sorgularken neden YARAB DİYE konuşmaya başladığımAllah devamında ki kişi Resullah,a
aynen sunları dedim.Resulum Dunya cok kotu bir drumda bir sey yapmak gerek uyandırmak  gerek cabuk olmak gerek
ve yapmamız gerekenleri saydım.

sonrasında hıckırık hıckıra banyoya girmem soylendi kimdiler bilmiyorumbasta Gusle girdim abdest aldım ,
beyaz bir asılı elbise vardı onu gıymem soylendı giydım.
Yataga uzandım ustune ort dediler ortum.
Odaya birileri gırdı 4- yada 5 bılmıyorum ve bastan ayaga beni tamir eder gibi bastan her organım dunya gelir gibi,geldim.Bittiğinde kalk dediler
Kalktım ve Yurumeyi bilmiyordum konusamıyordum o anda bana terlik uzattılar bunlar HZ MEVLANANIN terlikleriydi
onu gıy korkma ve yuru dediler.Hz mevlana baska bi insan suretinde odadaydı ,ve ben ona hizmet ettim,yutkunmayı ögrettiler aynı anda Aziz MAHMUD Hudayi  ve HZ Yahya da orda idi.Ama HZMEVLANA Sagımda hep bas tarafta
bazı şeleride tam hatırlamıyorum.TAVAF sırasında ognun ardından sadece yandğımı o askla yanarak tavaf ettiğimi ve ALLAHA tam bir teslimiyetle teslim olduğumu.KABEDE kalmam için eklif aldım orda bulunan herkesi Allah askı için CİHAD etmeye cagırdım.Dunya ülkelerinin liderleriMAHMUD EFENDİbile vardı 17 dimde ılk onun talebesiydimHocalık egıtımımı
alırkenailem beni zorla ordan aldı ve tum kotu şeyler ordan sonra basladı .Bilmiyorum gecmişimde buyuk acı var ama acının arkası RABBA olan aska donustuğu için şkürler olsun elbet.
2 gun önce Şebiarus vardı  ben unutmuştum bir arkadaşım aradı ve bana Pervin TRT ac şebi arus var dedi
actım ve karsmda Tugrul hoca sohbetini dinlediğimde sevgiliye kavusma ddiğinde ALLAH diyerek ağlamaya başladım semazenlerle sema yaptım ordaydım.ve 2 gun sonra Huseyin kacına gıttim ve sordum Ahmet beye naıl ulaşırım diye
Tugrul HOCAYI tanıyomu diye gormem gerek dedim.
Huseyin beyden Vedalaşıp eve donerken seanstan sonra IDO deniz otobusune vardığımda ekrana baktığımda IDO deniz otobusunde kafamı kaldırdılar ve ekrana baktımAHMET OZHAN yol durumunda da KONYA
ben baska bir soz soylemek istemiyorum tek bildiğim hak dan hayırlı olan gercekleşsiz
MEVLAYA SEMAYA ACILAN GONULER SONSUZLUKTA HAKIN RABBIN ASKIYLA BUTUNLESIP TUM EVRENİ SARACAK KADAR YANSINNNNNNNNNN
ALLAHA EMANET OLUN mail ortamında anca bukadar yansıtabildim,yasadıklarımın sadece zere taneciği ama siz ne demek istediğimi anladınız GONUL diliyle konustuk çünkü

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Nisan 2009, 02:28:34 öö »
anlatmak istenipte bir turlu tam anlatamamak‏

Evet sabah ve ben saat 07:00 itibaren yine Bilgisyarın basındayım.Akşam son mailimi yazarken KABEDE HZ Mevlanayla
Onun la doğmam onun terlikleri ile yurumem ve KABEYE onun terlikleri ve ondan aldığım gucle tavaf edebilmem cunku doğum sonrası ayakta bile zor duruyordum tam 13 gun boyunca yanan bi askla ondan sonra tüm dunya için haykırdığımı YA RABBBBBB diyerek tum goge semaya seslendiğimi hatırlıyorum uyanıkla uyur halde iken size bunları yzarken bi baktım
TRT 2 de HZ MEVLANA ve ilmi programı ekranda 16 Aralıkta cekilmiş dun yayınlandı
Bu sabah ise ben Mevlana sitesni incelerken buluorum kendimi.
Dun gece cok guzel bir Ruya gordum sanki cok eski yapıdaki tas dan yapılmış bir yapının içindeydim cok dar merdivenleri vardı sanki caminin minaresine doğru cıkarsınızda dardır ya oyle cıktım gizli gizli saklandığım biri vardı kapalı olarak cıkıyodum tesetürlü bir yandan da kapcalı olduğumu ogrenmesinler diye cırpınıyodum beni o kotu kişiden koruyan bir sakalı adam vardı ve merdivenleri yukarı cıkmam için bana yol verdi beni sakladı ve ben cıktım.

Taslara ve binayı hatırladığımda ruyamda grduğum,bu sabah HZ MEVLANNIN sitesine girdiğimde o binanın yapı tasları olduğunu goruyorum.Ben yoksa dun gece dergahta mıydım ?

Birazdan 20 dakika sonra AHMET OZHAN programını izlicem belkide ilk kez ,ben ALLAHIMDAN bir an once hayırlıysa bana Kapılarını eger bu layıksamacmasını diliyorum

Ruh halim perişan 1 haftadır kendimde değilim arıyorum,suskunum,acı cekiyorumkendimi çok yanlız hissediyorum
ALLAHAAAAAAA haykırıyorum yarab ac su kapılarını al şu gonul yanlızlığımı al beni yanına bu dunyada yasarken olmeden kavusmayı Ben suanda calışıyorum,meburum tesetürlüyüm ama basımı  acmak zorunda kalıyorum
KABEDEN sonra ve bunca seyi fark ettikten sonra RUHUMMMMMM AZAP CEKYOOOOOO cunku gonul MEVALAYA kavusmak istiyoooooo dunya hayatındaki işlerimi yaparken yemek yesemde acım,uyusamda yorgunum, dusunceli ve divaneyimmmmmmmmm YA RABBBBBBBBB gor bu bi care divaneyi YARABBBBBBBBBBB duy sesimi ver askını yonlendir beni sana gotur beni gonul dergahına bende bırakayım gonlumu o atese atayım yansın yansın da ilahi huzra kavusayımm
HUZURSUZUM cunku huzura RABBE kavusmayı diliyorum.Onu her yerde aradım MALDA mulkde kariyerde servette Kula askta dunyanın pek cok yerinde bipisokolokta populerlikte aslında onu aradığımı bilmeden aradım
BEN SANDIMKİ ben mutsuzum nasıl mutlu olurum diye ,eni iyi firmalarda ep dunyanın eniyilerile calıştim,en iyişeyleri yedim giydim cunku bunları diledim GENEL MÜDÜR olmak istedim 30 yasında en buyuk firmalardan birinin oldum hatta kurdum Cıragan saraylarında medyada meshur oldum da oldum herseyi verdi bana ama ısrarla mutsuzdum kadehi bitikten sonra kırannnnnnn ağlayan En buyuk pırlantayı eline alıp 3 saniye sonra taktıktan sonra yine mutsuzluğa burunen yine bendim yine ben piskolağa mutsuzluğu için care bulamdı diye kafa tutan yine ben.

TAKİİİİİ kendi şirketimi kurup çöllere Ammana giden rdan dondukten sonra Ruyalarda Hz MEVLANAYA göğe cıkan  Ahmet ozhanı gorennnnnnnnn

Lütfen bundan sonraki yolu bilmiyorum tek bildiğim ısrarla size anlatma  gerektiği soyadımdan dolayı mı bir bağlantımız manevi alemde var mı? Bana yardımcı olabileckmisiniz lütfen Huseyin beyi aradığımda  o anda nerdeymiş biiyomusunuz ............................................ bilmiyorum tek bildiğim ALLAHA yalvardığım YARAB sana hizmet edebilmek sana tam manasıyla kavuşabilmek için tüm dunyaya seni anlatabilmek için bana yol goster yardımcılarını sevgililerin arasına beni de al
Yazmalarımdan farkındssınızdır yureğım cırpınıyor durmuyor cabuk ol diyor ne yiyor ne içiyor ne uyuyor nede dunya hayatındaki sorumluluklarımı  yapamıyorummmmmmm
NEDEN?sadece HZ MEVLANA SEMA AHMET OZHAN TUGRUL HOCA SEMA HUSEYIN KACIN bu isimler
AHMET BEY SUNDA BEN YAZARKEN SİZ SUANDA CANLI 1 İKİ DAKIKAYA KADAR SİZİ CANLI goruceğim tekrar
dusunun suanda ben bu satırları yazarken
Ama belki de herseyi içime gomup yoluma devam etmelyim yada başka yerde mi aramalımıyım
Bu arada KABEDE Hz Mevlanaya söz verdim DERGAHINA geleceğime dair beni bekliyo ama ben oraya sadece ziyaret edip donmemeliyim sankiiiiiiiii

21 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Nisan 2009, 02:30:30 öö »
 sormak sorgulamak sorgulayarak hakka varmako kapıdan içeri alınmak‏

elimde değil sorguluyorum kendimi durduramıyorum artık,
YARABBBB neden ve ne için ben 35 yasında gercekten var olduğumu anladım, bir annemin ve bir babamın varlığını kardeşlerimi fark ettim.YASADIĞIMI anne olduğumu bosanmış olduğumu neden 35 anladım.

Evet Huseyin kacınla yaptığım terapi sonucu benim,bilinçaltında doğumum bile gercekleşmemişti ve ben onun elinden tutarak bir koprunun üzerinden el ele tutusarak obur tarafa gercek hayata gectiğimde hayal aleminden yada ? imtehan alemimden cıktım ve bir den sankiuyandırıldım.

Bilemiyorum MEVLAYA hep sordum neden benim annem babam var ama ben onları hissdemiyorum oğlum var ama yok ,bu acılar içersinde hep kıvranırken seni andım senle ağladım ağladıkca haykırdukca sana sığındımmmm
dedimki YARAB sen Hz Muhammed sav en sevdiğinide oksuz ve yetim bırakmıstın ki sırf senle olsun diye
sanırım benide buyuzden yasasalerda yetim ve oksuz hissetirdin sırf sana daha cok yakınlasayım diye

Bir kulunu sevdim adıııı......... en umulmadık anda geldi  ve bana dediki ki ÖZÜNE DONNNNN bu sen değisin
ki o dönemde alkol, acı isyan en sarhoş halimde bile sevgilierine kostuğumanlar YATIRLARA YAHYAYA AZİZ MAHMUD HUDAYI EYUP SULTANA TOKAIYEEEEEE YARARRABBBBBBBBB tümbu yasananlar
sanki nedeni gorundu gorunecek.....17 yasındayke hak yolundan çıkıpberdus bir şekilde 17 yıl donmek aramak aramak
aglamak acı acı acı O kulunun sözü üzerine ona evet dedim ve biz 8 yıl berberdik 8 yıl boyunca acı azap bekleyiş  ve ona duyduğum o YUCE ASKKKKKKKKKKK MEVLAYA OLAN ASKA DONUŞTU geceler bunca ağlayışlerın sonunda sabah bile uyanır uyanmaz dokulen goz yaşları onun içinken.

Bır anda MEVALAYA dokulen yaslar oldu Sekiz rakamı bana hep cazip gemiştir hayatımın her donemi 8 lerde ilerlemiş yeni bir sayfa acılmıştırrrrrrrrrr yada kapanmıştır.Sekizi yan yatırın SONSUZ işaretidir
SONSUZZZZZZ OLANNNNNNNN BİR TEKKKKKKKK ALLAHHHHHHHHDIR .
HZ MEVLANA KONYA AHMET ÖZHAN ..... ise 2008 yılında Hz Mevlananın 800 yuzıldonemınde gerçekleşmiştır.

Kendimi sorgulayış ve tum bu olayların üstüne gidişim sanki 2008 ylı bitmeden yeni bir sayfaya acmak için caba içersindeyimç.

BUGUN artık net goruyorum hayatıma giren tum o insanlar ,bana kalkan olan yada beni aldatan doven eski esim,bana yardım eli uzatan,yada bana en buyuk acıyı veren İnsan en yakınım kardeşim beni esimle aldatarak
yuvamın yıkılmasına neden olan,bana sonsuz acılar cektiren,dayakdan tutunda gelsinde seni ALLAHIN kurtarsın diyen eski esimi  tutunda ,bana yarımedenleride sanki bu dunyada yasarken hayatıma giren herkesi gordum inicitiğimden helalleştim,dua ettiğim kişi leri gordum barıştırmaya,calıştığım kişileri  sanki tum amelerimi gunahlarımı imtehanlarımı gordum
YARABBBBB ben KABEDEEEEEEEEEEE tavaf ederken gordummmmmmm benleydilerrrrrrrrr  ve ben
onlara bakarak donerek ben sizi ALLAHHHHHHHH için affettimmmm,siz bana imtehan üzere gonderildinizzzzzz hakkım helal olsun diye haykırışımmmmmm.Bana yardım eden Hiristiyanlar arkadaşlarım bile ordaydı kanat gerende,acı cektirendeeeeeeeeee ALLAHIMMMMMMMMMM nasılda taslar oturuyor.
Nasıl da hayatıma giren herkes gorevini yapmışşş.

Cocukluğuma donduğumde,ta cocukluktan gelen Afrikadaki İNSANLARI BİLE DUŞUNUP ALLAHI MUHAMEDİ nasıl
anlatsam diye kucucuk kalbimde geciriyorken hala bu istek var ve her donem olmus hayatımda
kucuklukten bu yana

ŞİMDİ artık  bu istek bu yangın durmuyor sanki yapmam  gerekeni yapmam gerek ama NASILLLL?

SEN YOL GOSTERRRRR YARRABBBBBB tüm acıları ölüm hariç tanıyorum,kimsesizliği  sonsuz yanlızlığı ,kayboluşu karanlığı,intahar etmek üzereyken gelen nuru ve beni durduruşunu çünkü acıyı yasatacak ki beni ona getirecek,

YARRAB Özüne don diyen İnsan beni en son KABEYE yolcu etti, dusunuyorumda tum o 8 yılda hep  yanımdaydı o zorlu dikenliyolda iflasdan tutunda ..... nice seyelere kadar bosanmamdan sonra yasanan hayatıma giren 2 kişi bana diğer basamakları atlatmam için vesile oldu, acıdan sonra bana içme dedi,içmedim,namaza dur dedi durdum, ONA asıkken hakka asık oldum ve KABEDE yemin ettim,donuncede ayrıldım

KABEDEN dondum şimdi yolum nereyeeeee,MADDI ve gorunen değerlere gitmek istemiyorum.KARIYER MEVKİİİİ
SETARA ben başka alemlerde RABBIMIN ruhanigorunmeyen aleminde gorev almak istiyorum

HIKAYENIN SONUNU BENDE BİLMİYORUM
Hakka giden yol ACIIIIIIIIIIIIIIIIII,GOZ YASIIIIIII her dokulen yas her haykırış sizi ona yakınlaştırıyor
Asla isyan etmemeli şükretmeliki cektiriliyorrrrr, ISTE BU YOLLLLLLLLL ancak ona goturuyor
Egolardan,arınmış ,tam teslimiyete ancak ve ancak ONNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

21 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Nisan 2009, 10:28:08 öö »
AKLIMDAN CIKMIYOR NELER OLUYOR VARILACAK YERE GONUL BIR AN ONCE SEVGILIYE KAVUSMAK VARMAK ISTIYOR‏

Kafam beynim, ruhun hersey karmakarısık,
Şebi Arusu seyrettiğim gunden beriiiii,heryer MEVLANA HERYER AHMET OZHANNNN.evveliyatı vardıda şimdi frenliyemediğim bir hızda KONYAYA atlayıp gitmek istiyorum Dergahın onunde oturup gunlerce içeri alınana kadar beklemek ,ne olu ne  olur bana da bu kapıdan manevi anlamda  bir dilim ekmek bir dilimde olsa ,acımmmmmmmmmmmmmmmm cok ACCCIMMMMMMMMMM kesmiyor artık beni hiç bir sey kesmiyor KABEDE MEVLAYLA TAVAF EDERKEN Kİ ucan ruhum yine ona yonelerek yer den ayagı kesilip ona kavuşmak istiyor.Ya kabeye Ya Konyaya MEVLANAYA

Bugun işe geldim ve bana gosterilen ilk şey iş arkadasım bı yere gıtmış bak pervin semazenler diyorrr resimleri yine gosteriyor,diger arkadas GALATADA MESNEVİLİK EGITIMI VERİLİYOR DIYOR BAYANLARDA SEMAZEN OLABİLİR BİLİYORMUSUN DİYORRRRR. En buyuk dileğim sema yapmak ama nasıl  ruhumun yasarken bedenımden ayrılısını hissetmek
Her yerde ve heryerden sevgili cağırıyor gonul gitmek istiyor da NASILLLLLLL YARABBBBB, nasıl o asıklarla beraber semaya durulurda yanan tum gonullerel bulusulurdaaaaaa askların en buyuklerıyle semaya gok yuzune KABENIN  semasına varılırrrrrrrrr.

Yalvarırımmmmm gıttikce korukleyen,gıttıkce yalvartan bir yakarısla gonullll sevgiliye kavuşmak istiyorr,kalbimin acılmayan yonleri tek bir damarcıgı dahi kalmış iseeeeeee en derinliklerinde yalvarırım acalımmmmm acmama yardım edinnnnn tum ruhumla ilahi huzura kavuşmak istiyorrrr.
Belkide yalvarışım boşşşşşşş,belkide sadece yalvartarak yine hasretiyle yakacakkkkkkkkk yakacakdaaaaa yanacakkkkkkkkk gonul kalmadı zaten yanıyorrrrrrrrrrr
ALLAHIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

22 Aralık 2008

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2009, 10:34:09 öö »
CATLAYAN KALP‏

Huseyin BEY MERHABA,

Sizden sonra Hüseyin bey ne oldu bilmiyorum ama K.... la tartışamay basladık konu onun beni yine dinliyomus gibi yapıp dinlememesinden kaynaklandı
en son yatmak üzereyken yine canavarlaşarak Kanna saldırdım o denlikiiiii tırnaklarımla derisini yoldum yastıkla 100 den fazla vurdum saçlarını cektimmmm
anlıyacağınızzzzz tam bir felaket sonra basladım ağlamayaaaa caresizceeee ayakta duracak halim yoktuuu o sahneyi ALLAH kimseye yasatmasın caresiz bir ANNEEE.
K.... sonra yanıma geldi ve bana dediki anne iyimisinnn beni sevdi bana su getirdi,bunu ilk kez yaptı ve beni yatağa ytırdı .Tabi ben uyuyamadım uyandım kalktım ve sabaha kadar ALLAHA yalvardım bana yardım etsin diye Kaana nasıl ulaşabilirim diye cünkü tapki asla vermiyo  bana asla konuşmuyo.
Sabah oldu kaan yine aynı sesiz ve buruk ben bitap sabah 06:00 yattım. DUANIN GUCU bu ya akşam saat 17:00 civarında K.... bana dediki anne konuşabilirmiyiz tamam dedim
BAŞLADI AĞLAMAYA ANNNE DEDİİİİ BEN KENDİMİ HAPSETTİM, BEN BEYNIMDE MAHKUMUM SENDEN KACIYORUM,SEN konuşmaya başlayınca seni dinliyemiyorum o yuzden oyun oynuyorum başka mesagaller buluyorum ki sana olan anne özlemimi hatırlamyayım diye.

ANNE DEDİ ben senden yıllar önce ayrıldım kendime bir kale yaptım ve kalbimi mühürledim,çünkü pek cok kez ben sana geldim anne beni sev diye ama sen hep meşguldun hep işin vardı ve ben en sonunda kalbimi kapattım.Şimdiyse seni sevmek sana sarılmak istiyorum fakat yapamıyorum KALBİM ACILMIYO ANNEEEE SANA KARSI DONUK BUNDAN DOLAYI HERSEYE KARSI DONUK VE TUTUĞUM DİYOOOOOOOOOOOOOO.İçimde sana karsı kocaman bir sevgi var özlem var bugun eve gidip anneme sarılıcam diyorum fakat basaramıyorum anne dedi.ağladı ağladıa ağladı.SARILINCA HİSSEDEMİYORUM O SICAKLIĞI DİYOOOO hUSEYİN BEYYYYYYYYY benim anneme karsı hissetiğim sey aslında sarıldım ona oda bana anne hisetmiyorum dedi ama kalbim den minicik bir sızıntıya izin verdim ordan içeriye gir anne diyo.

BENİ SAKIN BIRAKMA SAKIN BEYNİMİN TEKRAR BENİ ALIP GOTURMESİNE İZİN VERME DİYOOO.BANA DEDİKİ BEYNİ ONU BIRAKMIYOMUS TAM TAMAM BEN ANNEMİN İSTEDİKLERİNİ YAPICAM DEDİĞİNDE BENİ YAKALIYO GERİ CEKİYO ANNE DİYO.

BU SEFER DEDİ Kİ BEN İRADEMİ KULLANIP BEYİN BENİ GORMEDEN KAÇTIMMMMMMM O HAPİSHANEDEN DEDİİİİİİİİİİ.İNSALLAH HUSEYİN BEY Ben ona annecim iradeni kullan demiştim 2 gun önce.

Bu yuzden ben ders dinleyemiyorum hep seni  dusunuyorum,DALIP GIDIYORUM ACABA ANNEME NASIL sevgi gosterebilirim diye,bu yuzden tutugum mimiklerimi gosteremiyorum,dusuncelerimi soylüyemiyorum.DUYGULARIMI İFADE EDEMİYORUM sadece ezbere öğrendiğim bilgiler doğrultusunda konuşuyorum ama hep beynim konuşuyo duygularım değillllll.

DERSANEDEKİ OGRETMENİM BANA SEN NE GARİP COCUKSUN DEDİ DİYO BEN SUSUYORUM TUTULUYORUM,CEVAP VEREMEDİM ANNE DİYO.

Az evvel hocasıyla konuştum GARİP bir cocuksun olayını kendi si ifade etmiş,Matematik ogretmeni diyo ki o gun kaanı tahtaya kaldırdım fakat 4+2 bile toplayamadı ve ben ona kaan hiç üzülmüyomusun dedim, o  bundan dolayı böyle sikayet etmişdir diyo,ben dersde one oturtuğum zaman ve tek oturtuğum zaman baska sınıfa gidiyo diyooooo.Dersanede etüdlerde mutlaka yanına bir arkadaş alıp drs calışsa bile sohbet etme imkanı buluyo diyo mutlaka sohbet etme ihtiyacı duyuyo diyooooooooo

HUSEYİN BEY NAPICAZZZZZZZZZZZZZZ AMA BU COK BUYUK Bİ GELİŞME EN AZINDAN BEYNINDE NE OLDUĞUNU BİLYORUZ BASARABİLİRİZ

Bana dediki anne lütfen ben unuturum veya birdaha kendimi toparlayıp bunları anlatamam HUSEYİN BEYE MUTLAKA BUNLARI ANLAT Kİ TERAPİYE GITTIĞIMIZDE ONA gore benimle konuşşsunnnnnnnnnnnnn
LÜTFEN ben suanda napmalıyım,ona nasıl davranmalıyım kaanın nesi var ,onu kazanabilirmiyim

BANA DEDİĞİ,ANNE bunları actımmm ya sana konu olarakkkkkk  anlattım sakın beni bırakma sonuna kadar gidelim bu olayı cozelim ben değişmek istiyorum VE EN ETKİLİ SÖZU ANNE BENİ konyaya GOTUR  HZ.MEVLANAYA kalbimin tum damarları acılsın ve seni  hissedebileyimmmmmmmmmm

HUSEYİNNNNNNNNNNNNNBEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY K.... I KAZANDIM İNSALLAHHHHHHHHH OĞLUMA KAVUSABİLECEĞİM
Acıkcası bende ona hala sarılmakta zorlanıyodum o beni cagırdığında hep hala işim var dıyorum zorlanıyorum onun yanına gidip onu sevmeyeeeee itiraf ediyorum ona sevgimi tam hissetirebilmek onu annaaaaaaaaaaaaaa sevgisine doldurabilmek için ne yapmalıyım çok gec olmadannnnnnnnnnnn

12 Ocak 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Nisan 2009, 10:40:36 öö »
SON GELİŞMELER‏

Merhaba Huseyin Bey,

nasılsınız iyimisiniz,ben nasıl olduğumu pek bilmiyorum artık,bir an önce k.... a oğluma yardım etmeliyim onu biliyorum sadece
tesbit ettiğim başka seyler kaanda mutlaka konuşma ihtiyacı duyuyo birisiyle, bundan dolayı dersde ve etüde konusabiliyo,öğretmenleri en öne de oturtsa arka tarafa geciyomuş bu sefer de kacıyo.

BANA DUN AKŞAM DEDİKİ seni öpücem anne yanagından sakın kaçma dedi, sonra bir ara bak beni zorlama yine kalbimi kapatırım dedi.Ödev yamıyo,defterde tutmamış sınıfta ders dinliyemiyo dalıp gidiyo,konuşuyo bu durumu bildiren bir yazı yı toparlayarak tedavi gorduğunu söyleyen ona biraz destek vermelerini soyleyen onun nasıl ders dinliyebileceği ni acıklayan bir yazıyı subattan sonra tüm Ögretmenlere ulaştırabilirsek , ki , istediler benden  Ögretmenler o zaman
sanırım bununda cok faydası olur ve olucak, o zaman a kadar da terapiyi yaparız daha iyi ve mutlu olur kaan umarım kendimi affedebilirim

KENDİMİ K...... a KARSI COK SUÇLU HİSSEDİYORUMMMM HUSEYIN BEYYYY,O YUZDEN ACİL YARDIM ETMEM GEREK KAANA LÜTFENNNNNNNNN  TEK BAŞIMA BASARAMAM.
Ayrıca hep  bir sey yapacağı zaman sonra yaparım anne diyo yada 10 dakika sonra 5 dakika sonra diyip hep erteliyo,kaana 1 seyi tam 3 yada 5 kez hatta 6 kez demek ve tekrarlamak zorunda kalıyorummmmmmm  doğal olark sabrım tasıyo ve bende sinirli oluyorum

K.... la ilgili bilmeniz gereken bir kac sey daha var ,bildiğiniz üzere kardeşim ve eski esim birlikte oldular (bir sekilde duygusal yada vsss...  değinmek istemiyorum)ve bunun sonucunda en son adrebe olarak ben bosandım.Şok gecirerek kardeşime 1 tokat atığımı hatırlıyorum başkada bi şey yapmadım affetim.
Neyse kardeşim doğal olrak esimden nefret ediyo hatta öldürmek bile istemişşş simdi durum bu iken maalesef ben calısırken kaaanı zaman zaman ona bıraktım hatta cok zaman.

Duyduğum ve hatırladığım kadarıyla kaanı cok pıstırmış olabilir korkutarak bağırarak benden once yani O, bunu yapmış işkence yani sözlüüüü uslu duracaksın diyerek canavar gibi.

2-BELA maalesef babam enginden eski esimden nefret ettiği için nasıl kardesim k....ı gorunce eski esimi gormuş gibi olup saldırıyosaaaaa babamda aynı sekilde hep kaana bagırdı ve cağırdı baskı yaptı pıstırdı.

3- bela eniştem nesrinin kocası oda kaanı geceleri korkutmuş

4- k.....ın babası ise 9 yasına kadar kayıplardaydı piskolojisi berbat bi tip
5- BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN EN BUYUK SUÇLUUUUU bu canavarlara teslim ettim ve ustune ustluk OGLUMLA İLGİLENMEDİM SARILAMADIM SEVEMEDİM KACTIMMMMMMMMMM TAMAM MI KACTIMMMMMMMMMMM.YEMEĞİNİ VERDİM ASINI VERDİM KACCTIMMMMMMMM

Kendimden nefret ediyorum ama yapabileceğim bir sey yok artık cok gec sonucta hiçbir seyi isteyetrek yapmadımmmmmmmmmm BİLİYOSUNUZZZZ
ALLAH BENİ AFFETSINNNNNNNNNNNN TOVBE EDİYORUM YARABBBB
Şimdi en hızlı ve sağlıklı sekilde bir an once k..... a yardım edelim ben Cumartsi geliyorum kaanla, haftay da hafta  haftaya taaki kaan içindeki asıl acıyı cıkarana ve artık o dalıp gitmeleri bitene kadarrrrrrrrrr ve bunu basarırsak iste o zaman k..... basta mutlu huzrlu olur ve basarılı

HUSEYIN BEYYYYYYYYYYY GERCEK ANLAMDA OGLUMA KAVUŞMAK VE ONU TAMAMEN SEVEBİLMEK İSTİYORUM OĞLUMUNDA BANA KAPILARINI ACMASINI ACILAN ARALIKTAN İÇERİ GİRMEYİ VE KALBİNİ FETH ETMEYİ İSTİYORUMMMMMMMMMMMMM

ALLAH RIZA SI İÇİN ACI ÇEKN BU RUHA EVLADIMA YARDIM EDELİMMMMM .ALLAHIN İZNİYLE BASARABİLİRİZ.

14 Ocak 2009

« Son Düzenleme: 06 Ocak 2010, 02:54:40 ös Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Nisan 2009, 10:59:35 öö »
YARDIMMMM

Huseyin bey yarın insallah k.....la beraber sizde olurum,

dua edin oğlum ve ben sifa bulalım allhatan sizde buna vesile olun inşallah

k..... hergun mutlaka onu destekleyeceğim bir sey istiyo onun adına karar vermek gibi, anne bunumu giyim bunu mu sen karar ver ,nöbetci okulda cuma mı olim pazartesimi ben 3 aydır ona bunu kendisinin yapmasını soylelmeme ragmen basaramdım  bu konuda demek ki kaan hala cocuk ve buyumek istemiyooooo
çozüme ulaşamadık mı yoksa ?
Ayrıca mutlaka okulda bi vukat oluyo dayak yiyo ve aglayarak sızlanarak zaten herkesin gucu bana yetiyo diyerek hırcın agresif mutsuz laşan biriş oluyo ve ben iyica zorlanıyorummm bana anlatıyo ne yapmamı istıyosyn diyorum sadece dinle diyo ama baska seylerde istiyo gibi, beni o dovdu yok o o k..... dedi yok bu yok suuuu sikayet sikayet  sikayet cıldırıcammmmmmmmm,dayanamıyorum artık sabırlı olmaya calısıyorum  ama sabrımı tasırıyooo
mız mısın taa kendisi o  ya.

bana ne istediğini soyleyin onu yapayım ısrarla bana hırkamı gıyım mı gıymım mı,okulda   nobetcı olim olmim, mi lütfen buyutun bu cocuğu artık lutfennnn
odasını toplamıyo ders calışmıyo, annetle gecinemiyo, seviyorum beni hissetmiyoooo ben napıcağımmmmm soylermisiniz terapiye cevap vermiyoooo,ben gelmem diyo ben deli değilim diyo ben anlatım sen geri sini getir diyo bana o kadar zor durumdayım ki bunu anlayamazsınızzzzzzz kendimi gectimmm kaaana napıcammm bu tedavinin kısa surmesini diliyorum alahtan cunku onu getirmem cok zor telefonlarıma cevap vermiyo.
ALLAHIM SEN BANA YARDIM ET O yuzden size getirirsem lütfen soup  cıkarın içindekileri kaanın onu  uzenleri ve cocuklada vedalasınnnn ama onu muhafaza etsinnn,lütfen yoksa ben bittim artık evede basarızıs okulda dersanede ben tek basımayım param kısıtlı zaman kısıtlııııı sınav var
ben tedaviden daha yeni cıktım M.....tan hiçbir yardımı amamaya karar verdim,ne para ne arabayı değişmesini ne thy yolarında ki torpilini
ALLAHIMM BANA YETER YA NİMEL VEKİL, ama bu etapta yardımına ihtiyac duyduğum tek sey sizin yardımınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

birde hep yanında bulunan insanlarala sohbet etme ihtiyacı duyuyor,baska ne diyim size siz anmaışsınızdır artık k...... ın neyi var ve nasıl cozersiniz bu sorunu yumurta catladı gerisini siz getirin,bende size k....ı getirmeye calışayım

16 Ocak 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 19 Nisan 2009, 11:03:15 öö »

VERİLEN SÖZ BULUŞMA‏

Merhaba Huseyin bey
umarım iyisinizdir,

ben de daha iyim daha sakinim daha az ataktayım ,karneyi alıcaz bugun bakalım 2 döneme daha da iyi olur insallah

ben gidiyorum bu akşam kısmetse k....la beraber HZ ŞEMSE VE HZ MEVLANAYA

selamınızı ileteceğiz benden istediğiniz duayıda elbet,yaptığınız yardımlarıda projelerimizden de bahsederim onlara ama bakalım içeri alırlar mı bilinmezzzz onu mevlam bilir bilemem

Dönüşte goruşuruz insallah bi aksıilk olmazsa ma biraz zaman gecsin biraz bu durumumuda bi sindirim gelicem inşallah

kendinize iyi bakın allaha emanet olun

23 Ocak 2009

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Nisan 2009, 11:05:23 öö »
KALAN EKSİKLERİ TEMİZLEMEK‏

Merhaba Hüseyin BEY,

Görüşmeyeli uzun zaman oldu ama sürekli sizinle aslında irtibattayım ki kopmayalım diye bu hafta değil ama haftaya insallah Cumartesi gelebileceğim size saatini  haftaya söylerim İnsallah.

Bu esnada durum analizi yapıyorum taabiki kendimle ve k.... la ilgili.

Eksiklerim 1 cok telaşlıyım surekli sanki biri beni kovalıyomuş gibi hep paniğim strsliyim hep kosusturuyorum hep sorun var mış da haletmek için koşusturmam gerekmiş gibi bundan vazgecmek ve kurtulmak istiyorum

2- karsı taraf konuşurken cok zor dinleyebiliyorum cabuk sıkılıyorum hatta bazen farkında değilim dinliyemiyorum bile oğlum bundan cok şikayetci birde kadir ve iş arkadaslarım

3- yapmak tan korktuğum biriş varsa sonucundan korkuıyosam onu erteliyorum ve sonunda cığğğğğğğğğğğ gibi buyuyerek sorun bana geri donuyo ve bas edemiyorum haciz olayları gibi

4- kafamı deliler gibi hala kasıyorummmmm hiç durmuyo

5- hala yiyorum durmuyo

6- gelecek hakkında endişe duyabiliyorum hala

7- suçluluk var mı bilmiyorum onu siz söyliyeceksiniz

8- oğluma karsı dengeli olmak istiyorum cunku anne benim tüm dengemi sen bozuyosun dediiiiiiiiiiiiii

siz de dedinizzz bana dengesizsiniz dediniz

o zaman beni dengeli YAPINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN LÜTFENNNNNNNNNNNNN

konu başlıkları bunlar olucaktır aklıma gelen olursa eklerim kendinize iyi bakın

02 Şubat 2009