Gönderen Konu: Kendini eşcisel olarak gören çocuk ergen veya yetişkin kardeşlerime sesleniyorum  (Okunma sayısı 1261 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ailelere sesleniyorum, Kendini eşcisel olarak gören çocuk, ergen veya yetişkin kardeşlerime sesleniyorum. Bize bu hayatı kabul ettirmeye çalışanları dinlemek zorunda değiliz. Bu hayatı yaşamak istemeyen kişilere bu hayatın normal olduğunu ve olması gerekenin bu olduğunu söyleyip hayatlarını mahvetmeyin evet size sesleniyorum ben bu hayatı kabul etmiyorum etmekte zorunda değilim. Herkese saygım sonsuz ama benim ve benim gibilerin herkes gibi yaşama aile olma topluma karışma hakkını elinden alamazsınız. Aileler bu süreçte çocuklarını yalnız bırakmasın burada özellikle babalara sesleniyorum çocuklarınız sizin sorumsuzluklarınız eksiklikleriniz yüzünden sizden alamadığı erkekliği benimseyemediği için eşcinselliğe kayıyor benim babam hayatta yaşıyor her gün gece yarılarında evine geliyor her gün kavga kıyamet bir evlat olarak ben bunu yaşadım bir şekilde bu hayata tutundum ve eşcinsel ilişki yaşamadım karşıma hk çıkmasa sonu ne olurdu bilmiyorum. O kadar büyük bir karanlığın içindeydim ki hayatım pamuk ipliğine bağlıydı kafamda erkeklerden hoşlanma onlarla olma düşüncesi bir türlü kabul görmüyor ama içimde bir o kadar bunu istiyordu boşluktaydım, yanlızdım, kimseyle bu sıkıntımı paylaşamıyordum, her gün bugün bitse de ölüme bir gün daha yaklaşsam diye dua ediyordum erkeklerden hoşlandığım her an kendimden nefret ediyordum hatta kendime şiddet gösteriyordum ben bu hayatı yaşamamalıydım ama içimden gelen şeyi durduramıyordum her geçen saat her geçen gün eziyet gibi geliyordu yaşamdan vazgeçmiştim ama Allah inancımdan dolayı yaşamıma son veremiyordum kendimi çok sevmeme rağmen bu zamana kadar yanlış bir şey yaşamamamak için verdiğim çabanın farkında olmama rağmen kendimden vazgeçmiştim artık. Böyle bir hayat yaşayacaksam yaşamanın bir anlamı yoktu benim için aldığım nefes haramdı kalbimdeki acı hiç geçmiyordu uyuduğum uykudan uyandığımda ağlayarak uyanıyordum korkuyordum ya yanlış bir şey yaparsam diye istiyordum birinin omzuna yaslanıp uyumak duygularımı paylaşmak hiç sevgilim olmamıştı mesela hiç kimseyle duygusal bir şey paylaşamamıştım bu hep böyle mi gidecek diyordum bu soruların cevaplarını hala bilmiyorum ama artık nefes alabiliyorum artık daha güçlüyüm ben mücadele ediyorum o kadar gurur verici ki bu hayatta her şeye bedel hatta şunu söyliyim yaptığım hiçbir şey beni bu kadar mutlu etmemişti. Çocuklarınızı anlamaya çalışın onları doğru olana yönlendirin erkek çocuğu babalarına sesleniyorum çocuklarınızla vakit geçirin çocuklarınızı sevin ben annemin babamın omzuna yatıp uyuduğumu hatırlamıyorum bile onları anlamaya çalışın ve gerekirse yardım alın evet ben baba değilim ama berbat bir babanın oğlu olarak size şunu söyleyebilirim ben babam yüzünden bu kaderi yaşıyorum ve babam bunu bilmiyor ne acı değil mi kanın canın evladın senin yüzünden ızdırap çekiyor ve senin bundan haberin yok sen bunu evladına yapma yazımı okuduysan git ve çocuğun için bir şeyler yap ona erkek olmayı öğret bu senin görevin eğer bunu bugün yapmazsan çocuğun sahip olamadığı erkekliği başkalarının bedeninde tatmin olarak arayacak buna izin verme bu o kadar zor bir imtihan ki ben yaşamış ve hala yaşamaya devam eden biri olarak söylüyorum.
Herkesin hayatına ve seçimlerine saygım var ben düşüncelerimi paylaşıyorum sadece.
Burada benim gibi eşcinselliğinden rahatsız olan birine veya birilerine umut olmak istiyorum destek olmak istiyorum. Çünkü ben bu konuda çok hırpalandım ve yalnız kaldım artık değilim çok şükür 😊 hiçbirimiz yaşadığımız hayattan ve başımıza gelenlerden sorumlu olmamamıza rağmen ailelerimiz yüzünden bu kaderi paylaşıyoruz. Burada ben eşcinselim demek yerine ben eşcinselliğimden nasıl kurtulabilirim kısmına yoğunlaşmak hayat kurtarıyor. Benim için öyle oldu çünkü bunun için çabalamaya başlamadan önce gerçekten hayat benim için oldukça zormuş. Eğer içinden bu hayatı kabul etmek gelmiyor ise kabul etmek zorunda değilsin kimsenin sözüne aldırış etme. Yorumları dikkate alma çünkü o yorumları yapanlar bahanelerine sığınan kişiler. Ben şuanda size bu yazıyı yazarken ailem içerde kavga ediyor kulaklığımı taktım ve onları duymuyorum çok istediğim bir şey ile ilgili olumsuz sonuç aldım ama bir kenara attım düşünmemeye çalışıyorum çünkü beni etkilemelerine izin vermiyorum kendimi seviyorum ve beni olumsuz etkileyen bana zarar veren her şeyi görmezden geliyorum. Terapilerime devam ediyorum hayatımda en önemli olan şey benim için bu ve verdiğim emeğin ve çabanın kimsenin boş yorumu ve düşüncesiz davranışları ile bozmasına izin vermemek için elimden geleni yapıyorum evet bu bazen hiçte kolay değil anlıyorum ama ne istediğini biliyorsan bunu yapmak imkansız değil. Eşcinsel olabilirsin ama eşcinsel kalmak zorunda değilsin sırf çaldığın her kapı bunun normal olduğunu söyleyip seni buna inandırmak istedi diye istemediğin bir şeyi kabule geçmek zorunda değilsin. Eğer kabul edersen sen başkalarının istediğini yapmış olacaksın kendi istediğini değil onun yerine zor olanı seç ve bunu değiştirmeye çalış. Eşcinsel sitesine girme çünkü orda seni kimse sevmeyecek sadece kullanacak amaç sadece cinsellik. Orada yaşadığın cinsellik seni anlık tatmin edebilir ama bu hiçbir zaman kalıcı olmayacak Ben cinsel deneyim yaşamadım ama yaşayanları dinlediğim kadarı ile ve kendi mantığım ile düşündüğüm zaman sonucun bu olduğunu görüyorum kimseye kendini kullandırma. Şunu unutma erkekliği babandan alamadığım için başkasının bedeninde bulmaya çalışıyordun buna gerek yok sen erkek olabilirsin içindeki gücün sırrını keşfet ve mücadele et ve mücadele edenlere de destek ol hayat her şeye rağmen yaşamaya değer ve hayat çok kısa hayatı yakala bugün olmasa bile başarabilirsin başara bilirim hiçbir şey için geç değil sadece iste ve harekete geç yalnız değilsin bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum güçlü kal doğru yolu seç başaracaksın başaracağım buna inanıyorum

Herkese yaşamak istediği hayatta mutlu olmalarını diliyorum