Gönderen Konu: PEŞİNDEN GİDECEK CESARETİN VARSA TÜM HAYALLERİNİ GERÇEK OLUR  (Okunma sayısı 1161 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Herkese selam,
Öncelikle bu yazıyı hazırlama amacım benim gibi düşünen aradığı yolu bulamayan ve karşısına çıkan insanların normal olarak gösterdiği yollar yüzünden yaşamayı sevmeyenlere örnek olmak sende bir erkeğin bir erkekten hoşlanmasının normal olmadığını düşünüyorsan ve bu hayatını karartıyorsa geleceğe umutla bakamıyorsan bununla yaşayamıyorsan doğru yerdesin sende benim gibisin ve birde benim hikayemi dinle ben mücadele ediyorum etmeye de devam edeceğim yürüdüğüm yol ve kendimle gurur duyuyorum bununla nasıl savaştığımı merak ediyorsan bu yazı tam sana göre gelelim bu yazıyı hazırlamaya karar verene kadar su sayfayı bulana kadar neler yaptım…
Aile sevgisi anne baba şefkati görmemiş bir çocuktum baba figürü hayatımda olmadı bunun ileride erkeklerden hoşlanmama sebep olacağını bilmeden hırçın hırpalanmış bir o kadarda sindirilmiş bir çocukluk geçirdim maddi olarak ta sıkıntılı bir ailenin çocuğuydum kendime ait hiçbirşeyim olmadı arkadaşlarımın evlerine gittiğim zaman odalarına dolaplarına masalarına yataklarına kitaplarına bakardım özenirdim benimde olsun isterdim mutlu aile tablosu gördüğüm an her yaşımda içim cız ederdi benim ailem yanımdaydı ama bir o kadar da uzaktı babam anneme kötü davranır hakaret ederdi annemde babamdan dolayı hep ezik bir kadın oldu kavgasız geçen bir günümüz yoktu huzursuzluk ruhumu daraltıyordu halada öyle annem babamın çilesini çeken bir anne oldu bunun evladına zarar vereceğini onun belki de hayatını karartacağını bilmiyordu babamdan eziyet ve hakaret gördüğü için bana sevgi gösteremedi aileme karşı hırçın ve dışa dönük bir çocuktum fakat bu durum okulda böyle olmadı tabi arkadaşlarım tarafından zorbalığa mağruz kaldım sürekli alay edilen kız gibi görülen ezilen bir çocuktum ama hep içimde bir savaş vardı onları uzaktan izler iç geçirirdim hem hantal bir çocuktum okulda ve evde sindirilmekte cabası ama derslerim fena değildi bunları yaşamasam neler olurdu tahmin bile edemiyorum eminim çok çalışkan bir öğrenci olurdum 😊 bu süreçte kızlarla olmak onlarla oyun oynamak bana güzel geliyordu bu durumdan dolayı babam ve çevresi tarafından çok aşağılandım zor zamanlar geçirdim ve babama karşı kinim her geçen gün arttı neyse ki ergenlik döneminde erkeklerden hoşlansam bile kadınsı bir çocuk olmamak için elimden geleni yaptım bunun normal olmadığını düşünüyordum hep engellemek için içimden gelen kadınsı hisleri köreltmeye çalıştım onları görmezden geldim bu bana yalnız hantal bir ergenliğe mal oldu ve kızlar ve çocukluk arkadaşlarım dışında yanlızlığa üniversiteye geçerken hantallığımı üstümden attım biraz daha sosyalleştim tabi erkeklerden hoşlanmaya devam ediyorum ama bunu hayata geçirmiyorum bastırıyorum sürekli arkadaşlarımla derslerimle geçiyor zaman bu süreçte maddi olanaksızlık beni çok zorladı tabi hatta para istediğimde babamdan hakaret görüyor akla gelmeyecek laflar işitiyordum bir şekilde bugünleri atlattım mezun oldum tabi işsizlik gibi bir gerçek var kapı kapı iş aradım gitmediğim yer kalmadı bir şekilde sonunda istediğim gibi bir işe girdim ordada mobbing psikolojik şiddet aşırı iş yükü falan derken bu erkeklere olan hissimi düşünecek çok zamanım olmuyordu kendimi işime verdim tabi yaş aldıkça artık bununla mücadele etmek zor olmaya başladım içimde bir acı belirmeye başladı en mutlu olduğum anda bile kalbim acıyordu ailemde çok sevdiklerimde ciddi sağlık sorunları yaşadık bu sağlık sorunlarının bana türlü imtihanlar getireceğini bilemiyordum tabi burada size aktaramayacağım filmlerde bile göremeyeceğiniz imtihanlar yaşadım halada yaşıyorum tabi bu süreçte çalışarak kendimi kariyer olarak ve maddi olarak bir seviye ye getirdim ama içimdeki acı büyüyordu evet yanlış bir şey yapmıyordum erkeklerle aşk yaşamıyordum onlarla sevişmiyordum ama içinde bunları yapmak isteyen iğrenç bir şey vardı ve bunu yönetmekte çok zorlanıyordum yaşadığım kayıp ve zorlu sınavlar neticesinde iyice yalnız kaldım sosyal hayatta yüzüm gülüyor gibi gözüküyordu belki ama kendimle baş başa kaldığım her an kendiliğinden gözyaşlarım dökülüyordu bu durumumu internetten araştırmaya başladığımda bunu kabullenmem gerektiğini hayatıma böyle devam etmem gerektiğini söylüyorlardı bu benim için ölümle eşdeğer birşeydi nasıl bakarım aynaya nasıl çıkarım Allahın karşısına böyle bir hayatı nasıl seçerim ben bunu hak etmiyordum bu arada Allah inancım çok büyük asıl zor günler bu yükü artık kaldıramadığımı hissettiğimde başladı ben artık yürüyemiyordum vücudumun her yeri acıyor çalışırken sokakta yürürken gözyaşı döküyordum bu durumumu kimseyle paylaşamıyordum yanlızdım yanlızlığımı nasıl dindirebilirim diye düşünürken eşcinsel sitesindeki kişiler ile sohbet etmeye başladım tek amaçları cinsel ilişkiydi  beni sevmeyecek bana değer vermeyecekleri ortadaydı oraya her girdiğimde sonrasında kendimi dövüyordum kendimden tiksiniyordum evet kimseyle görüşmedim yanlızlığımı cinsel ihtiyacımı orda insanlarla konuşarak gideririm belki diye düşündüm ama orası iğreçti bana göre bir hayat değildi ben doğru yolda Allah yolunda olmalıydım ama ışık yoktu o süreçte birçok araştırma yaptım bunu kabul etmemi söylüyordu herkes bunu her okuduğumda sanki kalbime birisi hançer saplıyordu beni öldürüyordu bende acımla savaşamıyordum birgün yere düştüm ve dedim ki Allahım yapamıyorum beni yanına al nolursun bu yaşamı seçmek istemiyorum ama ben kendimi yönetemiyorum artık öyle zamanlarda seccadeyi açıp kıbleye doğru yatıp kalbime Kur’an-ı Kerimi koyup içimdeki acının geçmesini bekliyordum olmuyordu o iğrenç duygular ordaydı kaçamıyordum bir yanımda bunu yaşamayı çok istiyordu en sonunda bir gün evden dışarı çıkacaktım gücümün bittiğini fark ettim yere düştüm gözyaşlarım sel olmuştu Allahım nolursun al beni yanına diye yalvarıyorum ben yapamıyorum bu hayatı istemiyorum kendimin bu yanından iğreniyorum diyordum nolursun elimi tut al beni… aradan birkaç gün geçti bir şekilde karşına hk çıktı çok düşündüm arasam mı maddi olarak bunu karşılayabilir miyim çünkü sorumluluklarım vardı düzelebilir miyim ve sonra dedim ki sen ne saçmalıyorsun bu senin hayatta en çok istediğin şey değil mi varsın dolandırıcı olsun varsın bir işe yaramasın sen mücadele edeceksin sen savaşmalısın sen bu zamana kadar yanlış olan hiçbir yolu kabul etmedin zaten hk aradım hayatımda ilk defa birine eşcinsel olduğumu söylemiştim o kadar korkuyordum ki başıma ne gelecek acaba ertesi gün ilk terapiye gittim gidene kadar içimden geçenleri bir Allah bir ben bilirim içeri girdim ve terapilere başladık terapiler ile ilgili detayı ilerleyen zamanlarda belki paylaşırım ama size bir ışık gördüğüm için bu yazıyı hazırladım ben yerdeydim karanlıktı çok uzakta bir ışık gördüm hemde bu benim istediğim bir yoldu bana erkeklerden hoşlanmanın normal olduğunu değil bunun neden olduğunu açıklıyor ve bunun benim mücadelem ve savaşım ile düzelebileceğini söylüyordu o yolu görünce son nefesimi aldım ve bir şeyler yapmaya devam ettim çok yıpranmıştım bunu kimse bilemezdi ama olsun Allah bana böyle bir imtihanı verdi ise bunu kabul ediyorum ve savaşıyorum ben neleri başardım bunu da başaracağım başaracağız şimdi ışığa doğru gururla yürüyorum bu yazıyı yazarken kendimi çok daha güçlü hissediyorum lütfen mücadele et kendin için en iyi yol ne biliyor musun aynaya baktığında keninle gurur duyuyorsan doğru yoldasın ben aynaya baktığımda kendimle gurur duyuyorum kimsenin lafına bakma Allah yolunda ol istediğin yolda ilerlemek için mücadele et unutma bu senin kanında var …
Benim herkese saygım sonsuz ama Allah bizi erkek olarak yarattı evet bu bizim imtihanımız benim gibi düşünenler şunu unutmamalıyız bir erkeğin bir erkekten hoşlanması normal değil bana kimse bunu kabul ettiremez  ben kabul etmiyorum sende etmek zorunda değilsin mücadele et normal insanlar gibi evlenmek çoluk çocuk sahibi olmak seninde hakkın ama bunu düzelerek yapmalıyız hk yı ara aynaya bak ve kendinle gurur duy kendini sev yanlızlığından güç al yanlızlığının zayıflıklarını kullanmasına izin verme bunu yaptığın zaman yalnız olmadığını anlayacaksın ve şunu unutma PEŞİNDEN GİDECEK GÜCÜN VE CESARETİN VAR İSE TÜM HAYALLERİN GERÇEK OLUR BAHANELERİNİ BİR KENARA BIRAK VE MÜCADELE ET BU SENİN KANINDA VAR…

TANRININ MUCİZE GÜCÜ
HERKESE SEVGİLER