Gönderen Konu: TACİZ TECAVÜZ MAĞDURU PASİF EŞCİNSELLER TANRILAŞARAK İYİLEŞEBİLİR Mİ?  (Okunma sayısı 1619 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Merhaba hocam ben Mert. 25 yaşındayım. Babamı on yaşında kaybettim ve öncesinde hatırladığım çok bir anım yok.Genel olarak uzak biriydi beni sevse bile sevdiğini hissettircek bir şey hatırlamıyorum.Benimse o dönemde annem için onunla yarış vardı.Anneme gelecek olursak babamın ölümü bizi yani beni ablamı ve annemi daha çok bağladı.Annem güçlü bir kadın kötü olduğu şeyleri belli etmez aynı zamanda dindar bir insan.O hep destekcimiz oldu kendi ayakları üzerinde durdu ve bizi okuttu.Ayrı bir bağ vardı onunla aramızda.O yüzden annemin yanından hiç ayrılmadım.Ablamla da hep iyi anlaştık beraber büyüdük beraber oynadık kız oyunları değil daha unisex oyunlar oynadık mesela o öğretmen oluyordu ben öğrenci.Evcilik de oynuyorduk ben robot aldıysam o Barbie alıyordu mesela.Ablam iki yaş buyuk benden yazın evlendi.Onun gidişi annemi etkledi bence ama asıl etkileniş benden ayrılınca olacak şuan annemle kalıyorum üniversite ilk iki yıl yurtta kaldım sonra aparta geçince ailemle kaldım.Annem benden ayrılip yalnız kalmaktan korkuyor bence bunu dile getirmisligi bile var.Beni de sorumlu hissettriyor bu durum.Kendi cinsimden babamın yaşadığı dönem de dahil hep uzak kalmıştım mesela futbolu hiç sevemedim.Hep kadınların olduğu bir ortamda buyudum. Küçükken komşunun oğlu (ergendi)bana tacizde bulundu.Üstüme boşalıp zorla oral cinsel ilişki yapıyormuş bunların yeni farkındayım.O dönemde erkeklerde de hoşlandığımı hatırlatıyorum hatta mahalledeki erkekler birbirmize surtunuyorduk ama çocukluk aşkım kadındı.Ergenliğe kadar sesim çok inceydi bir de hep kibar olunca bana kız gibi diye alay edildi hep ama kendi bedenimi kız gibi hissetmiyordum.Çok üzülüyordum bu tarz alaylara..Ergenlige yine kendi cinsimden uzakta girmistim.Homoseksuel görüntü ve videolar izlemistim. Hatta benimle yaşıt bir akrabamla birbirmizi sırayla tatmin ediyorduk ilk ben teklif etmiştim ona sonra defalarca tatmin ettik birbirmizi ama sonrasında arkadaş gibiydik hep sır olarak kaldı o dönem.Lise döneminde Facebook'tan o tür insanlarla konuşmuştum.Ayni zamanda kadınlara da romantik bakmaya çalışmıştım ama hiçbir zaman kadınlara cinsel bakamadım.Yedinci sınıfta bir kızla çıktım tamamen aşk değildi iyi anlaşıyorduk ama sonra ayrılmak istedi ayrıldık Sekizinci sınıfta yeni bir kız gelmişti okula görünce elim ayağım birbirine dolaşıyordu o sadece hayranlık  olarak kaldı bende.Erkeklerle dostluğum oldu her erkeğe o yönde bakmıyordum zaten.Lise sonda sanaldan tanıştığım bir hem cinsimle ilişkiye girdim.Sonrasinda çok pişman olup vicdan azabı çektim.Universite iki üçüncü yıla kadar uzak kaldım ama yine o görüntülerle kendimi tatmin ediyordum.Tatminden sonra pişmanlık yaşıyordum.Bu süreçte beğendiğim gerçekten elektrik aldığım kadınlar oldu ama sadece duygusaldi bilmiyorum belki bu yüzden kendimi güçsüz hissedip ilerlemedim.Liseden hayran olduğum benden büyük bir kiz vardı.Onunla çok konuştuk memlekette buluşmuştuk enerji almıştım hatta İstanbul'dan yanıma geldi.Sevmek istedim ama o çok mutsuzdu genel olarak hayattan zevk almıyordu ben de iyi gelemiyordum ona sarılmak istediğimde izin vermedi tam olarak nasıl baktığını bile bilmiyorum bana sonra başlamadan bile yürümedi depresifliği en son vazgeçirdi beni o da yazmadı zaten  Ucuncu sınıfta yine kendi cinsimden birileriyle birlikte olup pişmanlıklar zinciri devam etti hatta birini gerçekten sevdim diyebilirim hatta o daha çok seviyordu ama benim içimdeki yanlış his devam etti ve bitirdim.Universite üçüncü sınıfın yazında yurtdışı programında bir kızdan gerçekten etkilendim bakışları özellikle derin bekliyordu.Daha sonra bir kızla tanıştım sevmek istedim ama birbirmize çok uymadık o da arkadaşça kaldı.Dorduncu sınıfta okulda üst dönem bir çocuga aşık oldum hatta dayanamayıp Instagram'dan yazmıştım tanıştık büyük risk aldım ama engel olamadım kendime.Farkettigini söyledi ama olamayacağımizi hetero olduğunu arkadaş kalacağımızi söyledi ben de yapamayip gittim.Yazin tekrardan mesaj attı bana denemek istediğini ve benim hayatinda olmak istediğini söyledi.Ben de şans verdim.Cinselligi o benden daha çok ıstiyordu hem utanıyor hem de istemiyorum.Onun isteğiyle birlikte olduk bir şekilde haz aldım ama o aşk dediğim duygu yoktu cinsellik kötü etkilemişti.Hatta tiksinmistim cinsel organ vs.O hayranlığı duyamadım sonra zaten o da tamamen arkadaş kalmak istedi yolları ayrıldım sonrasında yazdı ama istemedim konuşmak .Bir süre yalnızliktan sonra  uygulamadan biriyle tanıştım sevdim hatta şefkat duyuyordum ona.Hatta onla her şeyi göze almıştım arkadaşıma bile açılmıştım.Sonrasinda  bir ara ona ulaşamadım ben de hem kızdım hem de bu sorumsuzluk karşısında ayrılmaya karar vermiştim o gece zaten bana döndüğünde biriyle görüştugunu beni üzmek istemediği için soyleyemedigini söyledi, ayrıldık.Sonradan mesaj attı ama çoktan çıkarmıştım hayatımdan silmiştim numarasını bile.Bu dahil bu zamana kadarki çoğu ilişkimde cinsellik istemiyordum hatta soruyorlardı beni istemiyor musun vs diye ama gerçekten cinsellik içimden gelmiyordu.O tarz videolari bile izlerken görüntü hoşuma gittiği için izliyordum gerçekten istedigim için değil.Belki bu yüzden hep pasif pozisyonda kalmıştım sanki ipler benim elimde olsa yapamiyacağımm hissi de var ama genel olarak cinselligi sevmedim istemedim.Şuan farkındalıktan sonra gerek yasanti gerekse sanal alemde eşcinsellikten uzağım.Öncesinde cinsel hazza gelecek olursak sadece bir iki iliskimde zevk aldım onda da her şeyi kenara bırakıp o an bir şey düşünmedim pasiflikten zevk aldım.Son noktaya gelecek olursak bu gelgitler hatalar zinciri sonradan kafama dank etti.Önce bununla yuzlestim daha sonra ne yapabilirim dedim birkaç arkadaşımla da konuştum açıldım.İlk defa kendimi bu kadar yalnız ama bir o kadar güçlü hissettim.Kitap araştırma filmlerden bilgiler edindim.Bu konuyla ilgilenen bir psikoterapistle görüştüm. Kendimi anlattığımda bana homoseksüelliğimin süperegoyla bastırdığımı söyledi.Bunun doğuştan ve kabul edilebilir bir şey olduğunu kimsenin toplum ve din tarafında dislanmayi secmedigini söyledi ama yine de kendi kararım olduğunu söyledi.Beni tatmin etmedi zaten sizi yaptıklarınizi ve YouTube kanalınızı biliyordum sonra sizinle iletişime gectim hocam. Artik hep arada olmaktan yoruldum ve düzlüğe çıkıp oh demek istiyorum çünkü bu hayatta gerçekten bir kadını tüm benliğimde sevip aile kurup baba olmak istiyorum bu yolda ne yapmam gerekiyorsa yapacağım savaşcağım. Sırf evlenmek için bir hata asla yapmak istemiyorum. Kadinlara cinsel bakamadım sanki kötü bir şeymiş gibi sanki ona zarar verecekmis gibi ve kendimi o güçte görmüyorum cinsel organım küçük geliyor yaşadığım ilişkilerde bile tam erekte olamadım vs bu tarz engeller var ama aşılcağına inanıyorum.Romantik bir film izlerken bile hep bunu hayal ettim.Umarım karışık anlatmamisimdir hocam önce kendi iradem sonra da sizin güzel desteğinizle inşallah aşmak dileğiyle sağlıcakla.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2021, 06:54:08 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Hayatımın 4 saatlik özeti ve aydinlanmasini yaşayıp sizden ayrıldıktan sonra değişim aslında başlamışti içimde.Ben tanriyim tramvaydaki insanlari inceledim hepsi kendi halindeydi.İndim gezdim yürüdüm daha da iyi hissettim.İnsanlara karşı tavrim bile değişmişti öğretmenevindeki çalışanlara daha resmiydim ve bana hürmet ettiler.Akşam ablamla konuştum her şeyi anlattım onla konuşmak iyi geldi sonra gece düşünüp durdum.Ben tanriyim her şey yapabilirim tüm branşları düşündüm acilde uzman olabilirim can kurtarabilirm dedim hoşuma gitti sonra.Ben tanriyim dedim istediğim her şey olur o zaman hayallerimi düşündüm evet bunlar da olabilir.Ben tanriyim o zaman adil olmaliyim o zaman dedim kendi adaletimi sağlamalıyım.Sonra o şerefsizi düşündüm bir sekilde numarasını bulabilirdim o an otele çağırmak isterdim.Ama mantıkli düşünüp onu tehditle ıspartaya çağırmaya karar verdim.Kimsenin haberi yoktu bunu kendim yapmalıydim.Ogun çok az uyudum ama her şey kafamda oturdu.Ertesi gün havaalanında kendime güvenle yürürken adeta ajan gibi hissettim.Cunku eğitim alsam gerçekten yapabilirdim.Uçağa binerken bir kızla tanıştım hoşlandım.Direkt kızlardan hoşlanmaya başlamıştım bu bir mucize.O kıza iyi yolculuklar diyip oturdum.Yanimdaki kizla tanışıp konuştum.Kendime güvenim artmıştı istediğim her konuda konuşabiliyorduk.İnişte numarasini alacaktım diğer kızınbekledim ama bulamadım.Eve gelir gelmez hemen işlere koyuldum.Once o şerefsizi arayıp tehdit ettim iki seçenek sundum konuşurken içimdeki öfke bagrisim bana bile yabancı gelmişti.Sonra biraz sakinleşip hemen dolabimi açtım bana yakışmayan sevmediğim kıyafetlerin hepsini alıp çöpün yanına astim.Sevdigim kitaplar bile değişmişti onları da kütüphaneye verdim.23 senenin telafisi yapar gibiydim.Ertesi gün güzel bir alışverise gittim.Kendime beyaz önlük,beyaz önlük aldim.O alışveriş bile hayatımın en emin en güzel alışverisiydi.Kendim için güzel seyler aldım.Kuzenimle konustum bendeki değişimi farkettimisti ertesi gün geldi.İcimde bir heyecan vardı uyumuyorduk sürekli planlar yapıyordum.Bir gün hasteneye gittim ve o koridorda kendime güvenle yürüdum ben tanriydim.Sonra bir kızla poliklinikte çalıştım.Onun o eli kolu telaşlı hali hoşuma gitmişti ben bir o kadar emindim.Tanistik bir ara görürsem bir şeyler yapmak istediğimi söylerim.Sonra sağlık ocağında bir hemşire hoşuma gitti.Sonra dedim ki en azından konus gittim yanına dedim bakın ben sapik değilim tıp okuduğumu biliyordu siz çok güzelsiniz dedim eğer biri varsa hayatınızda sorun yok güzel olduğunuzu bilin dedim teşekkür etti nisanliymis:(Şaka bir yana buna cesaret ettiğim için kendimi iyi hissettim.Artık kızların bakışını yakalıyorum mesela otobüste falan.İnsanlara karşı da daha netim ikna edici oluyor bu.Annemle de her şeyi konuştuk o da dertlesti şok oldu vs.Babam tahmin ettiğimden de betermiş.Onun da babası vs.Çok şey oldu bazi şeyleri atlamış olabilirim.Gelecege dönük kararlar verdim harekete geçtim sanki 23 senenin telafisi gibi.Gecmisle ve insanlarla yuzlestikten sonra şuan cidden çok iyi hissediyorum.Artik önüme bakıyorum geçmiş artık omzumda yük değil bu yükü attım artık koşuyorum ileriye daha da ileri