Gönderen Konu: birgün gerçekten aile sahibi olabilir miyim  (Okunma sayısı 713 defa)

kendiniarayanbiri

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
birgün gerçekten aile sahibi olabilir miyim
« : 30 Haziran 2023, 01:38:16 öö »
selamun aleyküm arkadaşlar ismim ali olsun 26 yaşındayım kendimi bildim bileli bu illetten kurtulmak isteyen ama bir türlü bu dirayeti kendinde gösteremeyen biriyim şuan 30 haziran 2023 saat gece 01 30 buraya içimi döküp benim ile aynı dertten muzdarip arkadaşlarıma hep belki tavsiyelerde bulunursunuz hemde ben içimdekileri tamamen anlatmış olurum [YAZIM YANLIŞLARI ANLAM BOZUKLUĞU İÇİN KUSURA BAKMAYIN ] büyüdüğüm ailem anne hükmü geçen babanın pasif olmasa da anne ne derse kabul eden küçüklüğünden beri abi korkusuyla büyümüş biriyim kendimi bildim bileli Allah a bu illetten kurtulmak için yalvaran biriyim askerliğimi yapmadan önce uzun araştırmalar sonucu bu siteyle karşılaşmıştım ama korkudan çekinerek hep ertelemiştim hatta içimde nasılsa tedavisi var mutlaka gidip iyileşeceğim derdim velhasıl aradan yıllar geçti askerlik bitti vs artık neredeyse tüm tanıdıklarım evlenip çoluk çocuk sahibi oldular ama ben imkansız hayal ve fantezi dünyasında boğulup gidiyorum bundan iki yıl önce artık çok bunalıp ilk terapime başladım ilk terapi benim için o kadar muazzam diki bana kattığı sevinci özgüveni heyecanı kelimelerle tarif edemem ve ogün inandım iyileşeceğime bir kaç terapide daha bulundum toplamda 6 yada 7 defa gelmişimdir ama hep çok aralıklı en az iki ay bazen 4 ay ara vermişliğim var ve ne kadar mutlu olsamda bana verilen ödevleri yapmakta çok gevşektim aslında bunun nedeni nasıl olsa iyileşeceğim bunun bir tedavisi olduğuna gönülden inanmanın verdiği bir rehavet olsa gerek bu zaman zarfında inançlı biri olmama rağmen inanç din konusunda çok gelgitler yaşamaya başladım bu benim zihnimi çok yordu ve halen yaşamaya devam etmekteyim kendimi dış görünüş olarak hiç beğenmem cesaret olarak ta çok eksikliğim var belkide bu yüzden sadist duygularımda var kendimi cinsellikten daha çok karşımdaki beğendiğim erkeğe hizmetkar köle görüyorum ama artık çok bunaldım ergenken belki 50 den fazla arkadaşım varken kendimi insanlardan soyutlayıp melankoliğe vurduğum için artık kimsesiz ve yalnız hissediyorum kendimi sadece 2 arkadaşım var onlarlada ayda yılda bir görüşüyoruz hatta çoğu akrabam beni tanımaz çünkü düğün derneğe gitmeye utanırım bu sayfada başaran insanları gördükçe umutlanıyorum ve bugün bir karar verdim ilk fırsatta terapiye gidip bundan sonra düzenli olarak gitmeye çalışacağım sizlerden dua bekliyorum ve mümkünse bu yollardan geçmiş ve iyileşmiş arkadaşlarla iletişim kurmak isterim muhammet binici kanalındaki danışan videoları çok etkileyiciydi ama 3 ay geçmesine rağmen hala fragmanı yayınlanan 2 bölüm yayınlanmadı nedense aklıma geldikçe buraya bireyler yazmaya çalışacağım

Eşcinsellik sapıklık ya da hastalık değildir. Toplumun aynasıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=tIuRKf4tbpU&list=PLAABaL9f17rX11VATx98ruU7_iIuzgOZK&index=17

Eşcinsel sitelerinde baba sevgisi ararken seks bağımlısı olmak
https://www.youtube.com/watch?v=tXHaVWGvYH8&list=PLAABaL9f17rX11VATx98ruU7_iIuzgOZK&index=8

« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2023, 07:57:10 öö Gönderen: psikolog »