Gönderen Konu: Eşcinsellik- Asla pasif olma/ YAZGI📜  (Okunma sayısı 881 defa)

Hasan kayan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Eşcinsellik- Asla pasif olma/ YAZGI📜
« : 26 Aralık 2023, 05:22:30 ös »
17 yaşında kıvırcık,şişman, hakettiği
mutluluğu arayan, genel olarak pozitif sevgi pıtırcığı ama bir yandan içi kan ağlayan yolunu kaybetmiş ne yaptığını
bilmeyen bir çocuğum. İstanbul'da yaşıyorum. Eşcinsel kimliği taşıyorum ve rolüm PASİF EŞCİNSEL. Aslında biseksuelim. Yani hem kadınlardan( yani karşı cinsten) hem de erkeklerden(hem cinsimden) hoşlanıyorum. Ancak
pasif kimliğim daha baskın.
Normal yurtta kalıyorum. Kaldığım yurt dini bir yurt. Orada İslam ilimlerini öğreniyorum. İslam ilimlerini öğrenmeyi seviyorum. Nede olsa bu hayata Allah'ı tanımaya onun istediği bir biçimde yaşamaya geldik. O ne isterse o. Bizler kullar olarak onun isteğini yerine getirmekle yükümlüyüz. Bu dünya geçicidir; nimetleri, zevkleri, kendisi...
Şu kısacık ömrü Allah bize onun istediği şekilde yaşamak için bahşetmiş. O yüzden olabildiğince dünyadan yüz çevirmeli ve ahiret hayatına yönelmeliyiz. Ama nefsimiz öyle zorlarki bizi yapamayız ve yüz çeviremeyiz. İşte tam da o dönemimi yaşıyorum.
Ailem dindar ve muhafezakardır. 6 yaşımda normal ilkokula başladım ve 4 yıl tamamladım. Sonrasında babamın bana tavsiyesi ve istemesi üzerine, aynı şekilde benimde istemem üzerine 10 yaşımda ilkokul dönemimin bitisinin ardından 1 yıl sonra hafızlık kursuna basladim. Ondan önce şunu söylemek gerekirse biz evde babaannem ve dedem ile birlikte yaşıyorduk. Ben 4 kardeşim 1 ablam 2 tane de kız kardeşim var  ve ben tek erkek çocuğuyum. 2015 yılında dedem geberdi. Geberdi diyorum çünkü ondan nefret ediyorum. Bunun sebebi ise küçükken bana yasattiklari.... Benim erkek ortamim yoktu aynı diğer eşcinseller gibi. Hep kızlarla oynar ve onlarla bir şekilde anlasirdim. Çünkü etrafımda ya pek erkek yoktu yada ben istemiyordum işte. Bunun farkına varan ailem bana hep baskı yaptı en temeli de dedemdir. Dedem erkekler yerine kızlarla oynadığımı görünce bana hep kızardı hatta azarlardi ibne bile demiştir belki. Dovmuste olabilir ama ben tam hatırlamıyorum en net hatırladığım üzerime titrediği. Babaminda aklını celip bir şekilde bana kizmasina beni azarlamasina vesile olurdu. Babam sinirli bir insandır gözü karardimi ağzından çıkanı kulağı duymaz. Bana herhangi bir konuda kızıp "ibne" pezevenk rediği olmuştur. Aynı onun babasida öyleydi. Dedem yönetmeyi seven bir adamdı. Babam onun piyonuydu ve ona istediğini yaptırdı. Dedem ablama karşı çok yumuşak bana gelince çok sertti. Hep ibne olmamdan korkarlardı. Ben çoktan olmuştumda haberleri ve benimde haberim yoktu. Konuşma tarzim ve davranışlarım kız gibiydi.
Babam arada bir mahalledeki çocuklara tembih eder ve benimle top oynamalarını söylerdi. Ben hiç oynamaz ve hicde sevmezdim futbolu ki hala öyledir. Onlarda babamı severlerdi ve benimle top oynarlardı. Ama ben bir şekilde yine kızlarla kaynaşmayı bildim. Ama babam bunu fark etmişse(yani bu gidişle  eşcinsel olacağımı sezmişse)
Benimle özel ilgilenmeli benimle başbaşa vakit gecirmeliydi. Bunu da bana psikoloğum söyledi. Eğer kaygilanmişsa özellikle benimle balık tutmalı veya beni maça götürmeliydi. Yani fiziksel bir aktivite yapmalıydı ama o yapmadı. Ne dedem ne o.... Hiçbiri......
Sadece kızmayı yeri geldim azarlamayı bildiler. Bunu sezen babam beni ilkokul bitiminde yatılı kursa verdi. Ben de razı geldim ve hevesliydim. Bakalım hafızlık kursunda neler yaşamışım ........

Devam edecek ...🎞️

Hasan kayan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eşcinsellik- Asla pasif olma/ YAZGI📜
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2023, 05:16:08 ös »
Evet kursa başladım anlık hevesle. Hevesim kursağımda kaldı. Çünkü az olaylar yaşanmadı.
Bu arada o sırada dedem ölmüştü. Yani ben dedemin ölümünün ardından bir sene sonra hafızlığa başladım.
Yaklaşık bir kaç kişiyle birlikte oldum. O zamanlar daha 10 yaşımdaydım. Yaşıtlarımla gece yatakta
Birlikte oluyorduk. Ama çocuktuk ve farkında değildik. Bize zevkli geliyordu ve ileride ne tür bir
Pişmanlik yaşayacağımızın farkında değildik. Ben tabi yatakta pasif rolündeydim. Hayatta ne
anal yoldan ne ön yoldan ne oral yoldan sevişmeyi hiç duymamıştım. Görmemiştim bile ......
Ne öğrendiysem bu işlere bulaşınca öğrendim.
Tabi kursta adım çıktı. OROSPU- TOP-TRAVESTİ diye.....
Ve ayrıca bunu bana diyenlerin kimi de benimle yatan çocuklardı. Adam hem beni beceriyor
hemde bana top diyor.
Kimi zaman istemezdim de zorla yapmak isterlerdi. Yaklaşık belki de 10 kişiyle yatmışımdır o kursta.
Sonrasında üstüne dayakta yemeye başladım. Tabi hocalar dövmezdi ve beni severlerdi. Çalışkan bir çocuktum çünkü.Ama diğer çocuklar bana hep şantaj yaptılar ve beni dövdüler. Aileme hiçbirşey anlatamadım çünkü beni onlara şikayet etmelerinden korktum. Dayamı yedim zevkimi de aldım oturdum aşağıya. Çok çıkmak istedim o kurstan çünkü dayak yiyosun şikayet etsen tehtid edildiğin için edemiyosun kalmışsın ortada.
He bide aile özlemi de mevcut tabi... Resmen hayatımın dönüm noktasıydı. Kolay şeyler yaşamadım
O küçük bedenim az hasar görmedi.
Babama çıkmak istediğimi söylediğimde nedenini bilmediği için müsade etmedi tabiii.
Çok yara aldım ve çok kez hor görüldüm. İşte o zaman babama olan bütün nefretim açığa çıktı ve ben ilk tohumları o zaman attım..... 

Hasan kayan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Ocak 2024, 08:23:35 ös »
Sonra o kurstta bir süre hafızlığı bitirene kadar kaldım. Anasını satayım zaten çıkmayacağım çıkma isteğimin nedenini anlatamam, bende az bir sürede hafızlığı bitirdim çıktım o kursttan. Ordan çıktığım o günü hatırlıyorum.....
Öyle hevesli öyle mutluydum ki anlatamam.....
Çünkü bana,bütün zulümler  bitti gibi gelmişti o zaman. Dayak olmicaktı, tehtid edilmeyecektim, şantaja maruz kalmayacaktım. Bu yüzden oldukça mutluydum.
Sonrasında yani bir süre sonra arapça kursuna başladım. Gözlemledim herkesi ve şunu farkettim; Arapçada ki arkadaşlarım eski arkadaşlarım gibi değildi. Dayak yoktu veya şantaj, tehtid, nefret söylemleri falan... Yani eskiye nazaran bana pek top denmiyordu bana ama yinede hal ve hareketlerinden solayı diyenler de az çok olmuştu. 5 yılım orda ha öyle ha böyle geçti. Acısıyla tatlısıyla güzel bir 5 yıl geçirdim arapça dönemimde ama o sıra da birine aşık oldum ve biraz ondan bahsetmek isterim.........

Hasan kayan

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2024, 11:56:08 öö »
Aşık olduğum adam,Mahmut........
Mahmut balık burcu ama asla balık burcu gibi davranmayan bir insandı. Duygusal değildi. Ama birinin de ona laf etmesine izin vermezdi. Belki de bu açıdan duygusal olabilir ama ağlayan veya herşeye üzülen bir tip değildi. Ama alınan bir insan ve hala öyle. İstediğine laf eder ama kendine şakasına bile laf edilse ona bozulur böylelikle de ya ağzını bozar ya da ona laf atana laf atar. Hayırsızın biri yani fikrimce......
Bizim sınifta bir müzakere grubumuz vardı ve herkes birbiri ile eşleşirdi. Ben de Mahmut ile eşleşmiştim hatta o beni istemişti çünkü ben hem ders çalışan hem de anlayan bir çocuktum. Sonrasında biz Mahmut ile yakın arkadaş olunca ki o da benden üç yaş büyüktü...... Ben biraz buna bağlandim ve tam da bunu derken ona aşık oldum. Onu hep benimle olurken hayal ettim. Birlikte mutlu oluyomuşuz, sevişiyomusuz, hep birlikte olup geziyormusuz falan filan ...... Hatta onu elde etmek için emin olun kaç tane büyücü ile konuştum biliyirmusunuz....
Sırf bana aşık olsun diye ritüel yapmaya bile kalkıştım ve param olsa ve guvensem kesin bir buyucuye büyü yaptiricaktim o kadar gözüm dönmüştü....Hatta mast yaparken bile onu hayal ederdim ve fantezilerimi onunla kurardım. Mesela benim haz aldığım fantezi göğüs fetisiydi ve benim goguslerimi yalasın isterdim.
Resmen tutulmuştum ona ve bana sahip olsun istedim. Sonra nedeni belirsiz benden uzaklaştı ve bana eski gözüyle bakmaz hale geldi. Mesela o zamanlar onun için güvenilirdim ama ne yapıp edip güvenini kırmaya izin vermiştim ve bana ben sana güvenmem demişti ki hala daha öyledir. Sonra ben ona yakınız ve arkadaşız diye seni kıskanıyorum dediğim de yani arkadaslarinla seni kıskanıyorum dediğimde onun için baya alay konusu olmuştu. Biraz bana sempatik davranıyodu şımartıyodu ama sonrasinda ilişkimiz bir an kesildi ve bana nefret gözleriyle bakmaya başladı. Ve ben yaklasık 2 yıl boyunca onun yanındayken ona platonik yaşadım.....
Çok üzüldüm hep kendimi suçladim ama onun vermediği ilgi ile en sonunda ondan vazgeçtim ve şuan sadece en yakın ağabeyim ve arkadaşımdır. Ama daha bitmedi çunku bı tane daha platonik aşkım oldu....