Gönderen Konu: FRANSA'DA EŞCİNSEL OLMAK: EŞCİNSELLİKTEN NASIL KURTULABİLİRİM?  (Okunma sayısı 2440 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
merhabalar hocam
 nerden baslasam nasil baslasam diye dusunup duruyorum hep sizinle coktan beri gorusmeyi arzuluyordum ve allah nasip etti ve gorustuk
yillardir cektigim sikinti bunaltici bir hayati kimselere anlatamiyim kendi icimde surekli tasiyordum ama sukurler olsunki sizinle tanismak beni baya degistirdi
inanamiyordum bu kadar cabuk etkileneceme her zaman size baglanmak istedigimde icimdeki ses bosver bu zamana kadar bir care bulamadin simdi huseyin hocami bulacak
gibi soylentiler  ama sukurler olsunki gorusturene. hocam ogun sizinle MNS de gorustumuzde bana arkadaslar tavsiye etmistiniz mete ve utti arkadasin mesajlarini okuyup sonrada tlf la goruselim demistiniz sizden sonra hemen o arkadaslarin mesajlarina baglanip gorusmek nasip oldu  o mesajlar sanki beni anlatiyordu sanki ayni seyleri o paylasiyorduk onlarla
mesajlar beni etkiledigi gibi meteyle hemen gorusmek istedim ve saolsun oda bana baglandi gorustuk uzun uzun anlatim derdimi oda dinledi buda beni ilk defa beni bir dinleyen olmasi cok
sevindirdi ilk defa istedigim gibi biriyle konusabiliyordum  ve saolsun oda beni dinledi tavsiyesi siz oldunuz huseyin hocamla tlf bile gorussen faydasini gorecek sin dedi ve dedigi gibide oldu
hocam sizinle konusmamiza gelirsem beni bana anlatmaniz beni sasirtti ornekleriniz kafamda bir ok gibi saplandi beni bir vampirin istirmasi ve o vampirin etkisinde kalip surekli aptalca seyler yapmam nefsimin ve seytanin suclamalariyla surekli kendimi assalamam kendimi suclu bulmam sanki hep suclu ben gibi davranmam beni sikinti ve buhrandan baska bir sey degildi o gun soylediniz sozler neden sen suclusun seni bu hallere dusurenler utansindemeniz dogruydu cunku ben hic boyle olmak istememistim onlar beni boyle yaptilar onlar bana bunu sevdirdiler ama simdi ise cok sukur hic oyle dusunmuyorum sozleriniz aklima geldikce sukur etmek ve namazlarima daha iyi baglanmak istiyorum kendi kendi me sonra soyle dedim belki bende bu dunyada boyle sinava cekiliyorum ve oylede yazacak cok seyim var hocam ama burda kesmak istiyorum sizden ve o arkadaslardan allah razi olsun derken koca insan haklari olan fransada bile derdimi anlatacak birinincikmamasi kendi ulkemizde bizi dinleyen kulak veren gelin size yardimci oluyum diyen kisinin olmasi ne guzel bir sey allah razi olsun demek ten baska bir sey gelmiyor elimden
 saolun hocam bu haftalik gorusmemiz ilk bile olsa beni etkiledi insa allah haftaya gorusmek dilegiyle

selamlar huseyin hoca
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2016, 01:45:11 öö Gönderen: psikolog »