Gönderen Konu: LEZBİYENLLİK HİKAYEM: KIZ ÇOCUKLARINI NASIL YETİŞTİRMEMELİYİZ?  (Okunma sayısı 3410 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Bugün size lezbiyenlik hikayemi yazıcam.Ben bebeklikte  erkek oyuncaklarla oynarmışım  annem oyuncak bebek verince onu kenara fırlatırmışım. etek ,elbise ,kadın giyisilerini 3 yaşında bile giymezmişim.Garip hareketlerim annemi tedirgin etmeye başlamış.5 yaşında motosiklete ilgi duymak ,erkek giyisilere ,anahtarlıklara,futbola aklınıza gelecek tüm erkek hareketler bende imiş,tüm erkeklerin ilgi alanı ,erkeklerle sokakta oynamam gibi.ilk okuldan çıkana kadar çok fakirlik ,babamın 6 kardş olmamaız nedeniyle sevgi göstermemesi,çok çalışmak zorunda kalması ve benim bol bol aiiiilemden dayak  yemem.okulda öğretmen evde ablam ,annem ,babam hor görme azarlama alaya alınma sen sus konuşma ,aile sorunları tuzu biberi.5.sınıfta okulun engüzül en zengin kızından hoşlandım.ama cinseliik  düşünmedim.ilk okuldan sonra mah engüzel kızına aşık oldum onla yatmayı seviş... hayal etmeye  başladım.gel zaman git zaman onla samimi olduk  oda bana aşık oldu ve onun teklifi ile yüzeysel beraber olduk.bunu 5yıl yaşadık.Ama onlar mah. taşınınca delirme noktasına geldim acımı bastırmak için  bir başkasına aşık oldum.o evlenince başkasına derken 30 yakın kızlar benden geldi geçti.çevrem horlamayabaşladı doğru bulmuyorlardı. piskoloklara gititiğimde lezbiyenliğin çaresi yok dediler.ben başka doktorla  yüzde elli başarı sağladım.ailemle iyice aaram açıldı bende çareler aradım çok dua ettim dine 4 elimle sarıldım ama geçmedi.odama kapandım hatta evlililik yaptım ama eşime aşık olomoyınca 1 yıl sonra boşandım.evliyalar kabirinde çok dualar ettim lut kavmi helakı azaptan korkum ve beni bırakmayan bu eş cinsel rahatsızlığım.Şu an değerli sayın KAÇIN hocamı buldum internetetn birçok vidolarını izledim.telefonunu  ekranda görüp aradım ve nasipse tedaviye gidicem.Ben cahil anne ,babamın ve efakir iki ailenin iki taraf 7 kardeş onlar kendileri eğitimsiz bze ne verebilirler.ben suçluluk duygusu ili yetiştim çevremde kınanan sen sus sen konuşma  kelimelerle büyüdüm.Ama daha 3 yaşında iken genimdemi sorun vardı ki ben neden o   yaşta erkeksi davranıyordum.Bu  sorunun cevabını Hüseyin hocama anlatıcam .hormon testi yapıldı  şu an sokağa bile çıkmıyorum bir kıza aşık olurum die odama kapattım kendimi.mecburi çarşı işlerimi yapıp odama kapanıp ingiliz ce öğrenmeye ,anadolu ünivertesine hazırlanıyorum.günah olmasa canıma kıyıcam.fiziken bu  alışkanlığı terk ettim ama beynimde bitmedi.islama sıkı sıkıya sarılarak sabır edip dua ediyorum.boş kalmamaya çalışıyorum.40 yaşına gelmek üzereyim benden tavsiye isterseniz  şunu söylerim Hüseyin Kaçın hoca gibi doğru hocayı bulun ,dua edin şifa için sabır edin,oruç tutun  görün açlık cinsel duyguları sıfıra  indiriyor.hoşlandığınız kişiden kaçının, öyle ortamlardan sakının,namazı tadili ekrana uygun olarak kılın,hedef belirleyin.kendinize kadınım die telkin verin.ama lütfen şunu unutmayın mutlaka piskoloğa gidin geç kalmayın tedaviyi olun umulurki derdi veren dermanıda verir.piskolok için maddi imkanım yok mazeretlerin arkasına sığınmayın.sigaram hamd olsun yok sizde 1paket sigaradan ,tost ,hamburgerden taviz vererek ,lüks yaşamı kısarak tedavi paranızı ayırın.Unutmayın sizin sağlığınız için allaha emanet olun

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: LEZBİYENLLİK HİKAYEM: KIZ ÇOCUKLARINI NASIL YETİŞTİRMEMELİYİZ?
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2022, 08:38:36 ös »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: LEZBİYENLLİK HİKAYEM: KIZ ÇOCUKLARINI NASIL YETİŞTİRMEMELİYİZ?
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2023, 06:45:39 öö »
Eşcinsellik hakkında yaptığı araştırmalar ve tedavi yönetmleriyle tanınan haber sitemiz yazarı ve psikolog Hüseyin Kaçın, 12 yıl önce TV 5 ekranlarında yaptığı açıklamalarla dikkat çekmiş ve bugüne gelinen sürece ışık tutmuştu.

EŞCİNSELLİK HASTALIK DEĞİL BUNALIMDIR

Eşcinsellik hakkında hastalık ifadesini kullanmamanın gerektiğini ve bunun 'psikolojik cinsel kimlik bunalımı' olduğunu belirtmek gerektiğini söyleyen Kaçın, ''Eşcinsellik özünde anne-babadan ve toplumdan o desteği alamadığınız için çocukken dışlanmış olduğunuz için bu sorunu yaşıyorsunuz. Hastalık veya rahatsızlık dediiğinizde, onlar da toplum tarafından dışlanıldığını hissettikleri için bu konuya aşırı duyarlılar. Buna cinsel kimlik bunalımı demek daha doğrudur.'' açıklamasında bulundu.

https://twitter.com/psikologhsynkcn/status/1671204340994912277