Gönderen Konu: EŞCİNSEL KİMLİĞİNDEN RAHATSIZLIK DUYAN EŞCİNSELLER ve LEZBİYENLER  (Okunma sayısı 6901 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Konu : eşcinsel terapi

hüseyin bey merhaba..kardeşimin eşcinsel olduğunu öğrendim ve uzman yardımı almak istediğini söyledi bana. araştırmalarım sonucu internette sizin sayfanıza rastladım ve oldukça başarılı terapilerinizin olduğunu gördüm.yorumlardan inanılmaz etkilendim.telefonunuzu aradım fakat size ulaşamadım..size ulaşabileceğim başka bir numaranız varsa lütfen bana bildirin
kardeşimin psikolojisi çok bozuk lütfen yardımcı olun

Konu : yardim edin

mrb hocam yas 22 ben galiba geyim ama kesin bilmiyorum allahim bundan ne kadar cok utandigimi allah biliyor bu durmdan kurtulmak istiyorum artik insanlarin yuzune bile bakamiyorum ailemde bilmiyor tabi bilseler zaten ben yasayamam zaten simdide yasamak denilmez ama budan kurtulacagima umudum var hic ama hic istemiyorum erkeklere bakmak sonradan cok pisman oluyorum hocam ne olur bana yardim edin her gun her an dua ediyorum allahim beni kurdar bu isgenceden ne olur yalvariyorum yardim edin bana tsk

Konu : merhaba

eğer doğruysaa eşcinsel terapi olmak isterim

Konu : Ben

İyi günler. Ben Sanırım eşcinselim. Bu durumu Şöyle anlatmakistiyorum, deneyimlerinde farklı ve bütün rollerde oldum... Ama sahiplenilmek duygusunun olduğu bütün ilişkilerimde hep sarılıp uyumayı tercih ettim.
 Bu konuda yaptığım araştıramalar gerek internet gerek sağlık kitapları olsun Gey'liğin yada eşcinselliğin giderilmesi konusunda yeterli olunamadıklarını ifade ediliyor. Sizinle iletişime geçmeden önce, seanslarınız hakkında bilgi edinmek istiyorum. Ne yapıyorsunuz, Nasıl bir yöntem çiziyorsunuz. Çünki bu konuda halen terapinin etkisini merek ediyorum, bir önceki terapilerim etkisiz oldu. Bu durumu aşmak istiyorum, hemde çok...

Konu : çinsel eyimsizlik

evliyim ve eşimden haz alamıyorum

Konu : kurtuluş

iyi geceler.Aslında pek umudum yok durumunda olup, yinede bir ışık bulabilirmiyiym vede rabbime karşı mücadelemi göstermek adına size yazmak istedim.Olgun yaşta olup.hala eşcinsel yaşamımı sürdürmekteyım..Yıllarca gay olma ma rağmen bir türlü kabullnemedim.B ununla birlikte alkolikde oldum,şükürler olsun ki alkol tedavisinde olup iyi gitmekte.Tek arzum ölmeden bu şeytani elbiseyi üzerümden . ruhumdan çıkartmak..M addi olarak çok güçlü değilm ama bu konuda ,bana el uzatabilirseniz samimi içten duacınız olururm. teşekkürler ve saygılarımlaa hocammm

Konu : ben bir eşcinselim ve lanet şey den kurtulmak istiyorum bana yardımcı olun lütfen..

bana yardımcı olun lütfen..
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2014, 10:38:48 öö Gönderen: psikolog »

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL KİMLİĞİNDEN RAHATSIZLIK DUYAN EŞCİNSELLER
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2014, 10:35:18 öö »
Konu : eşcinsellik

merhaba hocam. ben hakan 20 yaşındayım. 7yaşımdan beri eşcinsellik duygusunu taşıyorum ... ve yıllardır bunu yenme mücadelesi veriyorum.. ama bir türlü başaramıyorum hocam.. büyük bir vicdan azabı çekiyorum.. yalnızlık, derdini kimseye anlatamama, rabbinden uzaklaşam gibi pekçok sorunnla karşılaştım.. ama uzaklaşamıyorum hocam ne olur bana yardım edin.. çok zor durumdayım. ailemden kimse benim bu durumumu bilmiyo. çok yalnızım ... cevabınızı bekliyorum allah razı olsun..

Konu : yalanlar içinde dogruları ararken kayboldum

merhaba ben 25 yaşında bir travestyim .... 7 senedir bu hayatın içindeyim ilk başlar ne kadar güzel olsada son dört senedr kendimi sorgulamak ve beynimdeki soru işaretlerine cevap bulmakla geçti .... ama hayatta yasadıklarım ve zaman herşeyin ılacı oldu sizinle en kısa zaman da yüz yüze konuşmak ve görüşmek istiyorum bana yardımcı olabilecek tek insan sizsiniz....bu br hastalıktır ve benim neden boyle bir çöküşe ugradıgımı artık daha iyi biliyorum ..tek korkum yenden eski hayatıma döndügümde toplumla iletişmimde ki bakış açıları ve bunun gerçekten bir hastalık oldgunu bütün topluma bildirmek istiyorum....

hocam ben malatyadan yaşıyorum bir arkadaşımız kendi tabiriyle pasif eşcinsel duygular yaşıyormuş.islami hassasiyetinden dolayı şu ana kadar hiç bir cinsel beraberlik yaşamış değil lakin kadınlara hiç ilgi duymuyor erkeklerin penisine karşı ilgi duyuyormuş. ne olur bu kardeşinize yardımcı olun internet üzerinden terapi oluyor mu ücreti ne kadarsa verelim ama bizi lütfen bilgilendirin. bu adam küçükken cinsel tacize uğramış şimdi 22 yaşında ve ne yapacağını bilmiyor. ailesi evlenmesini istiyor kendisi de istiyor ama kadınlara ilgisi yok cevabınızı msn adresime bekliyorum

s.a hüseyin bey eşcinsellik sorunum var bunu ailemede anlatamıyorum piskolojim bozuldu küçüklükten başlayım küçükken annemden uzak kalamazdım hep ağlardım babam cok sinirli bir insan çok korkardım babamdan annemi döverdi devamlı ben ağlardım annemi çok severdim evimizde devamlı kavga gürültü vardı yaşım 6 veya 7 11 yaşıma kadar altıma küçük çişimi yapardım annem nereye gitse hep bende onla giderdim 14 yaşıma kadar böyle devam etdi ve amcamın oğlunu dayımın oğlunu cokseverdim ve ergenlik cağıma gelince yakışıklı erkeklerden hoşlanmaya başlandım ogünden berli böyle devam ediyorum ve ailemde yine tartışma huzursuzlukta davam ediyor allaha şükür hiçbir erkekle ilişkiye girmedim bu zamana kadar .

Konu : cinsel kimlik bozukluğu

iyi günler hocam. daha önce sizle iletişime geçmiştim. istanbula gelmem gerekiyordu. geldim sizinle nasıl görüşeceğimi bilmiyorum... bana yardım eder misiniz?

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSEL KİMLİĞİNDEN RAHATSIZLIK DUYAN EŞCİNSELLER
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2014, 10:36:40 öö »
Konu : oğlumm

oğlumun gay yolunda olduğunu anladım çok çaresiz hissediyorum kendimi oğlum 17 yaşında onunla konuştuk babasıda konuştu baskı yapmadan tabiki.bize söz verdi düzelicem dedi.sizinle nasıl irtibat kurabiliriz.istanbula gelmek zorundamıyız.lütfen yardım edin.yol gösterinnnn.

Konu : pasiflik

hüseyin bey benim oğlum 17 yaşında ve iki gün önce kendisinin erkeklere ilgisi olduğunu öğrendim bunun kendisini doğuştan böyle hissettiğine bağlıyor ama hiç kimseyle ilişkisinin olmadığını fakat hemcinsine ilgi duyduğunu anlattı bende bunun için oğluma kızıp bağırmak yerine onu anlamaya ve yardım etmeye çalışacağımı ki böyle olsa bile onu çok sevdiğimi ve kaybetmek istemediğimi söyledim lütfen bize yardımcı olurmusunuz daha yolun başında olduğumuzu düşünüyorum saygılarımla

Konu : acil kardesim icin yardim

Huseyin bey suan yazilariniz ve hastalariniz yazilarini okudum
 kardesim lezbiyen oldugunu bunu kabul etmemezi ve arkadaslarina karismamiz icin evden kacti. Testler yapildi hormanlarinda hicbir problem cikmadi fakat gittigi lgbt derneginde lezbiyen olduguna karar vermis.bunun icinden geldigini rabbimin boyle yarattigini soyluyo.gu ah desek daha cok tepki veriyo ve dinden sogudugunu soyluyo.Yalvaririm bize yardim edin allah rizasi icin kardesimede sean gunu verin.

Konu : Eşcinsellik terapi süreci.

Selamunaleykum. Sizi bir zamandır araştırıyorum hocam. Nasıl hitap etmem gerektiğini bilmiyorum k bakmayın. Yaklaşık bir yıl öncesi size gelmeyi düşündüm. Öğrenci olduğum ve maddi durumum çok müsait olmadığı için cesaret edemedim. Şimdi mezun'um fakat askerdeyım. Askerlikten sonra da evliliği düşünüyorum. Malesef bende bir eşcinselim ve kurtuldum dediğim anda duygular baskın çıkıyor. Size gelmek istiyorum. Evlilik önüme çıktı. Sizce evlilik öncesi bi terapi mi daha uygun olur. Yoksa evli iken de terapiyı yürütebilir miyim! Dönüş yapabilirseniz çok mutlu olacağım. Şimdiden Allah razı olsun.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle

http://www.youtube.com/user/escinselterapi

izlemek için linki tıklayınız

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
..

psikolog