Gönderen Konu: EŞCİNSEL ERKEKLER: The Matrix: Morpheus-Neo-Trinity-Ajan Smith  (Okunma sayısı 2528 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Selam Hüseyin Bey

Bugünlerde iniş çıkış yaşıyorum.şimdilik iyiyim.son aylarda işe geç kalıyorum iş arkadaşım bugunlerde yeni ima etmeye başladı.hani şu anne sorunlu otoriter kadın havalarında olan bugün laf çarpıttı.bu olay ve işteki diğer durumlar   ve  evdede arkadaşlarlada biraz gırgır yapınca bi dönem yaptığım herkese daha açık sözlü ve daha oturmuş tavrım sanki biraz yumuşadı ve bunu kötüye yordum.sanki ezikliğimi eskiden olduğum gibi aklıma getirdi ve acaba yine ezikleşiyorum özgüvenim sarsılıyor gibi geldi ve bu beni gerdi.

ancak bundan sonrası ilginç. kız fantazim ve isteğim devam.erkeklere olan fantazi sanki gitti sanki gelmesi için zorluyorum hani şu aktifliğim.hatta pasifliği bile düşündüm ki olmuyor.aktiflik sanki kayboluyor.ve böyle kritik olumsuz durumlarda zorluyorum kendimi sanki  erkeğe  kaçıyorum gibi oluyor uyuşturucu meselesi  ve erkekler çok tanıdık normalleşiyor.kızlar ve kız arkadaşı isteğim devam ancak bu özgüven yoklaması durumlarında kıza sığınmak onda dinlenmek istiyorum.acizliğimle güçlülüğümle yani bütün yanlarımla yani kendimle neysem o.bu gibi durumlar beni yoruyor.ozaman kendimi güçsüz hissediyorum.ve kıza olan ilginin heyecan dozu azalıyor.normal erkeklerdede stres yaşadıklarında kadınlarına mesafali davranmazlarmı.özellikle cinsel açıdan.benimde duygusal boyutum değilde sanki cinsel fantazim biraz zorlamayla oluyor.son yazıda yazdığım medcezir yaşadıktan sonra babamla  iletişimden ve kendimle konuşmamdan sonra fantazim gelişmişti ertesi gün.şöyle dizi oyuncusu kat dennings  yatağımda bi güzel sevişiyoruz oynaşıyoruz.dudaklarını ve bedenini sarıyorum tam bir seks.dönelim bugüne  işte yaşadığım bu olayı düşündüm.tamam geç kaldımbunca zaman takmadım benim suçum özür dilemedim.ne var bunda bu kadar sabrettiğine dua et.sonra dedim yeniden bazı kazanımlarını devreye sokar devam edersin.bazen gerçekten yanlış yoruyor gibiyim.ama ark arkaya geliyor herşey ve terapisiz kendi başına halletmek zorlaşıyor yavaş olsada aşmaya çalışıyorum.kendime şöyle dedim acaba artık eşcinselliğe değilde kendi erkekliğime yoruyorum.yani hetero olarak.bir erkek olarak eksilerim artılarım var evet bu cümleyi yazınca ayrı mutluluk sardı ruhumu.

sizcede böylemi?
yinede sizden bikaç kelime duymak rahatlatırdı beni eğer yazabilirseniz bikaç kelime sevinirim.yani bi seansa ihtiyaç duyacak kadar değilim.öte yandan kız arkadaşı edinmek istiyorum ancak çok ta emek harcadığım söylenemez.sadece arkadaşlara söyledim ciddi şekilde.ailemede tamam diycem ve en önemlisi kendim arıyorum bakınıyorum ama ortamlar gereği biraz zorlanıyorum.

bahane yok  dedidiniz galiba yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.evet inşallah.

şu yukarıda yazdıklarımı okuyunca.bir zamanlar gördüğüm rüyam geldi aklıma  önceki yazılarda yazmıştım.matrıx filmi ve neo yani benim rolüm o filmde mücadeleyi dövüşmeyi ustası morfeus öğretiyordu.ilk denemde olmamıştı.benimde geçen yıl ilk terapi sonrası ikinci devam terapi bu yıl.sonra bi sahne var tam düşmanla ciddi dövüşmesi.karşıdaki adam bu benim rüyamda gördüğüm düşmandı.neo onunla dövüşmeye başlıyor.adam çok hızlı neo başlıyor bikaç saniye hız ve hareketleri kavrıyor sonra herşey onun gözünde yavaşlıyor çocuk gibi hareket ediyor neonun gözünde o kötü adamlar.ve her hareketi fazlasıyla karşılayıp daha hareket gelmeden yumruğu çakıyor neo.

terapilerden önce gelgit yaşarız ya bizler işte ozamanlar kötü senaryolarım vardı.herkes öğrenirse diye peki herkes öğrenirse ne olurdu dışlanma hakaret küçümseme ama en önemlisi söyleyeceğin her söz ve her hareketin anlamsızlaştırılıp değersizleşmek.mesela Allah tan bahsediyorsun.içlerinden söylenirler utanmadan bide dindar ayağına yatıyor derler gibi korkular.yani değersizlemek.peki terapide önemli noktalardan bitanesi yazmak hüseyin hoca yazın diyordu.çünkü yazmak öğretir.değer verdirir.anlatır seni.ne varki bizim gibi kendi  kendini değersizleştirmekte olanlara sizler değerlisiniz sizler sır taşıyorsunuz sizleri alemlerin rabbi allah yarattı tıpkı hepimizi yaratığı gibi öyleyse sizleri allah rıza için seviyorum dediği herhalinden yaptığı bu işten belli olan hüseyin hocaya selam olsun allah razı olsun.kendimizi korkularımızda boğarak öldürürken o bu forumu bizlere yazmamız için açıyor.derde derman var dostlar diyor.burdan reklam kokan hareketler var diyenlerede artık ne diyeyim.ancak düşünmez misiniz diyebilirim kuran ifadesiyle.

kaydettiğim eski terapi kayıtlarını dinlediğimde bazı önemli noktalardaki tespitleriniz ve derin noktaları görüp hemen yaptığınız yürekten ve uzmanca önerilerinizi hiç umursamıyor gibi geçiştirdiğimi dinledim.şaşırdım kızdım kendime.belkide böylece kaybettim sosyal hayatta biçok can dostluğunu şimdi daha dikkatli olucam inşallah.bu terapi her boyutuyla katkı sağlıyor bana değişen ve anlamlaşan hayatım en büyük göstergesi.

sosyalleşmek ve selamlaşmak sevgi ve merhametin insana kattıklarını görüyorum daha fazla.bunlar için ayrıca yazıcaktım ama daha sonraya bırakıyorum.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 12:48:13 öö Gönderen: psikolog »