Gönderen Konu: Rihannayı kurtarmak‏ : Eşcinsel Erkekler: Pasif eşcinsellik kadınlık mıdır?  (Okunma sayısı 2827 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Merhaba Hüseyin Bey

Rihannayı kurtarırmıyım.yeni fantazim.illuminati zihin kontrolü ayrıntıları nette var.siz zaten konun ehlisiniz.rihanna klibinde http://www.youtube.com/watch?v=b-3BI9AspYc kişilik bozukluğu belirtileri var.zihin kontrolu geldiği noktada çırpınışları gösteriyor.tv içinde boynundan sallandırmalar.kendine zarar verme o köşeden bu köşeye atmalar vs. derin dünya güçleri aklını ve insanlığın aklını ele geçirirken genç anadolu delikanlısı müslüman o ben oluyorum nacizhane. hollywooda sızıyorum.sonra rihannayı aşık ediyorum kendime.bende aşığım.sonra zihni karartılan bu kadının kurtulmasını aşkımızla aşıyoruz.büyük tehditler psikolojik yıkımları beraber yaşıyoruz.yılmıyoruz.özellikle ben.zaten artık ben bıraksam o beni bırakamıyor daha çok bağlanıyoruz.memlekete getiriyorum.samimi dostların sıcak düğünlerinde şarkılar söylüyor.dünya medyası ayakta.time dergisine kapak oluyorum.başlık şu who is a young men? kim bu  genç adam?derin güçler kuduruyor.batıl tekrar tekrar yıkılıyor.iki gönül kirletilmiş kalplerin arınmasına vesile oluyor.insanlığın gözünün açılmasına.tek gözlü şeytan ve yaverleri rahatsız.birkez daha hak galip geliyor.ailem şaşkın tanıdıklar  ve dünya.rihanna ağlıyor ben öyle derin bir sükunet yaşıyoruz.aşk artık her zerremizde. allahın varlığı kuşatıyor yokluğumuzu.artık hiç bişey eskisi gibi değil.aklı açılan kadın kalbi boşa atan o kadın artık hakikati duydukça kapatamıyor kulaklarını.kendini bırakıyor. ben öyle.seviyoruz.artıkça sevgimiz rahmanı hissediyoruz.çocuklarımıza yelken açıyoruz.yeni tomurcuklara.fırtınalı günlerden sonra dinleniyoruz aile limanında.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2014, 02:36:59 öö Gönderen: psikolog »