Gönderen Konu: SOSYAL FOBİ ve EŞCİNSELLİK  (Okunma sayısı 4398 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
SOSYAL FOBİ ve EŞCİNSELLİK
« : 08 Eylül 2013, 11:05:35 ös »
SOSYAL FOBİ VE EŞCİNSELLİK

Hocam merhabalar uzun bir aradan sonra tekrardan ataletimi yenip yazmayı başarabildim. Hocam son terapimizde eşcinselliğimin asıl sebebi olan sosyal fobimin artık  üzerine üzerine  gidiyorum. Çünkü son terapimizde ve aslında sizin baştan beri söyledikleriniz hep aynıydı ama yeni yeni üzerine gidebiliyorum ancak. Bu sosyal fobi, utangaçlık kızların beni beğenemeyeceği kısacası benden kızlara layık bir koca olmaz düşüncesi beni bitirmiş, sebebim olmuştu. Artık o eski Sinan gitti her şeyi içimden geldiği gibi söyleyebiliyorum ve kimsenin ayıplamasını bana kızmasını aklıma getirmemeye çalışıyorum. Ramazan'ın ardından berbat olmuştum her şey tekrar eskisi gibi olacak diye çok korkmuştum ama şükür ki son terapiyle toparladım . babamla oturup muhabbet kurmaya ve özellikle erkeklerle muhabbet kurup iyice aralarına girmeye çalışıyorum ve hocam inanın buradan tüm eşcinsel ve eşcinsel hisleri olanlara sesleniyorum inanın kimse benim kadar azgın ve erkeklere düşkün olamaz ama ortamlarına muhabbetlerine bir girin bakalım bu sefer yavaş yavaş kimi arzulamaya başlayacaksınız göreceksiniz denemesi bedava   ve bu yine hocamın fark ettirmesi ve denememle fark ettiğim bir şeydir.....bu zamana kadar neden yakın arkadaşlarım hep kız oldu ki yakınlarım kız olunca demekki doğal olarak hep beraber erkekleri arzuluyorduk işte bu erkek ortamı için de geçerli hüseyin hocamla da anlamıştık aslında ben gay değildim ben biseksüeldim ve inşallah yakında tamamen heteroseksüel olacağim ama zaman gerekli tabiki bunun farkındayım...

Cnn türk'teki programa gelince transeksüel arkadaş biraz size dem vurmuş hocam düşünce yapısıdır ama benim olaya bakış açım şöyle; bunun tedavisini olmak ve sırf bundan kurtulmak için kendimi hastalık olduğuna inandırıyorum zaten hastalık olduğunu kabul etmezseniz emin olun tek yol kalıyor. dinimizce de yasak olduğunu göz önünde bulundurursanız tedaviyi kabul etmek kolaylaşıyor inanın hüseyin hocama gelmeden önce ben de gülüyordum böyle şey olur mu nasıl tedavi edecek mümkün olamaz diyordum ama ilk terapiden sonra noluyor bilmiyorum ama fantezilerim bile kayboldu en azından erkeklerden eskisi gibi etkilenmiyorum görünce kalbim çarpıp elim ayağım titremiyor artık vb....
Hocam diğer terapide görüşmek üzere

.....Sinan

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: SOSYAL FOBİ ve EŞCİNSELLİK
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2014, 02:55:06 öö »
...