Gönderen Konu: EŞCİNSELLİK: BİSEKSÜEL MİYİM? EŞCİNSEL MİYİM?  (Okunma sayısı 6021 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
EŞCİNSELLİK: BİSEKSÜEL MİYİM? EŞCİNSEL MİYİM?
« : 25 Ocak 2013, 10:11:46 öö »
huseyın bey  selamlar yazdıgım hersey sılındı tekrar yazmaya calısacagım.huseyın bey 3 erkek evladın ustune kız cocuk ozlemıyle 4 erkek olarak dunyaya geldım.babam ısındekı sıkıntılardan dolayı ben dogdugumda sehır dısında calısıyormus ve 1 yıl hıc gelmemıs bannem ham ılelıgını yalnız gecırmıs babam benı 5 aylıkken ılk defa gormus.ılk cocuklugum kotu sayılmazdı babam sık sık sehır dısına cıkardı fakat benı cok sevdıgı nı bılırdım.geldıgı zaman lar cok mutlu olurdum.annem cok olmasada baskın bır kadındı.ben yogun olarak annem annemın kadın agırlıklı kalabalık sulalesı ve arkadasları ıcınde gectı.cocukken annemın gunlerıne gıder orda yıne annemın ıstegı uzerıne onlara gobekler atar ınsanları mutlu ederdım.davranıslarım dıger erkek cocuklarından farklıydı.bunu abılerım anlar ve rahatsız olurlardı.ılk defa 6 yasında komsumuzun yasıtım ogluyla bı gun evde soyunduk ve bedenlerımızı bırlestırdık.cocukcada olsa yaptıgım seyın dogru olmadıgını bılıyor fakat zevk alıyordum.sonrasında tasındıgımız yenı bır evde baska bır komsumuzun ogluyla daha fazla seyler yapmaya basladık onunla 7 uasımdan 12 13 yaslarıma kadar cok nadır bu tarz seyler yapardık.o zamanlar bende cok fazla sucluluk duygusu olmazdı ve hosuma gıderdı.fakat sonra bundan zevk almak bende sucluluk duygusuna neden oldu ve kendımce bu durumdan kolay kurtulabılmek adına tedbırler gelıstırırdım opusmemek gıbi.aılemızde hep sıkıntılar vardı.para sıkıntısı abılerımın sıkıntısı.babam bızı sever ve sozde arkadas olmaya calısırdı.ufku genıstı fakat alkol alır cogu zaman evde kavgalar olurdu.ben yatılı bı okul kazandı m sehır dısında ve oradada hayatımın en kotu gunlerını gecırdım.bu bırlıktelıkler baskalarıylada oldu tam anlamıyla hıc degıldı fakat ergenlık ıcınde kesfederek ve cok daha fazla zevk alarak devam ettı.ama sucluluk ve pişmanlık hep basucumda beklerdı.burada bıseyler yasadıgım yasıtlarım benı ılgınc bır sekılde ele verdı ve okul ıdaresı bu olayı tek taraflı duydu.ben onlardan boyle bırsey ıstıyormusum gıbı.kabus dolu gunler gecırdım duyulma korkusu utanc cok yogun bır sekılde hayatımı kararttı ve aılemın hıc haberı olmadan hallederek onların yanına gecıs yaptım.okul hayatım boyunca her gıttıgım sınıfta alay konusu kucuk benı mahveden ımalar gerceklestı.gıttıgım okuldada aynı seylerı yasayınca 1 yıl ara verdım ve kabuguma cekıldım.okula gıtmıyor sadece sorguluyor ve kurtulmanın  yollarını arıyordum.ve kendını bılen buyuk abıme yuzeysel olarak sıkıntılarım dan bahsettım ama sadece kızlara cok fazla ılgı duymadıgı davranıslarım dolayı alay edıldıgımı soyledım.tabıı dıger seceneğin adı bıle gecmedı.oda bana yardımcı olması ıcın felsefecı bır arkadasıyla gorusturdu onlar cok samımılerdı.arkadası bana yardımcı olmaya calıstı ve bana gecmıste yasadıklarını anlattı ve anlattıkları dogruydu.bende butun yasadıklarımı onula paylastım.her seferınde umıt verıcı konusmalar yapar benı kurtulmak adına heyecanlandırır fakat sonrasında hıcbırsey yapmazdık ben 15 yasındaydım ve hala hıc bırsey yapmadık.19 yasında bır akrabamıza bayan asık oldum bende normal ınsanlar gıbı olmak yasamak ve standart bır hayat surmek ıstıyordum.bana cok asıktı.6 yıl surdu o yurt dısındaydı ama cıddı bır sekılde devam edıyodu.yazları geldıgınde onunla opusur sevısır fakat ılerı gıtmezdık.ben bır ıyı bır kotu.bazen ıskence bazen zevk duyardım fakat bu anlara hep korkuyla baslardım.genelde olmaması ıcın anlamayacagı sekılde planlar yapar kacmaya calısırdım.o gıttıgınde ıse cok sık olmasada erkeklerle yatar sureklı bır arayıs ıcerısınde olur fakat elımden geldıgınce son anlarda cayar cayamadıgım anlardada bırlıkte olurdum.hıc bır zaman bu durumu kabullenemedım.normal olmadıgının farkındaydım hep.sureklı bıseyler yapmak ıster fakat ne yapacagımı bılmezdım.unıde okurken dıger abım yasadıgım sehırde bır ıs kurdu.ve gecmıste yardım ıstedıgım abımle ortak fıkırlerı olarak benı mıllı etmeye karar verdıler.20 yasımda ıken abımın calısanlarınında oldugu 5  6 kısılık bır gurup bır bayanla benı ve bır kısıyı daha gorusturmeye gıttık.ormanda bır arabada ılk olarak ben kadınla bas basa kaldım.ılk ısım kadına eger bısey yapamazsam bunu abıme soylememesı ve yapmıs gıbı gostermesı ıcın yalvarmak oldu.kadın benım dedıgım sekılde davrandı ve oylede soyledı.bız kadın la sevıstık bende sertlesme tam enlamıyla gerceklesmedı fakat zorda olsa ıcıne bosalmayı basardım.bunun ustune benım umıtlerım arttı fakat hala nedenını anlayamadıgım bır sekılde tekrarı olmadı.ben seneden 2 kez gelen sevgılımle 6 yıl boyunca benım acımdan kabus onun acısından zevk duydugumuz sevısmeler yasandı.fakat o olmadıgında benım p olarak den eyımlerım arttı.yıllarca hıc bır zaman tam anlayla bırlesme yasayamamıstım kendımı kasmaktan.fakat gecen sene tanıstıgım bırıyle bunu astım ve 3  4 kez sene ıcerısınde bırlık te olduk.kız arkadasımı sevıyordum tek hayalım bu ısten kurtulup onunla evlenebılecek bu cesaretı bulabılecek bır erkek olmamdı.fakat ne yazıkkı bu konudakı guvensızlıklerım ve cagresızlıgım yuzunden kotu bır sekılde ayrıldık.aıleler duydu ve hakkımda annesı tarafından ben o cocukla asla kabul etmem onun ne oldugu bıle bellı degıl gıbı sozler sulalemızde yankı uyandırdı..benım acılarım korkularım kurtulma cabalarım kat be kat arttı.ayrılıgın hemen ardından babamı kaybettım ve aıle maddı manevı ınanılmaz zor gunler yasadık.bu surecte ınanın kurtulmanın yolunu dusunecek yada bu durumumun uzerınde durabılecek dermanım bıle kalmadı 2 yıl gormeden geldım ve gercekten babam ıcın cok acı cektım hala devam edıyor.suan bulundugum durum şu sızden haberım oldu ve benım ıcın bır umut ısıgı dogdu tanıstırılmak ıstendıgım bır kız var ve ben bu kız bende gercekten bır heyecan olusturdu.standart normal  bır erkek olmanın ve evlenmenın hayalını kurdugum bır heyecan.bu yuzden sızınle ıletısıme gectım. umud etmek ve kurtulmak ıstıyorum.eger bı yolu varsa gercekten herseyı yapabılırım.yarın yanınızda olacagım ınsallah kısaca bahsetmeye calıstım.sımdıden tesekkurler.gorusmek uzre.

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ynt: EŞCİNSELLİK: BİSEKSÜEL MİYİM? EŞCİNSEL MİYİM?
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2018, 03:08:03 ös »