Gönderen Konu: GİZİL EŞCİNSEL ERKEKLERİN EŞCİNSEL ÇOCUKLARI  (Okunma sayısı 2877 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
GİZİL EŞCİNSEL ERKEKLERİN EŞCİNSEL ÇOCUKLARI
« : 05 Ocak 2013, 04:35:11 ös »
öyleyse ben babamı mı oynuyorum. partnerim de beni oynuyor.
yani partnerim zevk alması yeterli oluyor.
babam zevk almasın. yani bu mudur olay?????? :(
                                                                                                                   22 Ocak 2008

Ben Babamın ortağı olmak istemedim
Büyümek hiç istemedim
Hep çocuk kalmak, küçük kalmak istedim

slm hocam
aklıma bir sürü düşünce geldi
aslında babama bir sürü ceza vermişim
hem de sarsıcı cezalar
en büyük oğlu yani ben üniversiteye hazırlanıyor
sınava girmesine 1 hafta kala
oğlunun aslında erkeklerden hoşlandığını öğreniyor
Nasıl da yıkılmıştı. hayatının şokunu yaşattım ona.
:D
eminim hayatı boyunca öyle bir acı yaşamadı. belki de babasını kaybettiğinde yaşadığı acıdan daha büyüğünü ona yaşattım.
en büyük korkusunu gerçekleştirdim. oğlu bir eşcinseldi. :D en çok tiksindiği durum, en korkunç tecrübe onun için
ilk defa ağladığını gördüm babamın. hem de hüngür hüngür ağladı. ilk ve son kez öyle gördüm onu.
gözleri kıpkırmızı olmuştu ağlamaktan ve günlerce uyuyamadı.
Aslında benimkisi bilinçli bir tercih değildi. şartlar beni o noktaya getirmişti.
Hiç bu gözle bakmamıştım neden gey olduğum konusuna. Gey olmakla aslında babama büyük bir ceza vermiş oluyorum. Aslında belki de erkeklerle her ilişkiye girişimde babama cezasını vermiş oluyorum.
İlginç geldi bu durum.
Ama peki neden cinsel zevk almıyorum ki ?????? :|
öyleyse ben babamı mı oynuyorum. partnerim de beni oynuyor. yani partnerim zevk alması yeterli oluyor. babam zevk almasın. yani bu mudur olay?????? :(
zihnim alt üst oldu????? :S
yani aslında şöyle mi olay
Ben neden babamım ki? babam=ben yada ben=babam ??????
2 mizde birsek bilinçdışı zihin de, babama ne kadar ceza verirsem aslında o cezayı kendi kendime mi vermiş oluyorum ????????
peki küçüklüğümde gece yatakta uyurken kafamda canlandırdığım annem ve babamın yer değiştirme fikri ne olucak. yani annem babam olsun, babam da annem olsun. bu nasıl bir zihnin ürünü?
Özkan Bey; ben hiç iyi değilim. Zihnim alt üst oldu :( Daha fazla düşünmeye başlarsam sabaha kadar uyuyamicam. Son günlerde sık sık sabahlamaya başladım :(
Aslında biraz daha zihin egzersizi yapmaya devam edersem daha ilginç sonuçlara da ulaşıyorum.
Eğer ben babamsam; partnerim de ben ise. Aslında Cinsel yaşantımı çok iyi anlatmış oluyor. Çünki ben hep partnerimi memnun etmeye odaklanmış durumdayım. Ona yaşayabileceği en üst zevki vermeliyim.
Bu saplantılı düşüncem yüzümden de benle tanışan bazı erkekler sürekli benimle görüşmek istiyor. Bu da beni memnun ediyor. Sürekli aranan kişi olmak. Beni aramaları :D Ama ben zevk almıyorum. Olsun o zevk alsın. Herşey onun için :D
Yani babam bana hizmet ediyor ???????
Babamın gençliğini bilenler hep beni babama benzetirlerdi fiziksel olarak. Bu beni aslında rahatsız ederdi. Nerem benziorki diye düşünürdüm. İçimden beni babama benzetmeyin diye haykırırken dışımdan da ifadesiz bir ifadeyle bakardım :)
Duyguları bastırmak bu oluyor demek ki?
Donuk. Robot gibi.
Babamın ifadesiyle de : Put gibi. Put musun  emre sen. Put gibi durma. Yav bizim çocuklar put gibi. görüyorsunuz işte.

evet çok da hoşuma gidiyordu. içimde fırtınalar koparken bunu dışarıya yansıtmamak. içimden diordum ki ya siz ne gerizekalı insanlarsınız. ne anlarsınız insanların ruh halinden. her şeyi çok iyi biliosun ya Baba. aslında bak yanılıyorsun. hiçbir şeyi bilmiyorsun. ben ıspatlıyorum böylece senin hiç bir şeyi bilmediğini
;)

kendi içimde babamın yanıldığını ispatlamak çok hoşuma gidiyordu. yaptığı tahminlerin yanlış çıkması beni müthiş eğlendiriyordu ama bunu bastırıyordum. bastırmasam bile dışa yansıtmıyordum.
Zamanla gerçek duygularımı gizlemek konusunda profesyonel oldum. hatta sahte duygular üretebiliodum.
bu ne demek sanal duygu yani
gerçekte var olmayan bir duyguyu sanki varmış gibi dışarıya yansıztmak. daha doğrusu milletin benim öyle hissettiğimi sanmasını sağlamak

Duygusal vampirlik gibi bir şey
O yüzden bugün o yeşil kitap dikkatimi çekti. "Duygusal Vampir" ama benim ki profesyonel ve ileri aşamada bir duygusal vampirlik
idi.

Ve aslında devamlı mağduru oynadığımı da fark ediyorum.
Ama kazancım ne ki?

"MAĞDUR"

Mağdur olunca elime ne geçiyor.
İlk aklıma gelen herkes acır bir mağdura.
Vah vah derler
Ne kadar kötü
Peki benim kazancım ne ki bundan ????????? :S

Mağdur olunca ne oluyor ?????
Burda tıkandım işte ???????
Millet benim hakkımda konuşmuş oluyor. Dikkatler bana çevriliyor. Eee sonra?
Bunlar hoşuma gider de? Niçin gider sonuç ne?

allah allah
mağdur ne demek?
google dan araştırıp dönücem

içimden bir ses Mağdur u çözersem güçlü bir düğümün çözüleceğini söylüyor.

Soru şu :"Ben Emre Volkan LACİVERTOĞLU; mağduru neden oynuyorum, sürekli mağduru oynamakla ne elde ediyorum, bunun bana ne gibi kazancı var ki bütün hayatım boyunca mağduru oynuyorum? Mağdur ne demek.? Köken bilim açısından, anlam bilim açısından, davranış bilimleri açısından mağdur ne demek? Mağdur kavramını tam anlamıyla çözmem gerekiyor. Bunu çok önemsedim? Neden ama?

mağduru araştırıken mobbing kavramını da okudum.
mobbing = iş yerinde psikolojik baskı uygulama
içimden şöyle düşündüm allahtan insaflı, vicdanlı bir kişiliğim var. yoksa mobbing uygulayarak hedefledeğim kişiyi tımarhanelik yapardım :D
aslında hiç yapmadım da değil Leyla Hanıma yaptıklarım tam anlamıyla bir mobbing idi. :D

aaa o da bana saygılı davranaydı kardeşim :) saygısızlığın cezasını ödedi belki de benim yüzümden mide kanaması geçirdi belki de olacağı vardı yapısı snirlenmeye müsait ne yapayım yani :) her şeyden de ben sorumlu olamam
hem ben mağdurum :)
ben hiç bir şey yapmadan o üstüme saldırıyor, öfkeleniyor ben ne yaptım ki gayet masumum :) kendi kendine öfkeleniyor. hem zaten rahatsız o.
onu çileden çıkaran ise şu sözüm oldu.
şefim bana dedi ki: emre bravo sana bu kadar bağırmasına rağmen hiç sesini çıkarmıyorsun. gayet sakinsin bravo.
ben ne yaptım ;)
Şefime döndüm: Nuri Bey, ben alışığım bu tür şeylere. Daha önce biliyorsun sokaklarda tezgahtarlık yapıyordum. günde onlarca Manyak la uğraşıyordum :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

İşte ne olduysa o anda oldu
Leyla kendini kaybetti :D Manyaklar gibi bağırmaya başladı :D elindekileri fırlattıyor, öldürecem seni emre diyor. Sen iyice haddini aştın artık diye bağırıyor avazı çıktığı kadarıyla :D

Ben ne yapıyorum peki :D
İçimden müthiş, kelimerle ifade edilmez bir zevk, mutluluktan uçuyorum. :D Çünkü amacıma ulaşmışım :D. leyla kontrolünü kaybetmiş öfkeden kudurmuş :D Ama dışımdan nasıl bir imaj veriyorum ?????? :P
Dıştan bakan bir insan ise şunu görecek ben de
ŞAŞKINLIK :P
Sanki neler olup bittiğini anlamaya çalışıyorum.
Bu Leyla niye anırıyor ki şu an? Deli midir nedir??? :S
Hiç anlıyamıyorum ??? :S
Leyla üstüme geliyor ben yine o aptal manasız ifademle onun yüzüne bakıyorum. Ama gözlerimle onu tahrik etmeye devam ediyorum. Gözlerde ise amacına ulaşmış bir psikopatın bakışları var :D
Geldi önümdeki defterleri parçaladı kendine göre bişiler yaptı
Bi taraftan da ona soruyorum : Sen şimdi neden sinirlendin ki?
Ben geçmiş iş yaşamımdan örenekler veriyorum. Bunda sinirlenecek ne var?
Ben manyaklardan bahsettim, yoksa ona mı sinirlendin sen?
Senle ne ilgisi var ki manyakların?
kendini neden manyak olarak tanımladın şimdi :S
ya leylacığım sen manyak mısın ki kendi üstüne alınıyorsun?
burda ne güzel kardeş kardeş çalışıyoruz. leyla eğer yanlış anlama gelebilecek bir şey dediysem özür dilerim ama ben sana manyak demek istemedim. sen manyak değilsin ki :D
o tabii ki her manyak kelimesini duyuşunda manyaklaşıyor bağıyor ben ise sakin sakin konuşmama devam ediyorum.
o an odaya biri girse ne görür ?????
bi kadın başka bir çalışanın masasına gitmiş bağırıyor defterleri yırtıyor. masadaki de gayet sakin onu sakinleştirmeye çalışıyor. masadaki gayet olgun, kibar, beyfendi
kadın ise manyağın teki
masadaki mağdur

MAĞDUR
yani ben
saldıraya uğruyor. durduk yere. hiç bir görünür neden yokken
ve soğukkanlıkla olayı uzaklaştırmaya çalışıyor.
Yani bu mudur olay?
hepsi bu olamaz ki?
MAĞDUR olmak başka bir şeyler daha mı bana katıyor?
Yarın mağdur u araştıracam.
Mağdur un ne olduğunu iyice öğrenmem gerekiyor
ve ben bu duyguyu neden sürekli yaşamak istiyorum?
son söz

Ben babam olmak istemiyorum. :(
Ben kendim olmak istiyorum (L)
kendim
kendimi seviyorum
kendimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kendim olamazsam kendimi sevme imkanım olamaz hiç bir zaman
lütfen bana kendimi verin özkan bey

ben soyadımı kullanmasam e-posta adresimde
hatta iş yerinde de kaldırtacam soyadımı
belki de soyadımın etkisinde kalıyorum
o etkiyi yok etmeliyim
ööfffffffffffffffffffffffff yine teferruata takıldım :D
budan sonra soyadımı kullanmicam yazışmalarımda
soyadım olmadan da yaşantıma devam edebilirim
iyice saçmalamaya başladım ben
ilaçlarımıda içmedim akşam
bakalım neler olucak :D
ne olucak bilmiooyom
ama manikleşiom mu ki? acaba mı :D
özkan bey ben bu akşam çok sarsıldım :(
hiç aklıma gelmeyen hatıralarım ortaya çıktı :(
ben onları yıllar önce rafa kaldırmıştım
sanki onlarla bi bağım yokmuş gibiydi :(
nerden çıktı onlar :S
iyi de oldu aslında
yüzleştim onlarla
ağlamamak için kendimi zor tuttum
çünki ağlamak güçsüzlük gibi zihnime yerleşmiş
Güçsüz olmak benim tahammül edemiyeceğim bir durum.
her zaman her yerde güçlü olmam gerekir gibi yetiştirildim
yani hep güçlü olmalıydım
ben ilk çocuktum
doğal olarak da yaşca en büyük çocuk
Sen büyüksün emre öyle yapmamalısın
kardeşlerine örnek ol emre
emre sen abisin

emre emre emre emre emre emre emre
onu yapma bunu yapma sen büyüdün
örnek ol
hata yapamamlıyım çünkü ben öreneğim
ya bunlar ne yaaa böyle çocuk mu yetiştirirlir
her şeyin en iyi olmalıyım
egüçlü olmalıyım
vs
vs
vs
bişiler olmalıyım hepppppppp
ama hep
doğduğum andan itibaren sanki hep sen büyüdün artık
1 yaşında da insan çocuktur yaaawww
2 de
hatta 10 yaşında bile insan çocuktur daha
ben ise 10 yaşındayken sanki babamın ortağıydım.
eş başkan gibi eş baba :D
hiç bir zaamn da istemiodum ya ben büyümek istemioorum
:(
büyük müyük olmak da istemiom ya
ben küçük olmak istioorm
:'(

Emre Volkan LACİVERTOĞLU
22 Ocak 2008
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 04:45:31 ös Gönderen: psikolog »