Gönderen Konu: LEZBİYENLİK / LEZBİYENLİK TEDAVİSİ : KIZLARA AŞIK OLMAK ve ERKEKLERDEN UTANMAK  (Okunma sayısı 7647 defa)

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
mrblar Hüseyin Hocam benim bir kız öğrencim kızlara ilgi duyuyor ve bu durumdan hiç hoşnut değil kurtulmak istiyor diğer meslektaşlarım bununla yaşaması gerektiğini öğretmemi söylüyorlar peki ben öğrencime bununla yaşamasını nasıl öğreteceğim ki?? o diyor ki: Ben lezbiyen olursam bir geleceğim yok diyor bende diğer kız arkadaşlarım gibi erkeklere aşık olmak istiyorum bir yolu olmalı bundan kurtulmanın diyor ve böyle yaşamak da ağır geliyormuş ölümü bile düşünüyormuş ne yapmam gerekiyor benim bu durumda söyler misiniz?

''mrblar ben kerime ahmet hocam’a benimle irtibata geçmesini söylemişsiniz öncelikle derdimi dinleyeceğiniz için teşekkür ederim umarım bana yardımcı olursunuz sorunumu çözersiniz ben ergenliğe girdiğimden beri kız arkadaşlarıma ilgi duyuyorum elimde değil bu durumdan çok utanıyorum bunu nasıl üzerimden atacağımı da bilmiyorum bende diğer kız arkadaşlarım gibi erkeklere aşık olmak istiyorum bu durumdan çok rahatsızlık duyuyorum çok mutsuz olmama sebep oluyor bu durumdan kurtulmak için allah’a hep dua ediyorum dışarada kız ve erkek çiftleri görünce çok kıskanıyorum ben hiçbir zaman böyle olamıycam deyip kendimi mahvediyorum içim acıyor:(ve ben bu derdimi bu zamana kadar kimselere anlatamadım artık içimde tutamıyorum hocam bana söyleyince çok mutlu oldum ve internet üzerinden derdimi rahatlıkla ifade ediyorum ne siz beni tanıyorsunuz ne de ben seni ondan dolayı rahatım size kendimden biraz bahsedeyim ben 5 çocuklu ailenin 4.şahısıyım 2erkek 3 kız kardeşiz çocukluğumda hep erkek gibi büyüdüm çocukken hep arabalarla silahlarla oynardım oyuncak olarak.hiç kız arkadaşım yoktu genelde komşunun erkek çocukları ve erkek kuzenimle oynardım.etek giymezdim hep pantolon giyerdim annem bana zorla giydirse de ağlardım giymezdim barbie bebekleri alırlardı bana ben onların kafalarını koparırdım çok utangaç biriyim hala bile var utangaçlığım... okulda 8.sınıfta iken okulun en güzel kızları listesi yapmıştılar ben o listede bile yoktum hiç güzel bir kız değilim zaten kimse tarafından beğenilmiyorum zaten bende aynaya bakmayı sevmiyorum galiba özgüven eksikliğim çok fazla var topluluk önünde konuşamam yani galiba sosyal fobim var şimdi de sınıfta bu yaşımda 19 yaşındayım pek erkek arkadaşım yok erkeklerin olduğu ortamda utanırım konuşmam genelde sessiz kalırım ama kızların olduğu ortamlarda çok rahatım ve çok fazla mastürbasyon yaparım kız arkadaşımı hayal ederek bunları size sorunumu çözmede yardımcı olur diye yazdım... yani ben hayatımın her döneminde en yakın kız arkadaşlarıma aşık oldum çok utanıyorum ve mutsuzum bu durumdan.en son da en yakın kız arkadaşıma aşık oldum o bir erkekle çıkmaya başlayınca ben here gece ağlıyorum onun acısından yüreğim yanıyordu hem ona aşık olduğum için hemde onun başkasıyla paylaşamayacağım için işte böyle...
''

psikolog

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle