Üyelik Sözleşmesi

Özetle:
Artık hepimiz İnternette forumları uygun şekilde kullanma kurallarını biliyoruz. Saygılı, etik kurallara uygun yazıları kategorisine uygun biçimde gönderelim.
Forumu kullanırken aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.


- Ahlaka ve etiğe aykırı bir biçimde kaba dil içeren içeren yazılar yasaktır.
- Başlıklarda ve iletilerde BÜYÜK HARF kullanmak bağırma anlamına geldiği için gerekmedikçe büyük harf kullanmaktan kaçınılmalıdır.
- Takma isimler ahlaka aykırı kelime(ler)den oluşmamalıdır.
- Forum yöneticileri, yazılan iletinin uygun bir kategori içine yazılmamış olduğuna karar verirlerse iletiyi uygun bölüme aktarır veya silebilirler.
- Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı huseyinkacin.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.
- Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.
- Özel mesaj sistemi ile ile üyeleri rahatsız edici mesajlar göndermek yasaktır.
- Başka bir site katılımcısını, üçüncü bir şahsı veya bir kurumu küçültücü veya hakaret eden hakaret yazılar yazılamaz.
- Foruma atılan mesajlar kontrol edilmektedir. Yine de forum kurallarına aykırı olduğunu düşündüğünüz, rahatsızlık verici iletileri lütfen forum yöneticilerine bildiriniz.
- Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forum yöneticilerinin veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
- Site yöneticileri uygun olmayan mesajları silme, düzenleme, taşıma ve kilitleme yetkisine sahiptir.
- Forum üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Forum yönetimi tarafından üyelikleri iptal edilen kişilerin kayıtları saklanır, bu kişilerin bu bilgileri sildirmesi mümkün değildir. Forum üyeliği sırasında gönderilen tüm içerik, huseyinkacin.com forum'a aittir ve yayınlanmaya devam eder.
- Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.

bu kurallar Ağustos 2012'da güncellenmiştir